edycja dwunasta

Najbliższe wyścigi:

Rund um Köln
26-05-2024 15:00

Circuit Franco-Belge
29-05-2024 15:00

Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
29-05-2024 15:00

Course de la Paix Grand Prix Jeseníky
30-05-2024 15:00 - 05-06-2024

Heylen Vastgoed Heistse Pijl
01-06-2024 15:00

Ostatnia aktualizacja: 23-05-2024 07:19

Shoutbox

liiioJuż powinno być ok
2024-04-27 18:17:25
Daniel47 liiio - Czemu w wynikach poszczególnych wyścigów każda drużyna ma 56 miejsce?
2024-04-26 14:43:45
AnderisOrinsa na Graata to dzisiaj koło 11 wymieniłem, bo wcześniej Graata nie było na liście startowej. :P
2024-04-13 17:14:22
AnderisI teraz widzę, że kosztowało mnie też prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Przynajmniej przez 1 dzień. ;)
2024-04-13 17:11:28
AnderisOczywiście z nadmiaru bogactwa nie wziąłem Rollanda i Orinsa na LBL u-23. A mogłem wygrać 2 wyścigi jednego dnia i się wysforować na wyraźneprowadzenie w klasyfikacji development.
2024-04-13 16:57:32
przemoeBjutiful, dziękuję
2024-04-13 16:43:08
liiioZrobione. Na razie tylko w polskiej wersji męskiej, za chwilę dodam pozostałe.
2024-04-13 16:33:51
przemoeLiiio czy to dużo roboty, żeby podświetlić swoją drużynę w wyścigu po zalogowaniu tak jak podświetla generalkę? Byłoby super - czytelność +100%
2024-04-12 16:00:36
AnderisZ jakiegoś powodu można u pań zgłosić na Brabantse Pijl 7 zawodniczek.
2024-04-09 17:11:18
nawciarzHaha i Van Baarle znowu chory a tak miałem Vanami dominować bruki a tu tylko jeden się ostał cały
2024-04-07 09:19:32
liiioZakładałeś konto na innym forum. Tamto musiałem zlikwidować, bo było podatne na zalew spamu.
2024-04-07 06:07:37
Tomek86Tylko osobiście ja sam mam problem, że na 100% zakładałem konto a teraz nie mogę się zalogować bo nie ma takiego maila.
2024-04-06 22:08:41
Tomek86Jest link do forum gry, na głownym pasku nawigacji
2024-04-06 22:07:52
Ol1F1lSwoją drogą dlaczego sądziłeś, że mi forum działało? Gdyby mógł to bym napisał w temacie o Baskach bądź o tej grze, a nie na stronie gry.
2024-04-06 20:57:03
Ol1F1lDaniel, zaszła mała zmiana ;) . Już nie pokazuje przerwy technicznej, ale tak jak na początku nie wczytuje się forum.
2024-04-06 20:55:49
Daniel47Jutro Paryż Roubaix a forum nie działa.
2024-04-06 19:57:55
Daniel47Mi również nadal nie działa, ale wróciło do tego co było wczoraj, czyli cały ekran na biało. A do około 21 był napis o pracach w bazie danych.
2024-04-06 19:57:15
kosa84Mi forum dalej nie działa! Jak jest u Was???
2024-04-06 19:54:05
AnderisI tak nie wystarczyło do wygrania wyścigu- przez to, że nie wziąłem Jordana Jegata! ;(
2024-04-06 17:38:27
AnderisZgarnięcie całego pudła mi się chyba jeszcze nigdy wcześniej nie zdarzyło- a to w dodatku wyścig WT.
2024-04-06 16:07:08

';

Ranking - ostatnie 104 tygodnie

Miejsce   Nazwa drużyny   Manager  Rezultat
1. POL RODACY KAMRACI TEAM1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    KIELICH Timo (ADC)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    TURNER Ben (IGD)
11. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
19. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    RAISBERG Nadav (IPT)
24. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
25. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
26. POL    VAN TRICHT Floris (ICA)
27. POL    HERZOG Emil (BOH)
28. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021  28897
2. POL SAXO Animex  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    FABBRO Matteo (PTK)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    TIBERI Antonio (TBV)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
10. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    RYAN Archie (EFE)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    LECERF William Junior (SOQ)
18. POL    PLAPP Luke (JAY)
19. POL    VAN AERT Wout (TVL)
20. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
21. POL    VADER Milan (TVL)
22. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
23. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
24. POL    CAPIOT Amaury (ARK)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
27. POL    LAURANCE Axel (ADC)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    LAFAY Victor (DAT)
30. POL    GLOAG Thomas (TVL)
  
