edycja dwunasta

Agresywny Moscon - valverde POL



kolarzZdobyte punkty
1.FRA    LAURANCE Axel (ADC)94    ( 94 )
2.COL    UMBA Santiago (AST)5    ( 5 )
3.AUT    HAJEK Alexander (BOH)22    ( 22 )
4.COL    MARTÍNEZ Daniel Felipe (BOH)258    ( 258 )
5.AUT    GALL Felix (DAT)110    ( 110 )
6.GBR    POOLE Max (DFP)60    ( 60 )
7.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
8.FRA    PALENI Enzo (GFC)12    ( 32 )
9.USA    AUGUST Andrew (IGD)1    ( 1 )
10.ITA    GANNA Filippo (IGD)115    ( 115 )
11.BEL    VAN GILS Maxim (LTD)1181    ( 1181 )
12.ITA    BAGIOLI Andrea (LTK)42    ( 48 )
13.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)62    ( 62 )
14.ITA    MILAN Jonathan (LTK)476    ( 600 )
15.FRA    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)252    ( 252 )
16.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
17.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
18.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)143    ( 153 )
19.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)4    ( 5 )
20.COL    BUITRAGO Santiago (TBV)253    ( 253 )
21.ITA    BURATTI Nicolò (TBV)5    ( 5 )
22.AUT    KEPPLINGER Rainer (TBV)23    ( 23 )
23.GBR    PICKERING Finlay (TBV)3    ( 3 )
24.ITA    TIBERI Antonio (TBV)279    ( 279 )
25.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
26.GBR    TULETT Ben (TVL)7    ( 26 )
27.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
28.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
29.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)408    ( 553 )
30.NOR    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)140    ( 140 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5259 (5584)
Punkty bonusowe: 360
Suma punktów: 5892


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.NOR    SVESTAD-BÅRDSENG Embret (ABD)1    ( 2 )
2.BEL    VERSTRYNGE Emiel (ADD)29    ( 29 )
3.POL    GRUSZCZYNSKI Filip (BIE)2    ( 2 )
4.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)0    ( 1 )
5.FRA    ROLLAND Brieuc (CGF)53    ( 53 )
6.CZE    KADLEC Milan (DDS)0    ( 0 )
7.ESP    GUTIÉRREZ Jorge (EKP)0    ( 0 )
8.DEN    JØRGENSEN Adam Holm (HBA)0    ( 0 )
9.IRL    RAFFERTY Adam (HBA)0    ( 0 )
10.NED    GRAAT Tijmen (JVD)17    ( 26 )
11.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)31    ( 31 )
12.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
13.BEL    ORINS Robin (LDD)56    ( 56 )
14.FRA    RONDEL Mathys (TUU)71    ( 71 )
15.NOR    KULSET Johannes (UXM)13    ( 13 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 273 (284)
Punkty bonusowe: 360
Suma punktów: 5892
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2013 miejsce 9 - 4613
2014 miejsce 9 - 9321
2015 miejsce 17 - 7854
2022 miejsce 22 - 12810
2023 miejsce 45 - 7422

Wygrane wyścigi (od 2017):

Région Pays de la Loire Tour 2022
World Championship - ITT 2022
Volta a la Comunitat Valenciana 2024
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2024
Liège - Bastogne - Liège u23 2024
La Fleche Wallonne 2024
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt 2024
Orlen Nations Grand Prix 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 19 - 5210 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 15 - 2691 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 25 - 2519 punktów