edycja dwunasta

Gruppetto - Kosa POL



kolarzZdobyte punkty
1.FRA    LAURANCE Axel (ADC)76    ( 94 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)1367    ( 1367 )
3.ITA    VERRE Alessandro (ARK)4    ( 5 )
4.KAZ    VINOKUROV Nicolas (AST)6    ( 6 )
5.AUT    HAJEK Alexander (BOH)18    ( 22 )
6.GBR    KNIGHT Oliver (COF)0    ( 2 )
7.NED    VAN DEN BROEK Frank (DFP)96    ( 96 )
8.USA    POWLESS Neilson (EFE)0    ( 0 )
9.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)36    ( 36 )
10.GBR    ASKEY Lewis (GFC)21    ( 21 )
11.ITA    GANNA Filippo (IGD)115    ( 115 )
12.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)719    ( 747 )
13.FRA    FAURE PROST Alexy (IWA)10    ( 10 )
14.ITA    DE PRETTO Davide (JAY)37    ( 52 )
15.DEN    FOLDAGER Anders (JAY)5    ( 5 )
16.DEN    KRON Andreas (LTD)3    ( 3 )
17.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)59    ( 62 )
18.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
19.GER    WILKSCH Hannes (TDT)3    ( 3 )
20.FRA    BONIFACE Lucas (TEN)0    ( 1 )
21.SWE    ERIKSSON Jacob (TUD)4    ( 4 )
22.DEN    KOLZE CHANGIZI Sebastian (TUD)0    ( 1 )
23.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)18    ( 18 )
24.GBR    TULETT Ben (TVL)26    ( 26 )
25.NED    VAN BELLE Loe (TVL)9    ( 10 )
26.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)48    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)553    ( 553 )
29.NOR    LØLAND Sakarias Koller (UXM)0    ( 0 )
30.NOR    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)6    ( 10 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3747 (3929)
Punkty bonusowe: 110
Suma punktów: 3965


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    BENETEAU Lucas (AUB)2    ( 2 )
2.GBR    ASKEY Ben (CGF)0    ( 17 )
3.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)0    ( 1 )
4.UKR    PONOMAR Andrii (COR)0    ( 0 )
5.BEL    DHONDT Robbe (DDS)0    ( 0 )
6.ESP    BONILLO Iker (EUS)0    ( 0 )
7.DEN    JØRGENSEN Adam Holm (HBA)0    ( 0 )
8.BEL    SEGAERT Alec (LTD)85    ( 94 )
9.SUI    CHRISTEN Fabio (Q36)5    ( 7 )
10.ITA    MOSCA Raffaele (Q3C)0    ( 0 )
11.BEL    HULSMANS Senne (SQD)0    ( 0 )
12.AUT    GALL Simon (TIR)0    ( 0 )
13.ITA    RIDOLFO Filippo (TNN)0    ( 3 )
14.SUI    BENAREAU Victor (TUU)0    ( 0 )
15.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)16    ( 16 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 108 (140)
Punkty bonusowe: 110
Suma punktów: 3965
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2013 miejsce 8 - 4827
2014 miejsce 36 - 6135
2015 miejsce 37 - 6353
2016 miejsce 25 - 6405
2017 miejsce 26 - 6372
2018 miejsce 5 - 10002
2019 miejsce 25 - 10572
2020 miejsce 2 - 9835
2021 miejsce 4 - 13736
2022 miejsce 48 - 8028
2023 miejsce 37 - 8705

Wygrane wyścigi (od 2017):

GP de Fourmies / La Voix du Nord 2018
Sparkassen Münsterland Giro 2018
Vuelta a Espańa 2019
De Brabantse Pijl 2021
Tour de Pologne 2021
Tour of Norway 2021
Tour of Britain 2021
Kampioenschap van Vlaanderen 2021
World Championship -road race u23 2021
La Route Adélie de VItré 2021
Veneto Classic 2021
Trofeo Calvia 2022
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia 2022
Faun-Ardeche Classic 2022
SUPER 8 Classic 2022
Presidential Cycling Tour of Turkey 2024
Boucles de l'Aulne - Châteaulin 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 39 - 3837 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 47 - 1460 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 27 - 2377 punktów