tomtom83    28582
3. POL FairPlay  1. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
2. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
3. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
4. POL    GELDERS Gil (SOQ)
5. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    RYAN Archie (EFE)
8. POL    TURNER Ben (IGD)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    POOLE Max (DFP)
15. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
16. POL    AYUSO Juan (UAD)
17. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
18. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
19. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
20. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
21. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
22. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
23. POL    TRATNIK Jan (TVL)
24. POL    GLOAG Thomas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
28. POL    UHLIG Henri (ADC)
29. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
30. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  27528
4. POL Roman Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    PHILIPSEN Jasper (ADC)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AUGUST Andrew (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    CALZONI Walter (Q36)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    BOVEN Lars (ADC)
11. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
12. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
13. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
14. POL    COSTIOU Ewen (ARK)
15. POL    FRIGO Marco (IPT)
16. POL    KIELICH Timo (ADC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    ZANONCELLO Enrico (VBF)
19. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
20. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    VALGREN Michael (EFE)
23. POL    FROOME Chris (IPT)
24. POL    BERCKMOES Jenno (LTD)
25. POL    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
26. POL    TEJADA Harold (AST)
27. POL    FABBRO Matteo (PTK)
28. POL    CRAS Steff (TEN)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
  
Roman    27055
5. POL KaraVana się wykoleiła  1. POL    VAN AERT Wout (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    HERZOG Emil (BOH)
6. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
11. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
12. POL    RYAN Archie (EFE)
13. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    WALLS Matthew (GFC)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LEMMEN Bart (TVL)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
22. POL    TURNER Ben (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
25. POL    HAYTER Leo (IGD)
26. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
27. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
28. POL    VALGREN Michael (EFE)
29. POL    COLLEONI Kevin (IWA)
30. POL    GESINK Robert (TVL)
  
nawciarz   Najlepszy w Giro d'Italia 2023  26846
6. POL Cross Is Coming  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    CATTANEO Mattia (SOQ)
3. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
4. POL    VALTER Attila (TVL)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    RYAN Archie (EFE)
7. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
8. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    MILAN Jonathan (LTK)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    GLOAG Thomas (TVL)
13. POL    SEGAERT Alec (LTD)
14. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
15. POL    SENTJENS Sente (ADD)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
18. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
19. POL    ISIDORE Noa (DAD)
20. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    GELDERS Gil (SOQ)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    AUGUST Andrew (IGD)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
28. POL    VAN AERT Wout (TVL)
29. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
30. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  26612
7. BAS jon ezeitza  1. BAS    VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. BAS    MARTINEZ Lenny (GFC)
3. BAS    GLOAG Thomas (TVL)
4. BAS    BITTNER Pavel (DFP)
5. BAS    CURRIE Logan (LTD)
6. BAS    HAGENES Per Strand (TVL)
7. BAS    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. BAS    TULETT Ben (TVL)
9. BAS    DEL TORO Isaac (UAD)
10. BAS    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. BAS    PITHIE Laurence (GFC)
12. BAS    LIPOWITZ Florian (BOH)
13. BAS    PALENI Enzo (GFC)
14. BAS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
15. BAS    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
16. BAS    BOVEN Lars (ADC)
17. BAS    VERGALLITO Luca (ADC)
18. BAS    VAN EETVELT Lennert (LTD)
19. BAS    VAN AERT Wout (TVL)
20. BAS    NYS Thibau (LTK)
21. BAS    SKJELMOSE Mattias (LTK)
22. BAS    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
23. BAS    WATSON Samuel (GFC)
24. BAS    STEINHAUSER Georg (EFE)
25. BAS    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
26. BAS    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
27. BAS    CHRISTEN Jan (UAD)
28. BAS    BAGIOLI Andrea (LTK)
29. BAS    QUINTANA Nairo (MOV)
30. BAS    RICCITELLO Matthew (IPT)
  
jon ezeitza   Najlepszy w Tour de France 2023  25927
8. POL hrU Cycling Project  1. POL    HEALY Ben (EFE)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
6. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. POL    BAUDIN Alex (DAT)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    WALLS Matthew (GFC)
10. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
11. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
12. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
13. POL    LEONARD Michael (IGD)
14. POL    PICKERING Finlay (TBV)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    LAENGEN Vegard Stake (UAD)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
19. POL    GELDERS Gil (SOQ)
20. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
23. POL    MORGADO António (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    AUGUST Andrew (IGD)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
  
hru   Najlepszy w Vuela a Espana 2023 WNajlepszy w mistrzostwach świata 2023  25847
9. POL TS Cycling Team  1. POL    BELOKI Markel (EFE)
2. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
3. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
4. POL    BITTNER Pavel (DFP)
5. POL    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
6. POL    TRÆEN Torstein (TBV)
7. POL    AUGUST Andrew (IGD)
8. POL    NORDHAGEN Jørgen (JVD)
9. POL    SENTJENS Sente (ADD)
10. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
11. POL    GELDERS Gil (SOQ)
12. POL    HUBY Antoine (SOQ)
13. POL    VAN DEN BERG Marijn (EFE)
14. POL    BERNAL Egan (IGD)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    MØRKØV Michael (AST)
17. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
18. POL    STORM Theodor (IGD)
19. POL    BOVEN Lars (ADC)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
22. POL    NYS Thibau (LTK)
23. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    MORGADO António (UAD)
26. POL    GLOAG Thomas (TVL)
27. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
28. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
29. POL    ONLEY Oscar (DFP)
30. POL    SWEENY Harry (EFE)
  
