dziewiąta edycja kobieca

Zwycięzcy wyścigów:

Grote Prijs Yvonne Reynders:


Olympis games - ITT:


Santos Womens Tour Down Under:

RODACY KAMRACI TEAMNZL WYLLIE Ella (LAJ)
POL WŁODARCZYK Dominika (UAD)
USA EDWARDS Ruth (HPW)
AUS GIGANTE Sarah (AGS)
GBR TOWERS Alice (CSR)
NED VINKE Nienke (DFP)
  Wosiu07   555

Trofeo Felanitx-Colònia de Sant Jordi (Ses Salines):

EF Education Second-DifficultPostSUI RÜEGG Noemi (EFE)
FRA KERBAOL Cédrine (WNT)
  Anderis   100
Chicken_BiriyaniSUI RÜEGG Noemi (EFE)
ITA GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
  Chicken_Biriyani   100

Trofeo Palma Femina:

SuperChowGER KOPPENBURG Clara (EFE)
ESP GARCÍA Mavi (LAJ)
ESP SANTESTEBAN Ane (LKF)
  SuperChow   53

Trofeo Binissalem-Andratx:

Chicken_BiriyaniSUI RÜEGG Noemi (EFE)
ITA GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
  Chicken_Biriyani   172

Deakin University Elite Women's Road Race:

kelme teamAUS GIGANTE Sarah (AGS)
GBR TOWERS Alice (CSR)
NED VINKE Nienke (DFP)
NED REIJNHOUT Rosita (TVL)
POL WŁODARCZYK Dominika (UAD)
  allorc   414

Women Cycling Pro Costa De Almería:

jon ezeitzaCAN BARIL Olivia (MOV)
SUI ZANETTI Linda (HPW)
  jon ezeitza   110

Vuelta CV Feminas:

Lento TeamSVK JENČUŠOVÁ Nora (BPK)
FRA KERBAOL Cédrine (WNT)
AUT SCHWEINBERGER Kathrin (WNT)
  JOSEDIN   105

UAE Tour:

FairPlayFRA BUNEL Marion (AUB)
ITA REALINI Gaia (LTK)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
GBR SHARP Izzy (LTK)
NED WIEBES Lorena (SDW)
  kamil7   552

Setmana Ciclista Valenciana:

PaVelo Cycling TeamSUI REUSSER Marlen (SDW)
POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
ITA REALINI Gaia (LTK)
POL WŁODARCZYK Dominika (UAD)
NED BREDEWOLD Mischa (SDW)
NOR AALERUD Katrine (UXM)
ITA VIGILIA Alessia (FSF)
  PaVelo   336

Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen elite:

Orły Probierza ITA LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
NED PIETERSE Puck (FED)
AUT SCHWEINBERGER Christina (FED)
NOR HAUGSET Sigrid Ytterhus (HPU)
  Ederson Palmieri   374

Clasica de Almeria:

yzermanUKR BIRIUKOVA Yuliia (HPW)
POL JASKULSKA Marta (WNT)
  yzerman   61

Omloop van het Hageland:

PaVelo Cycling TeamNED KOOL Charlotte (DFP)
FRA RAYER Eglantine (DFP)
USA FAULKNER Kristen (EFE)
ITA VIGILIA Alessia (FSF)
NED BREDEWOLD Mischa (SDW)
  PaVelo   163

Le Samyn des Dames:

SuperChowNED KOOL Charlotte (DFP)
GER KOPPENBURG Clara (EFE)
ITA GUAZZINI Vittoria (FSF)
  SuperChow   115

Strade Bianche:

Orły Probierza NED PIETERSE Puck (FED)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
AUT SCHWEINBERGER Christina (FED)
ITA LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
  Ederson Palmieri   472

Trofeo Oro in Euro - Women's Bike Race:

TS Cycling TeamFIN HENTTALA Lotta (EFE)
AUS STANNARD Elizabeth (EFE)
ITA LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
POL LACH Marta (WNT)
  Tomek86   105

GP Oetingen:

PaVelo Cycling TeamGBR SMITH Abi (DFP)
CAN POIDEVIN Sara (DNA)
NED DE JONG Thalita (LDL)
ITA FIDANZA Martina (WNT)
GBR NELSON Josie (DFP)
  PaVelo   116

Drentse Acht van Westerveld:

Orły Probierza POL RYSZ Kaja (DRP)
  Ederson Palmieri   3

Ronde van Drenthe:

FairPlayNED VINKE Nienke (DFP)
NED WIEBES Lorena (SDW)
NED PIETERSE Puck (FED)
GBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
  kamil7   334

Nokere Koerse Women:

FairPlayBEL KOPECKY Lotte (SDW)
NED WIEBES Lorena (SDW)
GBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
BEL VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
USA EDWARDS Ruth (HPW)
USA FAULKNER Kristen (EFE)
  kamil7   247
Wpadzio TeamNED WIEBES Lorena (SDW)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
LUX BERTON Nina (WNT)
  wpadzio   247
Woman PowerAUS PATE Amber (LAJ)
BEL DOCX Mieke (LDL)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
NED WIEBES Lorena (SDW)
  Agnieszka   247

Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio:

jon ezeitzaNED PIETERSE Puck (FED)
CAN BARIL Olivia (MOV)
NED GERRITSE Femke (SDW)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
NZL CADZOW Kim (EFE)
SUI ZANETTI Linda (HPW)
  jon ezeitza   336

Tour de Normandie Féminin:

yzermanGBR NELSON Josie (DFP)
FRA CURINIER Léa (FSF)
NED VAN AGT Eva (TVL)
NOR OTTESTAD Mie Bjørndal (UXM)
POL JASKULSKA Marta (WNT)
  yzerman   195

Classic Brugge-De Panne:

TerrorGBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
NED VINKE Nienke (DFP)
FIN HENTTALA Lotta (EFE)
POL PIKULIK Daria (HPW)
NED KOOL Charlotte (DFP)
FIN AHTOSALO Anniina (UXM)
  liiio   324

Gent-Wevelgem In Flanders Fields:

FairPlayUSA DYGERT Chloe (CSR)
NED WIEBES Lorena (SDW)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
NED PIETERSE Puck (FED)
NZL DRUMMOND Michaela (ARK)
GBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
  kamil7   294

Dwars door Vlaanderen:

SuperChowITA GUAZZINI Vittoria (FSF)
USA EDWARDS Ruth (HPW)
NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
NED VOS Marianne (TVL)
GBR DEIGNAN Elizabeth (LTK)
  SuperChow   268

Ronde van Vlaanderen:

Orły Probierza POL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
ITA LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
NOR HAUGSET Sigrid Ytterhus (HPU)
AUT SCHWEINBERGER Christina (FED)
NED PIETERSE Puck (FED)
  Ederson Palmieri   494

Ronde de Mouscron:

TerrorPOL PIKULIK Daria (HPW)
FIN AHTOSALO Anniina (UXM)
  liiio   172

Scheldeprijs vrouwen elite:

FairPlayNED WIEBES Lorena (SDW)
NED VINKE Nienke (DFP)
GBR SHARP Izzy (LTK)
LUX SCHREIBER Marie (SDW)
  kamil7   108

Paris-Roubaix Femmes:

RODACY KAMRACI TEAMBEL KOPECKY Lotte (SDW)
NED KOOL Charlotte (DFP)
NED VAN DIJK Ellen (LTK)
GBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
GBR TOWERS Alice (CSR)
  Wosiu07   306

Brabantse Pijl:

jon ezeitzaITA GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
NED GERRITSE Femke (SDW)
CAN BARIL Olivia (MOV)
ITA LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
NZL CADZOW Kim (EFE)
DEN ANDERSON Solbjørk Minke (UXM)
GER CZAPLA Justyna (CSR)
  jon ezeitza   196

Amstel Gold Race:

SuperChowNED VOS Marianne (TVL)
NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
HUN VAS Blanka (SDW)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
ESP GARCÍA Mavi (LAJ)
AUS GIGANTE Sarah (AGS)
  SuperChow   260

