edycja dwunasta

TS Cycling Team - Tomek86 POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    BOVEN Lars (ADC)26    ( 33 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
3.BEL    SENTJENS Sente (ADD)9    ( 9 )
4.DEN    MØRKØV Michael (AST)3    ( 3 )
5.CZE    BITTNER Pavel (DFP)56    ( 58 )
6.GBR    ONLEY Oscar (DFP)161    ( 161 )
7.ESP    BELOKI Markel (EFE)5    ( 6 )
8.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)126    ( 126 )
9.AUS    SWEENY Harry (EFE)2    ( 2 )
10.NED    VAN DEN BERG Marijn (EFE)268    ( 268 )
11.USA    AUGUST Andrew (IGD)0    ( 1 )
12.COL    BERNAL Egan (IGD)337    ( 337 )
13.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
14.ESP    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)520    ( 520 )
15.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
16.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)29    ( 31 )
17.BEL    NYS Thibau (LTK)200    ( 200 )
18.FRA    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)252    ( 252 )
19.BEL    EVENEPOEL Remco (SOQ)571    ( 571 )
20.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
21.FRA    HUBY Antoine (SOQ)24    ( 24 )
22.DEN    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)2    ( 2 )
23.NOR    TRÆEN Torstein (TBV)2    ( 6 )
24.GER    WILKSCH Hannes (TDT)3    ( 3 )
25.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
26.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)12    ( 18 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)152    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)172    ( 247 )
30.POR    MORGADO António (UAD)353    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5964 (6062)
Punkty bonusowe: 220
Suma punktów: 6210


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.POL    GRUSZCZYNSKI Filip (BIE)0    ( 2 )
2.GBR    ASKEY Ben (CGF)5    ( 17 )
3.AUS    CHAMBERLAIN Oscar (DAD)4    ( 4 )
4.NED    VAN DER WERFF Thom (DDS)0    ( 0 )
5.CZE    KUBA Jakub (ELK)0    ( 0 )
6.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
7.GBR    PATTINSON Tomos (JVD)6    ( 10 )
8.SLO    GREGORČIČ Natan (LGS)0    ( 0 )
9.GER    BRENNER Mauro (LKH)0    ( 0 )
10.DEN    FRYDKJÆR Patrick Boje (LTT)4    ( 4 )
11.GER    LEIDERT Louis (LTT)5    ( 6 )
12.POL    GIERYK Kacper (MSP)0    ( 0 )
13.BEL    SOENENS Viktor (SQD)0    ( 0 )
14.NOR    NORDHAGEN Truls (UDT)0    ( 0 )
15.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)2    ( 64 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 26 (107)
Punkty bonusowe: 220
Suma punktów: 6210
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2019 miejsce 45 - 8598
2020 miejsce 4 - 9423
2021 miejsce 26 - 11154
2022 miejsce 8 - 14526
2023 miejsce 25 - 10458

Wygrane wyścigi (od 2017):

Santos Tour Down Under 2019
Cadel Evans Great Ocean Road Race 2019
Milano - Sanremo 2021
Tour de Suisse 2021
Circuito de Getxo-Memorial Hermanos Otxoa 2021
Youngster Coast Challenge 2022
Giro di Sicilia 2022
Vuelta a Burgos 2022
Région Pays de la Loire Tour 2023
Maryland Cycling Classic 2023
Figueira Champions Classic 2024
Volta ao Algarve 2024
Région Pays de la Loire Tour 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 8 - 6109 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 11 - 2803 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 9 - 3306 punktów