Aktualności:

Zgłaszanie kandydatów do drugiej rundy FA

Menu główne
Welcome to Gra kolarska - forum. Please login or sign up.

Maj 20, 2024, 11:08 PM

Login with username, password and session length

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 34
  • Latest: Tomek86
Stats
  • Wiadomości w sumie: 897
  • Wątków w sumie: 32
  • Online today: 4
  • Online ever: 45
  • (Lut 06, 2024, 07:26 PM)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 1
Total: 3

1 Gość, 2 Użytkowników
Alt4iR, pylarz

Dyskusje nt. FFF

Zaczęty przez Dobry, Paź 16, 2023, 01:43 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nawciarz

Tylko kiedy to będzie?  :D  Od następnego wyścigu w Kolumbii normalnie zgłaszamy. Zapamiętanie gdzie jeżdżą zawodnicy z własnego składu to raczej aż tak duży problem nie jest. I przy wyższym startowym niektórzy mogą nie chcieć zawsze wszystkich zgłaszać.

arekw29

Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 02:09 PMTylko kiedy to będzie?  :D  Od następnego wyścigu w Kolumbii normalnie zgłaszamy. Zapamiętanie gdzie jeżdżą zawodnicy z własnego składu to raczej aż tak duży problem nie jest. I przy wyższym startowym niektórzy mogą nie chcieć zawsze wszystkich zgłaszać.

Będzie jak będzie. Zazwyczaj bez automatu było dopiero wtedy jak były składy, więc tego nie zmieniajmy. To chyba nie jest problem?

nawciarz

Cytat: arekw29 w Lut 01, 2024, 04:08 PM
Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 02:09 PMTylko kiedy to będzie?  :D  Od następnego wyścigu w Kolumbii normalnie zgłaszamy. Zapamiętanie gdzie jeżdżą zawodnicy z własnego składu to raczej aż tak duży problem nie jest. I przy wyższym startowym niektórzy mogą nie chcieć zawsze wszystkich zgłaszać.

Będzie jak będzie. Zazwyczaj bez automatu było dopiero wtedy jak były składy, więc tego nie zmieniajmy. To chyba nie jest problem?
Przecież nigdy tak nie było

arekw29

Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 04:10 PM
Cytat: arekw29 w Lut 01, 2024, 04:08 PM
Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 02:09 PMTylko kiedy to będzie?  :D  Od następnego wyścigu w Kolumbii normalnie zgłaszamy. Zapamiętanie gdzie jeżdżą zawodnicy z własnego składu to raczej aż tak duży problem nie jest. I przy wyższym startowym niektórzy mogą nie chcieć zawsze wszystkich zgłaszać.

Będzie jak będzie. Zazwyczaj bez automatu było dopiero wtedy jak były składy, więc tego nie zmieniajmy. To chyba nie jest problem?
Przecież nigdy tak nie było

Bo do tego czasu już mieliśmy składy zazwyczaj ogarnięte. Serio ma ktoś punkty tracić przez to?

nawciarz

Nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma. Każdy dobrze wie w jakich drużynach jego kolarze jeżdżą. Nie po to są zgłoszenia, żeby potem ćwierć sezonu jeździć z automatu.

Poza tym jak ktoś chce to może na profilach swoich kolarzy wklepać ich nowe drużyny, a ja mogę przed następny wyścigiem zatwierdzić te transfery.

arekw29

Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 04:35 PMNie róbmy problemu tam gdzie go nie ma. Każdy dobrze wie w jakich drużynach jego kolarze jeżdżą. Nie po to są zgłoszenia, żeby potem ćwierć sezonu jeździć z automatu.

Poza tym jak ktoś chce to może na profilach swoich kolarzy wklepać ich nowe drużyny, a ja mogę przed następny wyścigiem zatwierdzić te transfery.
Kurwa serio? Mieliśmy iść w stronę ogarnięcia gry, ułatwień a jesteśmy w jeszcze głębszej dupie niż zazwyczaj. 

liiio

#201
Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 04:35 PMPoza tym jak ktoś chce to może na profilach swoich kolarzy wklepać ich nowe drużyny, a ja mogę przed następny wyścigiem zatwierdzić te transfery.

