edycja dwunasta

hrU Cycling Project - hru POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
2.FRA    BAUDIN Alex (DAT)134    ( 134 )
3.FRA    RETAILLEAU Valentin (DAT)43    ( 51 )
4.DEN    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)54    ( 54 )
5.NED    JAKOBSEN Fabio (DFP)89    ( 89 )
6.IRL    HEALY Ben (EFE)88    ( 88 )
7.GBR    WALLS Matthew (GFC)4    ( 4 )
8.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
9.CAN    LEONARD Michael (IGD)0    ( 0 )
10.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
11.USA    RICCITELLO Matthew (IPT)22    ( 22 )
12.DEN    SKJELMOSE Mattias (LTK)404    ( 404 )
13.BEL    BASTIAENS Ayco (SOQ)16    ( 22 )
14.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
15.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)153    ( 153 )
16.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
17.BEL    VAN WILDER Ilan (SOQ)274    ( 274 )
18.BEL    VANGHELUWE Warre (SOQ)42    ( 53 )
19.GBR    PICKERING Finlay (TBV)3    ( 3 )
20.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
21.NED    HOFSTEDE Lennard (TVL)0    ( 0 )
22.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
23.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
24.NED    VAN BELLE Loe (TVL)9    ( 10 )
25.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
26.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
27.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
28.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)242    ( 247 )
29.NOR    LAENGEN Vegard Stake (UAD)48    ( 48 )
30.POR    MORGADO António (UAD)353    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4803 (4834)
Punkty bonusowe: 250
Suma punktów: 5211


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    BUSH Jacob (DDS)0    ( 0 )
2.ESP    ALUSTIZA Nicolas (EUS)2    ( 2 )
3.ESP    AZPARREN Enekoitz (EUS)0    ( 0 )
4.ITA    DAFFINI Michele (GEF)0    ( 0 )
5.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)15    ( 45 )
6.NOR    HØYDAHL Jonas Kind (JVD)5    ( 5 )
7.NED    LUGTHART Sjors (JVD)0    ( 1 )
8.ITA    MATTIO Pietro (JVD)4    ( 4 )
9.DEN    NØRTOFT Morten Aalling (JVD)0    ( 2 )
10.NED    SCHELLEKENS Tom (JVD)1    ( 1 )
11.SUI    AEBERSOLD Nils (LTT)1    ( 8 )
12.IRL    O'BRIEN Liam (LTT)0    ( 7 )
13.AUS    ROGERS Cameron (LTT)8    ( 8 )
14.ITA    PIGANZOLI Davide (PTK)97    ( 105 )
15.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 158 (252)
Punkty bonusowe: 250
Suma punktów: 5211
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2013 miejsce 2 - 5466
2014 miejsce 28 - 7082
2015 miejsce 16 - 8275
2016 miejsce 31 - 5716
2017 miejsce 7 - 9035
2018 miejsce 19 - 8156
2019 miejsce 11 - 12184
2020 miejsce 30 - 6562
2021 miejsce 9 - 12763
2022 miejsce 9 - 14221
2023 miejsce 8 - 12596

Wygrane wyścigi (od 2017):

Tour de Pologne 2018
Il Lombardia 2018
Tour de Suisse 2019
Tour de France 2020
Grand Prix de Wallonie 2021
World Championship -road race u23 2021
La Route Adélie de VItré 2021
Albert Achterhes Profronde van Drenthe 2022
Donostia San Sebastian Klasikoa 2023
Vuelta a Espańa 2023
Chrono des Nations 2023
Grand Prix Cycliste la Marseillaise 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 20 - 5111 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 24 - 2377 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 20 - 2734 punktów