edycja dwunasta

Armia dzidziusiów - boroster POL



kolarzZdobyte punkty
1.POL    MACIEJUK Filip (BOH)11    ( 18 )
2.NED    LEEMREIZE Gijs (DFP)8    ( 8 )
3.GBR    ONLEY Oscar (DFP)161    ( 161 )
4.ECU    CARAPAZ Richard (EFE)179    ( 179 )
5.IRL    HEALY Ben (EFE)74    ( 88 )
6.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)30    ( 36 )
7.COL    BERNAL Egan (IGD)327    ( 337 )
8.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)50    ( 50 )
9.GBR    HAYTER Leo (IGD)8    ( 8 )
10.GER    HEIDUK Kim (IGD)0    ( 0 )
11.ECU    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)420    ( 420 )
12.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
13.GBR    FROOME Chris (IPT)8    ( 8 )
14.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
15.BEL    VAN EETVELT Lennert (LTD)364    ( 364 )
16.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
17.GBR    DONOVAN Mark (Q36)0    ( 0 )
18.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
19.BEL    VANSEVENANT Mauri (SOQ)173    ( 317 )
20.COL    BUITRAGO Santiago (TBV)253    ( 253 )
21.POL    GRADEK Kamil (TBV)4    ( 7 )
22.CRO    MIHOLJEVIĆ Fran (TBV)0    ( 0 )
23.GBR    WRIGHT Fred (TBV)63    ( 65 )
24.BEL    CRAS Steff (TEN)18    ( 18 )
25.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
26.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
27.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
28.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
29.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)534    ( 553 )
30.ITA    POZZOVIVO Domenico (VBF)10    ( 16 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4210 (4424)
Punkty bonusowe: 120
Suma punktów: 4403


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.POL    GRYGOWSKI Hubert (ABD)0    ( 0 )
2.FRA    FOFONOV Artëm (AQD)0    ( 0 )
3.GBR    ASKEY Ben (CGF)5    ( 17 )
4.ITA    AMBROSINI Matteo (CPK)6    ( 6 )
5.BEL    MOONEN Zeno (CRT)0    ( 3 )
6.ESP    ZUBELDIA Unai (EUS)0    ( 0 )
7.DEN    ANDERSEN Kasper (HBA)0    ( 0 )
8.NED    KRAMER Jesse (JVD)13    ( 14 )
9.NED    LUGTHART Sjors (JVD)0    ( 1 )
10.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
11.GER    BRENNER Mauro (LKH)0    ( 0 )
12.POL    CYWIŃSKI Mateusz (LPP)0    ( 0 )
13.CZE    KOPECKÝ Matyáš (TNN)18    ( 20 )
14.GBR    PIDCOCK Joseph (TRI)6    ( 8 )
15.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 73 (133)
Punkty bonusowe: 120
Suma punktów: 4403
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2014 miejsce 22 - 7589
2015 miejsce 8 - 8936
2016 miejsce 29 - 5811
2017 miejsce 47 - 2083
2018 miejsce 4 - 10086
2019 miejsce 46 - 8413
2020 miejsce 32 - 6452
2021 miejsce 32 - 10738
2022 miejsce 36 - 10520
2023 miejsce 28 - 10054

Wygrane wyścigi (od 2017):

Tirreno-Adriatico 2018
Critérium du Dauphiné 2018
Tour de France 2018
Vuelta a Espańa 2020
Cholet - Pays de la Loire 2021
Giro d'Italia 2022
Tour du Doubs 2023
Liege - Bastogne - Liege 2023
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo 2023
Santos Tour Down Under 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 33 - 4192 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 14 - 2756 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 44 - 1436 punktów