Tyle, że przydałoby się żeby wcześniej nazwy drużyn zostały zaktualizowane (i dodane ewentualne nowe drużyny, np. nie znalazłem zespołu Petrolike).

nawciarz


nawciarz

Alula Tour
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24012
Pylarz

Volta a la Comunitat Valenciana
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24014
Arek

Etoile de Bessèges - Tour du Gard
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24013
Allorc

National Championships Ecuador 2024 - RR (tylko top7 nie wiem czy tylko tylu ukończyło czy to jeszcze niepełne wyniki)
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24847
Roniek

nawciarz

Cytat: roniek w Mar 22, 2024, 10:50 AMNie wiem, jak to przeoczyłem, ale mam 26 rutyniarzy przy limicie 25. Jeśli dobrze rozumiem, muszę teraz zwolnić kogoś za wartość jego kontraktu? Prosiłbym wtedy o zrobienie tego z Bennettem.

Dobry zaginął w akcji, a coś z tym Bennettem trzeba w końcu zrobić, bo za parę dni ma mistrzostwa krajowe. Ja w sumie mam możliwość zwolnienia kolarza z tym że nigdy tego nie robiłem, ale pewnie nie jest to jakieś skomplikowane żebym sobie z tym nie poradził, więc jak sam to proponujesz to go po prostu zwolnię za wartość jego kontraktu. Te kilka punktów co zdobył niech już zostanie i tak jesteś na nim do tyłu na startowym.

roniek

Cytat: nawciarz w Lut 05, 2024, 01:23 PMDobry zaginął w akcji, a coś z tym Bennettem trzeba w końcu zrobić, bo za parę dni ma mistrzostwa krajowe. Ja w sumie mam możliwość zwolnienia kolarza z tym że nigdy tego nie robiłem, ale pewnie nie jest to jakieś skomplikowane żebym sobie z tym nie poradził, więc jak sam to proponujesz to go po prostu zwolnię za wartość jego kontraktu. Te kilka punktów co zdobył niech już zostanie i tak jesteś na nim do tyłu na startowym.

Właśnie też myślałem o krajowych mistrzostwach, dzięki!

nawciarz

Cytat: roniek w Lut 05, 2024, 03:18 PM
Cytat: nawciarz w Lut 05, 2024, 01:23 PMDobry zaginął w akcji, a coś z tym Bennettem trzeba w końcu zrobić, bo za parę dni ma mistrzostwa krajowe. Ja w sumie mam możliwość zwolnienia kolarza z tym że nigdy tego nie robiłem, ale pewnie nie jest to jakieś skomplikowane żebym sobie z tym nie poradził, więc jak sam to proponujesz to go po prostu zwolnię za wartość jego kontraktu. Te kilka punktów co zdobył niech już zostanie i tak jesteś na nim do tyłu na startowym.

Właśnie też myślałem o krajowych mistrzostwach, dzięki!

Zwolniony. Jakby Dobry się pojawił i stwierdził inaczej to i tak zawsze łatwiej zwrócić Tobie hajs niż potem korygować wyniki.

nawciarz

Wydłużyłem czas na zgłoszenia na Kolumbie do godziny startu wyścigu czyli 16.

W reprezentacji Kolumbii ostatecznie wypadł jeden zawodnik z Polti ale 3 z 5 to dalej więcej niż połowa :D  Nie mam serca wyrzucać z kalendarza wyścig w którym startują Carapaz, Cavendish, Gaviria, Quintana, Łucenko, Uran, mimo że byłoby mi to na rękę bo żaden z moich nie jedzie.

arekw29

Cytat: liiio w Lut 01, 2024, 07:57 PM
Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 04:35 PMPoza tym jak ktoś chce to może na profilach swoich kolarzy wklepać ich nowe drużyny, a ja mogę przed następny wyścigiem zatwierdzić te transfery.

Tyle, że przydałoby się żeby wcześniej nazwy drużyn zostały zaktualizowane (i dodane ewentualne nowe drużyny, np. nie znalazłem zespołu Petrolike).


Tak jak pisałem wcześniej. Staram się niby zgłaszać, ale ze swojej strony proszę o automat, bo przy takich wyścigach choćby jak Muscat to ciężko wyrokować kto pojedzie, a kto nie (brak listy 24 h przed startem), a ekipy mamy nieaktualne. Dziękuję.

nawciarz

Cytat: arekw29 w Lut 08, 2024, 10:33 AM
Cytat: liiio w Lut 01, 2024, 07:57 PM
Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 04:35 PMPoza tym jak ktoś chce to może na profilach swoich kolarzy wklepać ich nowe drużyny, a ja mogę przed następny wyścigiem zatwierdzić te transfery.

Tyle, że przydałoby się żeby wcześniej nazwy drużyn zostały zaktualizowane (i dodane ewentualne nowe drużyny, np. nie znalazłem zespołu Petrolike).


