dziewiąta edycja kobieca

GoGoPowerRangers - przemoe POL



ZawodniczkaZdobyte punkty
1.CZE    KOPECKÝ Julia (AGN)13    ( 20 )
2.NZL    WOLLASTON Ally (AGS)100    ( 142 )
3.AUS    BRADBURY Neve (CSR)564    ( 816 )
4.GER    NIEDERMAIER Antonia (CSR)145    ( 293 )
5.POL    SKALNIAK-SÓJKA Agnieszka (CSR)28    ( 34 )
6.USA    JASTRAB Megan (DFP)6    ( 6 )
7.USA    EWERS Veronica (EFE)4    ( 4 )
8.ITA    CAVALLI Marta (FSF)46    ( 46 )
9.POL    PIKULIK Daria (HPW)361    ( 501 )
10.BEL    DE CLERCQ Katrijn (LDL)63    ( 78 )
11.ITA    REALINI Gaia (LTK)268    ( 389 )
12.GER    LIPPERT Liane (MOV)47    ( 83 )
13.DEN    NORSGAARD Emma (MOV)122    ( 123 )
14.LUX    SCHREIBER Marie (SDW)44    ( 61 )
15.NED    GEURTS Mijntje (TVL)10    ( 10 )
16.NED    VAN EMPEL Fem (TVL)93    ( 117 )
17.RUS    IVANCHENKO Alena (UAD)19    ( 31 )
18.POL    WŁODARCZYK Dominika (UAD)281    ( 284 )
19.GBR    ARCHIBALD Katie (WNT)0    ( 0 )
20.POL    LACH Marta (WNT)213    ( 214 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 2427 (3252)
Punkty bonusowe: 80
Suma punktów: 2507

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2016 miejsce 1 - 7186
2017 miejsce 3 - 4092
2018 miejsce 7 - 4717
2019 miejsce 11 - 5520
2020 miejsce 5 - 4131
2021 miejsce 18 - 5516
2022 miejsce 7 - 8030
2023 miejsce 21 - 4702

Wygrane wyścigi:

La Flèche Wallonne Féminine 2018
La Course by Le Tour de France 2019
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèch 2019
Santos Womens Tour Down Under 2020
Navarra Women's Elite classic 2020
GP Lorient Agglomération - Trophée CERATIZIT 2020
Olympis games - ITT 2021
Omloop van het Hageland 2022
Tour de Suisse Women 2022
Tour of Scandinavia 2022
Grand Prix Féminin de Chambéry 2023
Festival Elsy Jacobs 2023
Alpes Gresivaudan Classic 2023
Districtenpijl - Ekeren-Deurne 2024

Klasyfikacja Generalna 2024

Miejsce 27 - 2427 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024

Miejsce 23 - 1251 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024

Miejsce 26 - 1176 punktów