Grand Prix Féminin de Chambéry:

EF Education Second-DifficultPostGER NIEDERMAIER Antonia (CSR)
FRA KERBAOL Cédrine (WNT)
FRA MUZIC Évita (FSF)
  Anderis   92

La Flèche Wallonne Féminine:

TS Cycling TeamPOL NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
ITA PALADIN Soraya (CSR)
ITA LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
HUN VAS Blanka (SDW)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
AUS STANNARD Elizabeth (EFE)
  Tomek86   394

EPZ Omloop van Borsele:

TS Cycling TeamPOL PIKULIK Daria (HPW)
POL PIKULIK Wiktoria (HPW)
  Tomek86   63

Liège-Bastogne-Liège Femmes:

yzermanNED VOLLERING Demi (SDW)
AUS BROWN Grace (FSF)
ITA REALINI Gaia (LTK)
NED GERRITSE Femke (SDW)
NOR OTTESTAD Mie Bjørndal (UXM)
GBR NELSON Josie (DFP)
  yzerman   318

GP della Liberazione PINK:

JUSKI TEAM ITA PERSICO Silvia (UAD)
  JUSKI   66

La Classique Morbihan :

jon ezeitzaFRA LE DEUNFF Marie-Morgane (ARK)
FRA CURINIER Léa (FSF)
ITA GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
POL WŁODARCZYK Dominika (UAD)
  jon ezeitza   117

Grand Prix du Morbihan Féminin:

JUSKI TEAM POL KUMIEGA Karolina (UAD)
ITA PERSICO Silvia (UAD)
POL WŁODARCZYK Dominika (UAD)
POL LACH Marta (WNT)
  JUSKI   160

GP Eco-Struct:

TerrorPOL PIKULIK Daria (HPW)
FIN AHTOSALO Anniina (UXM)
  liiio   112

La Vuelta Femenina:

Lento TeamSVK JENČUŠOVÁ Nora (BPK)
NED VOLLERING Demi (SDW)
NED BREDEWOLD Mischa (SDW)
ITA TONETTI Cristina (LKF)
GER NIEDERMAIER Antonia (CSR)
GER BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
GBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
  JOSEDIN   464

Trofee Maarten Wynants:

TerrorFIN AHTOSALO Anniina (UXM)
POL PIKULIK Daria (HPW)
  liiio   132

Navarra Women's Elite classic:

RODACY KAMRACI TEAMNED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
POL WŁODARCZYK Dominika (UAD)
FRA BEGO Julie (COF)
BEL MOORS Fleur (LTK)
  Wosiu07   154

Itzulia Women:

Lento TeamNED VOLLERING Demi (SDW)
NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
GER BAUERNFEIND Ricarda (CSR)
NED BREDEWOLD Mischa (SDW)
NZL WYLLIE Ella (LAJ)
FRA KERBAOL Cédrine (WNT)
  JOSEDIN   639

Durango-Durango Emakumeen Saria:

EF Education Second-DifficultPostFRA MUZIC Évita (FSF)
FRA KERBAOL Cédrine (WNT)
SUI RÜEGG Noemi (EFE)
NZL CADZOW Kim (EFE)
USA FAULKNER Kristen (EFE)
GER NIEDERMAIER Antonia (CSR)
  Anderis   172

Vuelta a Burgos Feminas:

Lento TeamNED VOLLERING Demi (SDW)
NED VAN ANROOIJ Shirin (LTK)
NZL WYLLIE Ella (LAJ)
FRA RAYER Eglantine (DFP)
LUX SCHREIBER Marie (SDW)
POL WŁODARCZYK Dominika (UAD)
  JOSEDIN   480

Antwerp Port Epic Ladies:

Cross Is ComingCZE KOPECKÝ Julia (AGN)
NED KNIJNENBURG Anne (PHV)
GBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
ITA VENTURELLI Federica (UDT)
  hunterp   95

Veenendaal-Veenendaal Classic WE:

TerrorGBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
NED VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal (SDW)
POL PIKULIK Daria (HPW)
NED NOOIJEN Lieke (TVL)
  liiio   16

