edycja dwunasta

bunga bunga - kolvit POL



kolarzZdobyte punkty
1.POL    MACIEJUK Filip (BOH)18    ( 18 )
2.AUT    GALL Felix (DAT)110    ( 110 )
3.ESP    BELOKI Markel (EFE)5    ( 6 )
4.IRL    HEALY Ben (EFE)88    ( 88 )
5.USA    AUGUST Andrew (IGD)0    ( 1 )
6.ITA    GANNA Filippo (IGD)114    ( 115 )
7.GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)467    ( 747 )
8.ITA    PUCCIO Salvatore (IGD)0    ( 4 )
9.GBR    ROWE Luke (IGD)0    ( 0 )
10.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
11.AUS    WURF Cameron (IGD)0    ( 13 )
12.ITA    DE PRETTO Davide (JAY)41    ( 52 )
13.BEL    VERMEERSCH Florian (LTD)0    ( 0 )
14.ITA    CATALDO Dario (LTK)6    ( 13 )
15.DEN    SKJELMOSE Mattias (LTK)394    ( 404 )
16.COL    RUBIO Einer (MOV)82    ( 82 )
17.BEL    BASTIAENS Ayco (SOQ)21    ( 22 )
18.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
19.FRA    HUBY Antoine (SOQ)23    ( 24 )
20.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)4    ( 5 )
21.BEL    VAN WILDER Ilan (SOQ)274    ( 274 )
22.BEL    VANGHELUWE Warre (SOQ)27    ( 53 )
23.COL    BUITRAGO Santiago (TBV)228    ( 253 )
24.NED    GESINK Robert (TVL)16    ( 16 )
25.USA    JORGENSON Matteo (TVL)660    ( 663 )
26.USA    KUSS Sepp (TVL)85    ( 85 )
27.BEL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)134    ( 134 )
28.NED    VAN BELLE Loe (TVL)10    ( 10 )
29.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)129    ( 152 )
30.NZL    VINK Michael (UAD)27    ( 27 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 2975 (3383)
Punkty bonusowe: 30
Suma punktów: 3151


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    ASKEY Ben (CGF)13    ( 17 )
2.FRA    AUGÉ Ronan (CGF)0    ( 0 )
3.FRA    DECOMBLE Maxime (CGF)0    ( 4 )
4.FRA    GRUEL Thibaud (CGF)9    ( 13 )
5.FRA    ROLLAND Brieuc (CGF)16    ( 53 )
6.ITA    SAMBINELLO Mattia (HBA)0    ( 0 )
7.ITA    BELLETTA Dario Igor (JVD)0    ( 0 )
8.NOR    HØYDAHL Jonas Kind (JVD)0    ( 5 )
9.ITA    MATTIO Pietro (JVD)1    ( 4 )
10.DEN    NØRTOFT Morten Aalling (JVD)0    ( 2 )
11.NED    SCHELLEKENS Tom (JVD)0    ( 1 )
12.BEL    SEGAERT Alec (LTD)87    ( 94 )
13.FRA    VADIC Baptiste (TEN)7    ( 9 )
14.NOR    GRIMSTAD UGLEHUS Mikal (UDT)0    ( 0 )
15.NOR    KULSET Johannes (UXM)13    ( 13 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 146 (215)
Punkty bonusowe: 30
Suma punktów: 3151
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2015 miejsce 55 - 2672
2016 miejsce 2 - 9609
2017 miejsce 1 - 10609
2018 miejsce 12 - 8693
2019 miejsce 20 - 11009
2020 miejsce 1 - 10146
2021 miejsce 31 - 10837
2022 miejsce 5 - 15400
2023 miejsce 29 - 9519

Wygrane wyścigi (od 2017):

Danilith Nokere Koerse 2018
Volta a la Comunitat Valenciana 2020
Mont Ventoux Dénivelé Challenge 2020
Giro dell Emilia 2020
La Route Adélie de VItré 2021
Volta a la Comunitat Valenciana 2022
La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée 2022
De Brabantse Pijl 2022
Liege - Bastogne - Liege 2022
Tour de Suisse 2022
Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine 2022
Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli 2022
Okolo Slovenska 2022
Trofeo Laigueglia 2023
Tour du Finistère 2023
Tour of Norway 2023
Int. Österreich-Rundfahrt 2023
Tour of Denmark 2023

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 46 - 2994 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 44 - 1600 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 45 - 1394 punktów