edycja dwunasta

Roman Team - Roman POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    BOVEN Lars (ADC)33    ( 33 )
2.BEL    KIELICH Timo (ADC)140    ( 140 )
3.BEL    PHILIPSEN Jasper (ADC)1111    ( 1111 )
4.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
5.FRA    COSTIOU Ewen (ARK)106    ( 106 )
6.COL    TEJADA Harold (AST)39    ( 39 )
7.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
8.BEL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)8    ( 8 )
9.ESP    BELOKI Markel (EFE)6    ( 6 )
10.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
11.DEN    VALGREN Michael (EFE)107    ( 107 )
12.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
13.ITA    FRIGO Marco (IPT)0    ( 3 )
14.GBR    FROOME Chris (IPT)8    ( 8 )
15.USA    RICCITELLO Matthew (IPT)22    ( 22 )
16.BEL    BERCKMOES Jenno (LTD)109    ( 109 )
17.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
18.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)62    ( 62 )
19.ITA    MILESI Lorenzo (MOV)0    ( 5 )
20.ITA    FABBRO Matteo (PTK)8    ( 8 )
21.ITA    CALZONI Walter (Q36)0    ( 0 )
22.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
23.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)153    ( 153 )
24.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
25.ITA    ZAMBANINI Edoardo (TBV)48    ( 48 )
26.BEL    CRAS Steff (TEN)18    ( 18 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.SLO    POGAČAR Tadej (UAD)1914    ( 1914 )
30.ITA    ZANONCELLO Enrico (VBF)27    ( 36 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 6342 (6359)
Punkty bonusowe: 330
Suma punktów: 6819


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.BEL    MICHELS Jente (ADD)0    ( 0 )
2.BEL    VERSTRYNGE Emiel (ADD)29    ( 29 )
3.ITA    VILLA Giacomo (BWB)0    ( 0 )
4.ESP    FERNÁNDEZ Samuel (CJR)0    ( 0 )
5.ESP    ALUSTIZA Nicolas (EUS)2    ( 2 )
6.ESP    ZUBELDIA Unai (EUS)0    ( 0 )
7.NED    KRAMER Jesse (JVD)14    ( 14 )
8.FRA    VADIC Baptiste (TEN)9    ( 9 )
9.BEL    DEWEIRDT Siebe (TFB)12    ( 12 )
10.GBR    PIDCOCK Joseph (TRI)8    ( 8 )
11.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)16    ( 16 )
12.NOR    KULSET Johannes (UXM)13    ( 13 )
13.ITA    BIAGINI Federico (VBF)2    ( 2 )
14.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)32    ( 64 )
15.ITA    TURCONI Filippo (VBF)10    ( 10 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 147 (179)
Punkty bonusowe: 330
Suma punktów: 6819
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2016 miejsce 44 - 4175
2017 miejsce 45 - 2151
2018 miejsce 40 - 6040
2019 miejsce 49 - 8106
2020 miejsce 57 - 3704
2021 miejsce 24 - 11590
2022 miejsce 18 - 13173
2023 miejsce 4 - 13009

Wygrane wyścigi (od 2017):

La Route d'Occitanie 2019
Trofeo Serra de Tramuntana 2020
Paris - Roubaix 2021
Giro dell'Appennino 2022
Grand Prix de Wallonie 2022
Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais 2022
Il Lombardia 2022
Trofeo Ses Salines-Felanitx 2023
Clásica Jaén Paraiso Interior 2023
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2023
Ronde van Vlaanderen 2023
Scheldeprijs 2023
Paris - Roubaix 2023
Veenendaal-Veenendaal Classic 2023
Belgium Tour 2023
Tour de l'Avenir 2023
Grand Prix de Wallonie 2023
Milano - Sanremo 2024
Classic Brugge-De Panne 2024
Paris - Roubaix 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 7 - 6116 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 39 - 1748 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 2 - 4368 punktów