edycja dwunasta

Średnio bym powiedział - Mad Villain POL



kolarzZdobyte punkty
1.FRA    LAURANCE Axel (ADC)94    ( 94 )
2.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
3.GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)91    ( 91 )
4.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)30    ( 36 )
5.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)44    ( 50 )
6.ITA    GANNA Filippo (IGD)115    ( 115 )
7.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
8.GBR    ROWE Luke (IGD)0    ( 0 )
9.GBR    TURNER Ben (IGD)10    ( 23 )
10.IRL    DUNBAR Eddie (JAY)4    ( 4 )
11.AUS    QUICK Blake (JAY)5    ( 10 )
12.BEL    VANDENABEELE Henri (LTD)12    ( 12 )
13.ITA    CICCONE Giulio (LTK)3    ( 3 )
14.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)62    ( 62 )
15.ITA    MILAN Jonathan (LTK)600    ( 600 )
16.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
17.ITA    MOSCON Gianni (SOQ)16    ( 22 )
18.DEN    PEDERSEN Casper (SOQ)11    ( 70 )
19.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
20.COL    BUITRAGO Santiago (TBV)253    ( 253 )
21.SLO    GOVEKAR Matevž (TBV)13    ( 13 )
22.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
23.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
24.ESP    ARRIETA Igor (UAD)56    ( 69 )
25.NED    BAX Sjoerd (UAD)55    ( 68 )
26.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)137    ( 152 )
27.ITA    COVI Alessandro (UAD)21    ( 37 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)247    ( 247 )
30.COL    HODEG Álvaro José (UAD)22    ( 30 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3827 (3987)
Punkty bonusowe: 50
Suma punktów: 4008


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.BEL    DEBRUYNE Ramses (ADD)31    ( 31 )
2.BEL    SENTJENS Sente (ADD)9    ( 9 )
3.GBR    ASKEY Ben (CGF)13    ( 17 )
4.GBR    HOBBS Noah (CGF)4    ( 4 )
5.ITA    AMBROSINI Matteo (CPK)3    ( 6 )
6.ESP    ZUBELDIA Unai (EUS)0    ( 0 )
7.DEN    ANDERSEN Kasper (HBA)0    ( 0 )
8.IRL    RAFFERTY Adam (HBA)0    ( 0 )
9.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)15    ( 45 )
10.GER    BRENNER Mauro (LKH)0    ( 0 )
11.SUI    CHRISTEN Fabio (Q36)7    ( 7 )
12.GBR    PIDCOCK Joseph (TRI)8    ( 8 )
13.SLO    GLIVAR Gal (UAZ)18    ( 77 )
14.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)15    ( 16 )
15.ITA    ZAMPERINI Edoardo (ZEF)8    ( 26 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 131 (246)
Punkty bonusowe: 50
Suma punktów: 4008
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2013 miejsce 29 - 2204
2014 miejsce 33 - 6875
2015 miejsce 64 - 112
2022 miejsce 41 - 9486
2023 miejsce 24 - 10537

Wygrane wyścigi (od 2017):

Strade Bianche 2022
Elfstedenronde 2022
BEMER Cyclassics 2023
Deutschland Tour 2023
Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais 2023

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 44 - 3608 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 35 - 2031 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 42 - 1577 punktów