dziewiąta edycja kobieca

Najbliższe wyścigi:

Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen
25-06-2024 15:00 - 30-06-2024

Giro d'Italia Internazionale Femminile
07-07-2024 13:00 - 14-07-2024

Districtenpijl - Ekeren-Deurne
07-07-2024 14:00

Baloise Ladies Tour
17-07-2024 13:00 - 21-07-2024

La Picto - Charentaise
21-07-2024 15:00

Ostatnia aktualizacja wyników: 19-06-2024 18:43

Shoutbox

TymekkA mi się dzisiaj ban kończył (chyba)… Oby do TdF wróciło, bo będę na drugim i może pierwszym etapie.
2024-06-25 14:18:36
liiioChyba na forum.rowery większą awaria, bo mi ostatnio udało się chyba z 4-5 dni temu tam wejść.
2024-06-24 18:55:00
liiioJuż powinno być ok
2024-04-27 18:17:25
Daniel47 liiio - Czemu w wynikach poszczególnych wyścigów każda drużyna ma 56 miejsce?
2024-04-26 14:43:45
AnderisOrinsa na Graata to dzisiaj koło 11 wymieniłem, bo wcześniej Graata nie było na liście startowej. :P
2024-04-13 17:14:22
AnderisI teraz widzę, że kosztowało mnie też prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Przynajmniej przez 1 dzień. ;)
2024-04-13 17:11:28
AnderisOczywiście z nadmiaru bogactwa nie wziąłem Rollanda i Orinsa na LBL u-23. A mogłem wygrać 2 wyścigi jednego dnia i się wysforować na wyraźneprowadzenie w klasyfikacji development.
2024-04-13 16:57:32
przemoeBjutiful, dziękuję
2024-04-13 16:43:08
liiioZrobione. Na razie tylko w polskiej wersji męskiej, za chwilę dodam pozostałe.
2024-04-13 16:33:51
przemoeLiiio czy to dużo roboty, żeby podświetlić swoją drużynę w wyścigu po zalogowaniu tak jak podświetla generalkę? Byłoby super - czytelność +100%
2024-04-12 16:00:36
AnderisZ jakiegoś powodu można u pań zgłosić na Brabantse Pijl 7 zawodniczek.
2024-04-09 17:11:18
nawciarzHaha i Van Baarle znowu chory a tak miałem Vanami dominować bruki a tu tylko jeden się ostał cały
2024-04-07 09:19:32
liiioZakładałeś konto na innym forum. Tamto musiałem zlikwidować, bo było podatne na zalew spamu.
2024-04-07 06:07:37
Tomek86Tylko osobiście ja sam mam problem, że na 100% zakładałem konto a teraz nie mogę się zalogować bo nie ma takiego maila.
2024-04-06 22:08:41
Tomek86Jest link do forum gry, na głownym pasku nawigacji
2024-04-06 22:07:52
Ol1F1lSwoją drogą dlaczego sądziłeś, że mi forum działało? Gdyby mógł to bym napisał w temacie o Baskach bądź o tej grze, a nie na stronie gry.
2024-04-06 20:57:03
Ol1F1lDaniel, zaszła mała zmiana ;) . Już nie pokazuje przerwy technicznej, ale tak jak na początku nie wczytuje się forum.
2024-04-06 20:55:49
Daniel47Jutro Paryż Roubaix a forum nie działa.
2024-04-06 19:57:55
Daniel47Mi również nadal nie działa, ale wróciło do tego co było wczoraj, czyli cały ekran na biało. A do około 21 był napis o pracach w bazie danych.
2024-04-06 19:57:15
kosa84Mi forum dalej nie działa! Jak jest u Was???
2024-04-06 19:54:05

';

Wstępny cennik męski 2024

Wstępny cennik żeński 2024


Ranking - ostatnie 104 tygodnie

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. POL RODACY KAMRACI TEAM1. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
2. POL    REALINI Gaia (LTK)
3. POL    VINKE Nienke (DFP)
4. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
5. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
6. POL    CURINIER Léa (FSF)
7. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
8. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
9. POL    MOORS Fleur (LTK)
10. POL    BEGO Julie (COF)
11. POL    VAN DIJK Ellen (LTK)
12. POL    BARIL Olivia (MOV)
13. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
14. POL    EDWARDS Ruth (HPW)
15. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
16. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
17. POL    TOWERS Alice (CSR)
18. POL    KOOL Charlotte (DFP)
19. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
20. POL    ARMITAGE Megan (EFE)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021 Najlepszy w Tour de France 2023  21517
2. POL Cross Is Coming  1. POL    KNIJNENBURG Anne (PHV)
2. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
3. POL    VAS Blanka (SDW)
4. POL    PIETERSE Puck (FED)
5. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
6. POL    FERGUSON Cat (MOV)
7. POL    VENTURELLI Federica (UDT)
8. POL    VINKE Nienke (DFP)
9. POL    VOLLERING Demi (SDW)
10. POL    KOPECKÝ Julia (AGN)
11. POL    UIJEN Elise (DFP)
12. POL    ZANETTI Linda (HPW)
13. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
14. POL    BUNEL Marion (AUB)
15. POL    TERUEL Alba (LKF)
16. POL    VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
17. POL    WOLLASTON Ally (AGS)
18. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
19. POL    GERRITSE Femke (SDW)
20. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  20896
3. POL FairPlay  1. POL    REALINI Gaia (LTK)
2. POL    FAULKNER Kristen (EFE)
3. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
4. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
5. POL    PIETERSE Puck (FED)
6. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
7. POL    EDWARDS Ruth (HPW)
8. POL    WOLLASTON Ally (AGS)
9. POL    CADZOW Kim (EFE)
10. POL    DYGERT Chloe (CSR)
11. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
12. POL    VINKE Nienke (DFP)
13. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
14. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
15. POL    WIEBES Lorena (SDW)
16. POL    DRUMMOND Michaela (ARK)
17. POL    VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
18. POL    BUNEL Marion (AUB)
19. POL    VENTURELLI Federica (UDT)
20. POL    SHARP Izzy (LTK)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  18145
4. BAS jon ezeitza  1. BAS    KOPECKY Lotte (SDW)
2. BAS    LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
3. BAS    CAVALLI Marta (FSF)
4. BAS    BARIL Olivia (MOV)
5. BAS    SHACKLEY Anna (SDW)
6. BAS    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
7. BAS    NOOIJEN Lieke (TVL)
8. BAS    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
9. BAS    ZANETTI Linda (HPW)
10. BAS    CADZOW Kim (EFE)
11. BAS    JENČUŠOVÁ Nora (BPK)
12. BAS    GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
13. BAS    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
14. BAS    GERRITSE Femke (SDW)
15. BAS    CURINIER Léa (FSF)
16. BAS    ANDERSON Solbjørk Minke (UXM)
17. BAS    PIETERSE Puck (FED)
18. BAS    COLJÉ Maaike (ARK)
19. BAS    LE DEUNFF Marie-Morgane (ARK)
20. BAS    CZAPLA Justyna (CSR)
  
