edycja dwunasta

pinks - agatqqa POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    BOVEN Lars (ADC)26    ( 33 )
2.GER    OSBORNE Jason (ADC)3    ( 3 )
3.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
4.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)8    ( 16 )
5.FRA    BARRÉ Louis (ARK)53    ( 54 )
6.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
7.BEL    FRETIN Milan (COF)112    ( 116 )
8.FRA    TOUMIRE Hugo (COF)0    ( 0 )
9.FRA    LABROSSE Jordan (DAT)70    ( 70 )
10.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
11.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
12.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)50    ( 50 )
13.GBR    HAYTER Leo (IGD)8    ( 8 )
14.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
15.GBR    TURNER Ben (IGD)23    ( 23 )
16.ITA    BUSATTO Francesco (IWA)60    ( 60 )
17.IRL    DUNBAR Eddie (JAY)4    ( 4 )
18.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
19.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
20.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
21.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
22.GBR    PICKERING Finlay (TBV)3    ( 3 )
23.GER    WILKSCH Hannes (TDT)3    ( 3 )
24.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
25.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
26.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
27.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
28.POR    MORGADO António (UAD)353    ( 353 )
29.SLO    POGAČAR Tadej (UAD)1914    ( 1914 )
30.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)64    ( 64 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5625 (5645)
Punkty bonusowe: 180
Suma punktów: 6119


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    BISIAUX Léo (DAD)4    ( 4 )
2.DEN    ANDERSEN Kasper (HBA)0    ( 0 )
3.ITA    BELLETTA Dario Igor (JVD)0    ( 0 )
4.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)45    ( 45 )
5.ITA    MATTIO Pietro (JVD)4    ( 4 )
6.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)31    ( 31 )
7.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
8.TUR    BULUT Samet (KBB)0    ( 0 )
9.BEL    WIDAR Jarno (LDD)36    ( 36 )
10.ITA    OIOLI Manuel (Q3C)1    ( 1 )
11.BEL    DEWEIRDT Siebe (TFB)12    ( 12 )
12.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )
13.NOR    DOLVEN Halvor (UDT)0    ( 0 )
14.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)16    ( 16 )
15.ITA    PINARELLO Alessandro (VBF)143    ( 143 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 314 (314)
Punkty bonusowe: 180
Suma punktów: 6119
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2019 miejsce 8 - 12481
2020 miejsce 66 - 1572
2021 miejsce 49 - 7850
2022 miejsce 40 - 9607
2023 miejsce 40 - 8338

Wygrane wyścigi (od 2017):

Prudential RideLondon Classic 2019
BEMER Cyclassics 2019
Cadel Evans Great Ocean Road Race 2020
Etoile de Bessèges - Tour du Gard 2022
Le Samyn 2022
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia 2023
Volta ao Algarve 2023
La Route Adélie de VItré 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 15 - 5406 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 34 - 2088 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 8 - 3318 punktów