dziewiąta edycja kobieca

Armia dzidziusiów - boroster POL



ZawodniczkaZdobyte punkty
1.CZE    KOPECKÝ Julia (AGN)13    ( 20 )
2.NED    PLUIMERS Ilse (AGS)33    ( 38 )
3.POL    KARASIEWICZ Karolina (BPK)0    ( 0 )
4.GBR    BÄCKSTEDT Zoe (CSR)34    ( 106 )
5.GER    BAUERNFEIND Ricarda (CSR)169    ( 175 )
6.GER    NIEDERMAIER Antonia (CSR)283    ( 293 )
7.POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)34    ( 34 )
8.NED    VAN DER DUIN Maike (CSR)15    ( 18 )
9.POL    RYSZ Kaja (DRP)20    ( 38 )
10.USA    EWERS Veronica (EFE)4    ( 4 )
11.SUI    STIASNY Petra (FED)8    ( 10 )
12.POL    PIKULIK Wiktoria (HPW)12    ( 19 )
13.ITA    REALINI Gaia (LTK)383    ( 389 )
14.BEL    KOPECKY Lotte (SDW)2042    ( 2060 )
15.GBR    SHACKLEY Anna (SDW)0    ( 0 )
16.NED    VAN EMPEL Fem (TVL)93    ( 117 )
17.ITA    CONSONNI Chiara (UAD)479    ( 784 )
18.POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)241    ( 284 )
19.POL    WRÓBLEWSKA Maja (WCC)0    ( 0 )
20.POL    JASKULSKA Marta (WNT)15    ( 26 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3878 (4415)
Punkty bonusowe: 80
Suma punktów: 3958

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2016 miejsce 23 - 1319
2017 miejsce 20 - 60
2018 miejsce 10 - 4506
2019 miejsce 29 - 2282
2020 miejsce 29 - 1215
2021 miejsce 25 - 2399
2022 miejsce 22 - 5079
2023 miejsce 12 - 6884

Wygrane wyścigi:

Giro d'Italia Internazionale Femminile 2018
La Course by Le Tour de France 2018
Simac Ladies Tour 2018
World championships ITT 2018
Dwars door de Westhoek 2021
Setmana Ciclista Valenciana 2022
Lotto Belgium Tour 2022
Grand Prix Féminin de Chambéry 2023
Festival Elsy Jacobs 2023
Durango-Durango Emakumeen Saria 2023
Alpes Gresivaudan Classic 2023
A Travers les Hauts de France 2023
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèch 2023
Grisette Grand Prix de Wallonie 2023

Klasyfikacja Generalna 2024

Miejsce 19 - 3878 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024

Miejsce 14 - 2050 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024

Miejsce 21 - 1828 punktów