edycja dwunasta

krokiety - filipp POL



kolarzZdobyte punkty
1.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)5    ( 16 )
2.ITA    SCARONI Christian (AST)118    ( 118 )
3.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
4.GER    HERZOG Emil (BOH)24    ( 24 )
5.FRA    LABROSSE Jordan (DAT)67    ( 70 )
6.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
7.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
8.COL    BERNAL Egan (IGD)337    ( 337 )
9.COL    RIVERA Brandon Smith (IGD)61    ( 72 )
10.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
11.IRL    DUNBAR Eddie (JAY)4    ( 4 )
12.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
13.GBR    YATES Simon (JAY)165    ( 165 )
14.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)62    ( 62 )
15.COL    RUBIO Einer (MOV)82    ( 82 )
16.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
17.FRA    HUBY Antoine (SOQ)16    ( 24 )
18.BEL    VAN WILDER Ilan (SOQ)274    ( 274 )
19.GBR    PICKERING Finlay (TBV)3    ( 3 )
20.GER    WILKSCH Hannes (TDT)3    ( 3 )
21.BEL    CRAS Steff (TEN)18    ( 18 )
22.GER    STORK Florian (TUD)0    ( 0 )
23.USA    JORGENSON Matteo (TVL)663    ( 663 )
24.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
25.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
26.NED    VADER Milan (TVL)10    ( 10 )
27.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.USA    MCNULTY Brandon (UAD)684    ( 684 )
30.POR    MORGADO António (UAD)353    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4459 (4495)
Punkty bonusowe: 200
Suma punktów: 5021


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    ASKEY Ben (CGF)17    ( 17 )
2.BEL    GRAFF William (CRT)0    ( 0 )
3.FRA    ISIDORE Noa (DAD)16    ( 16 )
4.FRA    L'HOTE Antoine (DAD)0    ( 0 )
5.DEN    ANDERSEN Kasper (HBA)0    ( 0 )
6.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)45    ( 45 )
7.NED    GRAAT Tijmen (JVD)17    ( 26 )
8.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)31    ( 31 )
9.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
10.GER    ARENZ Leon (LKH)0    ( 0 )
11.GBR    NISBET Cormac (SQD)0    ( 0 )
12.BEL    SOENENS Viktor (SQD)0    ( 0 )
13.FRA    RONDEL Mathys (TUU)71    ( 71 )
14.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )
15.ITA    PINARELLO Alessandro (VBF)143    ( 143 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 362 (371)
Punkty bonusowe: 200
Suma punktów: 5021
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2019 miejsce 36 - 9360
2020 miejsce 67 - 1299
2021 miejsce 55 - 6393
2022 miejsce 47 - 8142
2023 miejsce 53 - 6336

Wygrane wyścigi (od 2017):

Tour of the Alps 2021
Etoile de Bessèges - Tour du Gard 2022
Paris - Nice 2022
Tour du Jura Cycliste 2022
La Fleche Wallonne 2022
Tour de Romandie 2022
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia 2023
Gran Premio Miguel Indurain 2023
Paris - Nice 2024
Gran Premio Miguel Indurain 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 26 - 4870 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 4 - 3273 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 41 - 1597 punktów