edycja dwunasta

GoGoPowerRangers - przemoe POL



kolarzZdobyte punkty
1.ERI    BERHANE Natnael (BGS)0    ( 0 )
2.POL    MACIEJUK Filip (BOH)9    ( 18 )
3.VEN    AULAR Orluis (CJR)20    ( 20 )
4.IRL    HEALY Ben (EFE)88    ( 88 )
5.ESP    MAS Lluís (END)0    ( 0 )
6.FRA    GRÉGOIRE Romain (GFC)231    ( 231 )
7.FRA    MARTINEZ Lenny (GFC)592    ( 592 )
8.GBR    HAYTER Leo (IGD)8    ( 8 )
9.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)719    ( 747 )
10.GBR    ROWE Luke (IGD)0    ( 0 )
11.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
12.USA    SHEEHAN Riley (IPT)193    ( 218 )
13.IRL    DUNBAR Eddie (JAY)4    ( 4 )
14.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
15.BEL    DE LIE Axel (LDD)0    ( 2 )
16.BEL    VAN EETVELT Lennert (LTD)364    ( 364 )
17.ITA    MILAN Jonathan (LTK)476    ( 600 )
18.POL    MAŁECKI Kamil (Q36)69    ( 69 )
19.GBR    KNOX James (SOQ)19    ( 19 )
20.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
21.ITA    MOSCON Gianni (SOQ)22    ( 22 )
22.BEL    WARLOP Jordi (SOQ)22    ( 23 )
23.NED    DE KLEIJN Arvid (TUD)90    ( 90 )
24.NED    GESINK Robert (TVL)3    ( 16 )
25.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
26.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
27.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)172    ( 247 )
30.NOR    LEKNESSUND Andreas (UXM)0    ( 0 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4666 (4943)
Punkty bonusowe: 100
Suma punktów: 4938


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.POL    GRYGOWSKI Hubert (ABD)0    ( 0 )
2.POL    GRUSZCZYNSKI Filip (BIE)2    ( 2 )
3.ITA    FIORIN Matteo (CPK)0    ( 0 )
4.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
5.NED    KRAMER Jesse (JVD)14    ( 14 )
6.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)29    ( 31 )
7.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
8.DEN    FRYDKJÆR Patrick Boje (LTT)4    ( 4 )
9.BEL    VAN PETEGEM Axandre (LTT)4    ( 7 )
10.POL    GIERYK Kacper (MSP)0    ( 0 )
11.POL    POMORSKI Michał (MSP)0    ( 0 )
12.ITA    PIGANZOLI Davide (PTK)97    ( 105 )
13.CAN    GAUTHIER Jérôme (PTU)0    ( 0 )
14.GBR    PIDCOCK Joseph (TRI)6    ( 8 )
15.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)16    ( 16 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 172 (187)
Punkty bonusowe: 100
Suma punktów: 4938
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2014 miejsce 21 - 7718
2015 miejsce 15 - 8301
2016 miejsce 19 - 7268
2017 miejsce 29 - 6213
2018 miejsce 34 - 6775
2019 miejsce 2 - 13985
2020 miejsce 8 - 9008
2021 miejsce 34 - 10522
2022 miejsce 13 - 13798
2023 miejsce 15 - 11309

Wygrane wyścigi (od 2017):

UAE Tour 2019
Critérium du Dauphiné 2020
La Route Adélie de VItré 2023
Volta Limburg Classic 2023
PETRONAS Le Tour de Langkawi 2023
Gran Camiño 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 28 - 4630 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 21 - 2487 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 32 - 2143 punktów