Aktualności:

Zgłaszanie kandydatów do drugiej rundy FA

Menu główne
Welcome to Gra kolarska - forum. Please login or sign up.

Maj 20, 2024, 10:25 PM

Login with username, password and session length

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 34
  • Latest: Tomek86
Stats
  • Wiadomości w sumie: 897
  • Wątków w sumie: 32
  • Online today: 4
  • Online ever: 45
  • (Lut 06, 2024, 07:26 PM)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 1
Total: 1

1 Gość, 0 Użytkowników

Dyskusje nt. FFF

Zaczęty przez Dobry, Paź 16, 2023, 01:43 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

bigbird

piszę do dostawców serwera. Jak stronka ruszy to myślę, że trzeba przedłużyć padła około północy. Pytanie przedłużamy wszystkie czy te gdzie 24h skończyło się koło północy.

kosa88

Cytat: bigbird w Gru 17, 2023, 09:40 AMpiszę do dostawców serwera. Jak stronka ruszy to myślę, że trzeba przedłużyć padła około północy. Pytanie przedłużamy wszystkie czy te gdzie 24h skończyło się koło północy.

Padło wszystko pomiędzy 21 a 22.

liiio

Cytat: kosa88 w Gru 17, 2023, 09:39 AM
Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 09:13 AMBędą przedłużone licytacje? Nie dało się wczoraj podbić przedłużone końcem :/

Co Ty znowu chcesz podbijać mając 37 zawodników w składzie  ;)  :o . Nie dziwię się ze później do kolegium się nie dostajesz skoro wszędzie robisz sobie wrogów.

No właśnie, musiałem się wycofać z jednej licytacji, bo @mawarulez podbija do kwot na które nie mogę sobie pozwolić majac już i tak nadmiar zawodników.
A potem @nawciarz pisze, że w 3 lidze mamy za dużo kasy, bo nam po licytacjach zostaje.

mawarulez

Cytat: kosa88 w Gru 17, 2023, 09:39 AM
Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 09:13 AMBędą przedłużone licytacje? Nie dało się wczoraj podbić przedłużone końcem :/

Co Ty znowu chcesz podbijać mając 37 zawodników w składzie  ;)  :o . Nie dziwię się ze później do kolegium się nie dostajesz skoro wszędzie robisz sobie wrogów.

Wiesz akurat niekoniecznie miałem tu na myśli siebie... ja byłem akurat wielkim zwolennikiem braku możliwości licytowania ponad stan, ale koledzy z kolegium szybko mi wypomnieli, że to nie łamie regulaminu, także w tym roku poszedłem za ich przykładem. Ciekawe, że wcześniej Ci to nie przeszkadzało, widocznie zależy to od tego kogo to dotyczy....

mawarulez

Cytat: liiio w Gru 17, 2023, 12:02 PM
Cytat: kosa88 w Gru 17, 2023, 09:39 AM
Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 09:13 AMBędą przedłużone licytacje? Nie dało się wczoraj podbić przedłużone końcem :/

Co Ty znowu chcesz podbijać mając 37 zawodników w składzie  ;)  :o . Nie dziwię się ze później do kolegium się nie dostajesz skoro wszędzie robisz sobie wrogów.

No właśnie, musiałem się wycofać z jednej licytacji, bo @mawarulez podbija do kwot na które nie mogę sobie pozwolić majac już i tak nadmiar zawodników.
A potem @nawciarz pisze, że w 3 lidze mamy za dużo kasy, bo nam po licytacjach zostaje.

Po to jest kolegium, żeby skorygować regulamin 😉 niech będzie dla wszystkich jednakowo a nie jak wiatr zawieje

kosa88

#125
Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 12:15 PMWiesz akurat niekoniecznie miałem tu na myśli siebie... ja byłem akurat wielkim zwolennikiem braku możliwości licytowania ponad stan, ale koledzy z kolegium szybko mi wypomnieli, że to nie łamie regulaminu, także w tym roku poszedłem za ich przykładem. Ciekawe, że wcześniej Ci to nie przeszkadzało, widocznie zależy to od tego kogo to dotyczy....

