edycja dwunasta

yzerman - yzerman POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    BOVEN Lars (ADC)26    ( 33 )
2.NED    DEKKER David (ARK)53    ( 53 )
3.GER    KANTER Max (AST)49    ( 49 )
4.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
5.FRA    MARTIN Guillaume (COF)142    ( 142 )
6.NED    VAN UDEN Casper (DFP)20    ( 20 )
7.SUI    BISSEGGER Stefan (EFE)31    ( 31 )
8.ITA    GANNA Filippo (IGD)115    ( 115 )
9.NZL    STRONG Corbin (IPT)263    ( 263 )
10.SLO    MEZGEC Luka (JAY)32    ( 32 )
11.GBR    YATES Simon (JAY)165    ( 165 )
12.BEL    VANDENABEELE Henri (LTD)12    ( 12 )
13.ESP    LÓPEZ Juan Pedro (LTK)185    ( 195 )
14.ITA    MILAN Jonathan (LTK)600    ( 600 )
15.DEN    PEDERSEN Martin (LTT)1    ( 1 )
16.ITA    CIMOLAI Davide (MOV)26    ( 46 )
17.SUI    JACOBS Johan (MOV)1    ( 1 )
18.ESP    MAS Enric (MOV)208    ( 208 )
19.POL    SAJNOK Szymon (Q36)5    ( 5 )
20.DEN    PEDERSEN Casper (SOQ)70    ( 70 )
21.POL    GRADEK Kamil (TBV)7    ( 7 )
22.GBR    PICKERING Finlay (TBV)3    ( 3 )
23.BEL    BOMBOI Davide (TDT)0    ( 0 )
24.NED    ZIJLAARD Maikel (TUD)58    ( 58 )
25.NED    GESINK Robert (TVL)3    ( 16 )
26.NED    VADER Milan (TVL)10    ( 10 )
27.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)247    ( 247 )
30.DEN    LARSEN Niklas (UXM)9    ( 9 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3369 (3419)
Punkty bonusowe: 410
Suma punktów: 3991


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    THIERRY Pierre (ABD)10    ( 15 )
2.BEL    DEBRUYNE Ramses (ADD)31    ( 31 )
3.NED    DEL GROSSO Tibor (ADD)16    ( 16 )
4.FRA    FOFONOV Artëm (AQD)0    ( 0 )
5.ITA    VILLA Giacomo (BWB)0    ( 0 )
6.ITA    CIPOLLINI Edoardo (CPK)3    ( 3 )
7.DEN    WANG Gustav (GSH)1    ( 1 )
8.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)45    ( 45 )
9.NED    KRAMER Jesse (JVD)14    ( 14 )
10.NED    LUGTHART Sjors (JVD)1    ( 1 )
11.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
12.NED    VAN BEKKUM Darren (JVD)67    ( 67 )
13.BEL    VANEECKHOUTTE Victor (LDD)4    ( 4 )
14.DEN    FRYDKJÆR Patrick Boje (LTT)4    ( 4 )
15.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)16    ( 16 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 212 (217)
Punkty bonusowe: 410
Suma punktów: 3991
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2017 miejsce 30 - 6079
2018 miejsce 15 - 8321
2019 miejsce 33 - 9617
2020 miejsce 42 - 5443
2021 miejsce 71 - 325
2022 miejsce 46 - 8517
2023 miejsce 26 - 10431

Wygrane wyścigi (od 2017):

La Route d'Occitanie 2018
Circuit Franco-Belge 2018
Maryland Cycling Classic 2022
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze 2022
Giro dell Emilia 2022
Japan Cup Cycle Road Race 2022
Rund um Köln 2023
4 Jours de Dunkerque 2023
Circuit Franco-Belge 2023
LottoFamenne Ardenne Classic 2023
Giro del Veneto 2023
Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València 2024
Surf Coast Classic 2024
AlUla Tour 2024
Grote prijs Jean-Pierre Monseré 2024
Tour of the Alps 2024
Tour du Finistère 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 43 - 3623 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 29 - 2234 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 46 - 1389 punktów