edycja dwunasta

Team Młodych-Gniewnych - Daniel47 POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    SINKELDAM Ramon (ADC)22    ( 22 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
3.GER    HERZOG Emil (BOH)24    ( 24 )
4.AUS    WELSFORD Sam (BOH)152    ( 152 )
5.ECU    CARAPAZ Richard (EFE)179    ( 179 )
6.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
7.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)36    ( 36 )
8.IRL    RYAN Archie (EFE)93    ( 93 )
9.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
10.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)44    ( 50 )
11.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
12.GBR    TARLING Joshua (IGD)107    ( 113 )
13.ITA    BUSATTO Francesco (IWA)60    ( 60 )
14.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
15.ESP    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)145    ( 145 )
16.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
17.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)153    ( 153 )
18.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
19.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)32    ( 32 )
20.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)15    ( 18 )
21.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
22.NED    VADER Milan (TVL)7    ( 10 )
23.HUN    VALTER Attila (TVL)112    ( 112 )
24.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
25.ESP    ARRIETA Igor (UAD)69    ( 69 )
26.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.COL    HODEG Álvaro José (UAD)30    ( 30 )
30.POR    MORGADO António (UAD)353    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5577 (5595)
Punkty bonusowe: 230
Suma punktów: 6252


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    ASKEY Ben (CGF)17    ( 17 )
2.FRA    DECOMBLE Maxime (CGF)4    ( 4 )
3.NED    VAN DER WERFF Thom (DDS)0    ( 0 )
4.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
5.GBR    BLACKMORE Joseph (ICA)199    ( 199 )
6.ITA    BELLETTA Dario Igor (JVD)0    ( 0 )
7.GBR    BRENNAN Matthew (JVD)45    ( 45 )
8.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)31    ( 31 )
9.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
10.FRA    GRISEL Matys (LDD)7    ( 7 )
11.BEL    WIDAR Jarno (LDD)36    ( 36 )
12.FRA    RONDEL Mathys (TUU)71    ( 71 )
13.ITA    GIAIMI Luca (UAZ)6    ( 6 )
14.BEL    STAES Gibbe (UAZ)7    ( 7 )
15.DEN    DALBY Simon (UDT)22    ( 22 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 445 (445)
Punkty bonusowe: 230
Suma punktów: 6252
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2021 miejsce 58 - 5229
2022 miejsce 45 - 8806
2023 miejsce 7 - 12860

Wygrane wyścigi (od 2017):

Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2022
Trofeo Laigueglia 2022
Adriatica Ionica Race 2022
La Route d'Occitanie 2022
Tour de Hongrie 2023
Giro dell'Appennino 2023
Grosser Preis des Kantons Aargau 2023
Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika 2023
Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli 2023
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze 2023
Veneto Classic 2023
Trofeo Pollença - Port d'Andratx 2024
Giro della Romagna 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 6 - 6119 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 8 - 2927 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 12 - 3192 punktów