Tomek86    25772
10. POL Orły Probierza  1. POL    LAPORTE Christophe (TVL)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
4. POL    LAZKANO Oier (MOV)
5. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
6. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    BAIS Davide (PTK)
11. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
12. POL    REX Laurenz (IWA)
13. POL    NYS Thibau (LTK)
14. POL    TURNER Ben (IGD)
15. POL    BAX Sjoerd (UAD)
16. POL    VADER Milan (TVL)
17. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
18. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    KUSS Sepp (TVL)
21. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
22. POL    FRIGO Marco (IPT)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    WANG Gustav (GSH)
25. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
26. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
27. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
28. POL    AYUSO Juan (UAD)
29. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
30. POL    SEGAERT Alec (LTD)
  
Ederson Palmieri    25721
... ...     ...     ...


Klasyfikacja Generalna 2024

Miejsce   Nazwa drużyny   Manager  Rezultat
1. POL Zygzaki1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
3. POL    AUGUST Andrew (IGD)
4. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    MORGADO António (UAD)
7. POL    MIHKELS Madis (IWA)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    SYRITSA Gleb (AST)
10. POL    POOLE Max (DFP)
11. POL    WATSON Samuel (GFC)
12. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
13. POL    RYAN Archie (EFE)
14. POL    NYS Thibau (LTK)
15. POL    ARRIETA Igor (UAD)
16. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
17. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
18. POL    ZOIDL Riccardo (RSW)
19. POL    ZABEL Rick (IPT)
20. POL    WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
21. POL    VERMOTE Julien (TVL)
22. POL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (BWB)
23. POL    TOLHOEK Antwan (SAT)
24. POL    SANTAROMITA Alessandro (VBF)
25. POL    SAJNOK Szymon (Q36)
26. POL    ROWE Luke (IGD)
27. POL    RICHEZE Maximiliano (000)
28. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
29. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
30. POL    AYUSO Juan (UAD)
  
rogerg    7670
2. POL Ferrari&Fuentes  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
4. POL    AYUSO Juan (UAD)
5. POL    VALGREN Michael (EFE)
6. POL    MORGADO António (UAD)
7. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
8. POL    TARLING Joshua (IGD)
9. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
10. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
11. POL    PLAPP Luke (JAY)
12. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
13. POL    LAPEIRA Paul (DAT)
14. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
15. POL    CALZONI Walter (Q36)
16. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
17. POL    NYS Thibau (LTK)
18. POL    TURNER Ben (IGD)
19. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
20. POL    FRIGO Marco (IPT)
21. POL    LECERF William Junior (SOQ)
22. POL    MILAN Jonathan (LTK)
23. POL    BELOKI Markel (EFE)
24. POL    LEONARD Michael (IGD)
25. POL    UMBA Santiago (AST)
26. POL    HERZOG Emil (BOH)
27. POL    RYAN Archie (EFE)
28. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
29. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
30. POL    AUGUST Andrew (IGD)
  
Mr_X    7223
3. POL EF Education Second-DifficultPost  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
6. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
7. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
8. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
9. POL    POOLE Max (DFP)
10. POL    BERNAL Egan (IGD)
11. POL    PITHIE Laurence (GFC)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    KIELICH Timo (ADC)
14. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
18. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
19. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
20. POL    LECERF William Junior (SOQ)
21. POL    SEGAERT Alec (LTD)
22. POL    BOVEN Lars (ADC)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    JEGAT Jordan (TEN)
25. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
26. POL    RYAN Archie (EFE)
27. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
28. POL    GELDERS Gil (SOQ)
29. POL    HUBY Antoine (SOQ)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
Anderis    6991
4. POL Roman Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    PHILIPSEN Jasper (ADC)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AUGUST Andrew (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    CALZONI Walter (Q36)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    BOVEN Lars (ADC)
11. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
12. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
13. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
14. POL    COSTIOU Ewen (ARK)
15. POL    FRIGO Marco (IPT)
16. POL    KIELICH Timo (ADC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    ZANONCELLO Enrico (VBF)
19. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
20. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    VALGREN Michael (EFE)
23. POL    FROOME Chris (IPT)
24. POL    BERCKMOES Jenno (LTD)
25. POL    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
26. POL    TEJADA Harold (AST)
27. POL    FABBRO Matteo (PTK)
28. POL    CRAS Steff (TEN)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
  
