edycja dwunasta

LB Team - lokalny biznesmen POL



kolarzZdobyte punkty
1.AUS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)6    ( 10 )
2.NED    VAN DER POEL Mathieu (ADC)463    ( 1367 )
3.GBR    CAVENDISH Mark (AST)11    ( 24 )
4.COL    UMBA Santiago (AST)0    ( 5 )
5.AUT    HAJEK Alexander (BOH)10    ( 22 )
6.GER    HERZOG Emil (BOH)24    ( 24 )
7.GER    KÄMNA Lennard (BOH)62    ( 62 )
8.GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)6    ( 91 )
9.FRA    LABROSSE Jordan (DAT)54    ( 70 )
10.BEL    NAESEN Oliver (DAT)138    ( 279 )
11.NED    JAKOBSEN Fabio (DFP)60    ( 89 )
12.ITA    PICCOLO Andrea (EFE)8    ( 31 )
13.NZL    PITHIE Laurence (GFC)338    ( 515 )
14.NZL    THOMPSON Reuben (GFC)17    ( 33 )
15.GBR    HAYTER Leo (IGD)8    ( 8 )
16.DEN    STORM Theodor (IGD)0    ( 0 )
17.GBR    TURNER Ben (IGD)10    ( 23 )
18.GER    ENGELHARDT Felix (JAY)8    ( 8 )
19.DEN    FOLDAGER Anders (JAY)0    ( 5 )
20.BEL    VAN EETVELT Lennert (LTD)109    ( 364 )
21.ITA    MILESI Lorenzo (MOV)0    ( 5 )
22.COL    QUINTANA Nairo (MOV)1    ( 38 )
23.COL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)13    ( 14 )
24.SVK    SVRČEK Martin (SOQ)4    ( 5 )
25.ITA    TIBERI Antonio (TBV)132    ( 279 )
26.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
27.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)347    ( 553 )
28.POR    MORGADO António (UAD)72    ( 353 )
29.SLO    POGAČAR Tadej (UAD)938    ( 1914 )
30.NOR    GUDMESTAD Tord (UXM)8    ( 98 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 2847 (6289)
Punkty bonusowe: 100
Suma punktów: 2973


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.FRA    THIERRY Pierre (ABD)11    ( 15 )
2.BEL    VERSTRYNGE Emiel (ADD)2    ( 29 )
3.POL    GRUSZCZYNSKI Filip (BIE)0    ( 2 )
4.FRA    DECOMBLE Maxime (CGF)0    ( 4 )
5.GBR    GOLLIKER Joshua (CGF)0    ( 1 )
6.GBR    HOBBS Noah (CGF)4    ( 4 )
7.UKR    PONOMAR Andrii (COR)0    ( 0 )
8.FRA    BISIAUX Léo (DAD)4    ( 4 )
9.FRA    ISIDORE Noa (DAD)4    ( 16 )
10.SUI    BARHOUMI Ilian Alexandre (DDS)0    ( 0 )
11.GBR    WIGGINS Ben (HBA)0    ( 0 )
12.EST    KURITS Karl (ICA)0    ( 0 )
13.NOR    NORDHAGEN Jørgen (JVD)0    ( 31 )
14.BEL    VERVENNE Jonathan (SQD)1    ( 1 )
15.BEL    VERCOUILLIE Victor (TFB)0    ( 0 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 26 (107)
Punkty bonusowe: 100
Suma punktów: 2973
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2016 miejsce 38 - 5025
2017 miejsce 48 - 1709
2018 miejsce 57 - 3133
2019 miejsce 5 - 12942
2020 miejsce 17 - 7536
2021 miejsce 38 - 10213
2022 miejsce 59 - 4944
2023 miejsce 10 - 12047

Wygrane wyścigi (od 2017):

GP Industria & Artigianato 2019
World Championship - road race 2019
Gree-Tour of Guangxi 2019
Vuelta a San Juan Internacional 2020
Faun-Ardeche Classic 2021
Tour de l'Ain 2021
La Polynormande 2021
Bretagne Classic - Ouest-France 2021
Skoda-Tour de Luxembourg 2021
Classic Loire Atlantique 2021
Giro del Veneto 2021
Gent-Wevelgem in Flanders Fields 2023
Tour de Vendée 2023
Paris - Camembert 2024

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 47 - 2973 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 53 - 1136 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 37 - 1837 punktów