edycja dwunasta

Chicken_Biriyani - Chicken_Biriyani GBR



kolarzZdobyte punkty
1.BEL    GHYS Robbe (ADC)5    ( 5 )
2.GER    UHLIG Henri (ADC)55    ( 55 )
3.BEL    DE BONDT Dries (DAT)104    ( 104 )
4.AUS    DINHAM Matthew (DFP)11    ( 11 )
5.IRL    RYAN Archie (EFE)93    ( 93 )
6.NZL    PITHIE Laurence (GFC)515    ( 515 )
7.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
8.NOR    FOSS Tobias (IGD)78    ( 78 )
9.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
10.GBR    TURNER Ben (IGD)23    ( 23 )
11.USA    SHEEHAN Riley (IPT)218    ( 218 )
12.AUS    PLAPP Luke (JAY)185    ( 194 )
13.SUI    SCHMID Mauro (JAY)0    ( 0 )
14.BEL    DE GENDT Thomas (LTD)34    ( 34 )
15.BEL    NYS Thibau (LTK)200    ( 200 )
16.NED    OOMEN Sam (LTK)1    ( 4 )
17.ITA    MILESI Lorenzo (MOV)5    ( 5 )
18.ESP    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)145    ( 145 )
19.AUS    HOWSON Damien (Q36)54    ( 59 )
20.IRL    TOWNSEND Rory (Q36)29    ( 29 )
21.GBR    REES Oliver (SAT)0    ( 0 )
22.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)153    ( 153 )
23.ITA    MOSCON Gianni (SOQ)22    ( 22 )
24.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)27    ( 32 )
25.NED    KOOIJ Olav (TVL)451    ( 451 )
26.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)12    ( 18 )
27.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
28.POR    MORGADO António (UAD)349    ( 353 )
29.SLO    POGAČAR Tadej (UAD)1914    ( 1914 )
30.NOR    LEKNESSUND Andreas (UXM)0    ( 0 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5350 (5382)
Punkty bonusowe: 160
Suma punktów: 5754


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.BEL    LAMBRECHT Michiel (BWD)3    ( 3 )
2.GBR    ASKEY Ben (CGF)13    ( 17 )
3.AUS    GEORGE Dylan (CGF)0    ( 0 )
4.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)0    ( 1 )
5.DEN    PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)32    ( 38 )
6.ESP    BONILLO Iker (EUS)0    ( 0 )
7.NOR    HØYDAHL Jonas Kind (JVD)5    ( 5 )
8.BEL    ORINS Robin (LDD)56    ( 56 )
9.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
10.SUI    CHRISTEN Fabio (Q36)7    ( 7 )
11.FRA    BERG Gabriel (SQD)0    ( 1 )
12.FRA    VADIC Baptiste (TEN)7    ( 9 )
13.AUS    BROWNING Fergus (TRI)2    ( 2 )
14.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )
15.DEN    PEDERSEN Henrik (UDT)3    ( 3 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 244 (258)
Punkty bonusowe: 160
Suma punktów: 5754
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony


Wygrane wyścigi (od 2017):

Cadel Evans Great Ocean Road Race 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 24 - 4894 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 36 - 1822 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 15 - 3072 punktów