edycja dwunasta

FairPlay - kamil7 POL



kolarzZdobyte punkty
1.GER    UHLIG Henri (ADC)55    ( 55 )
2.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)13    ( 16 )
3.GBR    POOLE Max (DFP)60    ( 60 )
4.ECU    CARAPAZ Richard (EFE)179    ( 179 )
5.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
6.IRL    RYAN Archie (EFE)93    ( 93 )
7.FRA    MARTINEZ Lenny (GFC)592    ( 592 )
8.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
9.ESP    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)520    ( 520 )
10.USA    SHEFFIELD Magnus (IGD)228    ( 228 )
11.GBR    TURNER Ben (IGD)23    ( 23 )
12.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
13.ERI    BERHE Welay Hagos (JAY)11    ( 11 )
14.ITA    DE PRETTO Davide (JAY)52    ( 52 )
15.BEL    DE LIE Arnaud (LTD)448    ( 448 )
16.BEL    NYS Thibau (LTK)160    ( 200 )
17.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
18.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
19.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)153    ( 153 )
20.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
21.ITA    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)6    ( 6 )
22.ITA    BURATTI Nicolò (TBV)5    ( 5 )
23.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
24.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
25.SLO    TRATNIK Jan (TVL)424    ( 424 )
26.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
27.NED    VAN BAARLE Dylan (TVL)24    ( 43 )
28.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
29.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
30.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)453    ( 553 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5714 (5879)
Punkty bonusowe: 530
Suma punktów: 6749


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.BEL    DEBRUYNE Ramses (ADD)31    ( 31 )
2.NED    DEL GROSSO Tibor (ADD)16    ( 16 )
3.BEL    VERSTRYNGE Emiel (ADD)29    ( 29 )
4.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)1    ( 1 )
5.FRA    ROLLAND Brieuc (CGF)53    ( 53 )
6.RUS    ERMAKOV Roman (CTF)1    ( 1 )
7.COL    PESCADOR Diego (GES)51    ( 51 )
8.BEL    VANEECKHOUTTE Victor (LDD)2    ( 4 )
9.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
10.BEL    VERVENNE Jonathan (SQD)1    ( 1 )
11.GBR    DONALDSON Robert (TRI)30    ( 30 )
12.FRA    RONDEL Mathys (TUU)71    ( 71 )
13.SLO    GLIVAR Gal (UAZ)77    ( 77 )
14.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )
15.ITA    ZAMPERINI Edoardo (ZEF)26    ( 26 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 505 (507)
Punkty bonusowe: 530
Suma punktów: 6749
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2015 miejsce 58 - 1492
2016 miejsce 53 - 1441
2017 miejsce 28 - 6213
2018 miejsce 21 - 8040
2019 miejsce 1 - 14058
2020 miejsce 23 - 7270
2021 miejsce 27 - 11121
2022 miejsce 7 - 14656
2023 miejsce 13 - 11578

Wygrane wyścigi (od 2017):

Clasica de Almeria 2018
Tour de Romandie 2018
Adriatica Ionica Race 2019
Arctic Race of Norway 2019
Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli 2019
Memorial Marco Pantani 2019
Giro dell Emilia 2019
Trofeo Laigueglia 2020
La Fleche Wallonne 2020
Kuurne-Bruxelles-Kuurne 2021
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2021
Tour of Denmark 2021
Tour of Britain 2022
World Championship - ITT - u23 2022
Sparkassen Münsterland Giro 2022
Trofeo Serra de Tramuntana 2023
Tour du Rwanda 2023
Tirreno-Adriatico 2023
Volta Ciclista a Catalunya 2023
Paris - Camembert 2023
Giro dell Emilia 2023
Tre Valli Varesine 2023
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia 2024
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2024
Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2024
Grand Prix du Morbihan 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 5 - 6652 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 6 - 3039 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 6 - 3613 punktów