Roman    6809
5. POL FairPlay  1. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
2. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
3. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
4. POL    GELDERS Gil (SOQ)
5. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    RYAN Archie (EFE)
8. POL    TURNER Ben (IGD)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    POOLE Max (DFP)
15. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
16. POL    AYUSO Juan (UAD)
17. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
18. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
19. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
20. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
21. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
22. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
23. POL    TRATNIK Jan (TVL)
24. POL    GLOAG Thomas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
28. POL    UHLIG Henri (ADC)
29. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
30. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  6739
6. POL Dunajec  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
6. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
7. POL    NYS Thibau (LTK)
8. POL    MORGADO António (UAD)
9. POL    LECERF William Junior (SOQ)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    SEGAERT Alec (LTD)
12. POL    ARRIETA Igor (UAD)
13. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
14. POL    RYAN Archie (EFE)
15. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
18. POL    GELDERS Gil (SOQ)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    TARLING Joshua (IGD)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    MARTINELLI Alessio (VBF)
24. POL    KUSS Sepp (TVL)
25. POL    HEALY Ben (EFE)
26. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
27. POL    GERMANI Lorenzo (GFC)
28. POL    GLOAG Thomas (TVL)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
  
kosa84    6734
7. POL RODACY KAMRACI TEAM  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    KIELICH Timo (ADC)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    TURNER Ben (IGD)
11. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
19. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    RAISBERG Nadav (IPT)
24. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
25. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
26. POL    VAN TRICHT Floris (ICA)
27. POL    HERZOG Emil (BOH)
28. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021  6337
8. POL Team Młodych-Gniewnych  1. POL    AUGUST Andrew (IGD)
2. POL    SINKELDAM Ramon (ADC)
3. POL    HERZOG Emil (BOH)
4. POL    STORM Theodor (IGD)
5. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
6. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
7. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
8. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    ARRIETA Igor (UAD)
11. POL    RYAN Archie (EFE)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
16. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
17. POL    MORGADO António (UAD)
18. POL    TARLING Joshua (IGD)
19. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
20. POL    AYUSO Juan (UAD)
21. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
22. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
23. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
24. POL    WELSFORD Sam (BOH)
25. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
26. POL    GELDERS Gil (SOQ)
27. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
28. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
29. POL    VALTER Attila (TVL)
30. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
  
Daniel47    6252
9. POL VeloValencia  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    HEALY Ben (EFE)
3. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
4. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
5. POL    TURNER Ben (IGD)
6. POL    WRIGHT Fred (TBV)
7. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
8. POL    LEONARD Michael (IGD)
9. POL    GELDERS Gil (SOQ)
10. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
11. POL    LE BERRE Mathis (ARK)
12. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
13. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
14. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
15. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
16. POL    WALLS Matthew (GFC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
19. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
24. POL    FRIGO Marco (IPT)
25. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
26. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
27. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
28. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
29. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
30. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
  
Arturo    6242
10. POL TS Cycling Team  1. POL    BELOKI Markel (EFE)
2. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
3. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
4. POL    BITTNER Pavel (DFP)
5. POL    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
6. POL    TRÆEN Torstein (TBV)
7. POL    AUGUST Andrew (IGD)
8. POL    NORDHAGEN Jørgen (JVD)
9. POL    SENTJENS Sente (ADD)
10. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
11. POL    GELDERS Gil (SOQ)
12. POL    HUBY Antoine (SOQ)
13. POL    VAN DEN BERG Marijn (EFE)
14. POL    BERNAL Egan (IGD)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    MØRKØV Michael (AST)
17. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
18. POL    STORM Theodor (IGD)
19. POL    BOVEN Lars (ADC)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
22. POL    NYS Thibau (LTK)
23. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    MORGADO António (UAD)
26. POL    GLOAG Thomas (TVL)
27. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
28. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
29. POL    ONLEY Oscar (DFP)
30. POL    SWEENY Harry (EFE)
  
