Aktualności:

Zgłaszanie kandydatów do drugiej rundy FA

Menu główne
Welcome to Gra kolarska - forum. Please login or sign up.

Maj 20, 2024, 11:48 PM

Login with username, password and session length

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 34
  • Latest: Tomek86
Stats
  • Wiadomości w sumie: 897
  • Wątków w sumie: 32
  • Online today: 4
  • Online ever: 45
  • (Lut 06, 2024, 07:26 PM)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 1
Total: 1

1 Gość, 0 Użytkowników

Dyskusje nt. FFF

Zaczęty przez Dobry, Paź 16, 2023, 01:43 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nawciarz

National Championships New Zealand 2024 - TT
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24859
Jak mistrzostwa Nowej Zelandii to wiadomo, że będą punktować tylko kolarze Rońka

allorc

Kiedy zrobimy aktualizację składów?
Przydałoby się to uporządkować, bo trochę to utrudnia wybieranie składów. Chyba że zostawiamy automat na cały sezon.

nawciarz


nawciarz

Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24020
Email

Figueira Champions Classic
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24021
Mawarulez

National Championships New Zealand 2024 - RR
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24860
Roniek

nawciarz

Cytat: nawciarz w Lut 08, 2024, 12:00 PM
Cytat: arekw29 w Lut 08, 2024, 10:33 AM
Cytat: liiio w Lut 01, 2024, 07:57 PM
Cytat: nawciarz w Lut 01, 2024, 04:35 PMPoza tym jak ktoś chce to może na profilach swoich kolarzy wklepać ich nowe drużyny, a ja mogę przed następny wyścigiem zatwierdzić te transfery.

Tyle, że przydałoby się żeby wcześniej nazwy drużyn zostały zaktualizowane (i dodane ewentualne nowe drużyny, np. nie znalazłem zespołu Petrolike).


Tak jak pisałem wcześniej. Staram się niby zgłaszać, ale ze swojej strony proszę o automat, bo przy takich wyścigach choćby jak Muscat to ciężko wyrokować kto pojedzie, a kto nie (brak listy 24 h przed startem), a ekipy mamy nieaktualne. Dziękuję.

Jak nie ma pełnej listy startowej 24h przed startem to w obecnej sytuacji rzeczywiście możemy ten Muscat pojechać automatem.

Na jutrzejszy wyścig też dalej nie ma pełnej listy więc będzie automat.

nawciarz

Tour Colombia
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24015
Urbi

Tour de la Provence
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24016
Gattsu

Tour of Antalya
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24017
Meteo100

Bez Almerii bo coś strona nie chce mi się załadować do końca przy wrzucaniu wyników i nie mam jak ich zatwierdzić. Spróbuje jeszcze raz jutro, a jak się znowu nie uda to trzeba będzie pomocy BB.

kosa88

#216
Cytat: nawciarz w Lut 11, 2024, 05:30 PMNa jutrzejszy wyścig też dalej nie ma pełnej listy więc będzie automat.

Ale już nie przesadzajcie czemu mam tracić startowe dużo większe bo ktoś nie potrafi zgłosić składu?. Podnosicie startowe dostaje po dupie. Niektórzy nie potrafią zgłosić dostaje po dupie bo muszę dostać karę za startowe gościa którego normalnie nie ma sensu zgłaszać.

Może zrezygnujcie w ogóle ze zgłaszania bo jest ono niepotrzebne i wychodzi na koniec z tego tyle ze gracz który zaloguje się 3 razy do roku i tak dzięki tym automatom ma budżet na przedłużenie prawie całego składu (np Wosiu). Myślę ze będzie wygodniej dla wszystkich ze nie będą musieli się tym zajmować albo inaczej kto chce automat jeździ automatem wszystko kto chce zgłaszać zgłasza.

bumbek

Cytat: nawciarz w Lut 11, 2024, 05:30 PMNa jutrzejszy wyścig też dalej nie ma pełnej listy więc będzie automat.

Zgodnie z regulaminem:

Cytat5.3.4 W wypadku braku pełnej listy zaproszonych zespołów na 24 godz. przed startem, dopuszczeni do niego zostaną wszyscy w rzeczywistości startujący w nim kolarze, jednak nie więcej niż 8 (najwyżej sklasyfikowanych) z każdej ekipy FFF.

Lista była dostępna, więc nie powinniśmy jechać automatem. Jeśli zrezygnujemy ze zgłaszania kolarzy to właściwie możemy zapomnieć o jakiejś aktywności na forum i wrócić do grania w listopadzie na 2 tygodnie.

nawciarz

Ja się z wami zgadzam, ale pojawiają się tu na forum całkiem inne głosy, więc staram się po prostu w miarę wszystkich zadowolić. Punkt regulaminu raczej nie uwzględnia sytuacji gdzie drużyny kolarzy są nie uaktualnione, więc uznałem taki kompromis, bo jak rzeczywiście nasz kolarz nie widnieje na liście startowej to na początku sezonu można się pomylić patrząc na same drużyny startujące.

nawciarz

Podliczyłem Almerie tylko z punktującymi kolarzami, bo jak wrzucam pełne to mi ucina stronę na 115 kolarzu i nie wyświetla się przycisk do zatwierdzenia wyników.

https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24022
Mawarulez

nawciarz


arekw29

Cytat: kosa88 w Lut 12, 2024, 07:23 AMAle już nie przesadzajcie czemu mam tracić startowe dużo większe bo ktoś nie potrafi zgłosić składu?. Podnosicie startowe dostaje po dupie. Niektórzy nie potrafią zgłosić dostaje po dupie bo muszę dostać karę za startowe gościa którego normalnie nie ma sensu zgłaszać.

