edycja dwunasta

Sultans of Cycling - zboro POL



kolarzZdobyte punkty
1.AUS    GROVES Kaden (ADC)82    ( 82 )
2.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)9    ( 16 )
3.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
4.ESP    BELOKI Markel (EFE)6    ( 6 )
5.COL    BERNAL Egan (IGD)337    ( 337 )
6.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)50    ( 50 )
7.GBR    HAYTER Leo (IGD)8    ( 8 )
8.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
9.ESP    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)520    ( 520 )
10.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
11.GBR    TURNER Ben (IGD)23    ( 23 )
12.GBR    FROOME Chris (IPT)8    ( 8 )
13.BEL    SEGAERT Alec (LTD)94    ( 94 )
14.BEL    VANDENABEELE Henri (LTD)12    ( 12 )
15.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
16.ESP    SAMITIER Sergio (MOV)18    ( 18 )
17.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
18.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
19.ITA    MOSCON Gianni (SOQ)22    ( 22 )
20.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)5    ( 5 )
21.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
22.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
23.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
24.NED    VAN BELLE Loe (TVL)10    ( 10 )
25.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
26.ITA    BARONCINI Filippo (UAD)36    ( 36 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.COL    HODEG Álvaro José (UAD)30    ( 30 )
30.SLO    POGAČAR Tadej (UAD)1914    ( 1914 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5934 (5941)
Punkty bonusowe: 80
Suma punktów: 6173


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.ITA    VILLA Giacomo (BWB)0    ( 0 )
2.GBR    ASKEY Ben (CGF)17    ( 17 )
3.ESP    GUARDEÑO Jaume (CJR)1    ( 1 )
4.ITA    CIPOLLINI Edoardo (CPK)3    ( 3 )
5.AUS    CHAMBERLAIN Oscar (DAD)4    ( 4 )
6.FRA    ISIDORE Noa (DAD)16    ( 16 )
7.ESP    AZNAR Hugo (EKP)0    ( 0 )
8.ESP    GUTIÉRREZ Jorge (EKP)0    ( 0 )
9.ESP    ZUBELDIA Unai (EUS)0    ( 0 )
10.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
11.BEL    SERVRANCKX Gauthier (SQD)0    ( 0 )
12.BEL    VANDENSTORME Dylan (TFB)0    ( 0 )
13.BEL    VERCOUILLIE Victor (TFB)0    ( 0 )
14.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )
15.ITA    PINARELLO Alessandro (VBF)93    ( 143 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 159 (248)
Punkty bonusowe: 80
Suma punktów: 6173
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2020 miejsce 41 - 5556
2021 miejsce 29 - 10911
2022 miejsce 16 - 13515
2023 miejsce 27 - 10275

Wygrane wyścigi (od 2017):

Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo 2021
Volta ao Algarve 2021
Ethias-Tour de Wallonie 2021
Boucles de l'Aulne - Châteaulin 2021
Itzulia Basque Country 2022
Duracell Dwars door het Hageland 2022
Vuelta a Castilla y Leon 2022
Gran Camiño 2023

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 16 - 5404 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 5 - 3160 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 29 - 2244 punktów