Tomek86    6200
11. POL Sultans of Cycling  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    BERNAL Egan (IGD)
4. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
5. POL    GLOAG Thomas (TVL)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    HAYTER Leo (IGD)
8. POL    LECERF William Junior (SOQ)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
11. POL    FROOME Chris (IPT)
12. POL    GELDERS Gil (SOQ)
13. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
14. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
15. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
16. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
19. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
20. POL    BELOKI Markel (EFE)
21. POL    STORM Theodor (IGD)
22. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
23. POL    GROVES Kaden (ADC)
24. POL    TURNER Ben (IGD)
25. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
26. POL    UMBA Santiago (AST)
27. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
28. POL    SAMITIER Sergio (MOV)
29. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
30. POL    BARONCINI Filippo (UAD)
  
zboro    6163
12. POL GewissEPOattack  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    GALL Felix (DAT)
6. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
7. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
8. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    MORGADO António (UAD)
11. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
12. POL    BRENNER Marco (TUD)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
16. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
19. POL    HERZOG Emil (BOH)
20. POL    AUGUST Andrew (IGD)
21. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
22. POL    FROOME Chris (IPT)
23. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
24. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
25. POL    STORM Theodor (IGD)
26. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
27. POL    LE HUITOUZE Eddy (GFC)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    MILAN Jonathan (LTK)
30. POL    VAN SINTMAARTENSDIJK Roel (IWA)
  
Clif    6138
13. POL pinks  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    AUGUST Andrew (IGD)
3. POL    UMBA Santiago (AST)
4. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
5. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
6. POL    GELDERS Gil (SOQ)
7. POL    HUBY Antoine (SOQ)
8. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
9. POL    PICKERING Finlay (TBV)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
12. POL    STORM Theodor (IGD)
13. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
14. POL    HAYTER Leo (IGD)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    BARRÉ Louis (ARK)
17. POL    TOUMIRE Hugo (COF)
18. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
19. POL    MORGADO António (UAD)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    LECERF William Junior (SOQ)
22. POL    OSBORNE Jason (ADC)
23. POL    FRETIN Milan (COF)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
26. POL    GLOAG Thomas (TVL)
27. POL    BOVEN Lars (ADC)
28. POL    PLAPP Luke (JAY)
29. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
30. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
  
agatqqa    6109
14. POL Orły Probierza  1. POL    LAPORTE Christophe (TVL)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
4. POL    LAZKANO Oier (MOV)
5. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
6. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    BAIS Davide (PTK)
11. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
12. POL    REX Laurenz (IWA)
13. POL    NYS Thibau (LTK)
14. POL    TURNER Ben (IGD)
15. POL    BAX Sjoerd (UAD)
16. POL    VADER Milan (TVL)
17. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
18. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    KUSS Sepp (TVL)
21. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
22. POL    FRIGO Marco (IPT)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    WANG Gustav (GSH)
25. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
26. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
27. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
28. POL    AYUSO Juan (UAD)
29. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
30. POL    SEGAERT Alec (LTD)
  
Ederson Palmieri    6082
15. POL Hanysy  1. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
2. POL    MORGADO António (UAD)
3. POL    NYS Thibau (LTK)
4. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
5. POL    ONLEY Oscar (DFP)
6. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
7. POL    AYUSO Juan (UAD)
8. POL    PLAPP Luke (JAY)
9. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
10. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
11. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
12. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
13. POL    GLOAG Thomas (TVL)
14. POL    WELSFORD Sam (BOH)
15. POL    ROMEO Iván (MOV)
16. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
17. POL    STEWART Jake (IPT)
18. POL    LECERF William Junior (SOQ)
19. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
20. POL    HEALY Ben (EFE)
21. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
22. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
23. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
24. POL    POOLE Max (DFP)
25. POL    VAN TRICHT Stan (ADC)
26. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
27. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
28. POL    HAYTER Leo (IGD)
29. POL    BOVEN Lars (ADC)
30. POL    PADUN Mark (COR)
  
throndor    6054
16. POL Agresywny Moscon  1. POL    MILAN Jonathan (LTK)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
4. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    GELDERS Gil (SOQ)
7. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
8. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
9. POL    HAJEK Alexander (BOH)
10. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
11. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
12. POL    UMBA Santiago (AST)
13. POL    PALENI Enzo (GFC)
14. POL    LAURANCE Axel (ADC)
15. POL    TIBERI Antonio (TBV)
16. POL    VAN GILS Maxim (LTD)
17. POL    AYUSO Juan (UAD)
18. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
19. POL    GALL Felix (DAT)
20. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
23. POL    POOLE Max (DFP)
24. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
25. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
26. POL    MARTÍNEZ Daniel Felipe (BOH)
27. POL    TULETT Ben (TVL)
28. POL    PICKERING Finlay (TBV)
29. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
30. POL    HUBY Antoine (SOQ)
  
valverde    5892
17. POL SAXO Animex  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    FABBRO Matteo (PTK)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    TIBERI Antonio (TBV)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
10. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    RYAN Archie (EFE)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    LECERF William Junior (SOQ)
18. POL    PLAPP Luke (JAY)
19. POL    VAN AERT Wout (TVL)
20. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
21. POL    VADER Milan (TVL)
22. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
23. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
24. POL    CAPIOT Amaury (ARK)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
27. POL    LAURANCE Axel (ADC)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    LAFAY Victor (DAT)
30. POL    GLOAG Thomas (TVL)
  