Od kiedy jestem w grze zawsze byłem za tym by takiej licytacji ponad stan nie było i na starym forum często o tym pisałem. Teraz była ankieta o zmianach w licytacjach i większość chciała tych zmian więc mam nadzieję ze wreszcie to będzie jedna z tych zmian które się do gry wprowadzi. Przez te wszystkie lata a kilka już ich w tej zabawie mam nie zdarzyło mi się ani razu licytowanie ponad stan (podkreślam licytowanie bo nadmiar się zdarzał owszem ale z innego powodu). Wolę być fair dla innych tym bardziej ze to zabawa a nie jakieś mistrzostwa i każdy raczej chcę się przy tym dobrze bawić.

Po prostu w tym roku to Ty jako jedyny tak robisz (przynajmniej w II turze). Do tej pory nie rozumiem po co są te limity w składach skoro jak mam nadmiar to i tak mogę licytować kolejnych i kolejnych (to jest po prostu zabieranie miejsca tym biedniejszym głównie z III ligi). To może lepiej znieść limity jak mnie stać to będę miał 50 w składzie i po problemie.

arekw29

Cytat: kosa88 w Gru 17, 2023, 12:22 PM
Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 12:15 PMWiesz akurat niekoniecznie miałem tu na myśli siebie... ja byłem akurat wielkim zwolennikiem braku możliwości licytowania ponad stan, ale koledzy z kolegium szybko mi wypomnieli, że to nie łamie regulaminu, także w tym roku poszedłem za ich przykładem. Ciekawe, że wcześniej Ci to nie przeszkadzało, widocznie zależy to od tego kogo to dotyczy....

Od kiedy jestem w grze zawsze byłem za tym by takiej licytacji ponad stan nie było i na starym forum często o tym pisałem. Teraz była ankieta o zmianach w licytacjach i większość chciała tych zmian więc mam nadzieję ze wreszcie to będzie jedna z tych zmian które się do gry wprowadzi. Przez te wszystkie lata a kilka już ich w tej zabawie mam nie zdarzyło mi się ani razu licytowanie ponad stan (podkreślam licytowanie bo nadmiar się zdarzał owszem ale z innego powodu).

To, że nie robiłeś tego nie zmienia faktu, że jest to zgodne z regulaminem. A czy w porządku? To już zależy jak kto do tego podchodzi. Z tego co kojarzę to kilka osób tak robi. Może czas już to uregulować i tyle.

mawarulez

@kosa88 I ja się z Tobą zgadzam w całej rozciągłości, ale w zeszłym roku odpuściłem mając komplet a zgarnął ktoś inny kto nie miał miejsca. Nauczyła mnie gra z niektórymi, że jak nie ma czegoś w regulaminie czarno na białym to należy do bólu to interpretować po swojemu

kosa88

Cytat: arekw29 w Gru 17, 2023, 12:25 PM
Cytat: kosa88 w Gru 17, 2023, 12:22 PM
Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 12:15 PMWiesz akurat niekoniecznie miałem tu na myśli siebie... ja byłem akurat wielkim zwolennikiem braku możliwości licytowania ponad stan, ale koledzy z kolegium szybko mi wypomnieli, że to nie łamie regulaminu, także w tym roku poszedłem za ich przykładem. Ciekawe, że wcześniej Ci to nie przeszkadzało, widocznie zależy to od tego kogo to dotyczy....

Od kiedy jestem w grze zawsze byłem za tym by takiej licytacji ponad stan nie było i na starym forum często o tym pisałem. Teraz była ankieta o zmianach w licytacjach i większość chciała tych zmian więc mam nadzieję ze wreszcie to będzie jedna z tych zmian które się do gry wprowadzi. Przez te wszystkie lata a kilka już ich w tej zabawie mam nie zdarzyło mi się ani razu licytowanie ponad stan (podkreślam licytowanie bo nadmiar się zdarzał owszem ale z innego powodu).

To, że nie robiłeś tego nie zmienia faktu, że jest to zgodne z regulaminem. A czy w porządku? To już zależy jak kto do tego podchodzi. Z tego co kojarzę to kilka osób tak robi. Może czas już to uregulować i tyle.

Dobrze że zauważyles kilka osób tak robi ale zdecydowana większość gra jednak fair.

liiio

Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 12:17 PMPo to jest kolegium, żeby skorygować regulamin 😉 niech będzie dla wszystkich jednakowo a nie jak wiatr zawieje
Ja akurat w grze jestem dość krótko i nawet mi do głowy nie przyszło, że można licytować mając komplet czy nawet więcej.
Jedyny raz w tym czasie kiedy chciałem powalczyć o zawodnika, mając pełen skład, to najpierw jednego zwolniłem.

