edycja dwunasta

Tymek Team - Tymekk POL



kolarzZdobyte punkty
1.GBR    POOLE Max (DFP)60    ( 60 )
2.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
3.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)28    ( 36 )
4.GBR    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)0    ( 0 )
5.IRL    RYAN Archie (EFE)93    ( 93 )
6.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
7.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)50    ( 50 )
8.GBR    TARLING Joshua (IGD)107    ( 113 )
9.ITA    BUSATTO Francesco (IWA)60    ( 60 )
10.DEN    SKJELMOSE Mattias (LTK)404    ( 404 )
11.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
12.FRA    HUBY Antoine (SOQ)15    ( 24 )
13.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)153    ( 153 )
14.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
15.BEL    VAN WILDER Ilan (SOQ)274    ( 274 )
16.BEL    BENOOT Tiesj (TVL)408    ( 408 )
17.NED    GESINK Robert (TVL)16    ( 16 )
18.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)30    ( 32 )
19.USA    JORGENSON Matteo (TVL)663    ( 663 )
20.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
21.GBR    TULETT Ben (TVL)26    ( 26 )
22.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
23.NED    VADER Milan (TVL)7    ( 10 )
24.HUN    VALTER Attila (TVL)112    ( 112 )
25.NED    VAN BELLE Loe (TVL)9    ( 10 )
26.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
27.ESP    ARRIETA Igor (UAD)57    ( 69 )
28.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
29.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)453    ( 553 )
30.POR    MORGADO António (UAD)336    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4372 (4533)
Punkty bonusowe: 140
Suma punktów: 4581


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)0    ( 1 )
2.NED    VLOT Mees (DDS)0    ( 0 )
3.GBR    COLE Matthew (HBA)0    ( 0 )
4.IRL    RAFFERTY Adam (HBA)0    ( 0 )
5.ITA    SAMBINELLO Mattia (HBA)0    ( 0 )
6.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
7.ITA    BELLETTA Dario Igor (JVD)0    ( 0 )
8.NED    GRAAT Tijmen (JVD)12    ( 26 )
9.NED    HUISING Menno (JVD)5    ( 36 )
10.ITA    MATTIO Pietro (JVD)1    ( 4 )
11.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)22    ( 31 )
12.DEN    NØRTOFT Morten Aalling (JVD)0    ( 2 )
13.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
14.FRA    RONDEL Mathys (TUU)7    ( 71 )
15.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 69 (193)
Punkty bonusowe: 140
Suma punktów: 4581
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2022 miejsce 23 - 12774
2023 miejsce 23 - 10605

Wygrane wyścigi (od 2017):

Tour de France 2022
Grand Prix Cycliste de Montréal 2022
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2023
Kuurne-Bruxelles-Kuurne 2023
Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre 2023
UEC Road European Championships - RR 2023
Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre 2024
Giro della Romagna 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 29 - 4539 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 19 - 2495 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 34 - 2044 punktów