edycja dwunasta

PaVelo Cycling Team - PaVelo POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    BOVEN Lars (ADC)33    ( 33 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
3.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)8    ( 16 )
4.SLO    ROGLIČ Primož (BOH)100    ( 100 )
5.ESP    BELOKI Markel (EFE)5    ( 6 )
6.POR    COSTA Rui (EFE)15    ( 15 )
7.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)31    ( 36 )
8.GBR    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)0    ( 0 )
9.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
10.NOR    FOSS Tobias (IGD)78    ( 78 )
11.ESP    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)27    ( 27 )
12.GBR    TARLING Joshua (IGD)113    ( 113 )
13.GBR    TURNER Ben (IGD)23    ( 23 )
14.GBR    FROOME Chris (IPT)8    ( 8 )
15.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
16.DEN    GREGAARD Jonas (LTD)11    ( 11 )
17.DEN    SKJELMOSE Mattias (LTK)404    ( 404 )
18.ITA    MORO Manlio (MOV)7    ( 7 )
19.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
20.ESP    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)145    ( 145 )
21.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
22.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
23.ITA    MOSCON Gianni (SOQ)22    ( 22 )
24.ITA    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)6    ( 6 )
25.BEL    VANDEVELDE Yentl (TFB)0    ( 0 )
26.NED    KOOIJ Olav (TVL)451    ( 451 )
27.NED    LEMMEN Bart (TVL)113    ( 113 )
28.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
29.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)549    ( 553 )
30.DEN    CORT Magnus (UXM)0    ( 0 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3696 (3714)
Punkty bonusowe: 40
Suma punktów: 3871


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.BEL    MICHELS Jente (ADD)0    ( 0 )
2.BEL    SENTJENS Sente (ADD)7    ( 9 )
3.BEL    VERSTRYNGE Emiel (ADD)29    ( 29 )
4.ESP    FERNÁNDEZ Samuel (CJR)0    ( 0 )
5.SLO    ERŽEN Žak (CTF)0    ( 0 )
6.FRA    L'HOTE Antoine (DAD)0    ( 0 )
7.DEN    PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)32    ( 38 )
8.ESP    MINTEGUI Iker (EUS)0    ( 0 )
9.NED    HUISING Menno (JVD)29    ( 36 )
10.UKR    YAKOVLEV Daniil (LDD)2    ( 2 )
11.BEL    SOENENS Viktor (SQD)0    ( 0 )
12.FRA    VADIC Baptiste (TEN)7    ( 9 )
13.ITA    BIAGINI Federico (VBF)2    ( 2 )
14.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )
15.ITA    TURCONI Filippo (VBF)2    ( 10 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 135 (199)
Punkty bonusowe: 40
Suma punktów: 3871
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2014 miejsce 52 - 3112
2015 miejsce 27 - 6876
2016 miejsce 33 - 5631
2017 miejsce 40 - 4237
2018 miejsce 43 - 5565
2019 miejsce 22 - 10863
2020 miejsce 69 - 1099
2023 miejsce 62 - 6

Wygrane wyścigi (od 2017):

Danilith Nokere Koerse 2018
Vuelta a San Juan Internacional 2019
Milano - Sanremo 2019
GP de Denain - Porte du Hainaut 2019
Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre 2019
De Brabantse Pijl 2019
Tour Cycliste International La Provence 2020
Tour des Alpes Maritimes et du Var 2020

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 42 - 3673 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 46 - 1550 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 33 - 2123 punktów