GP Mazda Schelkens:

SAXO AnimexPOL PIKULIK Daria (HPW)
ITA FIDANZA Martina (WNT)
  tomtom83   160

Bretagne Ladies Tour:

yzermanAUS BROWN Grace (FSF)
  yzerman   136

Ride London Classique:

FairPlayNZL WOLLASTON Ally (AGS)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
NED WIEBES Lorena (SDW)
GBR BÄCKSTEDT Zoe (CSR)
BEL VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
  kamil7   544

Gran Premio Ciudad de Eibar:

Wpadzio TeamESP BENITO Mireia (AGS)
  wpadzio   25

Alpes Gresivaudan Classic:

Cross Is ComingFRA BUNEL Marion (AUB)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
  hunterp   112
FairPlayFRA BUNEL Marion (AUB)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
  kamil7   112

Dwars door de Westhoek:

RODACY KAMRACI TEAMIRL ARMITAGE Megan (EFE)
BEL MOORS Fleur (LTK)
  Wosiu07   21
SAXO AnimexPOL PIKULIK Daria (HPW)
BEL MOORS Fleur (LTK)
  tomtom83   21

Vuelta Ciclista Andalucia Ruta Del Sol:

EF Education Second-DifficultPostNZL WYLLIE Ella (LAJ)
  Anderis   79
RODACY KAMRACI TEAMNZL WYLLIE Ella (LAJ)
  Wosiu07   79

Dwars door het Hageland:

PaVelo Cycling TeamNZL CADZOW Kim (EFE)
USA FAULKNER Kristen (EFE)
NED DE JONG Thalita (LDL)
NED BREDEWOLD Mischa (SDW)
NED NOOIJEN Lieke (TVL)
  PaVelo   85

Tour of Britain Women:

Średnio bym powiedziałITA RAGUSA Katia (HPW)
GBR BÄCKSTEDT Elynor (LTK)
BEL KOPECKY Lotte (SDW)
LUX MAJERUS Christine (SDW)
  Mad Villain   453

Volta Ciclista a Catalunya Femenina:

FairPlayAUS GIGANTE Sarah (AGS)
NZL WOLLASTON Ally (AGS)
NZL DRUMMOND Michaela (ARK)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
  kamil7   65

SPAR Flanders Diamond Tour:

ObiFujiTeamGER RIEDMANN Linda (TVL)
ITA CONSONNI Chiara (UAD)
  obi   100

CIC-Tour Féminin International des Pyrénées:

RODACY KAMRACI TEAMFRA CURINIER Léa (FSF)
FRA BEGO Julie (COF)
  Wosiu07   28
SAXO AnimexFRA BEGO Julie (COF)
  tomtom83   28

Tour de Suisse Women:

Cross Is ComingNED VOLLERING Demi (SDW)
NED VAN EMPEL Fem (TVL)
FRA BUNEL Marion (AUB)
GER NIEDERMAIER Antonia (CSR)
NED VINKE Nienke (DFP)
NED GERRITSE Femke (SDW)
  hunterp   435

Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen:

FairPlayNED WIEBES Lorena (SDW)
AUS GIGANTE Sarah (AGS)
USA EDWARDS Ruth (HPW)
BEL VANPACHTENBEKE Margot (PHV)
LUX SCHREIBER Marie (SDW)
ITA VENTURELLI Federica (UDT)
  kamil7   225

Districtenpijl - Ekeren-Deurne:

GoGoPowerRangersPOL PIKULIK Daria (HPW)
  przemoe   100

Giro d'Italia Internazionale Femminile:

jon ezeitzaBEL KOPECKY Lotte (SDW)
ITA LONGO BORGHINI Elisa (LTK)
GER NIEDERMAIER Antonia (CSR)
NZL CADZOW Kim (EFE)
ITA GASPARRINI Eleonora Camilla (UAD)
NED NOOIJEN Lieke (TVL)
DEN ANDERSON Solbjørk Minke (UXM)
  jon ezeitza   1030