tomtom83    5790
18. GBR Chicken_Biriyani  1. GBR    SCHMID Mauro (JAY)
2. GBR    HOWSON Damien (Q36)
3. GBR    LAMPERTI Luke (SOQ)
4. GBR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. GBR    DE GENDT Thomas (LTD)
6. GBR    TARLING Joshua (IGD)
7. GBR    DEL TORO Isaac (UAD)
8. GBR    POGAČAR Tadej (UAD)
9. GBR    TOWNSEND Rory (Q36)
10. GBR    PLAPP Luke (JAY)
11. GBR    LEKNESSUND Andreas (UXM)
12. GBR    PITHIE Laurence (GFC)
13. GBR    KOOIJ Olav (TVL)
14. GBR    DE BONDT Dries (DAT)
15. GBR    TURNER Ben (IGD)
16. GBR    OOMEN Sam (LTK)
17. GBR    MOSCON Gianni (SOQ)
18. GBR    RYAN Archie (EFE)
19. GBR    HAGENES Per Strand (TVL)
20. GBR    DINHAM Matthew (DFP)
21. GBR    MILESI Lorenzo (MOV)
22. GBR    GHYS Robbe (ADC)
23. GBR    FOSS Tobias (IGD)
24. GBR    NYS Thibau (LTK)
25. GBR    REES Oliver (SAT)
26. GBR    AUGUST Andrew (IGD)
27. GBR    SHEEHAN Riley (IPT)
28. GBR    MORGADO António (UAD)
29. GBR    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
30. GBR    UHLIG Henri (ADC)
  
Chicken_Biriyani    5754
19. POL ZZZ  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    PEDERSEN Mads (LTK)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AYUSO Juan (UAD)
5. POL    VINE Jay (UAD)
6. POL    UMBA Santiago (AST)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    BARONCINI Filippo (UAD)
9. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
10. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
11. POL    GELDERS Gil (SOQ)
12. POL    PICKERING Finlay (TBV)
13. POL    RYAN Archie (EFE)
14. POL    VAN DER LEE Jardi Christiaan (EFE)
15. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
16. POL    CEPEDA Jefferson Alveiro (CJR)
17. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
18. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
19. POL    STEWART Campbell (JAY)
20. POL    VAN DEN BROEK Frank (DFP)
21. POL    TURNER Ben (IGD)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    WATSON Samuel (GFC)
25. POL    WALLS Matthew (GFC)
26. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
27. POL    YATES Simon (JAY)
28. POL    HUBY Antoine (SOQ)
29. POL    BOVEN Lars (ADC)
30. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
  
redzik   Zwycięzca edycji męskiej 2018  5711
20. POL kelme team  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    BELOKI Markel (EFE)
3. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
4. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
5. POL    PALENI Enzo (GFC)
6. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
7. POL    LÓPEZ Harold Martín (AST)
8. POL    RYAN Archie (EFE)
9. POL    FRIGO Marco (IPT)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
14. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
15. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
16. POL    GANNA Filippo (IGD)
17. POL    AYUSO Juan (UAD)
18. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
19. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
20. POL    MILAN Jonathan (LTK)
21. POL    TARLING Joshua (IGD)
22. POL    LAZKANO Oier (MOV)
23. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
24. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
25. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
26. POL    BENEDETTI Cesare (BOH)
27. POL    HUBY Antoine (SOQ)
28. POL    PORTER Rudy (JAY)
29. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
30. POL    GALL Felix (DAT)
  
allorc    5681
21. POL Woman Power  1. POL    SEVILLA Óscar (MED)
2. POL    OLIVEIRA Ivo (UAD)
3. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    BERNAL Egan (IGD)
6. POL    KOOIJ Olav (TVL)
7. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
8. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
9. POL    VAN DEN BERG Marijn (EFE)
10. POL    CANAL Carlos (MOV)
11. POL    WELTEN Bram (DFP)
12. POL    DE KLEIJN Arvid (TUD)
13. POL    JACKSON George (BBH)
14. POL    AYUSO Juan (UAD)
15. POL    VERNON Ethan (IPT)
16. POL    RYAN Archie (EFE)
17. POL    AUGUST Andrew (IGD)
18. POL    KRUIJSWIJK Steven (TVL)
19. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
20. POL    MOSCHETTI Matteo (Q36)
21. POL    ROWE Luke (IGD)
22. POL    CLAEYS Arno (TFB)
23. POL    VINOKUROV Nicolas (AST)
24. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
25. POL    VERGAERDE Otto (LTK)
26. POL    RIOU Alan (ARK)
27. POL    GLOAG Thomas (TVL)
28. POL    HAYTER Leo (IGD)
29. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
30. POL    PALZER Anton (BOH)
  
