edycja dwunasta

Najbliższe wyścigi:

Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo
26-04-2024 16:00 - 28-04-2024

Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt
01-05-2024 13:00

Eschborn-Frankfurt U23
01-05-2024 14:00

Ronde de l'Isard
01-05-2024 15:00 - 05-05-2024

Grand Prix du Morbihan
04-05-2024 16:00

Ostatnia aktualizacja: 23-04-2024 17:59

Shoutbox

AnderisOrinsa na Graata to dzisiaj koło 11 wymieniłem, bo wcześniej Graata nie było na liście startowej. :P
2024-04-13 17:14:22
AnderisI teraz widzę, że kosztowało mnie też prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Przynajmniej przez 1 dzień. ;)
2024-04-13 17:11:28
AnderisOczywiście z nadmiaru bogactwa nie wziąłem Rollanda i Orinsa na LBL u-23. A mogłem wygrać 2 wyścigi jednego dnia i się wysforować na wyraźneprowadzenie w klasyfikacji development.
2024-04-13 16:57:32
przemoeBjutiful, dziękuję
2024-04-13 16:43:08
liiioZrobione. Na razie tylko w polskiej wersji męskiej, za chwilę dodam pozostałe.
2024-04-13 16:33:51
przemoeLiiio czy to dużo roboty, żeby podświetlić swoją drużynę w wyścigu po zalogowaniu tak jak podświetla generalkę? Byłoby super - czytelność +100%
2024-04-12 16:00:36
AnderisZ jakiegoś powodu można u pań zgłosić na Brabantse Pijl 7 zawodniczek.
2024-04-09 17:11:18
nawciarzHaha i Van Baarle znowu chory a tak miałem Vanami dominować bruki a tu tylko jeden się ostał cały
2024-04-07 09:19:32
liiioZakładałeś konto na innym forum. Tamto musiałem zlikwidować, bo było podatne na zalew spamu.
2024-04-07 06:07:37
Tomek86Tylko osobiście ja sam mam problem, że na 100% zakładałem konto a teraz nie mogę się zalogować bo nie ma takiego maila.
2024-04-06 22:08:41
Tomek86Jest link do forum gry, na głownym pasku nawigacji
2024-04-06 22:07:52
Ol1F1lSwoją drogą dlaczego sądziłeś, że mi forum działało? Gdyby mógł to bym napisał w temacie o Baskach bądź o tej grze, a nie na stronie gry.
2024-04-06 20:57:03
Ol1F1lDaniel, zaszła mała zmiana ;) . Już nie pokazuje przerwy technicznej, ale tak jak na początku nie wczytuje się forum.
2024-04-06 20:55:49
Daniel47Jutro Paryż Roubaix a forum nie działa.
2024-04-06 19:57:55
Daniel47Mi również nadal nie działa, ale wróciło do tego co było wczoraj, czyli cały ekran na biało. A do około 21 był napis o pracach w bazie danych.
2024-04-06 19:57:15
kosa84Mi forum dalej nie działa! Jak jest u Was???
2024-04-06 19:54:05
AnderisI tak nie wystarczyło do wygrania wyścigu- przez to, że nie wziąłem Jordana Jegata! ;(
2024-04-06 17:38:27
AnderisZgarnięcie całego pudła mi się chyba jeszcze nigdy wcześniej nie zdarzyło- a to w dodatku wyścig WT.
2024-04-06 16:07:08
Daniel47 Forum nadal nie działa, a tu Pidcock wybiera się na Roubaix.
2024-04-06 12:53:45
Daniel47 Naxior a czy tobie działa forum? Bo z twojego wpisu można wywnioskować, że masz.
2024-04-05 16:02:59

';

Ranking - ostatnie 104 tygodnie

Miejsce   Nazwa drużyny   Manager  Rezultat
1. POL RODACY KAMRACI TEAM1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    KIELICH Timo (ADC)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    TURNER Ben (IGD)
11. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
19. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    RAISBERG Nadav (IPT)
24. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
25. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
26. POL    VAN TRICHT Floris (ICA)
27. POL    HERZOG Emil (BOH)
28. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021  29295
2. POL SAXO Animex  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    FABBRO Matteo (PTK)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    TIBERI Antonio (TBV)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
10. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    RYAN Archie (EFE)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    LECERF William Junior (SOQ)
18. POL    PLAPP Luke (JAY)
19. POL    VAN AERT Wout (TVL)
20. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
21. POL    VADER Milan (TVL)
22. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
23. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
24. POL    CAPIOT Amaury (ARK)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
27. POL    LAURANCE Axel (ADC)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    LAFAY Victor (DAT)
30. POL    GLOAG Thomas (TVL)
  
tomtom83    28404
3. POL KaraVana się wykoleiła  1. POL    VAN AERT Wout (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    HERZOG Emil (BOH)
6. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
11. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
12. POL    RYAN Archie (EFE)
13. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    WALLS Matthew (GFC)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LEMMEN Bart (TVL)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
22. POL    TURNER Ben (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
25. POL    HAYTER Leo (IGD)
26. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
27. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
28. POL    VALGREN Michael (EFE)
29. POL    COLLEONI Kevin (IWA)
30. POL    GESINK Robert (TVL)
  
nawciarz   Najlepszy w Giro d'Italia 2023  27078
4. POL Roman Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    PHILIPSEN Jasper (ADC)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AUGUST Andrew (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    CALZONI Walter (Q36)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    BOVEN Lars (ADC)
11. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
12. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
13. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
14. POL    COSTIOU Ewen (ARK)
15. POL    FRIGO Marco (IPT)
16. POL    KIELICH Timo (ADC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    ZANONCELLO Enrico (VBF)
19. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
20. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    VALGREN Michael (EFE)
23. POL    FROOME Chris (IPT)
24. POL    BERCKMOES Jenno (LTD)
25. POL    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
26. POL    TEJADA Harold (AST)
27. POL    FABBRO Matteo (PTK)
28. POL    CRAS Steff (TEN)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
  
Roman    27016
5. POL FairPlay  1. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
2. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
3. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
4. POL    GELDERS Gil (SOQ)
5. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    RYAN Archie (EFE)
8. POL    TURNER Ben (IGD)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    POOLE Max (DFP)
15. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
16. POL    AYUSO Juan (UAD)
17. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
18. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
19. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
20. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
21. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
22. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
23. POL    TRATNIK Jan (TVL)
24. POL    GLOAG Thomas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
28. POL    UHLIG Henri (ADC)
29. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
30. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  26828
6. POL Cross Is Coming  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    CATTANEO Mattia (SOQ)
3. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
4. POL    VALTER Attila (TVL)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    RYAN Archie (EFE)
7. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
8. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    MILAN Jonathan (LTK)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    GLOAG Thomas (TVL)
13. POL    SEGAERT Alec (LTD)
14. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
15. POL    SENTJENS Sente (ADD)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
18. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
19. POL    ISIDORE Noa (DAD)
20. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    GELDERS Gil (SOQ)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    AUGUST Andrew (IGD)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
28. POL    VAN AERT Wout (TVL)
29. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
30. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  26578
7. POL hrU Cycling Project  1. POL    HEALY Ben (EFE)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
6. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. POL    BAUDIN Alex (DAT)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    WALLS Matthew (GFC)
10. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
11. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
12. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
13. POL    LEONARD Michael (IGD)
14. POL    PICKERING Finlay (TBV)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    LAENGEN Vegard Stake (UAD)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
19. POL    GELDERS Gil (SOQ)
20. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
23. POL    MORGADO António (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    AUGUST Andrew (IGD)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
  
hru   Najlepszy w Vuela a Espana 2023 WNajlepszy w mistrzostwach świata 2023  26212
8. POL EF Education Second-DifficultPost  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
6. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
7. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
8. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
9. POL    POOLE Max (DFP)
10. POL    BERNAL Egan (IGD)
11. POL    PITHIE Laurence (GFC)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    KIELICH Timo (ADC)
14. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
18. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
19. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
20. POL    LECERF William Junior (SOQ)
21. POL    SEGAERT Alec (LTD)
22. POL    BOVEN Lars (ADC)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    JEGAT Jordan (TEN)
25. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
26. POL    RYAN Archie (EFE)
27. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
28. POL    GELDERS Gil (SOQ)
29. POL    HUBY Antoine (SOQ)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
Anderis    26080
9. POL Orły Probierza  1. POL    LAPORTE Christophe (TVL)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
4. POL    LAZKANO Oier (MOV)
5. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
6. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    BAIS Davide (PTK)
11. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
12. POL    REX Laurenz (IWA)
13. POL    NYS Thibau (LTK)
14. POL    TURNER Ben (IGD)
15. POL    BAX Sjoerd (UAD)
16. POL    VADER Milan (TVL)
17. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
18. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    KUSS Sepp (TVL)
21. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
22. POL    FRIGO Marco (IPT)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    WANG Gustav (GSH)
25. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
26. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
27. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
28. POL    AYUSO Juan (UAD)
29. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
30. POL    SEGAERT Alec (LTD)
  
Ederson Palmieri    25639
10. POL Dunajec  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
6. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
7. POL    NYS Thibau (LTK)
8. POL    MORGADO António (UAD)
9. POL    LECERF William Junior (SOQ)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    SEGAERT Alec (LTD)
12. POL    ARRIETA Igor (UAD)
13. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
14. POL    RYAN Archie (EFE)
15. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
18. POL    GELDERS Gil (SOQ)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    TARLING Joshua (IGD)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    MARTINELLI Alessio (VBF)
24. POL    KUSS Sepp (TVL)
25. POL    HEALY Ben (EFE)
26. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
27. POL    GERMANI Lorenzo (GFC)
28. POL    GLOAG Thomas (TVL)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
  
kosa84    25606
... ...     ...     ...


Klasyfikacja Generalna 2024

Miejsce   Nazwa drużyny   Manager  Rezultat
1. POL Zygzaki1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
3. POL    AUGUST Andrew (IGD)
4. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    MORGADO António (UAD)
7. POL    MIHKELS Madis (IWA)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    SYRITSA Gleb (AST)
10. POL    POOLE Max (DFP)
11. POL    WATSON Samuel (GFC)
12. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
13. POL    RYAN Archie (EFE)
14. POL    NYS Thibau (LTK)
15. POL    ARRIETA Igor (UAD)
16. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
17. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
18. POL    ZOIDL Riccardo (RSW)
19. POL    ZABEL Rick (IPT)
20. POL    WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
21. POL    VERMOTE Julien (TVL)
22. POL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (BWB)
23. POL    TOLHOEK Antwan (SAT)
24. POL    SANTAROMITA Alessandro (VBF)
25. POL    SAJNOK Szymon (Q36)
26. POL    ROWE Luke (IGD)
27. POL    RICHEZE Maximiliano (000)
28. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
29. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
30. POL    AYUSO Juan (UAD)
  
rogerg    6466
2. POL Ferrari&Fuentes  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
4. POL    AYUSO Juan (UAD)
5. POL    VALGREN Michael (EFE)
6. POL    MORGADO António (UAD)
7. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
8. POL    TARLING Joshua (IGD)
9. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
10. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
11. POL    PLAPP Luke (JAY)
12. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
13. POL    LAPEIRA Paul (DAT)
14. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
15. POL    CALZONI Walter (Q36)
16. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
17. POL    NYS Thibau (LTK)
18. POL    TURNER Ben (IGD)
19. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
20. POL    FRIGO Marco (IPT)
21. POL    LECERF William Junior (SOQ)
22. POL    MILAN Jonathan (LTK)
23. POL    BELOKI Markel (EFE)
24. POL    LEONARD Michael (IGD)
25. POL    UMBA Santiago (AST)
26. POL    HERZOG Emil (BOH)
27. POL    RYAN Archie (EFE)
28. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
29. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
30. POL    AUGUST Andrew (IGD)
  
Mr_X    6213
3. POL Dunajec  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
6. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
7. POL    NYS Thibau (LTK)
8. POL    MORGADO António (UAD)
9. POL    LECERF William Junior (SOQ)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    SEGAERT Alec (LTD)
12. POL    ARRIETA Igor (UAD)
13. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
14. POL    RYAN Archie (EFE)
15. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
18. POL    GELDERS Gil (SOQ)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    TARLING Joshua (IGD)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    MARTINELLI Alessio (VBF)
24. POL    KUSS Sepp (TVL)
25. POL    HEALY Ben (EFE)
26. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
27. POL    GERMANI Lorenzo (GFC)
28. POL    GLOAG Thomas (TVL)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
  
kosa84    5841
4. POL EF Education Second-DifficultPost  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
6. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
7. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
8. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
9. POL    POOLE Max (DFP)
10. POL    BERNAL Egan (IGD)
11. POL    PITHIE Laurence (GFC)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    KIELICH Timo (ADC)
14. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
18. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
19. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
20. POL    LECERF William Junior (SOQ)
21. POL    SEGAERT Alec (LTD)
22. POL    BOVEN Lars (ADC)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    JEGAT Jordan (TEN)
25. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
26. POL    RYAN Archie (EFE)
27. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
28. POL    GELDERS Gil (SOQ)
29. POL    HUBY Antoine (SOQ)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
Anderis    5827
5. POL Roman Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    PHILIPSEN Jasper (ADC)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AUGUST Andrew (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    CALZONI Walter (Q36)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    BOVEN Lars (ADC)
11. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
12. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
13. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
14. POL    COSTIOU Ewen (ARK)
15. POL    FRIGO Marco (IPT)
16. POL    KIELICH Timo (ADC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    ZANONCELLO Enrico (VBF)
19. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
20. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    VALGREN Michael (EFE)
23. POL    FROOME Chris (IPT)
24. POL    BERCKMOES Jenno (LTD)
25. POL    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
26. POL    TEJADA Harold (AST)
27. POL    FABBRO Matteo (PTK)
28. POL    CRAS Steff (TEN)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
  