jon ezeitza    18071
5. POL Terror  1. POL    GERRITSE Femke (SDW)
2. POL    FERGUSON Cat (MOV)
3. POL    BEGO Julie (COF)
4. POL    LIPPERT Liane (MOV)
5. POL    REALINI Gaia (LTK)
6. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
7. POL    KOOL Charlotte (DFP)
8. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
9. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
10. POL    AHTOSALO Anniina (UXM)
11. POL    RAYER Eglantine (DFP)
12. POL    NOOIJEN Lieke (TVL)
13. POL    HENTTALA Lotta (EFE)
14. POL    VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
15. POL    GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
16. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
17. POL    PIKULIK Daria (HPW)
18. POL    JASTRAB Megan (DFP)
19. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
20. POL    VINKE Nienke (DFP)
  
liiio    16604
6. POL kelme team  1. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
2. POL    LABOUS Juliette (DFP)
3. POL    REALINI Gaia (LTK)
4. POL    KOOL Charlotte (DFP)
5. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
6. POL    KASTELIJN Yara (FED)
7. POL    FIDANZA Martina (WNT)
8. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
9. POL    FORTIN Valentine (COF)
10. POL    IVANCHENKO Alena (UAD)
11. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
12. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
13. POL    RUIZ PÉREZ Lucia (MOV)
14. POL    YSLAND Anne Dorthe (UXM)
15. POL    VAN DER HEIJDEN Inge (FED)
16. POL    REIJNHOUT Rosita (TVL)
17. POL    VINKE Nienke (DFP)
18. POL    CZAPLA Justyna (CSR)
19. POL    TOWERS Alice (CSR)
20. POL    STIASNY Petra (FED)
  
allorc    16311
7. POL EF Education Second-DifficultPost  1. POL    LABOUS Juliette (DFP)
2. POL    GEORGI Pfeiffer (DFP)
3. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
4. POL    REALINI Gaia (LTK)
5. POL    MUZIC Évita (FSF)
6. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
7. POL    KERBAOL Cédrine (WNT)
8. POL    SHACKLEY Anna (SDW)
9. POL    FAULKNER Kristen (EFE)
10. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
11. POL    VAS Blanka (SDW)
12. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
13. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
14. POL    RÜEGG Noemi (EFE)
15. POL    CADZOW Kim (EFE)
16. POL    STIASNY Petra (FED)
17. POL    VINKE Nienke (DFP)
18. POL    TOWERS Alice (CSR)
19. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
20. POL    PIETERSE Puck (FED)
  
Anderis    13526
8. ESP Team 60956     60956   Zwycięzca edycji kobiecej 2022  13448
9. POL Team Młodych-Gniewnych  1. POL    KOOL Charlotte (DFP)
2. POL    REALINI Gaia (LTK)
3. POL    DYGERT Chloe (CSR)
4. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
5. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
6. POL    MASETTI Gaia (AGS)
7. POL    DE WILDE Julie (FED)
8. POL    VINKE Nienke (DFP)
9. POL    SHACKLEY Anna (SDW)
10. POL    VAS Blanka (SDW)
11. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
12. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
13. POL    PIETERSE Puck (FED)
14. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
15. POL    EDWARDS Ruth (HPW)
16. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
17. POL    BROWN Grace (FSF)
18. POL    DEIGNAN Elizabeth (LTK)
19. POL    KOCH Franziska (DFP)
20. POL    GEORGI Pfeiffer (DFP)
  
Daniel47    13348
10. POL Wpadzio Team  1. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
2. POL    WIEBES Lorena (SDW)
3. POL    REALINI Gaia (LTK)
4. POL    LACH Marta (WNT)
5. POL    FAULKNER Kristen (EFE)
6. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
7. POL    COLES-LYSTER Maggie (CGS)
8. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
9. POL    CROMWELL Tiffany (CSR)
10. POL    TERUEL Alba (LKF)
11. POL    WORST Annemarie (FED)
12. POL    MORRICE Alex (CSR)
13. POL    AL SAYEGH Safia (UAD)
14. POL    STORRIE Becky (DFP)
15. POL    ACHTEREEKTE Carlijn (TVL)
16. POL    ASENCIO Laura (WNT)
17. POL    BERTON Nina (WNT)
18. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
19. POL    BENITO Mireia (AGS)
20. POL    COLLINELLI Sofia (CGS)
  
wpadzio    12803
... ...     ...     ...


