edycja dwunasta

MERAVIGLIOSO - wlodar POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
2.POL    OWSIAN Łukasz (ARK)1    ( 1 )
3.GBR    CAVENDISH Mark (AST)24    ( 24 )
4.COL    TEJADA Harold (AST)39    ( 39 )
5.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
6.GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)65    ( 65 )
7.GER    KÄMNA Lennard (BOH)62    ( 62 )
8.GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)91    ( 91 )
9.POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)48    ( 54 )
10.BEL    WALLAYS Jelle (COF)0    ( 0 )
11.FRA    ARMIRAIL Bruno (DAT)22    ( 22 )
12.NED    JAKOBSEN Fabio (DFP)89    ( 89 )
13.IRL    HEALY Ben (EFE)88    ( 88 )
14.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
15.USA    SHEFFIELD Magnus (IGD)228    ( 228 )
16.GBR    FROOME Chris (IPT)8    ( 8 )
17.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
18.ITA    FELLINE Fabio (LTK)27    ( 27 )
19.USA    SIMMONS Quinn (LTK)27    ( 27 )
20.ESP    MAS Enric (MOV)208    ( 208 )
21.ESP    ROMEO Iván (MOV)7    ( 15 )
22.COL    SOSA Iván Ramiro (MOV)25    ( 25 )
23.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
24.POL    GRADEK Kamil (TBV)7    ( 7 )
25.AUS    HAIG Jack (TBV)33    ( 33 )
26.POL    WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)2    ( 2 )
27.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
28.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
29.AUS    VINE Jay (UAD)114    ( 114 )
30.NOR    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)6    ( 10 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3706 (3727)
Punkty bonusowe: 70
Suma punktów: 4212


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.NOR    SVESTAD-BÅRDSENG Embret (ABD)1    ( 2 )
2.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)1    ( 1 )
3.ESP    AZPARREN Enekoitz (EUS)0    ( 0 )
4.ITA    BASSO Davide (GAL)0    ( 0 )
5.COL    PESCADOR Diego (GES)51    ( 51 )
6.GBR    BLACKMORE Joseph (ICA)163    ( 199 )
7.LUX    WENZEL Mats (LTT)2    ( 2 )
8.ITA    PIGANZOLI Davide (PTK)97    ( 105 )
9.MEX    MUÑIZ Jose Ramon (PTL)1    ( 9 )
10.AUS    BROWNING Fergus (TRI)2    ( 2 )
11.COL    GOMEZ Camilo Andres (TRI)2    ( 2 )
12.GER    DUCKERT Roman (TSM)0    ( 0 )
13.FRA    RONDEL Mathys (TUU)71    ( 71 )
14.DEN    DALBY Simon (UDT)20    ( 22 )
15.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 436 (530)
Punkty bonusowe: 70
Suma punktów: 4212
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2014 miejsce 31 - 6900
2015 miejsce 28 - 6802
2016 miejsce 42 - 4596
2017 miejsce 21 - 6990
2018 miejsce 53 - 4059
2019 miejsce 65 - 5149
2020 miejsce 51 - 4553
2021 miejsce 33 - 10536
2022 miejsce 35 - 10708
2023 miejsce 33 - 8992

Wygrane wyścigi (od 2017):

Trofeo Pollença - Port d'Andratx 2018
Trofeo Laigueglia 2018
Trofeo Pollença - Port d'Andratx 2019
Trofeo Ses Salines-Felanitx 2021
Belgium Tour 2021
Adriatica Ionica Race 2021
UEC Road European Championships - ITT 2021
World Championship - ITT 2021
Tour de Vendée 2021
Milano-Torino 2022
Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2022
Tour de Hongrie 2022
Tour of Antalya 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 36 - 4036 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 48 - 1424 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 23 - 2612 punktów