edycja dwunasta

BMC - Nakazar POL



kolarzZdobyte punkty
1.FRA    LAURANCE Axel (ADC)64    ( 94 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)263    ( 1367 )
3.ITA    VERGALLITO Luca (ADC)9    ( 16 )
4.GBR    ONLEY Oscar (DFP)114    ( 161 )
5.ECU    CARAPAZ Richard (EFE)59    ( 179 )
6.DEN    VALGREN Michael (EFE)7    ( 107 )
7.USA    AUGUST Andrew (IGD)0    ( 1 )
8.ECU    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)238    ( 420 )
9.GBR    TARLING Joshua (IGD)21    ( 113 )
10.GBR    THOMAS Geraint (IGD)3    ( 96 )
11.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
12.EST    MIHKELS Madis (IWA)24    ( 135 )
13.COL    PEÑA Jesús David (JAY)0    ( 0 )
14.BEL    SEGAERT Alec (LTD)76    ( 94 )
15.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)11    ( 62 )
16.ITA    MILAN Jonathan (LTK)300    ( 600 )
17.COL    QUINTANA Nairo (MOV)1    ( 38 )
18.USA    LAMPERTI Luke (SOQ)132    ( 153 )
19.FRA    MAGNIER Paul (SOQ)98    ( 98 )
20.ITA    MOSCON Gianni (SOQ)16    ( 22 )
21.GBR    WRIGHT Fred (TBV)3    ( 65 )
22.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
23.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)12    ( 18 )
24.GBR    TULETT Ben (TVL)26    ( 26 )
25.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)111    ( 134 )
26.NED    VAN BAARLE Dylan (TVL)22    ( 43 )
27.ESP    AYUSO Juan (UAD)575    ( 990 )
28.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)41    ( 152 )
29.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)347    ( 553 )
30.POR    MORGADO António (UAD)70    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 2653 (6100)
Punkty bonusowe: 90
Suma punktów: 2803


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    THIERRY Pierre (ABD)9    ( 15 )
2.ITA    DONATI Davide (BIE)0    ( 32 )
3.GBR    HOBBS Noah (CGF)0    ( 4 )
4.FRA    ROLLAND Brieuc (CGF)6    ( 53 )
5.POR    TAVARES Gonçalo (HBA)0    ( 0 )
6.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
7.ESP    GARCIA Alvaro (ICA)2    ( 6 )
8.NED    GRAAT Tijmen (JVD)12    ( 26 )
9.USA    SIMMONS Colby (JVD)0    ( 0 )
10.DEN    FRYDKJÆR Patrick Boje (LTT)4    ( 4 )
11.SLO    GLIVAR Gal (UAZ)3    ( 77 )
12.BEL    MARIVOET Duarte (UAZ)7    ( 14 )
13.DEN    DALBY Simon (UDT)15    ( 22 )
14.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)0    ( 16 )
15.ITA    SCALCO Matteo (VBF)2    ( 12 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 60 (281)
Punkty bonusowe: 90
Suma punktów: 2803
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2019 miejsce 21 - 10916
2020 miejsce 10 - 8541
2021 miejsce 54 - 6832
2022 miejsce 68 - 1535
2023 miejsce 31 - 9092

Wygrane wyścigi (od 2017):

Paris - Roubaix 2019
Presidential Cycling Tour of Turkey 2019
Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini 2019
Duracell Dwars door het Hageland 2020
Brussels Cycling Classic 2020
Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2020
Giro Next Gen 2020
Okolo Slovenska 2020
Cadel Evans Great Ocean Road Race 2023
Faun Drome Classic 2023
Strade Bianche 2023
Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper 2023
Paris-Roubaix Espoirs 2023
Trofeo Ses Salines-Felanitx 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 49 - 2803 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 45 - 1589 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 48 - 1214 punktów