Klasyfikacja Generalna 2024

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. POL FairPlay1. POL    REALINI Gaia (LTK)
2. POL    FAULKNER Kristen (EFE)
3. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
4. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
5. POL    PIETERSE Puck (FED)
6. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
7. POL    EDWARDS Ruth (HPW)
8. POL    WOLLASTON Ally (AGS)
9. POL    CADZOW Kim (EFE)
10. POL    DYGERT Chloe (CSR)
11. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
12. POL    VINKE Nienke (DFP)
13. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
14. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
15. POL    WIEBES Lorena (SDW)
16. POL    DRUMMOND Michaela (ARK)
17. POL    VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
18. POL    BUNEL Marion (AUB)
19. POL    VENTURELLI Federica (UDT)
20. POL    SHARP Izzy (LTK)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  6594
2. POL RODACY KAMRACI TEAM  1. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
2. POL    REALINI Gaia (LTK)
3. POL    VINKE Nienke (DFP)
4. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
5. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
6. POL    CURINIER Léa (FSF)
7. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
8. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
9. POL    MOORS Fleur (LTK)
10. POL    BEGO Julie (COF)
11. POL    VAN DIJK Ellen (LTK)
12. POL    BARIL Olivia (MOV)
13. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
14. POL    EDWARDS Ruth (HPW)
15. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
16. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
17. POL    TOWERS Alice (CSR)
18. POL    KOOL Charlotte (DFP)
19. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
20. POL    ARMITAGE Megan (EFE)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021 Najlepszy w Tour de France 2023  6173
3. BAS jon ezeitza  1. BAS    KOPECKY Lotte (SDW)
2. BAS    LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
3. BAS    CAVALLI Marta (FSF)
4. BAS    BARIL Olivia (MOV)
5. BAS    SHACKLEY Anna (SDW)
6. BAS    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
7. BAS    NOOIJEN Lieke (TVL)
8. BAS    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
9. BAS    ZANETTI Linda (HPW)
10. BAS    CADZOW Kim (EFE)
11. BAS    JENČUŠOVÁ Nora (BPK)
12. BAS    GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
13. BAS    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
14. BAS    GERRITSE Femke (SDW)
15. BAS    CURINIER Léa (FSF)
16. BAS    ANDERSON Solbjørk Minke (UXM)
17. BAS    PIETERSE Puck (FED)
18. BAS    COLJÉ Maaike (ARK)
19. BAS    LE DEUNFF Marie-Morgane (ARK)
20. BAS    CZAPLA Justyna (CSR)
  
jon ezeitza    5927
4. POL Cross Is Coming  1. POL    KNIJNENBURG Anne (PHV)
2. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
3. POL    VAS Blanka (SDW)
4. POL    PIETERSE Puck (FED)
5. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
6. POL    FERGUSON Cat (MOV)
7. POL    VENTURELLI Federica (UDT)
8. POL    VINKE Nienke (DFP)
9. POL    VOLLERING Demi (SDW)
10. POL    KOPECKÝ Julia (AGN)
11. POL    UIJEN Elise (DFP)
12. POL    ZANETTI Linda (HPW)
13. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
14. POL    BUNEL Marion (AUB)
15. POL    TERUEL Alba (LKF)
16. POL    VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
17. POL    WOLLASTON Ally (AGS)
18. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
19. POL    GERRITSE Femke (SDW)
20. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  5725
5. POL Woman Power  1. POL    WIEBES Lorena (SDW)
2. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
3. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
4. POL    PALADIN Soraya (CSR)
5. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
6. POL    MALCOTTI Barbara (HPW)
7. POL    AALERUD Katrine (UXM)
8. POL    TON Quinty (LAJ)
9. POL    PATE Amber (LAJ)
10. POL    LE NET Marie (FSF)
11. POL    BARALE Francesca (DFP)
12. POL    MEIJERING Mareille (MOV)
13. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
14. POL    CANT Sanne (FED)
15. POL    BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
16. POL    ROY Sarah (COF)
17. POL    VAN ALPHEN Aniek (FED)
18. POL    VAN DER HEIJDEN Inge (FED)
19. POL    ACHTEREEKTE Carlijn (TVL)
20. POL    DOCX Mieke (LDL)
  
Agnieszka   WNajlepszy w mistrzostwach świata 2023  5658
6. POL EF Education Second-DifficultPost  1. POL    LABOUS Juliette (DFP)
2. POL    GEORGI Pfeiffer (DFP)
3. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
4. POL    REALINI Gaia (LTK)
5. POL    MUZIC Évita (FSF)
6. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
7. POL    KERBAOL Cédrine (WNT)
8. POL    SHACKLEY Anna (SDW)
9. POL    FAULKNER Kristen (EFE)
10. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
11. POL    VAS Blanka (SDW)
12. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
13. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
14. POL    RÜEGG Noemi (EFE)
15. POL    CADZOW Kim (EFE)
16. POL    STIASNY Petra (FED)
17. POL    VINKE Nienke (DFP)
18. POL    TOWERS Alice (CSR)
19. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
20. POL    PIETERSE Puck (FED)
  
Anderis    5652
7. POL Orły Probierza  1. POL    LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. POL    CAVALLI Marta (FSF)
4. POL    BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
5. POL    BENNETT Keely (TBL)
6. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
7. POL    COUZENS Millie (FED)
8. POL    RYSZ Kaja (DRP)
9. POL    HAUGSET Sigrid Ytterhus (HPU)
10. POL    EHRLICH Emily (LAJ)
11. POL    PIETERSE Puck (FED)
12. POL    MICHIELETTO Vanessa (TOP)
13. POL    KNAVEN Mirre (AGN)
14. POL    SCHWEINBERGER Christina (FED)
15. POL    HENDRICKX Julie (LDL)
16. POL    DRUMMOND Michaela (ARK)
17. POL    TERUEL Alba (LKF)
18. POL    CZAPLA Justyna (CSR)
19. POL    ROMEU Marta (LKF)
20. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
  