Roman    5693
6. POL Team Młodych-Gniewnych  1. POL    AUGUST Andrew (IGD)
2. POL    SINKELDAM Ramon (ADC)
3. POL    HERZOG Emil (BOH)
4. POL    STORM Theodor (IGD)
5. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
6. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
7. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
8. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    ARRIETA Igor (UAD)
11. POL    RYAN Archie (EFE)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
16. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
17. POL    MORGADO António (UAD)
18. POL    TARLING Joshua (IGD)
19. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
20. POL    AYUSO Juan (UAD)
21. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
22. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
23. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
24. POL    WELSFORD Sam (BOH)
25. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
26. POL    GELDERS Gil (SOQ)
27. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
28. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
29. POL    VALTER Attila (TVL)
30. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
  
Daniel47    5463
7. POL GewissEPOattack  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    GALL Felix (DAT)
6. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
7. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
8. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    MORGADO António (UAD)
11. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
12. POL    BRENNER Marco (TUD)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
16. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
19. POL    HERZOG Emil (BOH)
20. POL    AUGUST Andrew (IGD)
21. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
22. POL    FROOME Chris (IPT)
23. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
24. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
25. POL    STORM Theodor (IGD)
26. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
27. POL    LE HUITOUZE Eddy (GFC)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    MILAN Jonathan (LTK)
30. POL    VAN SINTMAARTENSDIJK Roel (IWA)
  
Clif    5305
8. POL TS Cycling Team  1. POL    BELOKI Markel (EFE)
2. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
3. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
4. POL    BITTNER Pavel (DFP)
5. POL    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
6. POL    TRÆEN Torstein (TBV)
7. POL    AUGUST Andrew (IGD)
8. POL    NORDHAGEN Jørgen (JVD)
9. POL    SENTJENS Sente (ADD)
10. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
11. POL    GELDERS Gil (SOQ)
12. POL    HUBY Antoine (SOQ)
13. POL    VAN DEN BERG Marijn (EFE)
14. POL    BERNAL Egan (IGD)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    MØRKØV Michael (AST)
17. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
18. POL    STORM Theodor (IGD)
19. POL    BOVEN Lars (ADC)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
22. POL    NYS Thibau (LTK)
23. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    MORGADO António (UAD)
26. POL    GLOAG Thomas (TVL)
27. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
28. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
29. POL    ONLEY Oscar (DFP)
30. POL    SWEENY Harry (EFE)
  
Tomek86    5271
9. POL Orły Probierza  1. POL    LAPORTE Christophe (TVL)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
4. POL    LAZKANO Oier (MOV)
5. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
6. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    BAIS Davide (PTK)
11. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
12. POL    REX Laurenz (IWA)
13. POL    NYS Thibau (LTK)
14. POL    TURNER Ben (IGD)
15. POL    BAX Sjoerd (UAD)
16. POL    VADER Milan (TVL)
17. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
18. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    KUSS Sepp (TVL)
21. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
22. POL    FRIGO Marco (IPT)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    WANG Gustav (GSH)
25. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
26. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
27. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
28. POL    AYUSO Juan (UAD)
29. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
30. POL    SEGAERT Alec (LTD)
  
Ederson Palmieri    5241
10. POL ZZZ  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    PEDERSEN Mads (LTK)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AYUSO Juan (UAD)
5. POL    VINE Jay (UAD)
6. POL    UMBA Santiago (AST)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    BARONCINI Filippo (UAD)
9. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
10. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
11. POL    GELDERS Gil (SOQ)
12. POL    PICKERING Finlay (TBV)
13. POL    RYAN Archie (EFE)
14. POL    VAN DER LEE Jardi Christiaan (EFE)
15. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
16. POL    CEPEDA Jefferson Alveiro (CJR)
17. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
18. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
19. POL    STEWART Campbell (JAY)
20. POL    VAN DEN BROEK Frank (DFP)
21. POL    TURNER Ben (IGD)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    WATSON Samuel (GFC)
25. POL    WALLS Matthew (GFC)
26. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
27. POL    YATES Simon (JAY)
28. POL    HUBY Antoine (SOQ)
29. POL    BOVEN Lars (ADC)
30. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
  
redzik   Zwycięzca edycji męskiej 2018  5190
11. POL FairPlay  1. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
2. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
3. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
4. POL    GELDERS Gil (SOQ)
5. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    RYAN Archie (EFE)
8. POL    TURNER Ben (IGD)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    POOLE Max (DFP)
15. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
16. POL    AYUSO Juan (UAD)
17. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
18. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
19. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
20. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
21. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
22. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
23. POL    TRATNIK Jan (TVL)
24. POL    GLOAG Thomas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
28. POL    UHLIG Henri (ADC)
29. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
30. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  5075
12. POL Hanysy  1. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
2. POL    MORGADO António (UAD)
3. POL    NYS Thibau (LTK)
4. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
5. POL    ONLEY Oscar (DFP)
6. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
7. POL    AYUSO Juan (UAD)
8. POL    PLAPP Luke (JAY)
9. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
10. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
11. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
12. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
13. POL    GLOAG Thomas (TVL)
14. POL    WELSFORD Sam (BOH)
15. POL    ROMEO Iván (MOV)
16. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
17. POL    STEWART Jake (IPT)
18. POL    LECERF William Junior (SOQ)
19. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
20. POL    HEALY Ben (EFE)
21. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
22. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
23. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
24. POL    POOLE Max (DFP)
25. POL    VAN TRICHT Stan (ADC)
26. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
27. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
28. POL    HAYTER Leo (IGD)
29. POL    BOVEN Lars (ADC)
30. POL    PADUN Mark (COR)
  
throndor    5028
13. POL pinks  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    AUGUST Andrew (IGD)
3. POL    UMBA Santiago (AST)
4. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
5. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
6. POL    GELDERS Gil (SOQ)
7. POL    HUBY Antoine (SOQ)
8. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
9. POL    PICKERING Finlay (TBV)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
12. POL    STORM Theodor (IGD)
13. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
14. POL    HAYTER Leo (IGD)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    BARRÉ Louis (ARK)
17. POL    TOUMIRE Hugo (COF)
18. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
19. POL    MORGADO António (UAD)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    LECERF William Junior (SOQ)
22. POL    OSBORNE Jason (ADC)
23. POL    FRETIN Milan (COF)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
26. POL    GLOAG Thomas (TVL)
27. POL    BOVEN Lars (ADC)
28. POL    PLAPP Luke (JAY)
29. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
30. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
  
agatqqa    4995
14. POL VeloValencia  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    HEALY Ben (EFE)
3. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
4. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
5. POL    TURNER Ben (IGD)
6. POL    WRIGHT Fred (TBV)
7. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
8. POL    LEONARD Michael (IGD)
9. POL    GELDERS Gil (SOQ)
10. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
11. POL    LE BERRE Mathis (ARK)
12. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
13. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
14. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
15. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
16. POL    WALLS Matthew (GFC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
19. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
24. POL    FRIGO Marco (IPT)
25. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
26. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
27. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
28. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
29. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
30. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
  
Arturo    4975
15. POL kelme team  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    BELOKI Markel (EFE)
3. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
4. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
5. POL    PALENI Enzo (GFC)
6. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
7. POL    LÓPEZ Harold Martín (AST)
8. POL    RYAN Archie (EFE)
9. POL    FRIGO Marco (IPT)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
14. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
15. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
16. POL    GANNA Filippo (IGD)
17. POL    AYUSO Juan (UAD)
18. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
19. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
20. POL    MILAN Jonathan (LTK)
21. POL    TARLING Joshua (IGD)
22. POL    LAZKANO Oier (MOV)
23. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
24. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
25. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
26. POL    BENEDETTI Cesare (BOH)
27. POL    HUBY Antoine (SOQ)
28. POL    PORTER Rudy (JAY)
29. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
30. POL    GALL Felix (DAT)
  
allorc    4930
16. POL RODACY KAMRACI TEAM  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    KIELICH Timo (ADC)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    TURNER Ben (IGD)
11. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
19. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    RAISBERG Nadav (IPT)
24. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
25. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
26. POL    VAN TRICHT Floris (ICA)
27. POL    HERZOG Emil (BOH)
28. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021  4910
17. POL Sultans of Cycling  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    BERNAL Egan (IGD)
4. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
5. POL    GLOAG Thomas (TVL)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    HAYTER Leo (IGD)
8. POL    LECERF William Junior (SOQ)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
11. POL    FROOME Chris (IPT)
12. POL    GELDERS Gil (SOQ)
13. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
14. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
15. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
16. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
19. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
20. POL    BELOKI Markel (EFE)
21. POL    STORM Theodor (IGD)
22. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
23. POL    GROVES Kaden (ADC)
24. POL    TURNER Ben (IGD)
25. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
26. POL    UMBA Santiago (AST)
27. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
28. POL    SAMITIER Sergio (MOV)
29. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
30. POL    BARONCINI Filippo (UAD)
  
zboro    4762
18. POL hrU Cycling Project  1. POL    HEALY Ben (EFE)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
6. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. POL    BAUDIN Alex (DAT)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    WALLS Matthew (GFC)
10. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
11. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
12. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
13. POL    LEONARD Michael (IGD)
14. POL    PICKERING Finlay (TBV)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    LAENGEN Vegard Stake (UAD)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
19. POL    GELDERS Gil (SOQ)
20. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
23. POL    MORGADO António (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    AUGUST Andrew (IGD)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
  
hru   Najlepszy w Vuela a Espana 2023 WNajlepszy w mistrzostwach świata 2023  4704
19. POL SAXO Animex  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    FABBRO Matteo (PTK)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    TIBERI Antonio (TBV)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
10. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    RYAN Archie (EFE)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    LECERF William Junior (SOQ)
18. POL    PLAPP Luke (JAY)
19. POL    VAN AERT Wout (TVL)
20. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
21. POL    VADER Milan (TVL)
22. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
23. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
24. POL    CAPIOT Amaury (ARK)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
27. POL    LAURANCE Axel (ADC)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    LAFAY Victor (DAT)
30. POL    GLOAG Thomas (TVL)
  
tomtom83    4689
20. POL KaraVana się wykoleiła  1. POL    VAN AERT Wout (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    HERZOG Emil (BOH)
6. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
11. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
12. POL    RYAN Archie (EFE)
13. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    WALLS Matthew (GFC)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LEMMEN Bart (TVL)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
22. POL    TURNER Ben (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
25. POL    HAYTER Leo (IGD)
26. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
27. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
28. POL    VALGREN Michael (EFE)
29. POL    COLLEONI Kevin (IWA)
30. POL    GESINK Robert (TVL)
  
nawciarz   Najlepszy w Giro d'Italia 2023  4652
21. POL Stochomania  1. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
2. POL    GLOAG Thomas (TVL)
3. POL    ONLEY Oscar (DFP)
4. POL    TULETT Ben (TVL)
5. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
6. POL    GOOSSENS Kobe (IWA)
7. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
8. POL    WELTEN Bram (DFP)
9. POL    BETTIOL Alberto (EFE)
10. POL    HARPER Chris (JAY)
11. POL    HERMANS Quinten (ADC)
12. POL    LEDANOIS Kévin (ARK)
13. POL    POLITT Nils (UAD)
14. POL    ROJAS Vicente (VBF)
15. POL    TEUNS Dylan (IPT)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    MEZGEC Luka (JAY)
18. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
19. POL    HIRT Jan (SOQ)
20. POL    LAZKANO Oier (MOV)
21. POL    VERVAEKE Louis (SOQ)
22. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
23. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
24. POL    CHAMPION Thomas (COF)
25. POL    LAAS Martin (PPT)
26. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
27. POL    MERLIER Tim (SOQ)
28. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
29. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
30. POL    LECERF William Junior (SOQ)
  
Ol1F1l    4409
22. POL Agresywny Moscon  1. POL    MILAN Jonathan (LTK)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
4. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    GELDERS Gil (SOQ)
7. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
8. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
9. POL    HAJEK Alexander (BOH)
10. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
11. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
12. POL    UMBA Santiago (AST)
13. POL    PALENI Enzo (GFC)
14. POL    LAURANCE Axel (ADC)
15. POL    TIBERI Antonio (TBV)
16. POL    VAN GILS Maxim (LTD)
17. POL    AYUSO Juan (UAD)
18. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
19. POL    GALL Felix (DAT)
20. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
23. POL    POOLE Max (DFP)
24. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
25. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
26. POL    MARTÍNEZ Daniel Felipe (BOH)
27. POL    TULETT Ben (TVL)
28. POL    PICKERING Finlay (TBV)
29. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
30. POL    HUBY Antoine (SOQ)
  
valverde    4355
23. ESP Lento Team  1. ESP    ASKEY Ben (CGF)
2. ESP    PLAPP Luke (JAY)
3. ESP    DE LIE Arnaud (LTD)
4. ESP    THIJSSEN Gerben (IWA)
5. ESP    MARTINEZ Lenny (GFC)
6. ESP    EVENEPOEL Remco (SOQ)
7. ESP    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
8. ESP    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
9. ESP    GLOAG Thomas (TVL)
10. ESP    HERZOG Emil (BOH)
11. ESP    UMBA Santiago (AST)
12. ESP    RAFFERTY Darren (EFE)
13. ESP    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
14. ESP    LAMPERTI Luke (SOQ)
15. ESP    MAGNIER Paul (SOQ)
16. ESP    DEL TORO Isaac (UAD)
17. ESP    BRENNER Marco (TUD)
18. ESP    STORM Theodor (IGD)
19. ESP    BONIFACE Lucas (TEN)
20. ESP    BELOKI Markel (EFE)
21. ESP    AUGUST Andrew (IGD)
22. ESP    PERSICO Davide (BWB)
23. ESP    OSBORNE Jason (ADC)
24. ESP    TOUZÉ Damien (DAT)
25. ESP    SOTO Antonio Jesús (EKP)
26. ESP    DE KLEIJN Arvid (TUD)
27. ESP    PALETTI Luca (VBF)
28. ESP    ROMO Javier (MOV)
29. ESP    PICKERING Finlay (TBV)
30. ESP    VANDENBOGAERDE Jens (GDM)
  
