edycja dwunasta

SuperChow - SuperChow USA



kolarzZdobyte punkty
1.FRA    LAURANCE Axel (ADC)46    ( 94 )
2.AUT    GALL Felix (DAT)110    ( 110 )
3.IRL    RYAN Archie (EFE)18    ( 93 )
4.FRA    GRÉGOIRE Romain (GFC)231    ( 231 )
5.NED    ARENSMAN Thymen (IGD)192    ( 192 )
6.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)631    ( 747 )
7.GBR    TARLING Joshua (IGD)85    ( 113 )
8.GBR    TURNER Ben (IGD)10    ( 23 )
9.CAN    GEE Derek (IPT)30    ( 30 )
10.USA    RICCITELLO Matthew (IPT)22    ( 22 )
11.GBR    VERNON Ethan (IPT)21    ( 26 )
12.IRL    DUNBAR Eddie (JAY)4    ( 4 )
13.AUS    PLAPP Luke (JAY)183    ( 194 )
14.BEL    VAN EETVELT Lennert (LTD)364    ( 364 )
15.ITA    MILAN Jonathan (LTK)562    ( 600 )
16.BEL    NYS Thibau (LTK)200    ( 200 )
17.USA    SIMMONS Quinn (LTK)27    ( 27 )
18.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
19.GBR    WRIGHT Fred (TBV)65    ( 65 )
20.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
21.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)26    ( 32 )
22.NED    KRUIJSWIJK Steven (TVL)0    ( 19 )
23.GBR    TULETT Ben (TVL)26    ( 26 )
24.NED    VADER Milan (TVL)2    ( 10 )
25.ESP    AYUSO Juan (UAD)950    ( 990 )
26.ITA    BARONCINI Filippo (UAD)14    ( 36 )
27.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)337    ( 553 )
28.COL    HODEG Álvaro José (UAD)18    ( 30 )
29.AUS    VINE Jay (UAD)86    ( 114 )
30.NOR    LEKNESSUND Andreas (UXM)0    ( 0 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4265 (4950)
Punkty bonusowe: 90
Suma punktów: 4476


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    THIERRY Pierre (ABD)13    ( 15 )
2.BEL    VAN DAELE Sil (BWD)0    ( 0 )
3.BEL    VIDTS Obie (CRT)0    ( 10 )
4.AUT    KOVAR Stefan (HAC)0    ( 0 )
5.DEN    ANDERSEN Kasper (HBA)0    ( 0 )
6.IRL    RAFFERTY Adam (HBA)0    ( 0 )
7.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
8.BEL    SEGAERT Alec (LTD)87    ( 94 )
9.LUX    WENZEL Mats (LTT)2    ( 2 )
10.ITA    OIOLI Manuel (Q3C)0    ( 1 )
11.ITA    PORTELLO Alessio (Q3C)0    ( 0 )
12.AUT    GALL Simon (TIR)0    ( 0 )
13.GBR    PIDCOCK Joseph (TRI)6    ( 8 )
14.GBR    THORNLEY Callum (TRI)0    ( 3 )
15.NOR    KULSET Johannes (UXM)13    ( 13 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 121 (146)
Punkty bonusowe: 90
Suma punktów: 4476
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony


Wygrane wyścigi (od 2017):

Tour des Alpes Maritimes et du Var 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 34 - 4110 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 23 - 2411 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 38 - 1699 punktów