edycja dwunasta

SAXO Animex - tomtom83 POL



kolarzZdobyte punkty
1.FRA    LAURANCE Axel (ADC)94    ( 94 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
3.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)16    ( 16 )
4.BEL    CAPIOT Amaury (ARK)76    ( 76 )
5.GER    HERZOG Emil (BOH)24    ( 24 )
6.FRA    LAFAY Victor (DAT)0    ( 0 )
7.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)36    ( 36 )
8.IRL    RYAN Archie (EFE)93    ( 93 )
9.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
10.ESP    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)520    ( 520 )
11.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
12.USA    SHEEHAN Riley (IPT)218    ( 218 )
13.ITA    BUSATTO Francesco (IWA)60    ( 60 )
14.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
15.ERI    BERHE Welay Hagos (JAY)11    ( 11 )
16.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
17.ITA    MILAN Jonathan (LTK)600    ( 600 )
18.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
19.ITA    FABBRO Matteo (PTK)8    ( 8 )
20.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
21.ITA    MOSCON Gianni (SOQ)22    ( 22 )
22.ITA    TIBERI Antonio (TBV)279    ( 279 )
23.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
24.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)32    ( 32 )
25.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
26.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
27.NED    VADER Milan (TVL)10    ( 10 )
28.BEL    VAN AERT Wout (TVL)445    ( 445 )
29.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
30.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5222 (5225)
Punkty bonusowe: 210
Suma punktów: 5800


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.NOR    SVESTAD-BÅRDSENG Embret (ABD)2    ( 2 )
2.FRA    THIERRY Pierre (ABD)15    ( 15 )
3.NED    DEL GROSSO Tibor (ADD)16    ( 16 )
4.BEL    LAMBRECHT Michiel (BWD)3    ( 3 )
5.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)1    ( 1 )
6.CZE    NOVÁK Pavel (CPK)66    ( 66 )
7.FRA    BISIAUX Léo (DAD)4    ( 4 )
8.COL    PESCADOR Diego (GES)51    ( 51 )
9.NED    GRAAT Tijmen (JVD)19    ( 26 )
10.ITA    RACCAGNI NOVIERO Andrea (SQD)20    ( 20 )
11.BEL    VERVENNE Jonathan (SQD)1    ( 1 )
12.BEL    VANDENSTORME Dylan (TFB)0    ( 0 )
13.FRA    RONDEL Mathys (TUU)71    ( 71 )
14.SLO    GLIVAR Gal (UAZ)77    ( 77 )
15.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 368 (375)
Punkty bonusowe: 210
Suma punktów: 5800
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2019 miejsce 57 - 6710
2020 miejsce 22 - 7290
2021 miejsce 30 - 10868
2022 miejsce 6 - 14672
2023 miejsce 3 - 13035

Wygrane wyścigi (od 2017):

Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2021
Druivenkoers - Overijse 2021
Giro dell'Appennino 2022
World Championship - ITT - u23 2022
World Championship -road race u23 2022
Il Piccolo Lombardia 2022
Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens 2023
Chrono des Nations 2023
E3 Saxo Bank Classic 2024
Trofeo Piva 2024
Trofeo Città di San Vendemiano 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 17 - 5364 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 30 - 2148 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 11 - 3216 punktów