PaVelo

 
CytatMoże czas już to uregulować i tyle.
Może ankieta z konkretnie zadanym tematem rozwiąże kwestię?

Urbi

A co w ogóle z całą dyskusja na temat zmian, bo zaraz się wszyscy rozejdą i temat znowu zniknie, obudzimy się za rok i tyle...

Dobry

Mam wrażenie, że nie ma sensu nic robić, bo jakiekolwiek moim zdaniem sensowne zmiany mające na celu uatrakcyjnienie gry, tj. Odcięcie kasy z gry, są mocno oprotestowywane.

A bez opodatkowania szczególnie najbogatszych ekip zawsze będziemy się budzić z ręką w nocniku.


arekw29

Cytat: kosa88 w Gru 17, 2023, 12:45 PM
Cytat: arekw29 w Gru 17, 2023, 12:25 PM
Cytat: kosa88 w Gru 17, 2023, 12:22 PM
Cytat: mawarulez w Gru 17, 2023, 12:15 PMWiesz akurat niekoniecznie miałem tu na myśli siebie... ja byłem akurat wielkim zwolennikiem braku możliwości licytowania ponad stan, ale koledzy z kolegium szybko mi wypomnieli, że to nie łamie regulaminu, także w tym roku poszedłem za ich przykładem. Ciekawe, że wcześniej Ci to nie przeszkadzało, widocznie zależy to od tego kogo to dotyczy....

Od kiedy jestem w grze zawsze byłem za tym by takiej licytacji ponad stan nie było i na starym forum często o tym pisałem. Teraz była ankieta o zmianach w licytacjach i większość chciała tych zmian więc mam nadzieję ze wreszcie to będzie jedna z tych zmian które się do gry wprowadzi. Przez te wszystkie lata a kilka już ich w tej zabawie mam nie zdarzyło mi się ani razu licytowanie ponad stan (podkreślam licytowanie bo nadmiar się zdarzał owszem ale z innego powodu).

To, że nie robiłeś tego nie zmienia faktu, że jest to zgodne z regulaminem. A czy w porządku? To już zależy jak kto do tego podchodzi. Z tego co kojarzę to kilka osób tak robi. Może czas już to uregulować i tyle.

Dobrze że zauważyles kilka osób tak robi ale zdecydowana większość gra jednak fair.

Ty tak serio?! A co jest nie fair w tym, że ktoś walczy zgodnie z regulaminem? To mnie zawsze wkurza, że przed "licytacjami" główne kąski są już rozdysponowane. To wam nie przeszkadza? Jak chcemy rozmowy o licytacjach w ciemno to też "be". Jak napisał Dobry. Każdy patrzy na ewentualne zmiany pod swoim kątem i ta gra się już diametralnie nie zmieni. Więc albo się z tym pogodzicie, albo będziecie grać ostatni sezon jak ja i tyle. Proste

kosa88

Cytat: arekw29 w Gru 17, 2023, 08:13 PMTy tak serio?! A co jest nie fair w tym, że ktoś walczy zgodnie z regulaminem? To mnie zawsze wkurza, że przed "licytacjami" główne kąski są już rozdysponowane. To wam nie przeszkadza? Jak chcemy rozmowy o licytacjach w ciemno to też "be". Jak napisał Dobry. Każdy patrzy na ewentualne zmiany pod swoim kątem i ta gra się już diametralnie nie zmieni. Więc albo się z tym pogodzicie, albo będziecie grać ostatni sezon jak ja i tyle. Proste

To jest nie fair ze po to jest ten limit zawodników w drużynie. W regulaminie był zapis ze jest to niemile widziane a więc jednak jest to nie fair w stosunku do tych co mają miejsce w składzie. Co do licytacji w ciemno była ankieta i doskonale wiesz jaka opcja wygrała ze licytacje są świetne ale zmiany "minimalne" są potrzebne. To już trzeba się dowiedzieć co dla kogo znaczy minimalne...bo dla jednego tym minimum są licytacje w ciemno dla innego takie drobnostki jak licytowanie ponad stan. Ale skoro jakaś opcja wygrała to jakieś zmiany muszą być tyle ode mnie.

