edycja dwunasta

Wpadzio Team - wpadzio POL



kolarzZdobyte punkty
1.AUS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)10    ( 10 )
2.NED    BOL Cees (AST)34    ( 34 )
3.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
4.GER    HERZOG Emil (BOH)24    ( 24 )
5.FRA    RETAILLEAU Valentin (DAT)48    ( 51 )
6.GBR    ONLEY Oscar (DFP)161    ( 161 )
7.NED    VAN UDEN Casper (DFP)20    ( 20 )
8.IRL    RYAN Archie (EFE)93    ( 93 )
9.FRA    GRÉGOIRE Romain (GFC)231    ( 231 )
10.ESP    CASTROVIEJO Jonathan (IGD)1    ( 25 )
11.ITA    GANNA Filippo (IGD)115    ( 115 )
12.CAN    LEONARD Michael (IGD)0    ( 0 )
13.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
14.USA    RICCITELLO Matthew (IPT)22    ( 22 )
15.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
16.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)62    ( 62 )
17.BEL    VERGAERDE Otto (LTK)44    ( 44 )
18.COL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)14    ( 14 )
19.ESP    TERCERO Fernando (PTK)0    ( 0 )
20.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
21.BEL    VAN WILDER Ilan (SOQ)274    ( 274 )
22.SLO    GOVEKAR Matevž (TBV)13    ( 13 )
23.BEL    BENOOT Tiesj (TVL)408    ( 408 )
24.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
25.USA    KUSS Sepp (TVL)85    ( 85 )
26.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
27.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
28.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
29.SUI    HIRSCHI Marc (UAD)497    ( 497 )
30.NOR    KULSET Johannes (UXM)13    ( 13 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3463 (3490)
Punkty bonusowe: 200
Suma punktów: 3934


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    PORTSMOUTH Tom (BWB)0    ( 0 )
2.CZE    NOVÁK Pavel (CPK)66    ( 66 )
3.ESP    AZNAR Hugo (EKP)0    ( 0 )
4.ESP    ALUSTIZA Nicolas (EUS)2    ( 2 )
5.ESP    ZUBELDIA Unai (EUS)0    ( 0 )
6.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
7.POL    GIERYK Kacper (MSP)0    ( 0 )
8.POL    POMORSKI Michał (MSP)0    ( 0 )
9.FRA    VADIC Baptiste (TEN)9    ( 9 )
10.ITA    RIDOLFO Filippo (TNN)0    ( 3 )
11.FRA    RONDEL Mathys (TUU)71    ( 71 )
12.ITA    BIAGINI Federico (VBF)2    ( 2 )
13.ITA    PALETTI Luca (VBF)2    ( 5 )
14.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )
15.POL    FRĄTCZAK Radoslaw (VOS)0    ( 0 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 271 (316)
Punkty bonusowe: 200
Suma punktów: 3934
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2020 miejsce 55 - 4065
2021 miejsce 18 - 11857
2022 miejsce 30 - 12191
2023 miejsce 12 - 11670

Wygrane wyścigi (od 2017):

Paris - Nice 2021
Sibiu Cycling Tour 2021
Vuelta a Castilla y Leon 2021
UEC Road European Championships - ITT 2021
World Championship - ITT 2021
La Route Adélie de VItré 2021
Classic Brugge-De Panne 2022
Paris - Camembert 2022
Druivenkoers - Overijse 2022
GP de Fourmies / La Voix du Nord 2022
Gooikse Pijl 2022
Paris - Tours Elite 2022
ZLM Tour 2023
Sibiu Cycling Tour 2023
Gp Capodarco Comunita Di Capodarco 2023
Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine 2023
Okolo Slovenska 2023
Sparkassen Münsterland Giro 2023
Elfstedenrace Friesland 2023
Faun Drome Classic 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 40 - 3810 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 37 - 1814 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 36 - 1996 punktów