edycja dwunasta

Team złoty pociąg - Enor POL



kolarzZdobyte punkty
1.AUS    GROVES Kaden (ADC)0    ( 82 )
2.FRA    LAURANCE Axel (ADC)64    ( 94 )
3.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)438    ( 1367 )
4.ESP    ADRIÀ Roger (BOH)12    ( 117 )
5.AUT    GALL Felix (DAT)73    ( 110 )
6.DEN    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)0    ( 54 )
7.GBR    ONLEY Oscar (DFP)114    ( 161 )
8.USA    AUGUST Andrew (IGD)0    ( 1 )
9.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)34    ( 50 )
10.GBR    TARLING Joshua (IGD)43    ( 113 )
11.USA    RICCITELLO Matthew (IPT)18    ( 22 )
12.GBR    VERNON Ethan (IPT)17    ( 26 )
13.EST    MIHKELS Madis (IWA)24    ( 135 )
14.BEL    SEGAERT Alec (LTD)76    ( 94 )
15.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)11    ( 62 )
16.ITA    MILAN Jonathan (LTK)162    ( 600 )
17.BEL    NYS Thibau (LTK)0    ( 200 )
18.ITA    MILESI Lorenzo (MOV)0    ( 5 )
19.COL    QUINTANA Nairo (MOV)1    ( 38 )
20.GBR    WRIGHT Fred (TBV)3    ( 65 )
21.GER    MAYRHOFER Marius (TUD)90    ( 98 )
22.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)11    ( 32 )
23.USA    KUSS Sepp (TVL)55    ( 85 )
24.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)12    ( 18 )
25.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)111    ( 134 )
26.NED    VADER Milan (TVL)7    ( 10 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)117    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)347    ( 553 )
29.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)199    ( 247 )
30.POR    MORGADO António (UAD)250    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 2289 (5078)
Punkty bonusowe: 10
Suma punktów: 2345


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.NOR    SVESTAD-BÅRDSENG Embret (ABD)2    ( 2 )
2.GBR    HOBBS Noah (CGF)4    ( 4 )
3.FRA    ROLLAND Brieuc (CGF)6    ( 53 )
4.DEN    WANG Gustav (GSH)0    ( 1 )
5.POR    TAVARES Gonçalo (HBA)0    ( 0 )
6.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
7.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
8.NED    VAN BEKKUM Darren (JVD)5    ( 67 )
9.BEL    WIDAR Jarno (LDD)0    ( 36 )
10.BEL    DRIESEN Niels (SQD)0    ( 1 )
11.FRA    RONDEL Mathys (TUU)1    ( 71 )
12.ITA    SIERRA Juan David (TUU)0    ( 4 )
13.SLO    GLIVAR Gal (UAZ)8    ( 77 )
14.DEN    DALBY Simon (UDT)20    ( 22 )
15.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)0    ( 16 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 46 (354)
Punkty bonusowe: 10
Suma punktów: 2345
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2019 miejsce 41 - 8806
2020 miejsce 3 - 9627
2021 miejsce 50 - 7779

Wygrane wyścigi (od 2017):

Surf Coast Classic 2020
Faun Drome Classic 2020
Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2020
Ronde van Vlaanderen 2020
Per sempre Alfredo 2021
E3 Saxo Bank Classic 2021
Ronde van Vlaanderen 2021
World Championship - ITT - u23 2021

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 54 - 2345 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 52 - 1145 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 50 - 1200 punktów