edycja dwunasta

Polti - rojekk POL



kolarzZdobyte punkty
1.FRA    SÉNÉCHAL Florian (ARK)13    ( 13 )
2.BEL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)8    ( 8 )
3.NED    ROOSEN Timo (DFP)0    ( 0 )
4.ECU    CARAPAZ Richard (EFE)179    ( 179 )
5.IRL    HEALY Ben (EFE)88    ( 88 )
6.FRA    PALENI Enzo (GFC)32    ( 32 )
7.GBR    WALLS Matthew (GFC)4    ( 4 )
8.NED    ARENSMAN Thymen (IGD)192    ( 192 )
9.COL    BERNAL Egan (IGD)337    ( 337 )
10.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)50    ( 50 )
11.ITA    GANNA Filippo (IGD)115    ( 115 )
12.ESP    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)520    ( 520 )
13.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
14.GBR    TURNER Ben (IGD)23    ( 23 )
15.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
16.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
17.ITA    BAGIOLI Andrea (LTK)42    ( 48 )
18.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)62    ( 62 )
19.ITA    MILAN Jonathan (LTK)600    ( 600 )
20.ESP    SERRANO Javier (PTK)3    ( 3 )
21.POL    MAŁECKI Kamil (Q36)69    ( 69 )
22.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
23.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
24.BEL    VANGHELUWE Warre (SOQ)53    ( 53 )
25.COL    BUITRAGO Santiago (TBV)253    ( 253 )
26.GBR    WRIGHT Fred (TBV)65    ( 65 )
27.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
28.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
29.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
30.ITA    PINARELLO Alessandro (VBF)93    ( 143 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 4296 (4352)
Punkty bonusowe: 130
Suma punktów: 4713


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.ITA    EPIS Giosuè (ABD)1    ( 1 )
2.NOR    SVESTAD-BÅRDSENG Embret (ABD)2    ( 2 )
3.BEL    VERSTRYNGE Emiel (ADD)29    ( 29 )
4.ITA    PETTITI Nicolò (BIE)0    ( 0 )
5.ITA    VILLA Giacomo (BWB)0    ( 0 )
6.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)1    ( 1 )
7.FRA    ROLLAND Brieuc (CGF)53    ( 53 )
8.ESP    GUTIÉRREZ Jorge (EKP)0    ( 0 )
9.NED    GRAAT Tijmen (JVD)17    ( 26 )
10.BEL    ORINS Robin (LDD)56    ( 56 )
11.SWE    SÖDERQVIST Jakob (LTT)20    ( 20 )
12.FRA    RONDEL Mathys (TUU)70    ( 71 )
13.COL    GUATIBONZA Jonathan (UAZ)5    ( 9 )
14.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )
15.ITA    ZAMPERINI Edoardo (ZEF)8    ( 26 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 287 (358)
Punkty bonusowe: 130
Suma punktów: 4713
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2015 miejsce 2 - 9896
2016 miejsce 5 - 8309
2017 miejsce 6 - 9315
2018 miejsce 7 - 9696
2019 miejsce 44 - 8716
2020 miejsce 31 - 6520
2021 miejsce 36 - 10464
2022 miejsce 38 - 10180
2023 miejsce 18 - 11163

Wygrane wyścigi (od 2017):

Omloop Het Nieuwsblad Elite 2018
Vuelta a Burgos 2018
Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine 2018
Trofeo Ses Salines-Felanitx 2019
Etoile de Bessèges - Tour du Gard 2020
Renewi Tour 2021
Youngster Coast Challenge 2022
Classic Grand Besançon Doubs 2022
Grosser Preis des Kantons Aargau 2022
Faun-Ardeche Classic 2023
Itzulia Basque Country 2023
G.P. Palio del Recioto - Trofeo C&F Resinatura Blo 2023
Giro Ciclistico della Valle dAosta Mont Blanc 2023
Tour de Romandie 2024
Orlen Nations Grand Prix 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 32 - 4208 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 7 - 3007 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 49 - 1201 punktów