JOSEDIN    4352
24. GBR Chicken_Biriyani  1. GBR    SCHMID Mauro (JAY)
2. GBR    HOWSON Damien (Q36)
3. GBR    LAMPERTI Luke (SOQ)
4. GBR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. GBR    DE GENDT Thomas (LTD)
6. GBR    TARLING Joshua (IGD)
7. GBR    DEL TORO Isaac (UAD)
8. GBR    POGAČAR Tadej (UAD)
9. GBR    TOWNSEND Rory (Q36)
10. GBR    PLAPP Luke (JAY)
11. GBR    LEKNESSUND Andreas (UXM)
12. GBR    PITHIE Laurence (GFC)
13. GBR    KOOIJ Olav (TVL)
14. GBR    DE BONDT Dries (DAT)
15. GBR    TURNER Ben (IGD)
16. GBR    OOMEN Sam (LTK)
17. GBR    MOSCON Gianni (SOQ)
18. GBR    RYAN Archie (EFE)
19. GBR    HAGENES Per Strand (TVL)
20. GBR    DINHAM Matthew (DFP)
21. GBR    MILESI Lorenzo (MOV)
22. GBR    GHYS Robbe (ADC)
23. GBR    FOSS Tobias (IGD)
24. GBR    NYS Thibau (LTK)
25. GBR    REES Oliver (SAT)
26. GBR    AUGUST Andrew (IGD)
27. GBR    SHEEHAN Riley (IPT)
28. GBR    MORGADO António (UAD)
29. GBR    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
30. GBR    UHLIG Henri (ADC)
  
Chicken_Biriyani    4314
25. POL Tymek Team  1. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
2. POL    BENOOT Tiesj (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    TULETT Ben (TVL)
7. POL    VALTER Attila (TVL)
8. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
11. POL    MORGADO António (UAD)
12. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
13. POL    LECERF William Junior (SOQ)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
19. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
20. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
21. POL    GESINK Robert (TVL)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
28. POL    POOLE Max (DFP)
29. POL    ARRIETA Igor (UAD)
30. POL    GELDERS Gil (SOQ)
  
Tymekk    4303
26. POL GoGoPowerRangers  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    ROWE Luke (IGD)
3. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
4. POL    MAS Lluís (END)
5. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
6. POL    GESINK Robert (TVL)
7. POL    DE LIE Axel (LDD)
8. POL    BERHANE Natnael (BGS)
9. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
10. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. POL    LEKNESSUND Andreas (UXM)
12. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
13. POL    PLAPP Luke (JAY)
14. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
15. POL    GLOAG Thomas (TVL)
16. POL    HEALY Ben (EFE)
17. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
18. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
19. POL    MILAN Jonathan (LTK)
20. POL    KNOX James (SOQ)
21. POL    HAYTER Leo (IGD)
22. POL    WARLOP Jordi (SOQ)
23. POL    DE KLEIJN Arvid (TUD)
24. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
25. POL    TARLING Joshua (IGD)
26. POL    LECERF William Junior (SOQ)
27. POL    AULAR Orluis (CJR)
28. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
29. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
30. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
  
przemoe   Zwycięzca edycji kobiecej 2016  4300
27. POL krokiety  1. POL    YATES Simon (JAY)
2. POL    MCNULTY Brandon (UAD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    RUBIO Einer (MOV)
5. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
6. POL    SCARONI Christian (AST)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
10. POL    AUGUST Andrew (IGD)
11. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
12. POL    UMBA Santiago (AST)
13. POL    HUBY Antoine (SOQ)
14. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
15. POL    STORM Theodor (IGD)
16. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
17. POL    MORGADO António (UAD)
18. POL    BERNAL Egan (IGD)
19. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
20. POL    RIVERA Brandon Smith (IGD)
21. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
22. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
23. POL    CRAS Steff (TEN)
24. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
25. POL    GELDERS Gil (SOQ)
26. POL    VADER Milan (TVL)
27. POL    PLAPP Luke (JAY)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    PICKERING Finlay (TBV)
30. POL    STORK Florian (TUD)
  
filipp    4263
28. POL Woman Power  1. POL    SEVILLA Óscar (MED)
2. POL    OLIVEIRA Ivo (UAD)
3. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    BERNAL Egan (IGD)
6. POL    KOOIJ Olav (TVL)
7. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
8. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
9. POL    VAN DEN BERG Marijn (EFE)
10. POL    CANAL Carlos (MOV)
11. POL    WELTEN Bram (DFP)
12. POL    DE KLEIJN Arvid (TUD)
13. POL    JACKSON George (BBH)
14. POL    AYUSO Juan (UAD)
15. POL    VERNON Ethan (IPT)
16. POL    RYAN Archie (EFE)
17. POL    AUGUST Andrew (IGD)
18. POL    KRUIJSWIJK Steven (TVL)
19. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
20. POL    MOSCHETTI Matteo (Q36)
21. POL    ROWE Luke (IGD)
22. POL    CLAEYS Arno (TFB)
23. POL    VINOKUROV Nicolas (AST)
24. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
25. POL    VERGAERDE Otto (LTK)
26. POL    RIOU Alan (ARK)
27. POL    GLOAG Thomas (TVL)
28. POL    HAYTER Leo (IGD)
29. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
30. POL    PALZER Anton (BOH)
  
Agnieszka    4182
29. BAS jon ezeitza  1. BAS    VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. BAS    MARTINEZ Lenny (GFC)
3. BAS    GLOAG Thomas (TVL)
4. BAS    BITTNER Pavel (DFP)
5. BAS    CURRIE Logan (LTD)
6. BAS    HAGENES Per Strand (TVL)
7. BAS    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. BAS    TULETT Ben (TVL)
9. BAS    DEL TORO Isaac (UAD)
10. BAS    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. BAS    PITHIE Laurence (GFC)
12. BAS    LIPOWITZ Florian (BOH)
13. BAS    PALENI Enzo (GFC)
14. BAS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
15. BAS    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
16. BAS    BOVEN Lars (ADC)
17. BAS    VERGALLITO Luca (ADC)
18. BAS    VAN EETVELT Lennert (LTD)
19. BAS    VAN AERT Wout (TVL)
20. BAS    NYS Thibau (LTK)
21. BAS    SKJELMOSE Mattias (LTK)
22. BAS    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
23. BAS    WATSON Samuel (GFC)
24. BAS    STEINHAUSER Georg (EFE)
25. BAS    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
26. BAS    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
27. BAS    CHRISTEN Jan (UAD)
28. BAS    BAGIOLI Andrea (LTK)
29. BAS    QUINTANA Nairo (MOV)
30. BAS    RICCITELLO Matthew (IPT)
  
jon ezeitza   Najlepszy w Tour de France 2023  4142
30. POL Wygramy! Wygramy! Wygramy!  1. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
5. POL    FROOME Chris (IPT)
6. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
7. POL    PIGANZOLI Davide (PTK)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    RYAN Archie (EFE)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
12. POL    VAN DER LEE Jardi Christiaan (EFE)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    STORM Theodor (IGD)
15. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
16. POL    HUBY Antoine (SOQ)
17. POL    GELDERS Gil (SOQ)
18. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
19. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    GAROFOLI Gianmarco (AST)
22. POL    GESINK Robert (TVL)
23. POL    LAURANCE Axel (ADC)
24. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
25. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
26. POL    GANNA Filippo (IGD)
27. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
28. POL    LECERF William Junior (SOQ)
29. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
30. POL    AYUSO Juan (UAD)
  
Optymista Dawid   Zwycięzca edycji męskiej 2016 Zwycięzca edycji męskiej 2014 Zwycięzca edycji męskiej 2013  4011
31. POL Armia dzidziusiów  1. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
2. POL    BERNAL Egan (IGD)
3. POL    FROOME Chris (IPT)
4. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
7. POL    HAYTER Leo (IGD)
8. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
9. POL    ONLEY Oscar (DFP)
10. POL    LEEMREIZE Gijs (DFP)
11. POL    DONOVAN Mark (Q36)
12. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
13. POL    GRADEK Kamil (TBV)
14. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
15. POL    WRIGHT Fred (TBV)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    POZZOVIVO Domenico (VBF)
18. POL    MIHOLJEVIĆ Fran (TBV)
19. POL    LECERF William Junior (SOQ)
20. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
21. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
22. POL    HEALY Ben (EFE)
23. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
24. POL    HEIDUK Kim (IGD)
25. POL    VANSEVENANT Mauri (SOQ)
26. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
27. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
28. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
29. POL    CRAS Steff (TEN)
30. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
  
boroster    3929
32. POL MERAVIGLIOSO  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    OWSIAN Łukasz (ARK)
3. POL    UMBA Santiago (AST)
4. POL    TEJADA Harold (AST)
5. POL    CAVENDISH Mark (AST)
6. POL    HAIG Jack (TBV)
7. POL    GRADEK Kamil (TBV)
8. POL    BUCHMANN Emanuel (BOH)
9. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
10. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
11. POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
12. POL    ARMIRAIL Bruno (DAT)
13. POL    HEALY Ben (EFE)
14. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
15. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
16. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
17. POL    ROMEO Iván (MOV)
18. POL    SOSA Iván Ramiro (MOV)
19. POL    MAS Enric (MOV)
20. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
21. POL    PLAPP Luke (JAY)
22. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
23. POL    VINE Jay (UAD)
24. POL    WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
25. POL    WALLAYS Jelle (COF)
26. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
27. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
28. POL    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)
29. POL    FROOME Chris (IPT)
30. POL    FELLINE Fabio (LTK)
  
wlodar    3719
33. POL Sebkaaa Team  1. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
2. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
5. POL    GLOAG Thomas (TVL)
6. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
7. POL    AUGUST Andrew (IGD)
8. POL    ARRIETA Igor (UAD)
9. POL    HERZOG Emil (BOH)
10. POL    AYUSO Juan (UAD)
11. POL    KIELICH Timo (ADC)
12. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
13. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
16. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
17. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
18. POL    HUBY Antoine (SOQ)
19. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
20. POL    WRIGHT Fred (TBV)
21. POL    BERNAL Egan (IGD)
22. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
23. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
24. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    GANNA Filippo (IGD)
27. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
28. POL    PICKERING Finlay (TBV)
29. POL    LARSEN Niklas (UXM)
30. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
  
sebkaaa   Zwycięzca edycji męskiej 2015  3660
34. USA SuperChow  1. USA    SVRČEK Martin (SOQ)
2. USA    HODEG Álvaro José (UAD)
3. USA    RYAN Archie (EFE)
4. USA    KRUIJSWIJK Steven (TVL)
5. USA    RICCITELLO Matthew (IPT)
6. USA    GLOAG Thomas (TVL)
7. USA    TURNER Ben (IGD)
8. USA    VADER Milan (TVL)
9. USA    SIMMONS Quinn (LTK)
10. USA    LAURANCE Axel (ADC)
11. USA    WRIGHT Fred (TBV)
12. USA    PLAPP Luke (JAY)
13. USA    NYS Thibau (LTK)
14. USA    HAGENES Per Strand (TVL)
15. USA    GEE Derek (IPT)
16. USA    DUNBAR Eddie (JAY)
17. USA    TARLING Joshua (IGD)
18. USA    MILAN Jonathan (LTK)
19. USA    VINE Jay (UAD)
20. USA    ARENSMAN Thymen (IGD)
21. USA    GALL Felix (DAT)
22. USA    GRÉGOIRE Romain (GFC)
23. USA    PIDCOCK Thomas (IGD)
24. USA    AYUSO Juan (UAD)
25. USA    TULETT Ben (TVL)
26. USA    LEKNESSUND Andreas (UXM)
27. USA    VAN EETVELT Lennert (LTD)
28. USA    VERNON Ethan (IPT)
29. USA    BARONCINI Filippo (UAD)
30. USA    DEL TORO Isaac (UAD)
  