Problem nie jest z kwestią zgłaszania, tylko z kwestią tego, że jesteśmy znowu w czarnej dupie ze stroną. Miało być lepiej, a jeśli dobrze pamiętam jest najgorzej jak do tej pory.

Dobry

Wybaczcie, ale całkowicie straciłem zapał do organizowania fff. Zwłaszcza po ostatnich dyskusjach, z których wynika, że moje działania nie zyskują żadnej akceptacji.

Nie chce mi się już przekonywać do swoich racji, a tylko taki styl zawiadywania grą ma sens. Więc lepiej będzie, jak zajmie się tym ktoś inny.

Dzięki za tych co najmniej 15 lat.



popiol

 :(

Może po prostu gra musi toczyć się własnym życiem, taka jak jest. Widocznie jako społeczność nie jesteśmy w stanie dogadać się w sprawie zmian i lepiej nie ruszać nic. Albo rozgrywka będzie się toczyć albo umrze.

nawciarz


Shoutbox

bumbek

Dzisiaj o 08:55:22
Dzięki, chociaż Goszczurny to żaden sukces, bo z Draftu. Każdy by go wziął za darmo gdyby mógł ;)

arekw29

2024-05-19, 09:19:03
Bumbek możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach, ale mega szacun za Goszczurnego i Nysa.

liiio

2024-05-18, 19:32:03
W końcu moi zrobili to co mieli robić w tym sezonie, czyli wygrali ogórek i do tego podwójnie.

Dobry

2024-05-14, 17:34:25
Ale zawaliłem, nie kontraktując VPP 5 lay temu...

nawciarz

2024-05-12, 10:35:14
Ciekawe kto po Giro będzie miał więcej punktów. Moja cała drużyna czy Pogacar?  :D

nawciarz

2024-05-11, 16:58:24
I znów wychodzi że nie warto brać. Z Tramadolem był cieniasem a bez walczę o top10 Giro

nawciarz

2024-05-11, 16:54:10
Baudin w top10 no nie mogę wywalać kolarzy za doping

arekw29

2024-05-10, 17:16:39
To jest kurwa jakiś żart z tym Pogacarem

liiio

2024-05-09, 13:09:18
Będzie automat na Walonię? Ostateczna lista startowa było dopiero dziś około 10 rano.

arekw29

2024-05-04, 15:51:16
Van Bekkum dał radę "pomścić" kolegów. Będzie drogo

arekw29

2024-05-04, 14:51:45
Co z tą młodzieżową Vismą dziś się stało?!

arekw29

2024-05-02, 16:19:58
E tam, nawet nie wygrał etapu  ;) Ja jestem wkurzony, że miałem od lat zapisanego Widara i go przegapiłem

nawciarz

2024-05-02, 15:38:55
Odpuszczenie Nordhagena w zamian za Barhoumiego nie było moją najmądrzejszą decyzją. Choć i tak pewnie bym nie przelicytował wtedy Rogu, a w drugą stronę deal by nie poszedł.

rogu

2024-04-30, 09:04:10
Albo inaczej, czy ktoś korzysta z Win 11 i działa mu ok?

rogu

2024-04-30, 09:02:19
Czy ktoś jeszcze korzysta z Win 11 i doświadcza problemów ze stronką?

Dobry

2024-04-29, 15:38:43
Ciekawostka. Trzechnajdroższych kolarzy, którzy kosztowali mnie 950 c, zdobyło dla mnie 65 punktów. Pozostali, którzy kosztowali 1700 c, zdobyli już 1800 c 😁 ale realistycznie patrząc, jest szansa,że Schmid, Asgreen i Ewan dobiją jeszcze w tym roku do 1000.

pajda

2024-04-29, 08:53:46
Lipowitza też bym nie wymyślił  ;)

Dobry

2024-04-28, 17:17:49
Wymyśliłby kto, że Godon może w Romandii trzasnąć 125 punktów? Raczej niemożliwe, nie?

Urbi

2024-04-27, 20:07:52
Rozumiem że gdzieś ta informacja jak to teraz działa była i to oczywiście mój błąd bo tak jak piszesz mogłem zgłaszać wszędzie, aczkolwiek autentycznie miałem świadomość że jest wszędzie automat, szczególnie że rano tego dnia przeczytałem że Arek dalej ma problem i tak mi się skojarzyło że luz nie trzeba nic robić, dopiero pozniej przyszla refleksja czy to aby na pewno oznacza automat. Aczkolwiek jak coś było wcześniej ustalone to spoko, choć jest to moim zdaniem kiepskie rozwiązanie, bo albo robimy auto wszędzie albo nigdzie, a nie w niektórych wyścigach.

nawciarz

2024-04-27, 16:11:24
Mógłbym teraz dać automat na Asturie tylko międzyczasie też były wyścigi bez automatu i bywali punktujący niezgłoszeni kolarze to teraz bym musiał i tamte wyścigi poprawić.