edycja dwunasta

Kanczuga - Milvanius POL



kolarzZdobyte punkty
1.BEL    KIELICH Timo (ADC)35    ( 140 )
2.ITA    GAZZOLI Michele (AST)0    ( 1 )
3.FRA    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)108    ( 146 )
4.BEL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)8    ( 8 )
5.GBR    POOLE Max (DFP)60    ( 60 )
6.GBR    NERURKAR Lukas (EFE)30    ( 126 )
7.IRL    RAFFERTY Darren (EFE)27    ( 36 )
8.IRL    RYAN Archie (EFE)73    ( 93 )
9.GBR    ASKEY Lewis (GFC)21    ( 21 )
10.BEL    DE PLUS Laurens (IGD)50    ( 50 )
11.GBR    TURNER Ben (IGD)10    ( 23 )
12.ERI    BERHE Welay Hagos (JAY)10    ( 11 )
13.IRL    DUNBAR Eddie (JAY)4    ( 4 )
14.COL    PEÑA Jesús David (JAY)0    ( 0 )
15.AUS    PLAPP Luke (JAY)185    ( 194 )
16.GBR    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)14    ( 62 )
17.COL    QUINTANA Nairo (MOV)38    ( 38 )
18.BEL    GELDERS Gil (SOQ)12    ( 12 )
19.FRA    HUBY Antoine (SOQ)15    ( 24 )
20.BEL    LECERF William Junior (SOQ)101    ( 101 )
21.BEL    VANGHELUWE Warre (SOQ)27    ( 53 )
22.ITA    TIBERI Antonio (TBV)213    ( 279 )
23.GBR    GLOAG Thomas (TVL)0    ( 0 )
24.NOR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)12    ( 18 )
25.DEN    VINGEGAARD Jonas (TVL)470    ( 470 )
26.ESP    ARRIETA Igor (UAD)35    ( 69 )
27.SUI    CHRISTEN Jan (UAD)41    ( 152 )
28.MEX    DEL TORO Isaac (UAD)430    ( 553 )
29.COL    HODEG Álvaro José (UAD)30    ( 30 )
30.SLO    POGAČAR Tadej (UAD)1914    ( 1914 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 3973 (4688)
Punkty bonusowe: 0
Suma punktów: 4101


Development Team

kolarzZdobyte punkty
1.GBR    HOBBS Noah (CGF)4    ( 4 )
2.FRA    SAVIOZ Colin (CGF)0    ( 4 )
3.GER    KRETSCHY Moritz (ICA)13    ( 17 )
4.NED    VAN BEKKUM Darren (JVD)5    ( 67 )
5.BEL    SOENENS Viktor (SQD)0    ( 0 )
6.BEL    VANDEN HEEDE Lars (SQD)4    ( 10 )
7.FRA    RONDEL Mathys (TUU)0    ( 71 )
8.ITA    GIAIMI Luca (UAZ)6    ( 6 )
9.SLO    GLIVAR Gal (UAZ)3    ( 77 )
10.BEL    STAES Gibbe (UAZ)6    ( 7 )
11.DEN    DALBY Simon (UDT)20    ( 22 )
12.DEN    BÉVORT Carl-Frederik (UXM)15    ( 16 )
13.ITA    PINARELLO Alessandro (VBF)50    ( 143 )
14.ITA    SCALCO Matteo (VBF)2    ( 12 )
15.ITA    ZAMPERINI Edoardo (ZEF)0    ( 26 )

Suma punktów zawodników drużyny zdobytych we wszystkich wyścigach: 128 (482)
Punkty bonusowe: 0
Suma punktów: 4101
 

Wyścigi






Osiągnięcia drużyny:

Poprzednie sezony

2015 miejsce 30 - 6749
2016 miejsce 39 - 4867
2017 miejsce 25 - 6469
2018 miejsce 56 - 3338
2019 miejsce 67 - 4692
2020 miejsce 5 - 9226
2022 miejsce 3 - 15508
2023 miejsce 16 - 11279

Wygrane wyścigi (od 2017):

Trofeo Pollença - Port d'Andratx 2018
Trofeo Laigueglia 2018
Strade Bianche 2020
Trofeo Matteotti 2020
Volta Limburg Classic 2022
Veenendaal-Veenendaal Classic 2022
Vuelta a Castilla y Leon 2022
Classique Paris-Chauny 2022
Course de la Paix Grand Prix Jeseníky 2023

Klasyfikacja Generalna 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 45 - 3256 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Etapowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 31 - 2134 punktów

Klasyfikacja Wyścigów Jednodniowych 2024 - zakończone wyścigi

Miejsce 51 - 1122 punktów