Welcome to Gra kolarska - forum. Please login.

Cze 15, 2026, 06:51 PM

Login with username, password and session length

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 34
  • Latest: Enor
Stats
  • Wiadomości w sumie: 2,469
  • Wątków w sumie: 62
  • Online today: 159
  • Online ever: 1,522
  • (Mar 19, 2026, 03:38 AM)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 59
Total: 59

59 Gości, 0 Użytkowników

Gra kolarska - forum - Centrum statystyk

Statystyki generalne

Użytkowników w sumie:
34
Wiadomości w sumie:
2,469
Wątków w sumie:
62
Kategorii w sumie:
1
Użytkownicy online:
59
Najwięcej online:
1,522 - Mar 19, 2026, 03:38 AM
Dziś online:
159
Wszystkich wyświetleń strony:
4,236,945
Średnio rejestracji na dzień:
0.17
Średnio wiadomości na dzień:
1.59
Średnio wątków na dzień:
0.05
Działów w sumie:
6
Najnowszy użytkownik:
Enor
Średnio online na dzień:
45.89
Statystyki płci:
Brak: 3
Mężczyzna: 31
Średnio wyświetleń na dzień:
2,690.12

10 najaktywniejszych użytkowników

nawciarz
1,210
Dobry
206
arekw29
111
kosa88
102
Gattsu
89
liiio
88
PaVelo
84
bigbird
69
mawarulez
64
bumbek
63

10 najaktywniejszych działów

FFF
2,376
Gra kolarska
2
Wyścigi
1

Najwięcej wysłanych wątków

Dobry
26
nawciarz
9
Gattsu
8
bigbird
7
kosa88
4
liiio
3
bumbek
2
PaVelo
1
rogu
1

Najwięcej czasu online

Gimpek
28d18g 52m
nawciarz
18d15g 30m
arekw29
10d18g 32m
Urbi
8d51m
bumbek
7d13g 25m
jaskula
6d16g 46m
Arturo100
5d10g 45m
liiio
4d10g 37m
Alt4iR
3d23g 34m
Nakazar
3d19g 58m

Historia forum (domyślne ustawienia czasu)

Podsumowanie miesięcy Nowe wątki Nowe wiadomości Nowi użytkownicy Najwięcej online Wejścia
* 2026 1 243 0 1,522 799,824
Czerwiec 2026 0 17 0 297 101,088
Maj 2026 0 38 0 427 130,851
Kwiecień 2026 0 53 0 1,354 255,230
Marzec 2026 0 56 0 1,522 137,845
Luty 2026 0 44 0 189 89,307
Styczeń 2026 1 35 0 168 85,503
* 2025 15 756 220 737 1,998,260
Grudzień 2025 1 17 0 737 144,057
Listopad 2025 6 78 0 148 95,682
Październik 2025 7 139 50 684 127,648
Wrzesień 2025 0 65 26 153 103,864
Sierpień 2025 0 42 6 202 134,497
Lipiec 2025 0 26 0 121 85,265
Czerwiec 2025 0 93 0 43 80,359
Maj 2025 0 41 0 188 120,504
Kwiecień 2025 0 50 0 183 217,616
Marzec 2025 0 64 63 189 297,814
Luty 2025 0 86 75 148 280,723
Styczeń 2025 1 55 0 211 310,231
* 2024 23 1,010 11 273 1,414,463
Grudzień 2024 1 73 1 230 350,386
Listopad 2024 7 139 1 165 376,008
Październik 2024 5 130 2 153 307,089
Wrzesień 2024 0 67 1 273 147,479
Sierpień 2024 0 39 4 94 59,232
Lipiec 2024 1 43 1 90 59,553
Czerwiec 2024 0 84 0 18 10,763
Maj 2024 0 46 0 24 26,860
Kwiecień 2024 0 62 1 20 12,726
Marzec 2024 0 72 0 26 25,393
Luty 2024 1 125 0 45 15,780
Styczeń 2024 8 130 0 45 23,194
* 2023 31 492 30 42 24,398
Grudzień 2023 3 185 0 42 17,495
Listopad 2023 19 209 2 25 6,903
Październik 2023 9 98 28 10 0
Wrzesień 2023 0 0 0 1 0
Sierpień 2023 0 0 0 6 0
Lipiec 2023 0 0 0 1 0
Czerwiec 2023 0 0 0 12 0
Maj 2023 0 0 0 1 0
Kwiecień 2023 0 0 0 2 0
Marzec 2023 0 0 0 1 0
Luty 2023 0 0 0 2 0
Styczeń 2023 0 0 0 2 0
* 2022 2 2 6 29 0
Grudzień 2022 0 0 0 1 0
Listopad 2022 0 0 0 1 0
Październik 2022 0 0 0 1 0
Wrzesień 2022 0 0 0 6 0
Sierpień 2022 0 0 0 1 0
Lipiec 2022 0 0 0 8 0
Czerwiec 2022 0 0 0 1 0
Maj 2022 0 0 0 1 0
Kwiecień 2022 0 0 0 2 0
Marzec 2022 0 0 1 29 0
Luty 2022 2 2 5 5 0