Tak jak pisałem wcześniej. Staram się niby zgłaszać, ale ze swojej strony proszę o automat, bo przy takich wyścigach choćby jak Muscat to ciężko wyrokować kto pojedzie, a kto nie (brak listy 24 h przed startem), a ekipy mamy nieaktualne. Dziękuję.

Jak nie ma pełnej listy startowej 24h przed startem to w obecnej sytuacji rzeczywiście możemy ten Muscat pojechać automatem.

Shoutbox

bumbek

Dzisiaj o 08:55:22
Dzięki, chociaż Goszczurny to żaden sukces, bo z Draftu. Każdy by go wziął za darmo gdyby mógł ;)

arekw29

2024-05-19, 09:19:03
Bumbek możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach, ale mega szacun za Goszczurnego i Nysa.

liiio

2024-05-18, 19:32:03
W końcu moi zrobili to co mieli robić w tym sezonie, czyli wygrali ogórek i do tego podwójnie.

Dobry

2024-05-14, 17:34:25
Ale zawaliłem, nie kontraktując VPP 5 lay temu...

nawciarz

2024-05-12, 10:35:14
Ciekawe kto po Giro będzie miał więcej punktów. Moja cała drużyna czy Pogacar?  :D

nawciarz

2024-05-11, 16:58:24
I znów wychodzi że nie warto brać. Z Tramadolem był cieniasem a bez walczę o top10 Giro

nawciarz

2024-05-11, 16:54:10
Baudin w top10 no nie mogę wywalać kolarzy za doping

arekw29

2024-05-10, 17:16:39
To jest kurwa jakiś żart z tym Pogacarem

liiio

2024-05-09, 13:09:18
Będzie automat na Walonię? Ostateczna lista startowa było dopiero dziś około 10 rano.

arekw29

2024-05-04, 15:51:16
Van Bekkum dał radę "pomścić" kolegów. Będzie drogo

arekw29

2024-05-04, 14:51:45
Co z tą młodzieżową Vismą dziś się stało?!

arekw29

2024-05-02, 16:19:58
E tam, nawet nie wygrał etapu  ;) Ja jestem wkurzony, że miałem od lat zapisanego Widara i go przegapiłem

nawciarz

2024-05-02, 15:38:55
Odpuszczenie Nordhagena w zamian za Barhoumiego nie było moją najmądrzejszą decyzją. Choć i tak pewnie bym nie przelicytował wtedy Rogu, a w drugą stronę deal by nie poszedł.

rogu

2024-04-30, 09:04:10
Albo inaczej, czy ktoś korzysta z Win 11 i działa mu ok?

rogu

2024-04-30, 09:02:19
Czy ktoś jeszcze korzysta z Win 11 i doświadcza problemów ze stronką?

Dobry

2024-04-29, 15:38:43
Ciekawostka. Trzechnajdroższych kolarzy, którzy kosztowali mnie 950 c, zdobyło dla mnie 65 punktów. Pozostali, którzy kosztowali 1700 c, zdobyli już 1800 c 😁 ale realistycznie patrząc, jest szansa,że Schmid, Asgreen i Ewan dobiją jeszcze w tym roku do 1000.

pajda

2024-04-29, 08:53:46
Lipowitza też bym nie wymyślił  ;)

Dobry

2024-04-28, 17:17:49
Wymyśliłby kto, że Godon może w Romandii trzasnąć 125 punktów? Raczej niemożliwe, nie?

Urbi

2024-04-27, 20:07:52
Rozumiem że gdzieś ta informacja jak to teraz działa była i to oczywiście mój błąd bo tak jak piszesz mogłem zgłaszać wszędzie, aczkolwiek autentycznie miałem świadomość że jest wszędzie automat, szczególnie że rano tego dnia przeczytałem że Arek dalej ma problem i tak mi się skojarzyło że luz nie trzeba nic robić, dopiero pozniej przyszla refleksja czy to aby na pewno oznacza automat. Aczkolwiek jak coś było wcześniej ustalone to spoko, choć jest to moim zdaniem kiepskie rozwiązanie, bo albo robimy auto wszędzie albo nigdzie, a nie w niektórych wyścigach.

nawciarz

2024-04-27, 16:11:24
Mógłbym teraz dać automat na Asturie tylko międzyczasie też były wyścigi bez automatu i bywali punktujący niezgłoszeni kolarze to teraz bym musiał i tamte wyścigi poprawić.