Agnieszka    5250
22. POL Sebkaaa Team  1. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
2. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
5. POL    GLOAG Thomas (TVL)
6. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
7. POL    AUGUST Andrew (IGD)
8. POL    ARRIETA Igor (UAD)
9. POL    HERZOG Emil (BOH)
10. POL    AYUSO Juan (UAD)
11. POL    KIELICH Timo (ADC)
12. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
13. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
16. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
17. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
18. POL    HUBY Antoine (SOQ)
19. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
20. POL    WRIGHT Fred (TBV)
21. POL    BERNAL Egan (IGD)
22. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
23. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
24. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    GANNA Filippo (IGD)
27. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
28. POL    PICKERING Finlay (TBV)
29. POL    LARSEN Niklas (UXM)
30. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
  
sebkaaa   Zwycięzca edycji męskiej 2015  5206
23. POL hrU Cycling Project  1. POL    HEALY Ben (EFE)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
6. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. POL    BAUDIN Alex (DAT)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    WALLS Matthew (GFC)
10. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
11. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
12. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
13. POL    LEONARD Michael (IGD)
14. POL    PICKERING Finlay (TBV)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    LAENGEN Vegard Stake (UAD)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
19. POL    GELDERS Gil (SOQ)
20. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
23. POL    MORGADO António (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    AUGUST Andrew (IGD)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
  
hru   Najlepszy w Vuela a Espana 2023 WNajlepszy w mistrzostwach świata 2023  5201
24. BAS jon ezeitza  1. BAS    VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. BAS    MARTINEZ Lenny (GFC)
3. BAS    GLOAG Thomas (TVL)
4. BAS    BITTNER Pavel (DFP)
5. BAS    CURRIE Logan (LTD)
6. BAS    HAGENES Per Strand (TVL)
7. BAS    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. BAS    TULETT Ben (TVL)
9. BAS    DEL TORO Isaac (UAD)
10. BAS    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. BAS    PITHIE Laurence (GFC)
12. BAS    LIPOWITZ Florian (BOH)
13. BAS    PALENI Enzo (GFC)
14. BAS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
15. BAS    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
16. BAS    BOVEN Lars (ADC)
17. BAS    VERGALLITO Luca (ADC)
18. BAS    VAN EETVELT Lennert (LTD)
19. BAS    VAN AERT Wout (TVL)
20. BAS    NYS Thibau (LTK)
21. BAS    SKJELMOSE Mattias (LTK)
22. BAS    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
23. BAS    WATSON Samuel (GFC)
24. BAS    STEINHAUSER Georg (EFE)
25. BAS    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
26. BAS    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
27. BAS    CHRISTEN Jan (UAD)
28. BAS    BAGIOLI Andrea (LTK)
29. BAS    QUINTANA Nairo (MOV)
30. BAS    RICCITELLO Matthew (IPT)
  
jon ezeitza   Najlepszy w Tour de France 2023  5095
25. ESP Lento Team  1. ESP    ASKEY Ben (CGF)
2. ESP    PLAPP Luke (JAY)
3. ESP    DE LIE Arnaud (LTD)
4. ESP    THIJSSEN Gerben (IWA)
5. ESP    MARTINEZ Lenny (GFC)
6. ESP    EVENEPOEL Remco (SOQ)
7. ESP    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
8. ESP    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
9. ESP    GLOAG Thomas (TVL)
10. ESP    HERZOG Emil (BOH)
11. ESP    UMBA Santiago (AST)
12. ESP    RAFFERTY Darren (EFE)
13. ESP    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
14. ESP    LAMPERTI Luke (SOQ)
15. ESP    MAGNIER Paul (SOQ)
16. ESP    DEL TORO Isaac (UAD)
17. ESP    BRENNER Marco (TUD)
18. ESP    STORM Theodor (IGD)
19. ESP    BONIFACE Lucas (TEN)
20. ESP    BELOKI Markel (EFE)
21. ESP    AUGUST Andrew (IGD)
22. ESP    PERSICO Davide (BWB)
23. ESP    OSBORNE Jason (ADC)
24. ESP    TOUZÉ Damien (DAT)
25. ESP    SOTO Antonio Jesús (EKP)
26. ESP    DE KLEIJN Arvid (TUD)
27. ESP    PALETTI Luca (VBF)
28. ESP    ROMO Javier (MOV)
29. ESP    PICKERING Finlay (TBV)
30. ESP    VANDENBOGAERDE Jens (GDM)
  