SuperChow    3624
35. POL Cross Is Coming  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    CATTANEO Mattia (SOQ)
3. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
4. POL    VALTER Attila (TVL)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    RYAN Archie (EFE)
7. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
8. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    MILAN Jonathan (LTK)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    GLOAG Thomas (TVL)
13. POL    SEGAERT Alec (LTD)
14. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
15. POL    SENTJENS Sente (ADD)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
18. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
19. POL    ISIDORE Noa (DAD)
20. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    GELDERS Gil (SOQ)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    AUGUST Andrew (IGD)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
28. POL    VAN AERT Wout (TVL)
29. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
30. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  3572
36. POL PaVelo Cycling Team  1. POL    KOOIJ Olav (TVL)
2. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
3. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
4. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    MORO Manlio (MOV)
7. POL    GELDERS Gil (SOQ)
8. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
11. POL    BELOKI Markel (EFE)
12. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
13. POL    BOVEN Lars (ADC)
14. POL    LEMMEN Bart (TVL)
15. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
16. POL    COSTA Rui (EFE)
17. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
18. POL    FROOME Chris (IPT)
19. POL    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
20. POL    GREGAARD Jonas (LTD)
21. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
22. POL    LECERF William Junior (SOQ)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VANDEVELDE Yentl (TFB)
27. POL    CORT Magnus (UXM)
28. POL    FOSS Tobias (IGD)
29. POL    TURNER Ben (IGD)
30. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
  
PaVelo    3490
37. POL Gruppetto  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    VINOKUROV Nicolas (AST)
5. POL    HAJEK Alexander (BOH)
6. POL    VERRE Alessandro (ARK)
7. POL    KNIGHT Oliver (COF)
8. POL    POWLESS Neilson (EFE)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
12. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
13. POL    KRON Andreas (LTD)
14. POL    TULETT Ben (TVL)
15. POL    LAURANCE Axel (ADC)
16. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
17. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
18. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
19. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)
22. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
23. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
24. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
25. POL    ERIKSSON Jacob (TUD)
26. POL    KOLZE CHANGIZI Sebastian (TUD)
27. POL    BONIFACE Lucas (TEN)
28. POL    ASKEY Lewis (GFC)
29. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
30. POL    VAN DEN BROEK Frank (DFP)
  
Kosa    3439
38. POL Ręce Pence Ence w której?  1. POL    TOLHOEK Antwan (SAT)
2. POL    SAMITIER Sergio (MOV)
3. POL    PEÑALVER Manuel (PTK)
4. POL    NORDHAGEN Jørgen (JVD)
5. POL    HVIDEBERG Jonas Iversby (UXM)
6. POL    HÄNNINEN Jaakko (DAT)
7. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
8. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
9. POL    KULSET Johannes (UXM)
10. POL    SEGAERT Alec (LTD)
11. POL    HAYTER Leo (IGD)
12. POL    BLIKRA Erlend (UXM)
13. POL    PEDRERO Antonio (MOV)
14. POL    LAURANCE Axel (ADC)
15. POL    SCHELLING Ide (AST)
16. POL    HONORÉ Mikkel Frølich (EFE)
17. POL    JUNGELS Bob (BOH)
18. POL    OLDANI Stefano (COF)
19. POL    NYS Thibau (LTK)
20. POL    THOMAS Benjamin (COF)
21. POL    ONLEY Oscar (DFP)
22. POL    VERNON Ethan (IPT)
23. POL    BERNAL Egan (IGD)
24. POL    LAZKANO Oier (MOV)
25. POL    POOLE Max (DFP)
26. POL    SOLER Marc (UAD)
27. POL    MILAN Jonathan (LTK)
28. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    LEEMREIZE Gijs (DFP)
  
CanJzarnecki    3430
39. BGR Neftohimik Burgas  1. BGR    AYUSO Juan (UAD)
2. BGR    DUNBAR Eddie (JAY)
3. BGR    MILESI Lorenzo (MOV)
4. BGR    GARCÍA PIERNA Raúl (ARK)
5. BGR    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
6. BGR    BARRENETXEA Jon (MOV)
7. BGR    MILAN Jonathan (LTK)
8. BGR    CICCONE Giulio (LTK)
9. BGR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
10. BGR    MIHKELS Madis (IWA)
11. BGR    BERNAL Egan (IGD)
12. BGR    HAYTER Ethan (IGD)
13. BGR    PITHIE Laurence (GFC)
14. BGR    MARTINEZ Lenny (GFC)
15. BGR    CARAPAZ Richard (EFE)
16. BGR    KNIGHT Oliver (COF)
17. BGR    WELSFORD Sam (BOH)
18. BGR    TIBERI Antonio (TBV)
19. BGR    BURATTI Nicolò (TBV)
20. BGR    FORTUNATO Lorenzo (AST)
21. BGR    GROVES Kaden (ADC)
22. BGR    BOVEN Lars (ADC)
23. BGR    GAUTHERAT Pierre (DAT)
24. BGR    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
25. BGR    CARTHY Hugh (EFE)
26. BGR    BARONCINI Filippo (UAD)
27. BGR    SOSA Iván Ramiro (MOV)
28. BGR    GLOAG Thomas (TVL)
29. BGR    ROMO Javier (MOV)
30. BGR    NERURKAR Lukas (EFE)
  
scrooll40    3419
40. POL Średnio bym powiedział  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
4. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
5. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
6. POL    TURNER Ben (IGD)
7. POL    QUICK Blake (JAY)
8. POL    ROWE Luke (IGD)
9. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    UMBA Santiago (AST)
12. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
13. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
14. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
15. POL    LAURANCE Axel (ADC)
16. POL    COVI Alessandro (UAD)
17. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
18. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
19. POL    GANNA Filippo (IGD)
20. POL    ARRIETA Igor (UAD)
21. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
22. POL    MILAN Jonathan (LTK)
23. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
24. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
25. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
26. POL    CICCONE Giulio (LTK)
27. POL    BAX Sjoerd (UAD)
28. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
29. POL    GELDERS Gil (SOQ)
30. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
  
Mad Villain    3349
41. POL Wpadzio Team  1. POL    HIRSCHI Marc (UAD)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    AYUSO Juan (UAD)
4. POL    KUSS Sepp (TVL)
5. POL    BENOOT Tiesj (TVL)
6. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
7. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
8. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
9. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
10. POL    TARLING Joshua (IGD)
11. POL    BOL Cees (AST)
12. POL    ONLEY Oscar (DFP)
13. POL    CASTROVIEJO Jonathan (IGD)
14. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
15. POL    GLOAG Thomas (TVL)
16. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
17. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
18. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
19. POL    KULSET Johannes (UXM)
20. POL    RYAN Archie (EFE)
21. POL    LEONARD Michael (IGD)
22. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
23. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
24. POL    TERCERO Fernando (PTK)
25. POL    HERZOG Emil (BOH)
26. POL    VERGAERDE Otto (LTK)
27. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
28. POL    HUBY Antoine (SOQ)
29. POL    UMBA Santiago (AST)
30. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
  
wpadzio    3336
42. POL Przybytek Jeźdźców  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    WELSFORD Sam (BOH)
3. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
4. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
5. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
6. POL    ASGREEN Kasper (SOQ)
7. POL    GOOSSENS Kobe (IWA)
8. POL    NYS Thibau (LTK)
9. POL    TRÆEN Torstein (TBV)
10. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
11. POL    DEGENKOLB John (DFP)
12. POL    GEE Derek (IPT)
13. POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
14. POL    HARPER Chris (JAY)
15. POL    CARR Simon (EFE)
16. POL    EEKHOFF Nils (DFP)
17. POL    EENKHOORN Pascal (LTD)
18. POL    CHARMIG Anthon (AST)
19. POL    VLIEGEN Loïc (BWB)
20. POL    GLOAG Thomas (TVL)
21. POL    LIPOWITZ Florian (BOH)
22. POL    REX Laurenz (IWA)
23. POL    CORT Magnus (UXM)
24. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
25. POL    GUGLIELMI Simon (ARK)
26. POL    DILLIER Silvan (ADC)
27. POL    FELLINE Fabio (LTK)
28. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
29. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
30. POL    DINHAM Matthew (DFP)
  
Gimpek    3305
43. POL Polti  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
5. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
6. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
7. POL    TARLING Joshua (IGD)
8. POL    PLAPP Luke (JAY)
9. POL    TURNER Ben (IGD)
10. POL    GLOAG Thomas (TVL)
11. POL    ROOSEN Timo (DFP)
12. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
13. POL    PALENI Enzo (GFC)
14. POL    WALLS Matthew (GFC)
15. POL    GELDERS Gil (SOQ)
16. POL    HUBY Antoine (SOQ)
17. POL    SERRANO Javier (PTK)
18. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
19. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
20. POL    WRIGHT Fred (TBV)
21. POL    MILAN Jonathan (LTK)
22. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
23. POL    SÉNÉCHAL Florian (ARK)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
26. POL    BERNAL Egan (IGD)
27. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
28. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
29. POL    HEALY Ben (EFE)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
rojekk    3298
44. POL Kanczuga  1. POL    KIELICH Timo (ADC)
2. POL    RYAN Archie (EFE)
3. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
4. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    LECERF William Junior (SOQ)
7. POL    GLOAG Thomas (TVL)
8. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
9. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
10. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
11. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    ASKEY Lewis (GFC)
14. POL    TIBERI Antonio (TBV)
15. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
16. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
17. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
18. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
19. POL    TURNER Ben (IGD)
20. POL    PEÑA Jesús David (JAY)
21. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
22. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
23. POL    GAZZOLI Michele (AST)
24. POL    ARRIETA Igor (UAD)
25. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
26. POL    GELDERS Gil (SOQ)
27. POL    HUBY Antoine (SOQ)
28. POL    POOLE Max (DFP)
29. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
30. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
  
Milvanius    3256
45. POL yzerman  1. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
2. POL    BOVEN Lars (ADC)
3. POL    PICKERING Finlay (TBV)
4. POL    MARTIN Guillaume (COF)
5. POL    BISSEGGER Stefan (EFE)
6. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
7. POL    STRONG Corbin (IPT)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    GANNA Filippo (IGD)
10. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
11. POL    LÓPEZ Juan Pedro (LTK)
12. POL    JACOBS Johan (MOV)
13. POL    MEZGEC Luka (JAY)
14. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
15. POL    ZIJLAARD Maikel (TUD)
16. POL    CIMOLAI Davide (MOV)
17. POL    DEKKER David (ARK)
18. POL    BOMBOI Davide (TDT)
19. POL    GRADEK Kamil (TBV)
20. POL    SAJNOK Szymon (Q36)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    LARSEN Niklas (UXM)
23. POL    GESINK Robert (TVL)
24. POL    YATES Simon (JAY)
25. POL    MAS Enric (MOV)
26. POL    PEDERSEN Martin (LTT)
27. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
28. POL    VADER Milan (TVL)
29. POL    KANTER Max (AST)
30. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
  
yzerman    3127
46. POL LB Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
4. POL    TURNER Ben (IGD)
5. POL    MORGADO António (UAD)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
8. POL    CAVENDISH Mark (AST)
9. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
10. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
11. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
12. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
13. POL    HAYTER Leo (IGD)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
16. POL    GUDMESTAD Tord (UXM)
17. POL    STORM Theodor (IGD)
18. POL    HAJEK Alexander (BOH)
19. POL    HERZOG Emil (BOH)
20. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    UMBA Santiago (AST)
23. POL    GLOAG Thomas (TVL)
24. POL    NAESEN Oliver (DAT)
25. POL    PITHIE Laurence (GFC)
26. POL    TIBERI Antonio (TBV)
27. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
28. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    ENGELHARDT Felix (JAY)
  
lokalny biznesmen    2973
47. POL bunga bunga  1. POL    GESINK Robert (TVL)
2. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
3. POL    PUCCIO Salvatore (IGD)
4. POL    WURF Cameron (IGD)
5. POL    ROWE Luke (IGD)
6. POL    AUGUST Andrew (IGD)
7. POL    CATALDO Dario (LTK)
8. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
9. POL    HUBY Antoine (SOQ)
10. POL    GELDERS Gil (SOQ)
11. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
12. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
13. POL    GANNA Filippo (IGD)
14. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
15. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
16. POL    KUSS Sepp (TVL)
17. POL    HEALY Ben (EFE)
18. POL    RUBIO Einer (MOV)
19. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
20. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
21. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
22. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
23. POL    VINK Michael (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    BELOKI Markel (EFE)
26. POL    VERMEERSCH Florian (LTD)
27. POL    GALL Felix (DAT)
28. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
29. POL    STORM Theodor (IGD)
30. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
  
kolvit   Zwycięzca edycji męskiej 2020 Zwycięzca edycji męskiej 2017  2854
48. POL BMC  1. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
2. POL    MILAN Jonathan (LTK)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    LAURANCE Axel (ADC)
5. POL    ONLEY Oscar (DFP)
6. POL    GLOAG Thomas (TVL)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    MORGADO António (UAD)
10. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
11. POL    VALGREN Michael (EFE)
12. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
13. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
14. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
15. POL    PEÑA Jesús David (JAY)
16. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
17. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    MIHKELS Madis (IWA)
20. POL    THOMAS Geraint (IGD)
21. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
22. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
23. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
24. POL    AYUSO Juan (UAD)
25. POL    TULETT Ben (TVL)
26. POL    WRIGHT Fred (TBV)
27. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
28. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
29. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
30. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
  