Ederson Palmieri    5200
8. GBR Chicken_Biriyani  1. GBR    REALINI Gaia (LTK)
2. GBR    COLES-LYSTER Maggie (CGS)
3. GBR    KOPECKY Lotte (SDW)
4. GBR    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
5. GBR    WOLLASTON Ally (AGS)
6. GBR    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
7. GBR    HARVEY Mikayla (UAD)
8. GBR    UIJEN Elise (DFP)
9. GBR    KOOL Charlotte (DFP)
10. GBR    PIETERSE Puck (FED)
11. GBR    VAS Blanka (SDW)
12. GBR    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
13. GBR    FIDANZA Martina (WNT)
14. GBR    WYLLIE Ella (LAJ)
15. GBR    GIGANTE Sarah (AGS)
16. GBR    YSLAND Anne Dorthe (UXM)
17. GBR    RÜEGG Noemi (EFE)
18. GBR    VAN EMPEL Fem (TVL)
19. GBR    GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
20. GBR    BAKER Georgia (LAJ)
  
Chicken_Biriyani    4919
9. POL kelme team  1. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
2. POL    LABOUS Juliette (DFP)
3. POL    REALINI Gaia (LTK)
4. POL    KOOL Charlotte (DFP)
5. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
6. POL    KASTELIJN Yara (FED)
7. POL    FIDANZA Martina (WNT)
8. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
9. POL    FORTIN Valentine (COF)
10. POL    IVANCHENKO Alena (UAD)
11. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
12. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
13. POL    RUIZ PÉREZ Lucia (MOV)
14. POL    YSLAND Anne Dorthe (UXM)
15. POL    VAN DER HEIJDEN Inge (FED)
16. POL    REIJNHOUT Rosita (TVL)
17. POL    VINKE Nienke (DFP)
18. POL    CZAPLA Justyna (CSR)
19. POL    TOWERS Alice (CSR)
20. POL    STIASNY Petra (FED)
  
allorc    4764
10. ESP Lento Team  1. ESP    VOLLERING Demi (SDW)
2. ESP    UNEKEN Lonneke (SDW)
3. ESP    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
4. ESP    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
5. ESP    BREDEWOLD Mischa (SDW)
6. ESP    KOPECKÝ Julia (AGN)
7. ESP    RAYER Eglantine (DFP)
8. ESP    WYLLIE Ella (LAJ)
9. ESP    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
10. ESP    JENČUŠOVÁ Nora (BPK)
11. ESP    SCHREIBER Marie (SDW)
12. ESP    ZANETTI Linda (HPW)
13. ESP    LE NET Marie (FSF)
14. ESP    VAN EMPEL Fem (TVL)
15. ESP    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
16. ESP    TONETTI Cristina (LKF)
17. ESP    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
18. ESP    SCHWEINBERGER Kathrin (WNT)
19. ESP    KERBAOL Cédrine (WNT)
20. ESP    TERUEL Alba (LKF)
  
JOSEDIN    4602
11. POL Terror  1. POL    GERRITSE Femke (SDW)
2. POL    FERGUSON Cat (MOV)
3. POL    BEGO Julie (COF)
4. POL    LIPPERT Liane (MOV)
5. POL    REALINI Gaia (LTK)
6. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
7. POL    KOOL Charlotte (DFP)
8. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
9. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
10. POL    AHTOSALO Anniina (UXM)
11. POL    RAYER Eglantine (DFP)
12. POL    NOOIJEN Lieke (TVL)
13. POL    HENTTALA Lotta (EFE)
14. POL    VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
15. POL    GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
16. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
17. POL    PIKULIK Daria (HPW)
18. POL    JASTRAB Megan (DFP)
19. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
20. POL    VINKE Nienke (DFP)
  
liiio    4452
12. POL TS Cycling Team  1. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
2. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
3. POL    PIKULIK Wiktoria (HPW)
4. POL    PIKULIK Daria (HPW)
5. POL    LACH Marta (WNT)
6. POL    HENTTALA Lotta (EFE)
7. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
8. POL    LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
9. POL    DYGERT Chloe (CSR)
10. POL    KOCH Franziska (DFP)
11. POL    VAS Blanka (SDW)
12. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
13. POL    ANDERSEN Susanne (UXM)
14. POL    HARRIS Ella (DRP)
15. POL    DE JONG Thalita (LDL)
16. POL    CROMWELL Tiffany (CSR)
17. POL    STANNARD Elizabeth (EFE)
18. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
19. POL    VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
20. POL    PALADIN Soraya (CSR)
  
Tomek86    4437
13. POL Średnio bym powiedział  1. POL    VOLLERING Demi (SDW)
2. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
3. POL    UNEKEN Lonneke (SDW)
4. POL    MAJERUS Christine (SDW)
5. POL    VAS Blanka (SDW)
6. POL    WORST Annemarie (FED)
7. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
8. POL    BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
9. POL    RAGUSA Katia (HPW)
10. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
11. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
12. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
13. POL    CANT Sanne (FED)
14. POL    MARKUS Femke (SDW)
15. POL    PIKULIK Wiktoria (HPW)
16. POL    ARCHIBALD Katie (WNT)
17. POL    TOWERS Alice (CSR)
18. POL    MOORS Fleur (LTK)
19. POL    RIEDMANN Linda (TVL)
20. POL    DE CLERCQ Katrijn (LDL)
  
Mad Villain    4424
14. POL Wpadzio Team  1. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
2. POL    WIEBES Lorena (SDW)
3. POL    REALINI Gaia (LTK)
4. POL    LACH Marta (WNT)
5. POL    FAULKNER Kristen (EFE)
6. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
7. POL    COLES-LYSTER Maggie (CGS)
8. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
9. POL    CROMWELL Tiffany (CSR)
10. POL    TERUEL Alba (LKF)
11. POL    WORST Annemarie (FED)
12. POL    MORRICE Alex (CSR)
13. POL    AL SAYEGH Safia (UAD)
14. POL    STORRIE Becky (DFP)
15. POL    ACHTEREEKTE Carlijn (TVL)
16. POL    ASENCIO Laura (WNT)
17. POL    BERTON Nina (WNT)
18. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
19. POL    BENITO Mireia (AGS)
20. POL    COLLINELLI Sofia (CGS)
  