Shoutbox

nawciarz

2026-06-14, 17:19:21
Choć i tak w sumie największy plus z wyścigu że się Onley nie zabił i tylko zwichnął bark. Zawisł na drzewie a mógł polecieć kilkadziesiąt metrów w dół.

nawciarz

2026-06-14, 17:16:50
A ja się nie spodziewałem że Castellon będzie tak blisko dyszki i gdyby nie ten etap gdzie ucieczka była większa od peletonu to pewnie on by był dziewiąty a nie Parra.

Dobry

2026-06-14, 17:12:19
No, Tuckwell, dobra robota. Dziś plusik dla Van Gilsa. A Parry w dyszce to bym nie wymyślił

nawciarz

2026-06-12, 17:26:31
Ufff dojechał do mety, bo już miałem w głowie najczarniejsze scenariusze.

nawciarz

2026-06-12, 17:04:45
Jeszcze go nie ma czyli pewnie dnf i TdF z głowy.

nawciarz

2026-06-12, 16:59:57
2026 rok a realizator nie jest w stanie pokazać co się stało z Onleyem. Katastrofalny sezon dalej trwa. Tylko kraksy i choroby i kilka rodzynków co jakoś ratują jeszcze wynik.

Arturo100

2026-06-11, 08:48:53
Muur Classic Geraardsbergen w tym roku odbędzie się 14 czerwca a nie w sierpniu jak  poprzednich latach

nawciarz

2026-06-08, 16:33:04
Jak nie zgłaszam kolarzy to szaleją w ucieczkach.

nawciarz

2026-06-05, 17:51:29
Skąd się ten Oliver urwał?

nawciarz

2026-06-05, 09:59:23
Rzeczywiście było ustawione że 0 kolarzy można zgłosić. Teraz już będzie dobrze

rogu

2026-06-05, 09:49:14
mam zablokowane zgłoszenia na    Tour Auvergne - Rhône-Alpes, btw w ogóle co to za francuski ogór znowu jedziemy....

nawciarz

2026-05-28, 17:27:35
No mając takiego Stuyvena do pomocy to można seryjnie wygrywać.

Dobry

2026-05-24, 23:01:53
A ja o 12.16 skapowałem się, że dziś jest jakiś wyścig...

arekw29

2026-05-17, 12:12:46
Hej.
Zakręciłem się w pracy i spóźniłem się kilka minut, aby zgłosić do dzisiejszych wyścigów. Pewnie i tak punktów nie będzie tylko strata startowego, ale jak coś to proszę o automat lub otwarcie na chwilę zgłoszeń i to ogarnę na szybko.

Alt4iR

2026-05-15, 18:23:30
Kupno Bernala to widzę kolejny niewypał transferowy w moim wykonaniu, nie ma co kupować, lepiej chyba w te FA się już co roku bawić. Szkoda tylko priorytetu.

pajda

2026-05-14, 18:56:24
do Finistere nie da się zgłosić

Dobry

2026-05-14, 06:49:07
Śmiesznie to wygląda obsada tych ogórków. Rok temu o punkty biły się w tych Grecjach, Waloniach itp. drugie garnitury ekip WT i czołówka pro, a teraz i Mazowsze skore tam zapunktować... A tych niezdobytych punktów leżących za darmo na ulicach Fleche du Sud komuś po prostu braknie.

pajda

2026-05-13, 18:52:30
trochę śmiesznie wygląda jak się z tatą wymieniamy koszulką lidera co etap  ;)

andrzejcw

2026-05-12, 22:10:50
Właśnie miałem to pisać

arekw29

2026-05-12, 22:00:08
Nie można wejść na stronkę FFF, więc jest problem ze zgłoszeniem na jutro

arekw29

2026-05-10, 16:36:24
Oglądając Tro Bro Leon coś od razu czułem że Huising jest w ekipie Nawciarza...

rogu

2026-05-09, 20:18:50
Nie martw się, jak dobrze pójdzie to samym liderowaniem do piątku nastuka tyle punktów, co Buitrago niekoniecznie musiałby ,dobyć

andrzejcw

2026-05-09, 19:51:07
Jakieś dziwne emotki mi się dodały  ;D

andrzejcw

2026-05-09, 19:50:00
Człowiek się cieszy, że Silva wygrał i jest liderem przy priorytecie a potem widzi przy Buitrago dnf 🤦🏼�♂️

Dobry

2026-05-09, 11:13:40
Na planszach cyferki mu się zgadzają. Wygenerował największą moc, więc coś tam dziabnie.