Nakazar    2803
49. AFG Chicken_Dhansak  1. AFG    YATES Adam (UAD)
2. AFG    YATES Simon (JAY)
3. AFG    PIDCOCK Thomas (IGD)
4. AFG    HAYTER Ethan (IGD)
5. AFG    THOMAS Geraint (IGD)
6. AFG    TURNER Ben (IGD)
7. AFG    TARLING Joshua (IGD)
8. AFG    CAVENDISH Mark (AST)
9. AFG    ASKEY Lewis (GFC)
10. AFG    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
11. AFG    VERNON Ethan (IPT)
12. AFG    POOLE Max (DFP)
13. AFG    ONLEY Oscar (DFP)
14. AFG    TULETT Ben (TVL)
15. AFG    CARR Simon (EFE)
16. AFG    WRIGHT Fred (TBV)
17. AFG    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
18. AFG    PICKERING Finlay (TBV)
19. AFG    ROWE Luke (IGD)
20. AFG    KNIGHT Oliver (COF)
21. AFG    WOOD Harrison (COF)
22. AFG    NERURKAR Lukas (EFE)
23. AFG    DONOVAN Mark (Q36)
24. AFG    WALLS Matthew (GFC)
25. AFG    REES Oliver (SAT)
26. AFG    SHAW James (EFE)
27. AFG    WILLIAMS Stephen (IPT)
28. AFG    JOHNSTON Calum (CJR)
29. AFG    FROOME Chris (IPT)
30. AFG    KNOX James (SOQ)
  
Chicken_Dhansak    2630
50. POL Schleck łańcuch trafił  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    TARLING Joshua (IGD)
3. POL    LAZKANO Oier (MOV)
4. POL    ENGELHARDT Felix (JAY)
5. POL    VAN GILS Maxim (LTD)
6. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
7. POL    POOLE Max (DFP)
8. POL    TULETT Ben (TVL)
9. POL    ALEOTTI Giovanni (BOH)
10. POL    FOSS Tobias (IGD)
11. POL    VANSEVENANT Mauri (SOQ)
12. POL    VAN TRICHT Stan (ADC)
13. POL    DE GENDT Aimé (COF)
14. POL    CRADDOCK Lawson (JAY)
15. POL    VALTER Attila (TVL)
16. POL    TIBERI Antonio (TBV)
17. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
18. POL    AFFINI Edoardo (TVL)
19. POL    VERVAEKE Louis (SOQ)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
22. POL    BRENNER Marco (TUD)
23. POL    EWAN Caleb (JAY)
24. POL    KIRSCH Alex (LTK)
25. POL    CALMEJANE Lilian (IWA)
26. POL    HUYS Laurens (ARK)
27. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
28. POL    CONTI Valerio (COR)
29. POL    BERNAL Egan (IGD)
30. POL    RYAN Archie (EFE)
  
Goalkeeper   Zwycięzca edycji kobiecej 2021  2585
51. POL Bosman  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    GESINK Robert (TVL)
3. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
4. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
5. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
6. POL    KOOIJ Olav (TVL)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
9. POL    TOUZÉ Damien (DAT)
10. POL    CAVAGNA Rémi (MOV)
11. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
12. POL    PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)
13. POL    MILAN Jonathan (LTK)
14. POL    VERMOOTE Jelle (BWB)
15. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
16. POL    THALMANN Roland (TUD)
17. POL    LOPEZ Juan Carlos (GES)
18. POL    CATALDO Dario (LTK)
19. POL    GOUGEARD Alexis (COF)
20. POL    SCOTT Cameron (TBV)
21. POL    HUBY Antoine (SOQ)
22. POL    KELEMEN Petr (TUD)
23. POL    VINK Michael (UAD)
24. POL    FANCELLU Alessandro (Q36)
25. POL    RIOU Alan (ARK)
26. POL    DE TIER Floris (BWB)
27. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
28. POL    CHAMPION Thomas (COF)
29. POL    HERZOG Emil (BOH)
30. POL    BJERG Mikkel (UAD)
  
Bosman    2543
52. POL ObiFujiTeam  1. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. POL    KOOIJ Olav (TVL)
3. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
4. POL    BURGAUDEAU Mathieu (TEN)
5. POL    VERMAERKE Kevin (DFP)
6. POL    BARRENETXEA Jon (MOV)
7. POL    MAYRHOFER Marius (TUD)
8. POL    BEULLENS Cedric (LTD)
9. POL    WIGGINS Ben (HBA)
10. POL    AAGAARD HANSEN Tobias (BPC)
11. POL    GROVES Kaden (ADC)
12. POL    ŤOUPALÍK Adam (TDT)
13. POL    HÄNNINEN Jaakko (DAT)
14. POL    ERMAKOV Roman (CTF)
15. POL    COLNAGHI Luca (VBF)
16. POL    BALMER Alexandre (JAY)
17. POL    BALDERSTONE Abel (CJR)
18. POL    SWEENY Harry (EFE)
19. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
20. POL    STORM Theodor (IGD)
21. POL    ISIDORE Noa (DAD)
22. POL    ROMO Javier (MOV)
23. POL    MARTÍN Alex (PTK)
24. POL    BRENNSÆTER Trym (TIR)
25. POL    SCOTSON Callum (JAY)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    BOMBOI Davide (TDT)
28. POL    HEIDUK Kim (IGD)
29. POL    ZUKOWSKY Nickolas (Q36)
30. POL    KIELICH Timo (ADC)
  
obi    2372
53. POL Team złoty pociąg  1. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    SEGAERT Alec (LTD)
7. POL    LAURANCE Axel (ADC)
8. POL    GALL Felix (DAT)
9. POL    ADRIÀ Roger (BOH)
10. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
11. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
12. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
13. POL    GROVES Kaden (ADC)
14. POL    KUSS Sepp (TVL)
15. POL    WRIGHT Fred (TBV)
16. POL    MILAN Jonathan (LTK)
17. POL    VADER Milan (TVL)
18. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
19. POL    MAYRHOFER Marius (TUD)
20. POL    VERNON Ethan (IPT)
21. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
22. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
23. POL    MIHKELS Madis (IWA)
24. POL    NYS Thibau (LTK)
25. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
26. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
27. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
28. POL    MORGADO António (UAD)
29. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
30. POL    ONLEY Oscar (DFP)
  
Enor    2345
54. POL JUSKI TEAM  1. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
3. POL    VAN AERT Wout (TVL)
4. POL    ADAMIETZ Johannes (LTD)
5. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
6. POL    VINK Michael (UAD)
7. POL    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
8. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
9. POL    QUICK Blake (JAY)
10. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
11. POL    HUBY Antoine (SOQ)
12. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
13. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
14. POL    GESINK Robert (TVL)
15. POL    BRUN Nils (TUD)
16. POL    BENEDETTI Cesare (BOH)
17. POL    HAJEK Alexander (BOH)
18. POL    GRADEK Kamil (TBV)
19. POL    WOOD Harrison (COF)
20. POL    STORM Theodor (IGD)
21. POL    PORTER Rudy (JAY)
22. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
23. POL    ALMEIDA João (UAD)
24. POL    MOHORIČ Matej (TBV)
25. POL    CICCONE Giulio (LTK)
26. POL    HERZOG Emil (BOH)
27. POL    SCULLY Tom (EFE)
28. POL    SCOTT Cameron (TBV)
29. POL    PLAPP Luke (JAY)
30. POL    KWIATKOWSKI Michał (IGD)
  
JUSKI   Zwycięzca edycji kobiecej 2018  2127
55. POL Terror  1. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
2. POL    WALLS Matthew (GFC)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
5. POL    TURNER Ben (IGD)
6. POL    AUGUST Andrew (IGD)
7. POL    BENNETT Sam (DAT)
8. POL    GAZZOLI Michele (AST)
9. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
10. POL    POOLE Max (DFP)
11. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
12. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
13. POL    PLAPP Luke (JAY)
14. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
15. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
18. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
19. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
20. POL    TURGIS Anthony (TEN)
21. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
22. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
23. POL    LAURANCE Axel (ADC)
24. POL    ONLEY Oscar (DFP)
25. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
26. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
27. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
28. POL    VERNON Ethan (IPT)
29. POL    BRENNER Marco (TUD)
30. POL    GELDERS Gil (SOQ)
  
liiio    1615
56. POL Namco Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
3. POL    RYAN Archie (EFE)
4. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
5. POL    GAZZOLI Michele (AST)
6. POL    ŤOUPALÍK Adam (TDT)
7. POL    SYRITSA Gleb (AST)
8. POL    CANAL Carlos (MOV)
9. POL    CALZONI Walter (Q36)
10. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
11. POL    PACHER Quentin (GFC)
12. POL    LAURANCE Axel (ADC)
13. POL    TESFATSION Natnael (LTK)
14. POL    MILAN Jonathan (LTK)
15. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
16. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
17. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
18. POL    VAN MECHELEN Vlad (DDS)
19. POL    RUDYK Bartosz (ATT)
20. POL    STOSZ Patryk (RSW)
21. POL    BUDZINSKI Marcin (WIB)
22. POL    PRADES Benjamín (VCF)
23. POL    VAN ENGELEN Adne (ROI)
24. POL    CARSTENSEN Lucas (RJC)
25. POL    BANASZEK Alan (MSP)
26. POL    KULSET Johannes (UXM)
27. POL    STEDMAN Maximilian (BGS)
28. POL    REGUIGUI Youcef (TSG)
29. POL    SEGAERT Alec (LTD)
30. POL    BERWICK Sebastian (CJR)
  
Ankorn    0
56. POL Die Fahne hoch  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
10. POL    RYAN Archie (EFE)
11. POL    HERZOG Emil (BOH)
12. POL    AUGUST Andrew (IGD)
13. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    STORM Theodor (IGD)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LE HUITOUZE Eddy (GFC)
18. POL    GELDERS Gil (SOQ)
19. POL    HUBY Antoine (SOQ)
20. POL    UMBA Santiago (AST)
21. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
22. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
23. POL    PICKERING Finlay (TBV)
24. POL    FROOME Chris (IPT)
25. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
26. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
27. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
28. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
29. POL    MORGADO António (UAD)
30. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
  
Janusz Tracz    0
56. POL Lotos Ustka  1. POL    VERRE Alessandro (ARK)
2. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
3. POL    HERZOG Emil (BOH)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    VALGREN Michael (EFE)
6. POL    TURNER Ben (IGD)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
9. POL    BERNAL Egan (IGD)
10. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
11. POL    GALL Felix (DAT)
12. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
15. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
16. POL    GELDERS Gil (SOQ)
17. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
18. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
19. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    AUGUST Andrew (IGD)
22. POL    POOLE Max (DFP)
23. POL    RYAN Archie (EFE)
24. POL    BAUHAUS Phil (TBV)
25. POL    UMBA Santiago (AST)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
28. POL    KUSS Sepp (TVL)
29. POL    THOMAS Geraint (IGD)
30. POL    WRIGHT Fred (TBV)
  
Ustecky07    0
56. POL Azmira  1. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
2. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
3. POL    DEGENKOLB John (DFP)
4. POL    REX Laurenz (IWA)
5. POL    URÁN Rigoberto (EFE)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
8. POL    SEPÚLVEDA Eduardo (LTD)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    DURBRIDGE Luke (JAY)
11. POL    LAPEIRA Paul (DAT)
12. POL    PEDRERO Antonio (MOV)
13. POL    MAJKA Rafał (UAD)
14. POL    BRAMBILLA Gianluca (Q36)
15. POL    IZAGIRRE Gorka (COF)
16. POL    MUÑOZ Cristian Camilo (TNC)
17. POL    POLITT Nils (UAD)
18. POL    KWIATKOWSKI Michał (IGD)
19. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
20. POL    AFFINI Edoardo (TVL)
21. POL    ALHAMMADI Abdulla (UAZ)
22. POL    ÅRNES Daniel (UDT)
23. POL    ALLEVA Edoardo Mauro (SIS)
24. POL    AUGÉ Ronan (CGF)
25. POL    WALLAYS Jelle (COF)
26. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
27. POL    MATTHYS Louka (BWB)
28. POL    SCHMITZ Campo (TSM)
29. POL    BERNAL Egan (IGD)
30. POL    MOLLEMA Bauke (LTK)
  
ethaniel    0


Ostatnie wyścigi:

Tour de Romandie po 0 etapie

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
56. NEDyzerman1. FRA MARTIN Guillaume (COF)
2. SUI JACOBS Johan (MOV)
3. NED ZIJLAARD Maikel (TUD)
4. COL UMBA Santiago (AST)
5. NED GESINK Robert (TVL)
6. GBR YATES Simon (JAY)
7. ESP MAS Enric (MOV)
  
yzerman   30
56. ESPBosman1. NED GESINK Robert (TVL)
2. FRA CAVAGNA Rémi (MOV)
3. SLO GOVEKAR Matevž (TBV)
4. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
5. FRA RIOU Alan (ARK)
6. AUS SCOTT Cameron (TBV)
  
Bosman   15
56. AUSJUSKI TEAM 1. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
2. DEN PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
3. NED GESINK Robert (TVL)
4. ITA CICCONE Giulio (LTK)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
6. AUS SCOTT Cameron (TBV)
  
JUSKI   15
56. AUSAgresywny Moscon1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. AUT KEPPLINGER Rainer (TBV)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. COL UMBA Santiago (AST)
6. GBR PICKERING Finlay (TBV)
7. FRA ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
  
valverde   9
56. FRANeftohimik Burgas1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
3. ITA CICCONE Giulio (LTK)
4. COL BERNAL Egan (IGD)
5. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
6. GBR HAYTER Ethan (IGD)
7. FRA ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
  
scrooll40   9
56. FRATS Cycling Team1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
3. BEL NYS Thibau (LTK)
4. DEN PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
5. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
6. FRA ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
7. CZE BITTNER Pavel (DFP)
  