wpadzio    4350
15. POL yzerman  1. POL    BEGO Julie (COF)
2. POL    HOLMGREN Isabella (LTK)
3. POL    MOORS Fleur (LTK)
4. POL    SHARP Izzy (LTK)
5. POL    VOLLERING Demi (SDW)
6. POL    BROWN Grace (FSF)
7. POL    REALINI Gaia (LTK)
8. POL    PINTAR Urška (UAD)
9. POL    OTTESTAD Mie Bjørndal (UXM)
10. POL    KOOL Charlotte (DFP)
11. POL    BIRIUKOVA Yuliia (HPW)
12. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
13. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
14. POL    CROMWELL Tiffany (CSR)
15. POL    CURINIER Léa (FSF)
16. POL    NELSON Josie (DFP)
17. POL    BIANNIC Aude (MOV)
18. POL    VAN AGT Eva (TVL)
19. POL    EDWARDS Ruth (HPW)
20. POL    GERRITSE Femke (SDW)
  
yzerman    4317
16. POL Ręce Pence Ence w której?  1. POL    VOLLERING Demi (SDW)
2. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
3. POL    REALINI Gaia (LTK)
4. POL    BREDEWOLD Mischa (SDW)
5. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
6. POL    MOLENAAR Laura (PHV)
7. POL    VEENHOVEN Nienke (TVL)
8. POL    VON BERSWORDT Sophie (TVL)
9. POL    VAN BOKHOVEN Julia (PHV)
10. POL    THOMAS Ségolène (GEK)
11. POL    MEERTENS Lone (PRO)
12. POL    CASAGRANDA Andrea (BPK)
13. POL    MAGRI Silvia (GEK)
14. POL    JEFFERS Emma (LIV)
15. POL    VAN DER MEIDEN Anna (DFP)
16. POL    VEERMAN Deborah (PRO)
17. POL    JOHANSSON Hanna (TOR)
18. POL    LUNDMARK Clara (HCT)
19. POL    QUINN Natalie (EFE)
20. POL    FERGUSON Cat (MOV)
  
CanJzarnecki    4258
17. POL Team Młodych-Gniewnych  1. POL    KOOL Charlotte (DFP)
2. POL    REALINI Gaia (LTK)
3. POL    DYGERT Chloe (CSR)
4. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
5. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
6. POL    MASETTI Gaia (AGS)
7. POL    DE WILDE Julie (FED)
8. POL    VINKE Nienke (DFP)
9. POL    SHACKLEY Anna (SDW)
10. POL    VAS Blanka (SDW)
11. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
12. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
13. POL    PIETERSE Puck (FED)
14. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
15. POL    EDWARDS Ruth (HPW)
16. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
17. POL    BROWN Grace (FSF)
18. POL    DEIGNAN Elizabeth (LTK)
19. POL    KOCH Franziska (DFP)
20. POL    GEORGI Pfeiffer (DFP)
  
Daniel47    4206
18. POL PaVelo Cycling Team  1. POL    KOOL Charlotte (DFP)
2. POL    SMITH Abi (DFP)
3. POL    FAULKNER Kristen (EFE)
4. POL    DE JONG Thalita (LDL)
5. POL    RAYER Eglantine (DFP)
6. POL    ZANETTI Linda (HPW)
7. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
8. POL    NOOIJEN Lieke (TVL)
9. POL    MACPHERSON Makayla (DNA)
10. POL    AALERUD Katrine (UXM)
11. POL    POIDEVIN Sara (DNA)
12. POL    CADZOW Kim (EFE)
13. POL    NELSON Josie (DFP)
14. POL    BREDEWOLD Mischa (SDW)
15. POL    REALINI Gaia (LTK)
16. POL    REUSSER Marlen (SDW)
17. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
18. POL    FIDANZA Martina (WNT)
19. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
20. POL    VIGILIA Alessia (FSF)
  
PaVelo    4135
19. USA SuperChow  1. USA    KOOL Charlotte (DFP)
2. USA    GIGANTE Sarah (AGS)
3. USA    MARKUS Femke (SDW)
4. USA    VAN EMPEL Fem (TVL)
5. USA    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
6. USA    KOPPENBURG Clara (EFE)
7. USA    VAS Blanka (SDW)
8. USA    REALINI Gaia (LTK)
9. USA    GUAZZINI Vittoria (FSF)
10. USA    ROOIJAKKERS Pauliena (FED)
11. USA    DEIGNAN Elizabeth (LTK)
12. USA    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
13. USA    EDWARDS Ruth (HPW)
14. USA    VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
15. USA    VOS Marianne (TVL)
16. USA    MOLENGRAAF Lauren (FSF)
17. USA    SANTESTEBAN Ane (LKF)
18. USA    GARCÍA Mavi (LAJ)
19. USA    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
20. USA    MASETTI Gaia (AGS)
  
SuperChow    4054
20. POL SAXO Animex  1. POL    FIDANZA Arianna (WNT)
2. POL    FIDANZA Martina (WNT)
3. POL    PATERNOSTER Letizia (LAJ)
4. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
5. POL    LACH Marta (WNT)
6. POL    PIKULIK Daria (HPW)
7. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
8. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
9. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
10. POL    KUMIEGA Karolina (UAD)
11. POL    HOLMGREN Isabella (LTK)
12. POL    BEGO Julie (COF)
13. POL    MOORS Fleur (LTK)
14. POL    SANTESTEBAN Ane (LKF)
15. POL    CONFALONIERI Maria Giulia (UXM)
16. POL    LUDWIG Cecilie Uttrup (FSF)
17. POL    MARTÍN Sara (MOV)
18. POL    BARBIERI Rachele (DFP)
19. POL    VAN DER DUIN Maike (CSR)
20. POL    CECCHINI Elena (SDW)
  
