edycja dwunasta

Bosman - Bosman POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
2.FRA    RIOU Alan (ARK)8    ( 13 )
3.GER    HERZOG Emil (BOH)19    ( 24 )
4.BEL    DE TIER Floris (BWB)5    ( 5 )
5.BEL    VERMOOTE Jelle (BWB)3    ( 3 )
6.FRA    CHAMPION Thomas (COF)3    ( 10 )
7.FRA    GOUGEARD Alexis (COF)7    ( 17 )
8.DEN    PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)38    ( 38 )
9.FRA    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)94    ( 146 )
10.FRA    TOUZÉ Damien (DAT)5    ( 28 )
11.COL    LOPEZ Juan Carlos (GES)0    ( 0 )
12.NED    ARENSMAN Thymen (IGD)85    ( 192 )
13.ITA    CATALDO Dario (LTK)7    ( 13 )
14.ITA    MILAN Jonathan (LTK)438    ( 600 )
15.FRA    CAVAGNA Rémi (MOV)0    ( 0 )
16.ITA    FANCELLU Alessandro (Q36)0    ( 3 )
17.FRA    HUBY Antoine (SOQ)14    ( 24 )
18.SLO    GOVEKAR Matevž (TBV)0    ( 13 )
19.AUS    SCOTT Cameron (TBV)17    ( 21 )
20.CZE    KELEMEN Petr (TUD)0    ( 5 )
21.SUI    THALMANN Roland (TUD)0    ( 0 )
22.NED    GESINK Robert (TVL)0    ( 16 )
23.USA    JORGENSON Matteo (TVL)329    ( 663 )
24.NED    KOOIJ Olav (TVL)237    ( 451 )
25.NED    VAN BELLE Loe (TVL)1    ( 10 )
26.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)2    ( 470 )
27.DEN    BJERG Mikkel (UAD)195    ( 239 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)210    ( 553 )
29.COL    HODEG Álvaro José (UAD)0    ( 30 )
30.NZL    VINK Michael (UAD)0    ( 27 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3084 (4981)
Punkty bonusowe: 60
Suma punktów: 3165


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.NED    OOSTERVELD Steijn (ABC)0    ( 0 )
2.BEL    MICHELS Jente (ADD)0    ( 0 )
3.NED    PETERS Marvin (ALQ)0    ( 0 )
4.KAZ    VINOKUROV Alexandre (AQD)0    ( 2 )
5.CZE    BITTNER Jan (ATT)0    ( 0 )
6.FRA    BODET Vincent (DDS)1    ( 1 )
7.ITA    BELLETTA Dario Igor (JVD)0    ( 0 )
8.NED    LUGTHART Sjors (JVD)1    ( 1 )
9.NED    SCHELLEKENS Tom (JVD)0    ( 1 )
10.BEL    SEGAERT Alec (LTD)14    ( 94 )
11.GER    LEIDERT Louis (LTT)4    ( 6 )
12.BEL    HULSMANS Senne (SQD)0    ( 0 )
13.BEL    VAN HAUTEGEM Leander (SQD)0    ( 5 )
14.GER    SCHEITINGER Linus (TSM)0    ( 0 )
15.NOR    KULSET Johannes (UXM)1    ( 13 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 21 (123)
Punkty bonusowe: 60
Suma punktów: 3165
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony


Wygrane wyścigi (od 2017):


Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 50 - 2679 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 55 - 276 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 26 - 2403 punktów