edycja dwunasta

VeloValencia - Arturo POL



kolarzZdobyte punkty
1.AUS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)8    ( 10 )
2.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)12    ( 16 )
3.FRA    LE BERRE Mathis (ARK)15    ( 18 )
4.FRA    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)108    ( 146 )
5.ECU    CARAPAZ Richard (EFE)179    ( 179 )
6.IRL    HEALY Ben (EFE)74    ( 88 )
7.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)120    ( 126 )
8.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)30    ( 36 )
9.FRA    MARTINEZ Lenny (GFC)517    ( 592 )
10.GBR    WALLS Matthew (GFC)4    ( 4 )
11.USA    AUGUST Andrew (IGD)0    ( 1 )
12.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)50    ( 50 )
13.CAN    LEONARD Michael (IGD)0    ( 0 )
14.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
15.GBR    TURNER Ben (IGD)10    ( 23 )
16.ITA    FRIGO Marco (IPT)3    ( 3 )
17.BEL    VANDENABEELE Henri (LTD)12    ( 12 )
18.ITA    BAGIOLI Andrea (LTK)48    ( 48 )
19.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
20.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
21.BEL    VANGHELUWE Warre (SOQ)49    ( 53 )
22.GBR    WRIGHT Fred (TBV)65    ( 65 )
23.GER    WILKSCH Hannes (TDT)3    ( 3 )
24.NED    VAN BAARLE Dylan (TVL)43    ( 43 )
25.NED    VAN BELLE Loe (TVL)10    ( 10 )
26.ESP    AYUSO Juan (UAD)890    ( 990 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)131    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)141    ( 247 )
30.SLO    POGAČAR Tadej (UAD)1914    ( 1914 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5772 (6165)
Punkty bonusowe: 230
Suma punktów: 6252


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.AUS    BOGNA Alex (ADD)0    ( 0 )
2.BEL    VERSTRYNGE Emiel (ADD)4    ( 29 )
3.NZL    BOWER Lewis (CGF)2    ( 2 )
4.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)0    ( 1 )
5.FRA    ROLLAND Brieuc (CGF)16    ( 53 )
6.FRA    ISIDORE Noa (DAD)10    ( 16 )
7.DEN    ANDERSEN Kasper (HBA)0    ( 0 )
8.POR    TAVARES Gonçalo (HBA)0    ( 0 )
9.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
10.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
11.GER    TEUTENBERG Tim Torn (LTT)100    ( 130 )
12.LUX    WENZEL Mats (LTT)0    ( 2 )
13.BEL    VERVENNE Jonathan (SQD)1    ( 1 )
14.FRA    RONDEL Mathys (TUU)1    ( 71 )
15.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 250 (421)
Punkty bonusowe: 230
Suma punktów: 6252
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2015 miejsce 34 - 6518
2016 miejsce 21 - 7141
2017 miejsce 16 - 7544
2018 miejsce 2 - 10947
2019 miejsce 7 - 12590
2020 miejsce 14 - 7903
2021 miejsce 10 - 12447
2022 miejsce 21 - 12867
2023 miejsce 41 - 8327

Wygrane wyścigi (od 2017):

Liege - Bastogne - Liege 2018
Grand Prix de Wallonie 2018
Volta ao Algarve 2019
Volta Ciclista a Catalunya 2019
Liege - Bastogne - Liege 2019
Paris - Nice 2020
Il Lombardia 2020
GP Industria & Artigianato 2021
La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée 2021
Deutschland Tour 2021
European Continental Championships U23 - ITT 2021
La Route Adélie de VItré 2021
Ronde de l'Isard 2021
Trofeo Ses Salines-Felanitx 2022
World Championship - ITT - u23 2022
Japan Cup Cycle Road Race 2022
Volta Limburg Classic 2023
Trofeo Laigueglia 2024
Strade Bianche 2024
Paris-Roubaix Espoirs 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 14 - 5529 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 16 - 2651 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 18 - 2878 punktów