edycja dwunasta

Przybytek Jeźdźców - Gimpek POL



kolarzZdobyte punkty
1.SUI    DILLIER Silvan (ADC)54    ( 83 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
3.FRA    GUGLIELMI Simon (ARK)12    ( 12 )
4.DEN    CHARMIG Anthon (AST)0    ( 0 )
5.GER    LIPOWITZ Florian (BOH)198    ( 198 )
6.AUS    WELSFORD Sam (BOH)48    ( 152 )
7.BEL    VLIEGEN Loïc (BWB)0    ( 0 )
8.POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)50    ( 54 )
9.FRA    GAUTHERAT Pierre (DAT)132    ( 172 )
10.GER    DEGENKOLB John (DFP)70    ( 70 )
11.AUS    DINHAM Matthew (DFP)11    ( 11 )
12.NED    EEKHOFF Nils (DFP)35    ( 35 )
13.GBR    CARR Simon (EFE)108    ( 108 )
14.CAN    GEE Derek (IPT)2    ( 30 )
15.BEL    GOOSSENS Kobe (IWA)0    ( 64 )
16.BEL    REX Laurenz (IWA)232    ( 232 )
17.AUS    HARPER Chris (JAY)36    ( 118 )
18.NED    EENKHOORN Pascal (LTD)61    ( 61 )
19.BEL    VANDENABEELE Henri (LTD)12    ( 12 )
20.ITA    FELLINE Fabio (LTK)19    ( 27 )
21.BEL    NYS Thibau (LTK)200    ( 200 )
22.DEN    SKJELMOSE Mattias (LTK)404    ( 404 )
23.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
24.FRA    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)175    ( 252 )
25.DEN    ASGREEN Kasper (SOQ)34    ( 36 )
26.NOR    TRÆEN Torstein (TBV)6    ( 6 )
27.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)364    ( 553 )
29.DEN    CORT Magnus (UXM)0    ( 0 )
30.NOR    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)152    ( 152 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3820 (4447)
Punkty bonusowe: 260
Suma punktów: 4194


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.ITA    EPIS Giosuè (ABD)1    ( 1 )
2.FRA    THIERRY Pierre (ABD)15    ( 15 )
3.BEL    DEBRUYNE Ramses (ADD)31    ( 31 )
4.KAZ    YELYUBAYEV Ruslan (AQD)0    ( 0 )
5.ITA    VILLA Giacomo (BWB)0    ( 0 )
6.NED    VAN DER MEULEN Max (CTF)6    ( 6 )
7.FIN    KÄLLBERG Axel (DDS)0    ( 0 )
8.DEN    JØRGENSEN Adam Holm (HBA)0    ( 0 )
9.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)30    ( 45 )
10.SWE    SÖDERQVIST Jakob (LTT)17    ( 20 )
11.SUI    CHRISTEN Fabio (Q36)7    ( 7 )
12.GBR    NISBET Cormac (SQD)0    ( 0 )
13.DEN    SVARRE Tobias (TCQ)4    ( 6 )
14.ITA    ALUNNI Tommaso (TER)1    ( 1 )
15.LUX    URY Noé (TSM)2    ( 2 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 114 (134)
Punkty bonusowe: 260
Suma punktów: 4194
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2014 miejsce 57 - 2366
2017 miejsce 59 - 45
2018 miejsce 58 - 2671
2019 miejsce 70 - 3944

Wygrane wyścigi (od 2017):

Trofeo Serra de Tramuntana 2018
Trofeo Pollença - Port d'Andratx 2018
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2018
La Fleche Wallonne 2018
Gran Premio Miguel Indurain 2019
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt 2019
Le Samyn 2024
Elfstedenronde 2024
Tour de Hongrie 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 37 - 3994 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 50 - 1282 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 21 - 2712 punktów