edycja dwunasta

Dunajec - kosa84 POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
2.ESP    BELOKI Markel (EFE)6    ( 6 )
3.IRL    HEALY Ben (EFE)88    ( 88 )
4.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)15    ( 36 )
5.IRL    RYAN Archie (EFE)93    ( 93 )
6.ITA    GERMANI Lorenzo (GFC)3    ( 11 )
7.FRA    GRÉGOIRE Romain (GFC)201    ( 231 )
8.FRA    MARTINEZ Lenny (GFC)592    ( 592 )
9.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
10.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
11.ESP    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)520    ( 520 )
12.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
13.ITA    BUSATTO Francesco (IWA)42    ( 60 )
14.ERI    BERHE Welay Hagos (JAY)11    ( 11 )
15.IRL    DUNBAR Eddie (JAY)4    ( 4 )
16.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
17.BEL    NYS Thibau (LTK)200    ( 200 )
18.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
19.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
20.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
21.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
22.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)29    ( 32 )
23.USA    KUSS Sepp (TVL)85    ( 85 )
24.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
25.ESP    ARRIETA Igor (UAD)56    ( 69 )
26.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.POR    MORGADO António (UAD)353    ( 353 )
30.ITA    MARTINELLI Alessio (VBF)1    ( 1 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 6468 (6564)
Punkty bonusowe: 160
Suma punktów: 6734


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    FAYOLLE Jean-Loup (ABD)0    ( 0 )
2.POL    GRUSZCZYNSKI Filip (BIE)2    ( 2 )
3.BEL    GRAFF William (CRT)0    ( 0 )
4.FRA    BISIAUX Léo (DAD)4    ( 4 )
5.SUI    BARHOUMI Ilian Alexandre (DDS)0    ( 0 )
6.GBR    BUSH Jacob (DDS)0    ( 0 )
7.BEL    VAN MECHELEN Vlad (DDS)19    ( 19 )
8.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)31    ( 31 )
9.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
10.GBR    SMITHSON Jed (JVD)2    ( 2 )
11.BEL    DONIE Milan (LDD)10    ( 10 )
12.BEL    WIDAR Jarno (LDD)36    ( 36 )
13.ITA    MOSCA Raffaele (Q3C)0    ( 0 )
14.BEL    SERVRANCKX Gauthier (SQD)0    ( 0 )
15.COL    GOMEZ Camilo Andres (TRI)2    ( 2 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 106 (106)
Punkty bonusowe: 160
Suma punktów: 6734
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2017 miejsce 10 - 8586
2018 miejsce 13 - 8619
2019 miejsce 4 - 13161
2020 miejsce 7 - 9050
2021 miejsce 13 - 12199
2022 miejsce 15 - 13687
2023 miejsce 20 - 11059

Wygrane wyścigi (od 2017):

Bredene Koksijde Classic 2018
Tour Colombia 2019
Gran Premio Bruno Beghelli 2019
Gran Piemonte 2019
Il Lombardia 2019
Strade Bianche 2021
Giro d'Italia 2021
Classic Loire Atlantique 2022
Rund um Köln 2022
Tour of Norway 2022
Vuelta a Castilla y Leon 2022
Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais 2022
Giro Next Gen 2023
Czech Tour 2023
Gran Piemonte 2023
Giro della Romagna 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 4 - 6734 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 12 - 2801 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 4 - 3933 punktów