Arturo100

2026-05-08, 16:30:42
Sprint Milana podsumowaniem mojego dotychczasowego sezonu...tak coś czułem, że nie dowiózł formy na Giro

rogu

2026-05-04, 14:47:23
Heh, Berwick robi to, co myślałem że będzie robił jakieś 2 lata temu :)

Dobry

2026-05-03, 16:38:37
Finansowo wtedy straciłem parę c, ale wygląda, że będzie duży plus z tego.

Dobry

2026-05-03, 16:37:40
Jedna strategiczna decyzja mi się w FFF jednak udała. W zeszłym roku musiałem się pozbyć kolarza, żeby wyjść z minusa. I już prawie, prawie oddałem Tuckwella... ale akurat zajął 19. miejsce gdzieś na Majorce. Więc dał sygnał, że rokuje... więc oddałem piniżej kosztów Ewana, który... zaczął wygrywać. I skończył karierę

Dobry

2026-05-03, 16:27:04
Nic nie wskazywało na to, że Tuckwell może zająć w Romandii 6. miejsce. Ale nie szkodzi 😁

Dobry

2026-05-03, 12:50:09
Jest oczywiście niedosyt, bo wahałem się, czy nie kupić Berwicka w marcu... i się, k...a, niedowahałem...

Dobry

2026-05-03, 12:49:10
Dobra ta Turcja dla mnie. 5, 10 i 12 miejsca w generalce, do tego Baleron i Pickrel posprintowali, czyli każdy zapunktował.

rogu

2026-05-02, 09:08:14
Za szybko pozbylem sie Bilbao...

Urbi

2026-04-29, 19:14:28
Ale Lenny się ładnie utrzymał za Pogim, szkoda że nie jedzie na Giro, tam się już połowa pierwszej dziesiątki wycofała przed wyścigiem, więc byłaby szansa na top5 spokojnie, a na TDF to jednak będzie trudno coś zrobić.

nawciarz

2026-04-29, 15:26:31
Haha Onley już dnf, super sezon trwa. Taka nędzna obsada i znowu pewnie tylko Lenny coś powalczy.

nawciarz

2026-04-27, 15:24:16
Dla mnie też byłby to najlepszy wyścig w tym miesiącu,. Landa wypada z Giro jeden wielki dramat ten sezon. Przydałoby się spaść do drugiej ligi ale jakoś nie bardzo inni chcą mnie wyprzedać w tabeli.

pajda

2026-04-26, 20:58:33
Fajnie, że wygrywam wyścigi usuwane z naszego kalendarza  ;)

kosa88

2026-04-26, 19:32:18
Tego że będę liderem po LBL bym się nigdy nie spodziewał  :)

Alt4iR

2026-04-26, 17:22:52
Widzę że u mnie standardowo, o rok cierpliwości nie starczyło. Jak i kiedyś Skjelmose czy Kooij tak teraz Verstrynge sprzedany o rok za wcześnie.

nawciarz

2026-04-22, 16:28:39
I znowu ten Izagirre przed nim, no nie mógł tak rok temu?

nawciarz

2026-04-22, 16:27:28
To się jednak Lenny dostosował poziomem do reszty drużyny

Gattsu

2026-04-20, 21:47:52
Wroga ? Brzmi groźnie ;) tymczasem Jorgenson widać też lubi kaszankę..

Dobry

2026-04-20, 12:08:30
Ale że Artza się tak przestraszyłeś...

Urbi

2026-04-19, 21:43:52
Widzę że jak moi wyniki słabe mają to postanowili zmienić taktykę na eliminowanie wroga...

nawciarz

2026-04-19, 17:24:15
Jak moi tak mają jeździć to niech sobie w ogóle odpuszczą starty.  Zobaczymy czy w środę Lenny zrówna się poziomem do kolegów z drużyny czy dalej jako jedyny będzie bronił honoru mojej ekipy.

arekw29

2026-04-18, 21:02:04
To Amstel ma chyba historycznie najgorszą obsadę.

liiio

2026-04-17, 17:38:47
Do tej pory mi zupełnie nie szło, a tu niespodziewanie dwa zwycięstwa jednego dnia. Jegat w pierwszym wyścigu po kontuzji i Foldager,  co do którego zastanawiałem się nad wystawieniem bo mnie koszty zjadają  ;D

rogu

2026-04-15, 08:31:12
Chciałbym mieć takie problemy. :D

Gattsu

2026-04-13, 22:14:31
Roubaix kaszanka. Mas kaszanka, Almeida kaszanka. Van Uden już tradycyjnie kaszanka. Albanese i Wellens połamani (czyli kaszanka). Na ten moment -600 punktów w porównaniu z ubiegłym rokiem. Dobrze, że do Giro mniej niż miesiąc ;)

rogu

2026-04-13, 07:57:30
A myślałem po T-A, że pójście po Wouta było chybionym ruchem :D