Tomek86   9
56. CZEWoman Power1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. POR OLIVEIRA Ivo (UAD)
3. COL BERNAL Egan (IGD)
4. ITA MOSCHETTI Matteo (Q36)
5. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
6. FRA RIOU Alan (ARK)
7. GER PALZER Anton (BOH)
  
Agnieszka   2
56. GERArmia dzidziusiów1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
3. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. NED LEEMREIZE Gijs (DFP)
6. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
  
boroster   0
56. ECUbunga bunga1. NED GESINK Robert (TVL)
2. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
  
kolvit   0
56. SUIChicken_Biriyani1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. BEL NYS Thibau (LTK)
  
Chicken_Biriyani   0
56. BELChicken_Dhansak1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. GBR YATES Adam (UAD)
3. GBR HAYTER Ethan (IGD)
4. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
5. GBR SHAW James (EFE)
6. GBR PICKERING Finlay (TBV)
7. GBR WALLS Matthew (GFC)
  
Chicken_Dhansak   0
56. GBRCross Is Coming1. ITA CATTANEO Mattia (SOQ)
2. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. USA SHEFFIELD Magnus (IGD)
4. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
5. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
7. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
hunterp   0
56. ITADunajec1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
3. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. BEL NYS Thibau (LTK)
6. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
kosa84   0
56. ESPEF Education Second-DifficultPost1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. ESP AYUSO Juan (UAD)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
6. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
Anderis   0
56. ESPFairPlay1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
3. USA SHEFFIELD Magnus (IGD)
4. SLO TRATNIK Jan (TVL)
5. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
kamil7   0
56. ESPFerrari&Fuentes1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. BEL NYS Thibau (LTK)
4. DEN VALGREN Michael (EFE)
5. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
6. COL UMBA Santiago (AST)
  
Mr_X   0
56. COLGewissEPOattack1. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
2. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
3. GER BRENNER Marco (TUD)
4. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
5. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
6. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
Clif   0
56. ESPGoGoPowerRangers1. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
2. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
3. GBR TARLING Joshua (IGD)
4. AUS PLAPP Luke (JAY)
5. NED GESINK Robert (TVL)
6. POL MAŁECKI Kamil (Q36)
  
przemoe   0
56. POLGruppetto1. ITA VERRE Alessandro (ARK)
2. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
3. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
4. DEN KRON Andreas (LTD)
5. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
6. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
7. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
  
Kosa   0
56. FRAHanysy1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. ESP AYUSO Juan (UAD)
3. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
4. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
6. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
throndor   0
56. ESPhrU Cycling Project1. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. BEL GELDERS Gil (SOQ)
5. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. GBR PICKERING Finlay (TBV)
7. FRA BAUDIN Alex (DAT)
  
hru   0
56. FRAjon ezeitza1. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. BEL NYS Thibau (LTK)
5. ESP RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
6. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
7. ITA ZAMBANINI Edoardo (TBV)
  
jon ezeitza   0
56. ITAKaraVana się wykoleiła1. NED LEMMEN Bart (TVL)
2. AUT KEPPLINGER Rainer (TBV)
3. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
4. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
5. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
6. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
7. ITA MASNADA Fausto (SOQ)
  
nawciarz   0
56. ITAkelme team1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. FRA SIVAKOV Pavel (UAD)
3. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
4. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
5. FRA PALENI Enzo (GFC)
6. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
7. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
  
allorc   0
56. BELkrokiety1. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. COL BERNAL Egan (IGD)
3. USA MCNULTY Brandon (UAD)
4. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
5. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
6. AUS PLAPP Luke (JAY)
7. GBR YATES Simon (JAY)
  
filipp   0
56. GBRLento Team1. AUS PLAPP Luke (JAY)
2. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
3. COL UMBA Santiago (AST)
4. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
5. GER BRENNER Marco (TUD)
  
JOSEDIN   0
56. GERMERAVIGLIOSO1. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
2. ESP MAS Enric (MOV)
3. COL SOSA Iván Ramiro (MOV)
4. USA SHEFFIELD Magnus (IGD)
5. COL TEJADA Harold (AST)
6. FRA ARMIRAIL Bruno (DAT)
7. AUS PLAPP Luke (JAY)
  
wlodar   0
56. AUSObiFujiTeam1. FIN HÄNNINEN Jaakko (DAT)
2. SUI BALMER Alexandre (JAY)
3. AUS SCOTSON Callum (JAY)
  
obi   0
56. AUSOrły Probierza 1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
3. BEL NYS Thibau (LTK)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. NZL THOMPSON Reuben (GFC)
6. GER BRENNER Marco (TUD)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
Ederson Palmieri   0
56. ESPPaVelo Cycling Team1. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
2. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
3. NED LEMMEN Bart (TVL)
4. ESP RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
5. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
6. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
PaVelo   0
56. ITApinks1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
3. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
4. AUS PLAPP Luke (JAY)
5. COL UMBA Santiago (AST)
6. FRA TOUMIRE Hugo (COF)
7. FRA LABROSSE Jordan (DAT)
  
agatqqa   0
56. FRAPolti1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
4. COL BERNAL Egan (IGD)
5. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
6. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
7. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
  
rojekk   0
56. ECUPrzybytek Jeźdźców1. BEL GOOSSENS Kobe (IWA)
2. BEL NYS Thibau (LTK)
3. GER LIPOWITZ Florian (BOH)
4. AUS DINHAM Matthew (DFP)
  
Gimpek   0
56. AUSRęce Pence Ence w której?1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. COL BERNAL Egan (IGD)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. ITA OLDANI Stefano (COF)
5. FRA THOMAS Benjamin (COF)
6. NED LEEMREIZE Gijs (DFP)
7. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
  
CanJzarnecki   0
56. BELRODACY KAMRACI TEAM1. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
2. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
3. FRA SIVAKOV Pavel (UAD)
4. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
6. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
7. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
  
Wosiu07   0
56. SUIRoman Team1. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
2. COL TEJADA Harold (AST)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. BEL BERCKMOES Jenno (LTD)
5. ITA ZAMBANINI Edoardo (TBV)
6. DEN VALGREN Michael (EFE)
7. COL UMBA Santiago (AST)
  
Roman   0
56. COLSAXO Animex1. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
6. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
tomtom83   0
56. ESPSebkaaa Team1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. ESP AYUSO Juan (UAD)
3. COL BERNAL Egan (IGD)
4. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
5. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
7. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
sebkaaa   0
56. ITAStochomania1. ITA MASNADA Fausto (SOQ)
2. FRA LEDANOIS Kévin (ARK)
3. BEL GOOSSENS Kobe (IWA)
  
Ol1F1l   0
56. BELSultans of Cycling1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. COL BERNAL Egan (IGD)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
6. COL UMBA Santiago (AST)
7. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
  
zboro   0
56. ESPSuperChow1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
3. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
4. BEL NYS Thibau (LTK)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
  
SuperChow   0
56. AUSŚrednio bym powiedział1. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
2. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
3. COL UMBA Santiago (AST)
4. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
5. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
6. ITA CICCONE Giulio (LTK)
7. SLO GOVEKAR Matevž (TBV)
  
Mad Villain   0
56. SLOTeam Młodych-Gniewnych1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
3. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
  
Daniel47   0
56. ECUTerror1. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
2. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
3. AUS PLAPP Luke (JAY)
4. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
5. GER BRENNER Marco (TUD)
  
liiio   0
56. GERTymek Team1. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
4. NED GESINK Robert (TVL)
5. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
7. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
  
Tymekk   0
56. IRLVeloValencia1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. ESP AYUSO Juan (UAD)
5. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
6. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
  
Arturo   0
56. ECUWpadzio Team1. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. SLO GOVEKAR Matevž (TBV)
3. ESP AYUSO Juan (UAD)
4. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
5. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
7. COL UMBA Santiago (AST)
  
wpadzio   0
56. COLWygramy! Wygramy! Wygramy!1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. IRL RAFFERTY Darren (EFE)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. FRA FAURE PROST Alexy (IWA)
6. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
7. NED GESINK Robert (TVL)
  
Optymista Dawid   0
56. NEDZygzaki1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. POL MAŁECKI Kamil (Q36)
3. ESP AYUSO Juan (UAD)
4. BEL VERMOTE Julien (TVL)
  
rogerg   0
56. BELZZZ1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. COL UMBA Santiago (AST)
3. SUI CHRISTEN Jan (UAD)
4. NOR STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
6. GBR YATES Simon (JAY)
  
redzik   0


Presidential Cycling Tour of Turkey po 3 etapie

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
56. GBRhrU Cycling Project1. NED JAKOBSEN Fabio (DFP)
2. DEN ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
3. GBR BUSH Jacob (DDS)
  
hru   14
56. GBRMERAVIGLIOSO1. COL UMBA Santiago (AST)
2. GBR CAVENDISH Mark (AST)
3. NED JAKOBSEN Fabio (DFP)
  
wlodar   13
56. NEDyzerman1. BEL BOMBOI Davide (TDT)
2. GER KANTER Max (AST)
  
yzerman   10
56. GERChicken_Biriyani1. IRL TOWNSEND Rory (Q36)
2. BEL GHYS Robbe (ADC)
3. GER UHLIG Henri (ADC)
  
Chicken_Biriyani   8
56. GERFairPlay1. GER UHLIG Henri (ADC)
  
kamil7   8
56. GERRoman Team1. NED BOVEN Lars (ADC)
2. COL UMBA Santiago (AST)
3. ITA ZANONCELLO Enrico (VBF)
  
Roman   5
56. ITAChicken_Dhansak1. GBR JOHNSTON Calum (CJR)
2. GBR CAVENDISH Mark (AST)
3. GBR DONOVAN Mark (Q36)
4. GBR PEATFIELD Benjamin (DDS)
  
Chicken_Dhansak   2
56. GBRGruppetto1. KAZ VINOKUROV Nicolas (AST)
2. AUT HAJEK Alexander (BOH)
3. NED VAN DEN BROEK Frank (DFP)
4. ITA RIDOLFO Filippo (TNN)
  
Kosa   2
56. ITAjon ezeitza1. AUS PLOWRIGHT Jensen (ADC)
2. DEN ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
  
jon ezeitza   2
56. DENWoman Power1. NED WELTEN Bram (DFP)
2. NZL JACKSON George (BBH)
3. KAZ VINOKUROV Nicolas (AST)
  
Agnieszka   2
56. KAZkelme team1. ECU LÓPEZ Harold Martín (AST)
  
allorc   1
56. ECURęce Pence Ence w której?1. CZE KOPECKÝ Matyáš (TNN)
2. ESP PEÑALVER Manuel (PTK)
  
CanJzarnecki   1
56. ESPStochomania1. TUR BULUT Samet (KBB)
2. NED WELTEN Bram (DFP)
  
Ol1F1l   1
56. NEDZZZ1. ECU CEPEDA Jefferson Alveiro (CJR)
2. NED VAN DEN BROEK Frank (DFP)
  
redzik   1
56. NEDAgresywny Moscon1. AUT HAJEK Alexander (BOH)
2. COL UMBA Santiago (AST)
  
valverde   0
56. COLArmia dzidziusiów1. GBR DONOVAN Mark (Q36)
2. POL MACIEJUK Filip (BOH)
3. CZE KOPECKÝ Matyáš (TNN)
  
boroster   0
56. CZEbunga bunga1. POL MACIEJUK Filip (BOH)
  
kolvit   0
56. POLEF Education Second-DifficultPost1. NED BOVEN Lars (ADC)
2. AUS BOGNA Alex (ADD)
  
Anderis   0
56. AUSFerrari&Fuentes1. COL UMBA Santiago (AST)
  
Mr_X   0
56. COLGoGoPowerRangers1. POL MACIEJUK Filip (BOH)
2. VEN AULAR Orluis (CJR)
3. ERI BERHANE Natnael (BGS)
4. POL POMORSKI Michał (MSP)
  
przemoe   0
56. POLHanysy1. AUS WELSFORD Sam (BOH)
2. NED BOVEN Lars (ADC)
  
throndor   0
56. NEDJUSKI TEAM 1. POL MACIEJUK Filip (BOH)
2. AUT HAJEK Alexander (BOH)
  
JUSKI   0
56. AUTkrokiety1. COL UMBA Santiago (AST)
  
filipp   0
56. COLLento Team1. ITA PERSICO Davide (BWB)
2. ITA PALETTI Luca (VBF)
  
JOSEDIN   0
56. ITANeftohimik Burgas1. AUS WELSFORD Sam (BOH)
2. NED BOVEN Lars (ADC)
  
scrooll40   0
56. NEDObiFujiTeam1. CZE ŤOUPALÍK Adam (TDT)
2. ITA COLNAGHI Luca (VBF)
3. ESP MARTÍN Alex (PTK)
4. BEL BOMBOI Davide (TDT)
  
obi   0
56. BELOrły Probierza 1. NOR HAGEN Carl Fredrik (Q36)
  
Ederson Palmieri   0
56. NORpinks1. COL UMBA Santiago (AST)
2. NED BOVEN Lars (ADC)
3. TUR BULUT Samet (KBB)
  
agatqqa   0
56. TURPolti1. NED ROOSEN Timo (DFP)
  
rojekk   0
56. NEDPrzybytek Jeźdźców1. AUS WELSFORD Sam (BOH)
  