Dobry napisał przede wszystkim o innych zmianach związanych z grą a nie o licytacjach. Czy ktoś chce zmian w budżetach itp to pasowałoby zrobić ankietę i by wyszło czy chcemy takich zmian czy nie.

Shoutbox

bumbek

Dzisiaj o 08:55:22
Dzięki, chociaż Goszczurny to żaden sukces, bo z Draftu. Każdy by go wziął za darmo gdyby mógł ;)

arekw29

2024-05-19, 09:19:03
Bumbek możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach, ale mega szacun za Goszczurnego i Nysa.

liiio

2024-05-18, 19:32:03
W końcu moi zrobili to co mieli robić w tym sezonie, czyli wygrali ogórek i do tego podwójnie.

Dobry

2024-05-14, 17:34:25
Ale zawaliłem, nie kontraktując VPP 5 lay temu...

nawciarz

2024-05-12, 10:35:14
Ciekawe kto po Giro będzie miał więcej punktów. Moja cała drużyna czy Pogacar?  :D

nawciarz

2024-05-11, 16:58:24
I znów wychodzi że nie warto brać. Z Tramadolem był cieniasem a bez walczę o top10 Giro

nawciarz

2024-05-11, 16:54:10
Baudin w top10 no nie mogę wywalać kolarzy za doping

arekw29

2024-05-10, 17:16:39
To jest kurwa jakiś żart z tym Pogacarem

liiio

2024-05-09, 13:09:18
Będzie automat na Walonię? Ostateczna lista startowa było dopiero dziś około 10 rano.

arekw29

2024-05-04, 15:51:16
Van Bekkum dał radę "pomścić" kolegów. Będzie drogo

arekw29

2024-05-04, 14:51:45
Co z tą młodzieżową Vismą dziś się stało?!

arekw29

2024-05-02, 16:19:58
E tam, nawet nie wygrał etapu  ;) Ja jestem wkurzony, że miałem od lat zapisanego Widara i go przegapiłem

nawciarz

2024-05-02, 15:38:55
Odpuszczenie Nordhagena w zamian za Barhoumiego nie było moją najmądrzejszą decyzją. Choć i tak pewnie bym nie przelicytował wtedy Rogu, a w drugą stronę deal by nie poszedł.

rogu

2024-04-30, 09:04:10
Albo inaczej, czy ktoś korzysta z Win 11 i działa mu ok?

rogu

2024-04-30, 09:02:19
Czy ktoś jeszcze korzysta z Win 11 i doświadcza problemów ze stronką?

Dobry

2024-04-29, 15:38:43
Ciekawostka. Trzechnajdroższych kolarzy, którzy kosztowali mnie 950 c, zdobyło dla mnie 65 punktów. Pozostali, którzy kosztowali 1700 c, zdobyli już 1800 c 😁 ale realistycznie patrząc, jest szansa,że Schmid, Asgreen i Ewan dobiją jeszcze w tym roku do 1000.

pajda

2024-04-29, 08:53:46
Lipowitza też bym nie wymyślił  ;)

Dobry

2024-04-28, 17:17:49
Wymyśliłby kto, że Godon może w Romandii trzasnąć 125 punktów? Raczej niemożliwe, nie?

Urbi

2024-04-27, 20:07:52
Rozumiem że gdzieś ta informacja jak to teraz działa była i to oczywiście mój błąd bo tak jak piszesz mogłem zgłaszać wszędzie, aczkolwiek autentycznie miałem świadomość że jest wszędzie automat, szczególnie że rano tego dnia przeczytałem że Arek dalej ma problem i tak mi się skojarzyło że luz nie trzeba nic robić, dopiero pozniej przyszla refleksja czy to aby na pewno oznacza automat. Aczkolwiek jak coś było wcześniej ustalone to spoko, choć jest to moim zdaniem kiepskie rozwiązanie, bo albo robimy auto wszędzie albo nigdzie, a nie w niektórych wyścigach.

nawciarz

2024-04-27, 16:11:24
Mógłbym teraz dać automat na Asturie tylko międzyczasie też były wyścigi bez automatu i bywali punktujący niezgłoszeni kolarze to teraz bym musiał i tamte wyścigi poprawić.