edycja dwunasta

JUSKI TEAM - JUSKI POL



kolarzZdobyte punkty
1.POL    BENEDETTI Cesare (BOH)7    ( 7 )
2.AUT    HAJEK Alexander (BOH)22    ( 22 )
3.GER    HERZOG Emil (BOH)24    ( 24 )
4.POL    MACIEJUK Filip (BOH)12    ( 18 )
5.GBR    WOOD Harrison (COF)6    ( 6 )
6.NZL    SCULLY Tom (EFE)0    ( 0 )
7.POL    KWIATKOWSKI Michał (IGD)52    ( 52 )
8.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
9.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
10.AUS    PORTER Rudy (JAY)1    ( 1 )
11.AUS    QUICK Blake (JAY)4    ( 10 )
12.GER    ADAMIETZ Johannes (LTD)32    ( 32 )
13.ITA    CICCONE Giulio (LTK)3    ( 3 )
14.BEL    BASTIAENS Ayco (SOQ)16    ( 22 )
15.BEL    EVENEPOEL Remco (SOQ)571    ( 571 )
16.FRA    HUBY Antoine (SOQ)22    ( 24 )
17.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
18.ITA    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)6    ( 6 )
19.POL    GRADEK Kamil (TBV)7    ( 7 )
20.SLO    MOHORIČ Matej (TBV)269    ( 269 )
21.DEN    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)2    ( 2 )
22.AUS    SCOTT Cameron (TBV)21    ( 21 )
23.SUI    BRUN Nils (TUD)4    ( 4 )
24.NED    GESINK Robert (TVL)16    ( 16 )
25.NED    HOFSTEDE Lennard (TVL)0    ( 0 )
26.BEL    VAN AERT Wout (TVL)445    ( 445 )
27.NED    VAN BELLE Loe (TVL)8    ( 10 )
28.POR    ALMEIDA João (UAD)137    ( 137 )
29.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
30.NZL    VINK Michael (UAD)27    ( 27 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 2065 (2087)
Punkty bonusowe: 120
Suma punktów: 2409


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.ITA    BELLETTA Dario Igor (JVD)0    ( 0 )
2.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)30    ( 45 )
3.NED    GRAAT Tijmen (JVD)17    ( 26 )
4.NOR    HØYDAHL Jonas Kind (JVD)5    ( 5 )
5.NED    KRAMER Jesse (JVD)14    ( 14 )
6.ITA    MATTIO Pietro (JVD)1    ( 4 )
7.DEN    NØRTOFT Morten Aalling (JVD)0    ( 2 )
8.NED    SCHELLEKENS Tom (JVD)0    ( 1 )
9.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
10.NED    VAN BEKKUM Darren (JVD)67    ( 67 )
11.BEL    SEGAERT Alec (LTD)89    ( 94 )
12.BEL    DRIESEN Niels (SQD)1    ( 1 )
13.BEL    SOENENS Viktor (SQD)0    ( 0 )
14.BEL    STAES Gibbe (UAZ)0    ( 7 )
15.NOR    MADSEN Erik (UDT)0    ( 0 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 224 (266)
Punkty bonusowe: 120
Suma punktów: 2409
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2013 miejsce 10 - 4591
2014 miejsce 25 - 7317
2015 miejsce 32 - 6657
2016 miejsce 16 - 7469
2017 miejsce 36 - 5179
2018 miejsce 41 - 5925
2019 miejsce 62 - 5629
2020 miejsce 53 - 4358
2021 miejsce 43 - 9712
2022 miejsce 37 - 10387
2023 miejsce 19 - 11162

Wygrane wyścigi (od 2017):

Trofeo Laigueglia 2018
Milano - Sanremo 2018
Gent-Wevelgem in Flanders Fields 2018
Arctic Race of Norway 2018
Gent-Wevelgem in Flanders Fields 2021
Amstel Gold Race 2021
Brussels Cycling Classic 2021
Grand Prix de Wallonie 2021
SUPER 8 Classic 2021
Giro del Belvedere 2023
Ronde de l'Isard 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 53 - 2349 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 54 - 1112 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 47 - 1237 punktów