tomtom83    3494
21. POL Armia dzidziusiów  1. POL    WRÓBLEWSKA Maja (WCC)
2. POL    RYSZ Kaja (DRP)
3. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
4. POL    KOPECKÝ Julia (AGN)
5. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
6. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
7. POL    PIKULIK Wiktoria (HPW)
8. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
9. POL    SHACKLEY Anna (SDW)
10. POL    STIASNY Petra (FED)
11. POL    KARASIEWICZ Karolina (BPK)
12. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
13. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
14. POL    PLUIMERS Ilse (AGS)
15. POL    VAN DER DUIN Maike (CSR)
16. POL    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
17. POL    EWERS Veronica (EFE)
18. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
19. POL    REALINI Gaia (LTK)
20. POL    CONSONNI Chiara (UAD)
  
boroster    3213
22. POL Tymek Team  1. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
2. POL    PIETERSE Puck (FED)
3. POL    KOOL Charlotte (DFP)
4. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
5. POL    SHACKLEY Anna (SDW)
6. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
7. POL    MARKUS Riejanne (TVL)
8. POL    REALINI Gaia (LTK)
9. POL    VAS Blanka (SDW)
10. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
11. POL    SCHWEINBERGER Christina (FED)
12. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
13. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
14. POL    GEORGI Pfeiffer (DFP)
15. POL    MASETTI Gaia (AGS)
16. POL    BREDEWOLD Mischa (SDW)
17. POL    STIASNY Petra (FED)
18. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
19. POL    VINKE Nienke (DFP)
20. POL    PLUIMERS Ilse (AGS)
  
Tymekk    3104
23. POL JUSKI TEAM  1. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
2. POL    LACH Marta (WNT)
3. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
4. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
5. POL    PERSICO Silvia (UAD)
6. POL    LABECKI Coryn (EFE)
7. POL    BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
8. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
9. POL    KUMIEGA Karolina (UAD)
10. POL    LUDWIG Hannah (COF)
11. POL    KLEIN Lisa (LTK)
12. POL    KOCH Franziska (DFP)
13. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
14. POL    VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
15. POL    PIKULIK Daria (HPW)
16. POL    DYGERT Chloe (CSR)
17. POL    MAJERUS Christine (SDW)
18. POL    DEIGNAN Elizabeth (LTK)
19. POL    TOWERS Alice (CSR)
20. POL    REALINI Gaia (LTK)
  
JUSKI   Zwycięzca edycji kobiecej 2018  3014
24. POL ObiFujiTeam  1. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. POL    CONSONNI Chiara (UAD)
4. POL    SCOTT Samantha (LDL)
5. POL    CZAPLA Justyna (CSR)
6. POL    HARTMANN Elena (CGS)
7. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
8. POL    DRUMMOND Michaela (ARK)
9. POL    RIEDMANN Linda (TVL)
10. POL    ANDERSSON Caroline (LAJ)
11. POL    VAN DE VELDE Julie (AGS)
12. POL    CECCHINI Elena (SDW)
13. POL    UNEKEN Lonneke (SDW)
14. POL    KIESENHOFER Anna (CGS)
15. POL    DIDERIKSEN Amalie (UXM)
16. POL    BANKS Elizabeth (TIB)
17. POL    DE WILDE Julie (FED)
18. POL    GUTIÉRREZ Sheyla (MOV)
19. POL    HAMMES Kathrin (TIB)
20. POL    STEELS Claire (MOV)
  
obi    2628
25. POL GoGoPowerRangers  1. POL    LIPPERT Liane (MOV)
2. POL    REALINI Gaia (LTK)
3. POL    LACH Marta (WNT)
4. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
5. POL    PIKULIK Daria (HPW)
6. POL    CAVALLI Marta (FSF)
7. POL    NORSGAARD Emma (MOV)
8. POL    ARCHIBALD Katie (WNT)
9. POL    KOPECKÝ Julia (AGN)
10. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
11. POL    JASTRAB Megan (DFP)
12. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
13. POL    WOLLASTON Ally (AGS)
14. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
15. POL    IVANCHENKO Alena (UAD)
16. POL    BRADBURY Neve (CSR)
17. POL    EWERS Veronica (EFE)
18. POL    DE CLERCQ Katrijn (LDL)
19. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
20. POL    GEURTS Mijntje (TVL)
  
przemoe   Zwycięzca edycji kobiecej 2016  2320
26. POL Bosman  1. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
2. POL    DEIGNAN Elizabeth (LTK)
3. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
4. POL    ŽIGART Urška (LAJ)
5. POL    SCHWEINBERGER Kathrin (WNT)
6. POL    RAGUSA Katia (HPW)
7. POL    MARKUS Femke (SDW)
8. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
9. POL    BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
10. POL    VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
11. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
12. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
13. POL    TOWERS Alice (CSR)
14. POL    BASILICO Valentina (EIC)
15. POL    HARTMANN Elena (CGS)
16. POL    MEIJERING Mareille (MOV)
17. POL    CARBONARI Anastasia (UAD)
18. POL    JEFFERS Emma (LIV)
19. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
20. POL    PATUELLI Alessia (UAD)
  
Bosman    2189
27. POL Agresywny Moscon  1. POL    VOLLERING Demi (SDW)
2. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
3. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
4. POL    FISHER-BLACK Niamh (SDW)
5. POL    STORRIE Becky (DFP)
6. POL    TREVISI Anna (LAJ)
7. POL    PATUELLI Alessia (UAD)
8. POL    GSCHWENTNER Leila (LIV)
9. POL    LUTRO Amalie (UXM)
10. POL    QUINN Natalie (EFE)
11. POL    RODRÍGUEZ Gloria (???)
12. POL    SCHMID Kaia (LIV)
13. POL    FREI Sina (SDW)
14. POL    ANDERSON Solbjørk Minke (UXM)
15. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
16. POL    SCHREIBER Marie (SDW)
17. POL    KOERNER Rebecca (UXM)
18. POL    BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
19. POL    SHARP Izzy (LTK)
20. POL    GEURTS Mijntje (TVL)
  
