edycja dwunasta

Hanysy - throndor POL



kolarzZdobyte punkty
1.NED    BOVEN Lars (ADC)26    ( 33 )
2.BEL    VAN TRICHT Stan (ADC)4    ( 7 )
3.AUS    WELSFORD Sam (BOH)152    ( 152 )
4.UKR    PADUN Mark (COR)0    ( 0 )
5.GBR    ONLEY Oscar (DFP)161    ( 161 )
6.GBR    POOLE Max (DFP)60    ( 60 )
7.IRL    HEALY Ben (EFE)88    ( 88 )
8.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)36    ( 36 )
9.FRA    MARTINEZ Lenny (GFC)592    ( 592 )
10.GBR    HAYTER Leo (IGD)8    ( 8 )
11.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)747    ( 747 )
12.ESP    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)520    ( 520 )
13.USA    RICCITELLO Matthew (IPT)22    ( 22 )
14.GBR    STEWART Jake (IPT)6    ( 21 )
15.AUS    PLAPP Luke (JAY)194    ( 194 )
16.BEL    VAN EETVELT Lennert (LTD)364    ( 364 )
17.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)62    ( 62 )
18.BEL    NYS Thibau (LTK)200    ( 200 )
19.USA    SIMMONS Quinn (LTK)27    ( 27 )
20.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
21.ESP    ROMEO Iván (MOV)7    ( 15 )
22.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
23.COL    BUITRAGO Santiago (TBV)253    ( 253 )
24.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
25.NOR    HAGENES Per Strand (TVL)32    ( 32 )
26.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)12    ( 18 )
27.ESP    AYUSO Juan (UAD)990    ( 990 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)538    ( 553 )
29.NZL    FISHER-BLACK Finn (UAD)247    ( 247 )
30.POR    MORGADO António (UAD)274    ( 353 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 5761 (5894)
Punkty bonusowe: 100
Suma punktów: 6054


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    PICHON Bastien (000)0    ( 0 )
2.DEN    SCHANDORFF IWERSEN Emil (BPC)2    ( 4 )
3.ITA    AMBROSINI Matteo (CPK)3    ( 6 )
4.ITA    BASSO Davide (GAL)0    ( 0 )
5.ITA    DAL CAPPELLO Omar (GEF)0    ( 0 )
6.BEL    SEGAERT Alec (LTD)88    ( 94 )
7.GER    BEHRENS Niklas (LTT)54    ( 67 )
8.IRL    O'BRIEN Liam (LTT)7    ( 7 )
9.IDN    ROYAN Muhammad Andy (MLA)0    ( 0 )
10.BEL    DRIESEN Niels (SQD)0    ( 1 )
11.AUT    GALL Simon (TIR)0    ( 0 )
12.COL    RODRIGUEZ Hugo (TRI)2    ( 2 )
13.UAE    ALMUTAIWEI Mohammad (UAZ)12    ( 12 )
14.NOR    LARSEN Sebastian Kirkedam (UDT)0    ( 0 )
15.ITA    PELLIZZARI Giulio (VBF)25    ( 64 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 193 (257)
Punkty bonusowe: 100
Suma punktów: 6054
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2017 miejsce 31 - 5654
2018 miejsce 39 - 6238
2019 miejsce 42 - 8791
2020 miejsce 45 - 5120
2021 miejsce 7 - 12783
2022 miejsce 24 - 12540
2023 miejsce 42 - 8090

Wygrane wyścigi (od 2017):

Trofeo Pollença - Port d'Andratx 2018
Schaal Sels Merksem/ Johan Museeuw Classic 2018
Danilith Nokere Koerse 2018
BEMER Cyclassics 2018
Grand Prix Cycliste la Marseillaise 2020
Grosser Preis des Kantons Aargau 2021
Vuelta a Espańa 2021
La Route Adélie de VItré 2021
Sibiu Cycling Tour 2022
European Continental Championships U23 - Road Race 2022
Trofeo Pollença - Port d'Andratx 2023
Trofeo Playa de Palma 2023
Tour of Oman 2023
Tour de Romandie 2023

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 10 - 5972 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 2 - 3702 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 28 - 2270 punktów