Gimpek   0
56. AUSSultans of Cycling1. COL UMBA Santiago (AST)
  
zboro   0
56. COLŚrednio bym powiedział1. COL UMBA Santiago (AST)
  
Mad Villain   0
56. COLTeam Młodych-Gniewnych1. NED SINKELDAM Ramon (ADC)
2. AUS WELSFORD Sam (BOH)
  
Daniel47   0
56. AUSTS Cycling Team1. NED BOVEN Lars (ADC)
  
Tomek86   0
56. NEDVeloValencia1. AUS PLOWRIGHT Jensen (ADC)
  
Arturo   0
56. AUSWpadzio Team1. AUS PLOWRIGHT Jensen (ADC)
2. POL POMORSKI Michał (MSP)
3. ITA RIDOLFO Filippo (TNN)
4. ITA PALETTI Luca (VBF)
  
wpadzio   0
56. ITAWygramy! Wygramy! Wygramy!1. CZE KOPECKÝ Matyáš (TNN)
  
Optymista Dawid   0
56. CZEZygzaki1. POL MACIEJUK Filip (BOH)
  
rogerg   0


Liege - Bastogne - Liege klasyfikacja końcowa

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
56. POLZygzaki1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
4. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
5. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
6. IRL RYAN Archie (EFE)
7. POL WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
  
rogerg   696
56. POLpinks1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
3. BEL LECERF William Junior (SOQ)
4. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
5. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
6. FRA BARRÉ Louis (ARK)
7. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
agatqqa   577
56. ITARoman Team1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. BEL LECERF William Junior (SOQ)
4. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
5. COL UMBA Santiago (AST)
  
Roman   553
56. COLVeloValencia1. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
2. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
3. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
4. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
5. IRL HEALY Ben (EFE)
6. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
7. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
  
Arturo   449
56. BELSultans of Cycling1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. BEL LECERF William Junior (SOQ)
4. COL BERNAL Egan (IGD)
5. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
6. BEL GELDERS Gil (SOQ)
7. NED VAN BELLE Loe (TVL)
  
zboro   441
56. NEDChicken_Biriyani1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. NOR LEKNESSUND Andreas (UXM)
3. AUS DINHAM Matthew (DFP)
4. IRL RYAN Archie (EFE)
5. NED OOMEN Sam (LTK)
6. SUI SCHMID Mauro (JAY)
  
Chicken_Biriyani   361
56. SUIRęce Pence Ence w której?1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
3. LUX JUNGELS Bob (BOH)
4. DEN HONORÉ Mikkel Frølich (EFE)
5. COL BERNAL Egan (IGD)
6. ESP LAZKANO Oier (MOV)
7. NOR KULSET Johannes (UXM)
  
CanJzarnecki   360
56. NORWoman Power1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. ESP CANAL Carlos (MOV)
3. IRL RYAN Archie (EFE)
4. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
  
Agnieszka   360
56. SLORODACY KAMRACI TEAM1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. NED VADER Milan (TVL)
4. BEL LECERF William Junior (SOQ)
5. DEN FOLDAGER Anders (JAY)
6. IRL RYAN Archie (EFE)
7. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
Wosiu07   358
56. ITAKanczuga1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
  
Milvanius   350
56. GBRFerrari&Fuentes1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. BEL LECERF William Junior (SOQ)
4. FRA LAPEIRA Paul (DAT)
5. IRL RYAN Archie (EFE)
6. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
  
Mr_X   341
56. ITATS Cycling Team1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
5. BEL GELDERS Gil (SOQ)
6. AUS SWEENY Harry (EFE)
  
Tomek86   302
56. AUSOrły Probierza 1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. NED BAX Sjoerd (UAD)
4. ESP LAZKANO Oier (MOV)
5. NED VADER Milan (TVL)
6. ITA DE PRETTO Davide (JAY)
  
Ederson Palmieri   292
56. ITADunajec1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. BEL LECERF William Junior (SOQ)
4. IRL HEALY Ben (EFE)
5. ITA GERMANI Lorenzo (GFC)
6. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
7. IRL RYAN Archie (EFE)
  
kosa84   278
56. IRLGruppetto1. GBR TULETT Ben (TVL)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. DEN KRON Andreas (LTD)
5. FRA LAURANCE Axel (ADC)
6. ITA DE PRETTO Davide (JAY)
7. NED VAN BELLE Loe (TVL)
  
Kosa   278
56. NEDGewissEPOattack1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. AUT GALL Felix (DAT)
4. BEL LECERF William Junior (SOQ)
5. IRL RYAN Archie (EFE)
  
Clif   274
56. IRLMERAVIGLIOSO1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. FRA ARMIRAIL Bruno (DAT)
3. IRL HEALY Ben (EFE)
4. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
5. ESP ROMEO Iván (MOV)
6. POL WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
7. NOR URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)
  
wlodar   274
56. NORAgresywny Moscon1. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
2. BEL VAN GILS Maxim (LTD)
3. AUT GALL Felix (DAT)
4. GBR TULETT Ben (TVL)
5. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
6. FRA LAURANCE Axel (ADC)
7. ITA TIBERI Antonio (TBV)
  
valverde   212
56. ITAhrU Cycling Project1. IRL HEALY Ben (EFE)
2. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
4. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
5. NED VAN BELLE Loe (TVL)
6. BEL GELDERS Gil (SOQ)
  
hru   211
56. BELSAXO Animex1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. BEL LECERF William Junior (SOQ)
3. FRA LAURANCE Axel (ADC)
4. IRL RYAN Archie (EFE)
5. ITA TIBERI Antonio (TBV)
6. NED VADER Milan (TVL)
7. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
tomtom83   209
56. ITAPrzybytek Jeźdźców1. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. NOR JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
3. CAN GEE Derek (IPT)
4. DEN CHARMIG Anthon (AST)
5. BEL VLIEGEN Loïc (BWB)
6. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. AUS DINHAM Matthew (DFP)
  
Gimpek   206
56. AUSkelme team1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
3. BEL LECERF William Junior (SOQ)
4. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. AUT GALL Felix (DAT)
6. ESP LAZKANO Oier (MOV)
7. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
allorc   201
56. ITAPaVelo Cycling Team1. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. BEL LECERF William Junior (SOQ)
3. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. BEL GELDERS Gil (SOQ)
5. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
6. DEN GREGAARD Jonas (LTD)
  
PaVelo   197
56. DENZZZ1. GBR YATES Simon (JAY)
2. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. BEL GELDERS Gil (SOQ)
4. IRL RYAN Archie (EFE)
5. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
redzik   197
56. ITABosman1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. NED VAN BELLE Loe (TVL)
  
Bosman   193
56. NEDKaraVana się wykoleiła1. IRL RYAN Archie (EFE)
2. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
3. BEL LECERF William Junior (SOQ)
4. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
5. ITA COLLEONI Kevin (IWA)
6. ITA MASNADA Fausto (SOQ)
  
nawciarz   193
56. ITALento Team1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. COL UMBA Santiago (AST)
  
JOSEDIN   193
56. COLTeam Młodych-Gniewnych1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
3. HUN VALTER Attila (TVL)
4. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
5. IRL RYAN Archie (EFE)
6. BEL LECERF William Junior (SOQ)
7. NED VADER Milan (TVL)
  
Daniel47   193
56. NEDŚrednio bym powiedział1. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
2. FRA LAURANCE Axel (ADC)
3. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
4. NED BAX Sjoerd (UAD)
5. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
6. BEL GELDERS Gil (SOQ)
7. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
  
Mad Villain   121
56. GBRWpadzio Team1. BEL BENOOT Tiesj (TVL)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. SUI HIRSCHI Marc (UAD)
4. NOR KULSET Johannes (UXM)
5. IRL RYAN Archie (EFE)
6. COL UMBA Santiago (AST)
  
wpadzio   110
56. COLGoGoPowerRangers1. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. NOR LEKNESSUND Andreas (UXM)
4. IRL HEALY Ben (EFE)
5. BEL LECERF William Junior (SOQ)
6. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
7. GBR KNOX James (SOQ)
  
przemoe   103
56. GBRHanysy1. BEL LECERF William Junior (SOQ)
2. IRL HEALY Ben (EFE)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
5. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
6. BEL VAN TRICHT Stan (ADC)
7. ESP ROMEO Iván (MOV)
  
throndor   103
56. ESPEF Education Second-DifficultPost1. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
4. NOR JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
5. FRA JEGAT Jordan (TEN)
6. COL BERNAL Egan (IGD)
7. BEL LECERF William Junior (SOQ)
  
Anderis   93
56. BELSuperChow1. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
2. FRA LAURANCE Axel (ADC)
3. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
4. GBR TULETT Ben (TVL)
5. NOR LEKNESSUND Andreas (UXM)
6. CAN GEE Derek (IPT)
7. AUT GALL Felix (DAT)
  
SuperChow   89
56. AUTFairPlay1. BEL GELDERS Gil (SOQ)
2. IRL RYAN Archie (EFE)
3. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
4. ITA DE PRETTO Davide (JAY)
5. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
6. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
  
kamil7   85
56. GBRArmia dzidziusiów1. BEL LECERF William Junior (SOQ)
2. IRL HEALY Ben (EFE)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
  
boroster   81
56. ECUbunga bunga1. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. IRL HEALY Ben (EFE)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. AUT GALL Felix (DAT)
  
kolvit   81
56. AUTChicken_Dhansak1. GBR YATES Simon (JAY)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. GBR TULETT Ben (TVL)
4. GBR WILLIAMS Stephen (IPT)
5. GBR KNOX James (SOQ)
6. GBR HAYTER Ethan (IGD)
7. GBR SHAW James (EFE)
  
Chicken_Dhansak   81
56. GBRStochomania1. BEL LECERF William Junior (SOQ)
2. BEL VERVAEKE Louis (SOQ)
3. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
4. ITA MASNADA Fausto (SOQ)
5. BEL TEUNS Dylan (IPT)
6. BEL HERMANS Quinten (ADC)
7. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
  
Ol1F1l   61
56. NZLTymek Team1. BEL BENOOT Tiesj (TVL)
2. GBR TULETT Ben (TVL)
3. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
4. BEL LECERF William Junior (SOQ)
5. IRL RYAN Archie (EFE)
6. HUN VALTER Attila (TVL)
7. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
  
Tymekk   60
56. BELyzerman1. FRA MARTIN Guillaume (COF)
2. NZL FISHER-BLACK Finn (UAD)
3. COL UMBA Santiago (AST)
4. GBR YATES Simon (JAY)
5. NED VADER Milan (TVL)
  
yzerman   41
56. NEDJUSKI TEAM 1. POR ALMEIDA João (UAD)
2. POL KWIATKOWSKI Michał (IGD)
3. NED VAN BELLE Loe (TVL)
  
JUSKI   18
56. NEDObiFujiTeam1. FRA BURGAUDEAU Mathieu (TEN)
2. USA VERMAERKE Kevin (DFP)
3. AUS SWEENY Harry (EFE)
4. NED VAN BELLE Loe (TVL)
  
obi   17
56. NEDkrokiety1. GBR YATES Simon (JAY)
2. COL BERNAL Egan (IGD)
3. NED VADER Milan (TVL)
4. ITA SCARONI Christian (AST)
5. COL RIVERA Brandon Smith (IGD)
6. BEL GELDERS Gil (SOQ)
7. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
filipp   14
56. ITASebkaaa Team1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. NED VAN BELLE Loe (TVL)
3. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
sebkaaa   14
56. ITANeftohimik Burgas1. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
2. ITA FORTUNATO Lorenzo (AST)
3. COL BERNAL Egan (IGD)
  
scrooll40   10
56. COLPolti1. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
2. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
3. COL BERNAL Egan (IGD)
4. IRL HEALY Ben (EFE)
5. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
6. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
7. BEL GELDERS Gil (SOQ)
  
rojekk   10
56. BELjon ezeitza1. GBR TULETT Ben (TVL)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
4. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
5. NZL CURRIE Logan (LTD)
6. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
jon ezeitza   8
56. ITATerror1. FRA LAURANCE Axel (ADC)
2. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
3. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
4. BEL GELDERS Gil (SOQ)
  
liiio   8
56. BELCross Is Coming1. IRL RYAN Archie (EFE)
2. HUN VALTER Attila (TVL)
3. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
4. BEL GELDERS Gil (SOQ)
  
hunterp   4
56. BELWygramy! Wygramy! Wygramy!1. DEN SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. BEL LECERF William Junior (SOQ)
3. BEL GELDERS Gil (SOQ)
4. IRL RYAN Archie (EFE)
5. FRA LAURANCE Axel (ADC)
  
Optymista Dawid   4


Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper klasyfikacja końcowa

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
56. FRAStochomania1. NED ARTZ Huub (CRT)
2. POL GRYGOWSKI Hubert (ABD)
3. SLO ERŽEN Žak (CTF)
4. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
  
Ol1F1l   100
56. GBRjon ezeitza1. DEN PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)
2. GBR HOBBS Noah (CGF)
3. NZL BOWER Lewis (CGF)
4. GBR GIDDINGS Joshua (LDD)
5. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
6. BEL ORINS Robin (LDD)
  
jon ezeitza   62
56. BELBosman1. DEN PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)
  
Bosman   40
56. DENChicken_Biriyani1. DEN PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)
  
Chicken_Biriyani   40
56. DENPaVelo Cycling Team1. DEN PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)
2. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
3. BEL SENTJENS Sente (ADD)
4. SLO ERŽEN Žak (CTF)
  