valverde    2186
28. POL Schleck łańcuch trafił  1. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
2. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
3. POL    VOLLERING Demi (SDW)
4. POL    VAS Blanka (SDW)
5. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
6. POL    CECCHINI Elena (SDW)
7. POL    CONFALONIERI Maria Giulia (UXM)
8. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
9. POL    KUMIEGA Karolina (UAD)
10. POL    MEIJERING Mareille (MOV)
11. POL    ŽIGART Urška (LAJ)
12. POL    CASAGRANDA Andrea (BPK)
13. POL    DIJKSTRA Anneke (PHV)
14. POL    JØRGENSEN Tiril (HPU)
15. POL    QUAGLIOTTO Nadia (LKF)
16. POL    HERNÁNDEZ Lina Marcela (CTF)
17. POL    CARBONARI Anastasia (UAD)
18. POL    DOEBEL-HICKOK Krista (HPW)
19. POL    PLUIMERS Ilse (AGS)
20. POL    KESSLER Nina (EFE)
  
Goalkeeper   Zwycięzca edycji kobiecej 2021  1205
29. POL VeloValencia  1. POL    CONSONNI Chiara (UAD)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. POL    LACH Marta (WNT)
4. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
5. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
6. POL    NORSGAARD Emma (MOV)
7. POL    PLUIMERS Ilse (AGS)
8. POL    PIKULIK Daria (HPW)
9. POL    KUMIEGA Karolina (UAD)
10. POL    RAYER Eglantine (DFP)
11. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
12. POL    LIPPERT Liane (MOV)
13. POL    WYLLIE Ella (LAJ)
14. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
15. POL    VINKE Nienke (DFP)
16. POL    REIJNHOUT Rosita (TVL)
17. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
18. POL    CURINIER Léa (FSF)
19. POL    ANDERSON Solbjørk Minke (UXM)
20. POL    MASETTI Gaia (AGS)
  
Arturo    1200
30. AFG Chicken_Dhansak  1. AFG    GEORGI Pfeiffer (DFP)
2. AFG    HENDERSON Anna (TVL)
3. AFG    SHACKLEY Anna (SDW)
4. AFG    DEIGNAN Elizabeth (LTK)
5. AFG    HOLDEN Elizabeth (UAD)
6. AFG    NELSON Josie (DFP)
7. AFG    BARKER Elinor (UXM)
8. AFG    GRINCZER Natalie (CGS)
9. AFG    BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
10. AFG    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
11. AFG    SHARP Izzy (LTK)
12. AFG    COUZENS Millie (FED)
13. AFG    SMITH Abi (DFP)
14. AFG    WRIGHT Sophie (FED)
15. AFG    STEELS Claire (MOV)
16. AFG    WOOD Alice (HPW)
17. AFG    STORRIE Becky (DFP)
18. AFG    TOWERS Alice (CSR)
19. AFG    MORRICE Alex (CSR)
20. AFG    ARCHIBALD Katie (WNT)
  
Chicken_Dhansak    1163
31. POL LB Team  1. POL    VOLLERING Demi (SDW)
2. POL    VINKE Nienke (DFP)
3. POL    VENTURELLI Federica (UDT)
4. POL    FREI Sina (SDW)
5. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
6. POL    GIGANTE Sarah (AGS)
7. POL    KOLESAVA Anastasiya (CSG)
8. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
9. POL    UIJEN Elise (DFP)
10. POL    KOOL Charlotte (DFP)
11. POL    NOSKOVÁ Nikola (COF)
12. POL    HARVEY Mikayla (UAD)
13. POL    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
14. POL    RAYER Eglantine (DFP)
15. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
16. POL    VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
17. POL    VAS Blanka (SDW)
18. POL    SHACKLEY Anna (SDW)
19. POL    GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
20. POL    MUZIC Évita (FSF)
  
lokalny biznesmen    784
32. POL Stochomania  1. POL    VOLLERING Demi (SDW)
2. POL    KIESENHOFER Anna (CGS)
3. POL    ZABELINSKAYA Olga (TCW)
4. POL    FORTIN Valentine (COF)
5. POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)
6. POL    FIDANZA Martina (WNT)
7. POL    LABECKI Coryn (EFE)
8. POL    KUIJPERS Evy (FED)
9. POL    HANSON Lauretta (LTK)
10. POL    GERRITSE Femke (SDW)
11. POL    IVANCHENKO Alena (UAD)
12. POL    NOSKOVÁ Nikola (COF)
13. POL    BURLOVÁ Kristýna (DRP)
14. POL    MASETTI Gaia (AGS)
15. POL    HOWE Georgie (LAJ)
16. POL    FRANZ Heidi (DRP)
17. POL    GOOSSENS Marthe (AGS)
18. POL    BALSAMO Elisa (LTK)
19. POL    ALVARADO Ceylin del Carmen (FED)
20. POL    KUMIEGA Karolina (UAD)
  
Ol1F1l    156
33. POL Lotos Ustka  1. POL    VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
2. POL    KOOL Charlotte (DFP)
3. POL    VINKE Nienke (DFP)
4. POL    TOWERS Alice (CSR)
5. POL    SWINKELS Sylvie (CGS)
6. POL    PIETERSE Puck (FED)
7. POL    SMULDERS Silke (LAJ)
8. POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)
9. POL    VAN EMPEL Fem (TVL)
10. POL    RÜEGG Noemi (EFE)
11. POL    JASKULSKA Marta (WNT)
12. POL    NIEDERMAIER Antonia (CSR)
13. POL    DEIGNAN Elizabeth (LTK)
14. POL    VAS Blanka (SDW)
15. POL    BARBIERI Rachele (DFP)
16. POL    KERBAOL Cédrine (WNT)
17. POL    HENDERSON Anna (TVL)
18. POL    KOPECKY Lotte (SDW)
19. POL    REALINI Gaia (LTK)
20. POL    PIRRONE Elena (CGS)
  
Ustecky07    0


Ostatnie wyścigi:

Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen zgłoszone drużyny

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. ITAArmia dzidziusiów1. CZE KOPECKÝ Julia (AGN)
2. NED PLUIMERS Ilse (AGS)
3. POL PIKULIK Wiktoria (HPW)
  
boroster   0
1. POLBosman1. GBR DEIGNAN Elizabeth (LTK)
2. POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. ITA RAGUSA Katia (HPW)
4. NED MARKUS Femke (SDW)
5. LUX SCHREIBER Marie (SDW)
  
Bosman   0
1. LUXChicken_Biriyani1. AUS GIGANTE Sarah (AGS)
2. CAN COLES-LYSTER Maggie (CGS)
3. ITA FIDANZA Martina (WNT)
  
Chicken_Biriyani   0
1. ITAChicken_Dhansak1. GBR WOOD Alice (HPW)
2. GBR DEIGNAN Elizabeth (LTK)
3. GBR BARKER Elinor (UXM)
4. GBR MORRICE Alex (CSR)
5. GBR WRIGHT Sophie (FED)
  
Chicken_Dhansak   0
1. GBRCross Is Coming1. CZE KOPECKÝ Julia (AGN)
2. BEL VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
3. LUX SCHREIBER Marie (SDW)
4. ITA VENTURELLI Federica (UDT)
  
hunterp   0
1. ITAEF Education Second-DifficultPost1. AUS GIGANTE Sarah (AGS)
2. NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
3. FRA KERBAOL Cédrine (WNT)
  
Anderis   0
1. FRAFairPlay1. NED WIEBES Lorena (SDW)
2. AUS GIGANTE Sarah (AGS)
3. USA EDWARDS Ruth (HPW)
4. BEL VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
5. LUX SCHREIBER Marie (SDW)
6. ITA VENTURELLI Federica (UDT)
  
kamil7   0
1. ITAGoGoPowerRangers1. CZE KOPECKÝ Julia (AGN)
2. POL PIKULIK Daria (HPW)
3. NED VAN EMPEL Fem (TVL)
4. POL LACH Marta (WNT)
5. RUS IVANCHENKO Alena (UAD)
  
przemoe   0
1. RUSJUSKI TEAM 1. GER LUDWIG Hannah (COF)
2. GER KOCH Franziska (DFP)
3. POL PIKULIK Daria (HPW)
4. GBR DEIGNAN Elizabeth (LTK)
5. GER KLEIN Lisa (LTK)
6. POL LACH Marta (WNT)
  
JUSKI   0
1. POLkelme team1. AUS GIGANTE Sarah (AGS)
2. GER CZAPLA Justyna (CSR)
3. RUS IVANCHENKO Alena (UAD)
4. ITA FIDANZA Martina (WNT)
  
allorc   0
1. ITALento Team1. CZE KOPECKÝ Julia (AGN)
2. NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
3. NED UNEKEN Lonneke (SDW)
4. LUX SCHREIBER Marie (SDW)
5. NED BREDEWOLD Mischa (SDW)
  
JOSEDIN   0
1. NEDObiFujiTeam1. GER CZAPLA Justyna (CSR)
2. POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. NED UNEKEN Lonneke (SDW)
4. DEN DIDERIKSEN Amalie (UXM)
5. GER RIEDMANN Linda (TVL)
  
obi   0
1. GEROrły Probierza 1. GER CZAPLA Justyna (CSR)
2. POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
  
Ederson Palmieri   0
1. POLPaVelo Cycling Team1. ITA FIDANZA Martina (WNT)
2. POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. NED BREDEWOLD Mischa (SDW)
  
PaVelo   0
1. NEDRęce Pence Ence w której?1. USA QUINN Natalie (EFE)
2. NED VEENHOVEN Nienke (TVL)
  
CanJzarnecki   0
1. NEDSAXO Animex1. DEN LUDWIG Cecilie Uttrup (FSF)
2. POL PIKULIK Daria (HPW)
3. ITA CONFALONIERI Maria Giulia (UXM)
4. ITA FIDANZA Martina (WNT)
5. POL LACH Marta (WNT)
6. POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
  
tomtom83   0
1. POLSuperChow1. AUS GIGANTE Sarah (AGS)
2. GBR DEIGNAN Elizabeth (LTK)
3. NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
  
SuperChow   0
1. NEDŚrednio bym powiedział1. AUS GIGANTE Sarah (AGS)
2. NED WORST Annemarie (FED)
3. POL PIKULIK Wiktoria (HPW)
4. NED UNEKEN Lonneke (SDW)
5. GER RIEDMANN Linda (TVL)
  
Mad Villain   0
1. GERTeam Młodych-Gniewnych1. USA EDWARDS Ruth (HPW)
2. GBR DEIGNAN Elizabeth (LTK)
3. NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
4. LUX SCHREIBER Marie (SDW)
  
Daniel47   0
1. LUXTerror1. POL PIKULIK Daria (HPW)
2. NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
3. FIN AHTOSALO Anniina (UXM)
  
liiio   0
1. FINTS Cycling Team1. GER KOCH Franziska (DFP)
2. POL LACH Marta (WNT)
3. POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
4. AUS CROMWELL Tiffany (CSR)
5. NOR ANDERSEN Susanne (UXM)
  
Tomek86   0
1. NORWoman Power1. ITA MALCOTTI Barbara (HPW)
2. NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
  
Agnieszka   0
1. NEDWpadzio Team1. CAN COLES-LYSTER Maggie (CGS)
2. ITA COLLINELLI Sofia (CGS)
3. LUX BERTON Nina (WNT)
4. POL LACH Marta (WNT)
5. AUS CROMWELL Tiffany (CSR)
6. ESP BENITO Mireia (AGS)
  
wpadzio   0
1. ESPyzerman1. AUS CROMWELL Tiffany (CSR)
2. USA EDWARDS Ruth (HPW)
3. LUX SCHREIBER Marie (SDW)
  
yzerman   0