edycja dwunasta

Sebkaaa Team - sebkaaa POL



kolarzZdobyte punkty
1.BEL    KIELICH Timo (ADC)140    ( 140 )
2.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)16    ( 16 )
3.GER    HERZOG Emil (BOH)24    ( 24 )
4.NED    VAN UDEN Casper (DFP)20    ( 20 )
5.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
6.COL    BERNAL Egan (IGD)337    ( 337 )
7.ITA    GANNA Filippo (IGD)115    ( 115 )
8.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
9.USA    SHEEHAN Riley (IPT)218    ( 218 )
10.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
11.BEL    DE LIE Arnaud (LTD)448    ( 448 )
12.BEL    VAN EETVELT Lennert (LTD)364    ( 364 )
13.BEL    VANDENABEELE Henri (LTD)12    ( 12 )
14.BEL    NYS Thibau (LTK)200    ( 200 )
15.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
16.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
17.ITA    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)6    ( 6 )
18.ITA    BURATTI Nicolò (TBV)5    ( 5 )
19.GBR    PICKERING Finlay (TBV)3    ( 3 )
20.GBR    WRIGHT Fred (TBV)65    ( 65 )
21.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
22.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
23.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
24.NED    VAN BELLE Loe (TVL)10    ( 10 )
25.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
26.ESP    ARRIETA Igor (UAD)69    ( 69 )
27.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
28.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
29.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
30.DEN    LARSEN Niklas (UXM)9    ( 9 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4531 (4531)
Punkty bonusowe: 500
Suma punktów: 5216


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    ASKEY Ben (CGF)12    ( 17 )
2.NZL    BOWER Lewis (CGF)2    ( 2 )
3.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)1    ( 1 )
4.GBR    HOBBS Noah (CGF)4    ( 4 )
5.ESP    FERNÁNDEZ Samuel (CJR)0    ( 0 )
6.ESP    GUARDEÑO Jaume (CJR)1    ( 1 )
7.DEN    HANSEN Alexander Arnt (GSH)22    ( 22 )
8.ITA    BELLETTA Dario Igor (JVD)0    ( 0 )
9.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
10.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
11.FRA    VADIC Baptiste (TEN)9    ( 9 )
12.BEL    DEWEIRDT Siebe (TFB)12    ( 12 )
13.BEL    VANDENSTORME Dylan (TFB)0    ( 0 )
14.BEL    MARIVOET Duarte (UAZ)14    ( 14 )
15.NOR    FREDHEIM Stian (UXM)14    ( 102 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 185 (278)
Punkty bonusowe: 500
Suma punktów: 5216
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2013 miejsce 11 - 4554
2014 miejsce 2 - 10727
2015 miejsce 1 - 10988
2016 miejsce 26 - 6386
2017 miejsce 11 - 8553
2018 miejsce 6 - 9875
2019 miejsce 28 - 10107
2020 miejsce 12 - 8188
2021 miejsce 8 - 12769
2022 miejsce 19 - 12997
2023 miejsce 47 - 7403

Wygrane wyścigi (od 2017):

Trofeo Laigueglia 2018
Paris - Tours Elite 2018
Belgium Tour 2019
Skoda-Tour de Luxembourg 2020
La Route Adélie de VItré 2021
World Championship - ITT - u23 2022
Tour des Alpes Maritimes et du Var 2023
Duracell Dwars door het Hageland 2023
World Championship -road race u23 2023
GP de Denain - Porte du Hainaut 2024
LottoFamenne Ardenne Classic 2024
Eschborn-Frankfurt U23 2024
Grand Prix du Morbihan 2024
Tro-Bro Léon 2024
Circuit de Wallonie 2024
Antwerp Port Epic / Sels Trophy 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 21 - 5092 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 9 - 2892 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 31 - 2200 punktów