PaVelo   40
56. SLOSAXO Animex1. SLO GLIVAR Gal (UAZ)
2. NED DEL GROSSO Tibor (ADD)
3. ITA RACCAGNI NOVIERO Andrea (SQD)
4. BEL LAMBRECHT Michiel (BWD)
  
tomtom83   25
56. BELCross Is Coming1. BEL SENTJENS Sente (ADD)
2. BEL VAN MECHELEN Vlad (DDS)
3. GBR WIGGINS Ben (HBA)
4. FRA GRISEL Matys (LDD)
5. DEN ANDERSEN Kasper (HBA)
6. GBR HOBBS Noah (CGF)
  
hunterp   8
56. GBRDunajec1. BEL VAN MECHELEN Vlad (DDS)
  
kosa84   8
56. BELEF Education Second-DifficultPost1. SLO GLIVAR Gal (UAZ)
2. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
3. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
4. BEL ORINS Robin (LDD)
  
Anderis   5
56. BELFairPlay1. NED DEL GROSSO Tibor (ADD)
2. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
3. SLO GLIVAR Gal (UAZ)
4. GBR DONALDSON Robert (TRI)
5. RUS ERMAKOV Roman (CTF)
6. BEL VERVENNE Jonathan (SQD)
7. ITA ZAMPERINI Edoardo (ZEF)
  
kamil7   5
56. ITAKaraVana się wykoleiła1. GBR WIGGINS Ben (HBA)
2. GBR HOBBS Noah (CGF)
3. ITA GIAIMI Luca (UAZ)
4. GBR DONALDSON Robert (TRI)
5. SLO GLIVAR Gal (UAZ)
6. SWE SÖDERQVIST Jakob (LTT)
  
nawciarz   5
56. SWEkelme team1. SLO GLIVAR Gal (UAZ)
2. ITA GIAIMI Luca (UAZ)
  
allorc   5
56. ITASebkaaa Team1. GBR ASKEY Ben (CGF)
2. NZL BOWER Lewis (CGF)
3. GBR HOBBS Noah (CGF)
4. DEN HANSEN Alexander Arnt (GSH)
  
sebkaaa   4
56. DENZZZ1. NED TIJSSEN Viego (MET)
2. NED JANSSEN Lucas (ABD)
3. BEL HANNES Victor (CRT)
  
redzik   3
56. BELPrzybytek Jeźdźców1. ITA EPIS Giosuè (ABD)
2. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
3. DEN JØRGENSEN Adam Holm (HBA)
4. DEN SVARRE Tobias (TCQ)
  
Gimpek   2
56. DENVeloValencia1. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
2. NZL BOWER Lewis (CGF)
3. DEN ANDERSEN Kasper (HBA)
  
Arturo   2
56. DENWoman Power1. FRA BERG Gabriel (SQD)
2. BEL VERBRUGGHE Jens (CGF)
3. BEL DRIESEN Niels (SQD)
  
Agnieszka   2
56. BELGewissEPOattack1. EST PAJUR Romet (LKH)
2. GBR ASKEY Ben (CGF)
3. NED GAL Ryan (DDS)
4. BEL DRIESEN Niels (SQD)
  
Clif   1
56. BELJUSKI TEAM 1. BEL DRIESEN Niels (SQD)
2. NOR MADSEN Erik (UDT)
3. BEL STAES Gibbe (UAZ)
  
JUSKI   1
56. BELObiFujiTeam1. GBR WIGGINS Ben (HBA)
2. RUS ERMAKOV Roman (CTF)
3. BEL VANDEN HEEDE Lars (SQD)
4. DEN ANDERSEN Kasper (HBA)
5. POL GRYGOWSKI Hubert (ABD)
6. GBR HOBBS Noah (CGF)
7. USA COLE Owen (UAZ)
  
obi   1
56. USARODACY KAMRACI TEAM1. NED DEL GROSSO Tibor (ADD)
2. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
3. GBR HOBBS Noah (CGF)
4. SWE SÖDERQVIST Jakob (LTT)
5. BEL HARTEEL Jelle (SQD)
  
Wosiu07   1
56. BELAgresywny Moscon1. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
2. BEL ORINS Robin (LDD)
3. DEN JØRGENSEN Adam Holm (HBA)
  
valverde   0
56. DENbunga bunga1. GBR ASKEY Ben (CGF)
2. FRA AUGÉ Ronan (CGF)
3. ITA SAMBINELLO Mattia (HBA)
  
kolvit   0
56. ITAChicken_Dhansak1. GBR DONALDSON Robert (TRI)
2. GBR ASKEY Ben (CGF)
3. GBR HOBBS Noah (CGF)
4. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
5. GBR WIGGINS Ben (HBA)
6. GBR GIDDINGS Joshua (LDD)
7. GBR PEATFIELD Benjamin (DDS)
  
Chicken_Dhansak   0
56. GBRFerrari&Fuentes1. BEL DE SCHUYTENEER Steffen (LDD)
2. GBR WIGGINS Ben (HBA)
  
Mr_X   0
56. GBRGoGoPowerRangers1. GBR WIGGINS Ben (HBA)
2. POL GRYGOWSKI Hubert (ABD)
  
przemoe   0
56. POLGruppetto1. BEL HULSMANS Senne (SQD)
2. DEN JØRGENSEN Adam Holm (HBA)
3. GBR ASKEY Ben (CGF)
  
Kosa   0
56. GBRkrokiety1. DEN ANDERSEN Kasper (HBA)
2. GBR ASKEY Ben (CGF)
  
filipp   0
56. GBRMERAVIGLIOSO1. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
  
wlodar   0
56. GBRNeftohimik Burgas1. NED DEL GROSSO Tibor (ADD)
2. BEL ORINS Robin (LDD)
3. NOR HANSEN Martin Solhaug (UDT)
4. ITA NEGRENTE Mattia (AQD)
5. FIN KÄLLBERG Axel (DDS)
  
scrooll40   0
56. FINOrły Probierza 1. SLO RAVBAR Anže (UAZ)
2. NED DEL GROSSO Tibor (ADD)
3. BEL SENTJENS Sente (ADD)
4. EST PAJUR Romet (LKH)
5. DEN WANG Gustav (GSH)
6. GBR HOBBS Noah (CGF)
7. GBR GIDDINGS Joshua (LDD)
  
Ederson Palmieri   0
56. GBRpinks1. DEN ANDERSEN Kasper (HBA)
2. NOR DOLVEN Halvor (UDT)
  
agatqqa   0
56. NORPolti1. COL GUATIBONZA Jonathan (UAZ)
2. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
3. BEL ORINS Robin (LDD)
  
rojekk   0
56. BELRęce Pence Ence w której?1. DEN ANDERSEN Kasper (HBA)
2. NOR HANSEN Martin Solhaug (UDT)
3. NOR NORDHAGEN Truls (UDT)
  
CanJzarnecki   0
56. NORRoman Team1. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
  
Roman   0
56. BELSultans of Cycling1. GBR ASKEY Ben (CGF)
2. GBR WIGGINS Ben (HBA)
  
zboro   0
56. GBRTeam Młodych-Gniewnych1. BEL STAES Gibbe (UAZ)
2. NED VAN DER WERFF Thom (DDS)
3. FRA GRISEL Matys (LDD)
4. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
5. GBR ASKEY Ben (CGF)
6. GBR WIGGINS Ben (HBA)
7. ITA GIAIMI Luca (UAZ)
  
Daniel47   0
56. ITATerror1. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
2. BEL SENTJENS Sente (ADD)
3. GBR HOBBS Noah (CGF)
4. GBR WIGGINS Ben (HBA)
5. ITA CAPRA Thomas (CTF)
  
liiio   0
56. ITATS Cycling Team1. BEL SENTJENS Sente (ADD)
2. GBR WIGGINS Ben (HBA)
3. NOR NORDHAGEN Truls (UDT)
4. NED VAN DER WERFF Thom (DDS)
5. GBR ASKEY Ben (CGF)
  
Tomek86   0
56. GBRTymek Team1. GBR WIGGINS Ben (HBA)
2. ITA SAMBINELLO Mattia (HBA)
  
Tymekk   0
56. ITAWygramy! Wygramy! Wygramy!1. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
2. DEN JØRGENSEN Adam Holm (HBA)
3. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
4. GER TEUTENBERG Tim Torn (LTT)
  
Optymista Dawid   0
56. GERyzerman1. NED DEL GROSSO Tibor (ADD)
2. DEN WANG Gustav (GSH)
  
yzerman   0
56. DENZygzaki1. GBR WIGGINS Ben (HBA)
2. BEL VERSTRYNGE Emiel (ADD)
3. DEN JØRGENSEN Adam Holm (HBA)
4. POL GRYGOWSKI Hubert (ABD)
  
rogerg   0


Giro della Romagna klasyfikacja końcowa

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
56. POLDunajec1. POR MORGADO António (UAD)
2. ESP ARRIETA Igor (UAD)
3. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
4. ITA MOSCA Raffaele (Q3C)
  
kosa84   144
56. ITATeam Młodych-Gniewnych1. ESP ARRIETA Igor (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
3. POR MORGADO António (UAD)
  
Daniel47   144
56. PORTymek Team1. POR MORGADO António (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
3. ESP ARRIETA Igor (UAD)
  
Tymekk   144
56. ESPZygzaki1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. POR MORGADO António (UAD)
3. ESP ARRIETA Igor (UAD)
  
rogerg   144
56. ESPhrU Cycling Project1. POR MORGADO António (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
3. ESP ALUSTIZA Nicolas (EUS)
4. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
hru   92
56. ITAChicken_Biriyani1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. POR MORGADO António (UAD)
  
Chicken_Biriyani   90
56. PORFerrari&Fuentes1. POR MORGADO António (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
3. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
Mr_X   90
56. ITAGewissEPOattack1. POR MORGADO António (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
Clif   90
56. MEXkrokiety1. POR MORGADO António (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
3. ITA PINARELLO Alessandro (VBF)
  
filipp   90
56. ITApinks1. POR MORGADO António (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
3. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
4. ITA PINARELLO Alessandro (VBF)
  
agatqqa   90
56. ITATS Cycling Team1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. POR MORGADO António (UAD)
  
Tomek86   90
56. PORSebkaaa Team1. BEL MARIVOET Duarte (UAZ)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
3. ESP ARRIETA Igor (UAD)
  
sebkaaa   23
56. ESPCross Is Coming1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. BEL MARIVOET Duarte (UAZ)
  
hunterp   19
56. BELSultans of Cycling1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA BARONCINI Filippo (UAD)
3. ESP GUTIÉRREZ Jorge (EKP)
4. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
5. ITA PINARELLO Alessandro (VBF)
  
zboro   19
56. ITAŚrednio bym powiedział1. ESP ARRIETA Igor (UAD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
Mad Villain   19
56. MEXZZZ1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA BARONCINI Filippo (UAD)
  
redzik   19
56. ITARoman Team1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA FABBRO Matteo (PTK)
3. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
4. ESP ALUSTIZA Nicolas (EUS)
5. ITA CALZONI Walter (Q36)
  
Roman   18
56. ITASAXO Animex1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA FABBRO Matteo (PTK)
  
tomtom83   16
56. ITAAgresywny Moscon1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ESP GUTIÉRREZ Jorge (EKP)
  
valverde   15
56. ESPBosman1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. NZL VINK Michael (UAD)
  
Bosman   15
56. NZLEF Education Second-DifficultPost1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
Anderis   15
56. MEXFairPlay1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
kamil7   15
56. MEXGoGoPowerRangers1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
przemoe   15
56. MEXGruppetto1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
Kosa   15
56. MEXjon ezeitza1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
jon ezeitza   15
56. MEXKaraVana się wykoleiła1. ITA PINARELLO Alessandro (VBF)
2. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
nawciarz   15
56. MEXkelme team1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
allorc   15
56. ITALento Team1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
JOSEDIN   15
56. MEXObiFujiTeam1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
obi   15
56. MEXOrły Probierza 1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA PINARELLO Alessandro (VBF)
  
Ederson Palmieri   15
56. ITAPaVelo Cycling Team1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
PaVelo   15
56. ITAPrzybytek Jeźdźców1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
Gimpek   15
56. MEXVeloValencia1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
Arturo   15
56. MEXWygramy! Wygramy! Wygramy!1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
2. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
Optymista Dawid   15
56. ITAyzerman1. MEX DEL TORO Isaac (UAD)
  
yzerman   15
56. MEXNeftohimik Burgas1. ITA BARONCINI Filippo (UAD)
  
scrooll40   4
56. ITAWpadzio Team1. ESP ALUSTIZA Nicolas (EUS)
2. COL GÓMEZ Germán Dario (PTK)
3. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
wpadzio   3
56. ITAPolti1. ESP GUTIÉRREZ Jorge (EKP)
2. ESP SERRANO Javier (PTK)
3. ITA PINARELLO Alessandro (VBF)
4. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
rojekk   1
56. ITATerror1. COL GÓMEZ Germán Dario (PTK)
2. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
liiio   1
56. ITAbunga bunga1. NZL VINK Michael (UAD)
  
kolvit   0
56. NZLJUSKI TEAM 1. NZL VINK Michael (UAD)
  
JUSKI   0
56. NZLRęce Pence Ence w której?1. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
CanJzarnecki   0
56. ITAWoman Power1. ITA MOSCA Raffaele (Q3C)
  
Agnieszka   0