JOSEDIN    5074
26. POL krokiety  1. POL    YATES Simon (JAY)
2. POL    MCNULTY Brandon (UAD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    RUBIO Einer (MOV)
5. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
6. POL    SCARONI Christian (AST)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
10. POL    AUGUST Andrew (IGD)
11. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
12. POL    UMBA Santiago (AST)
13. POL    HUBY Antoine (SOQ)
14. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
15. POL    STORM Theodor (IGD)
16. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
17. POL    MORGADO António (UAD)
18. POL    BERNAL Egan (IGD)
19. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
20. POL    RIVERA Brandon Smith (IGD)
21. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
22. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
23. POL    CRAS Steff (TEN)
24. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
25. POL    GELDERS Gil (SOQ)
26. POL    VADER Milan (TVL)
27. POL    PLAPP Luke (JAY)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    PICKERING Finlay (TBV)
30. POL    STORK Florian (TUD)
  
filipp    5011
27. POL KaraVana się wykoleiła  1. POL    VAN AERT Wout (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    HERZOG Emil (BOH)
6. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
11. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
12. POL    RYAN Archie (EFE)
13. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    WALLS Matthew (GFC)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LEMMEN Bart (TVL)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
22. POL    TURNER Ben (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
25. POL    HAYTER Leo (IGD)
26. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
27. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
28. POL    VALGREN Michael (EFE)
29. POL    COLLEONI Kevin (IWA)
30. POL    GESINK Robert (TVL)
  
nawciarz   Najlepszy w Giro d'Italia 2023  4966
28. POL Wygramy! Wygramy! Wygramy!  1. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
5. POL    FROOME Chris (IPT)
6. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
7. POL    PIGANZOLI Davide (PTK)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    RYAN Archie (EFE)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
12. POL    VAN DER LEE Jardi Christiaan (EFE)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    STORM Theodor (IGD)
15. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
16. POL    HUBY Antoine (SOQ)
17. POL    GELDERS Gil (SOQ)
18. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
19. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    GAROFOLI Gianmarco (AST)
22. POL    GESINK Robert (TVL)
23. POL    LAURANCE Axel (ADC)
24. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
25. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
26. POL    GANNA Filippo (IGD)
27. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
28. POL    LECERF William Junior (SOQ)
29. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
30. POL    AYUSO Juan (UAD)
  
Optymista Dawid   Zwycięzca edycji męskiej 2016 Zwycięzca edycji męskiej 2014 Zwycięzca edycji męskiej 2013  4948
29. POL GoGoPowerRangers  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    ROWE Luke (IGD)
3. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
4. POL    MAS Lluís (END)
5. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
6. POL    GESINK Robert (TVL)
7. POL    DE LIE Axel (LDD)
8. POL    BERHANE Natnael (BGS)
9. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
10. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. POL    LEKNESSUND Andreas (UXM)
12. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
13. POL    PLAPP Luke (JAY)
14. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
15. POL    GLOAG Thomas (TVL)
16. POL    HEALY Ben (EFE)
17. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
18. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
19. POL    MILAN Jonathan (LTK)
20. POL    KNOX James (SOQ)
21. POL    HAYTER Leo (IGD)
22. POL    WARLOP Jordi (SOQ)
23. POL    DE KLEIJN Arvid (TUD)
24. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
25. POL    TARLING Joshua (IGD)
26. POL    LECERF William Junior (SOQ)
27. POL    AULAR Orluis (CJR)
28. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
29. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
30. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
  
przemoe   Zwycięzca edycji kobiecej 2016  4938
30. POL Polti  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
5. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
6. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
7. POL    TARLING Joshua (IGD)
8. POL    PLAPP Luke (JAY)
9. POL    TURNER Ben (IGD)
10. POL    GLOAG Thomas (TVL)
11. POL    ROOSEN Timo (DFP)
12. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
13. POL    PALENI Enzo (GFC)
14. POL    WALLS Matthew (GFC)
15. POL    GELDERS Gil (SOQ)
16. POL    HUBY Antoine (SOQ)
17. POL    SERRANO Javier (PTK)
18. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
19. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
20. POL    WRIGHT Fred (TBV)
21. POL    MILAN Jonathan (LTK)
22. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
23. POL    SÉNÉCHAL Florian (ARK)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
26. POL    BERNAL Egan (IGD)
27. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
28. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
29. POL    HEALY Ben (EFE)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
rojekk    4703
30. POL Ręce Pence Ence w której?  1. POL    TOLHOEK Antwan (SAT)
2. POL    SAMITIER Sergio (MOV)
3. POL    PEÑALVER Manuel (PTK)
4. POL    NORDHAGEN Jørgen (JVD)
5. POL    HVIDEBERG Jonas Iversby (UXM)
6. POL    HÄNNINEN Jaakko (DAT)
7. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
8. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
9. POL    KULSET Johannes (UXM)
10. POL    SEGAERT Alec (LTD)
11. POL    HAYTER Leo (IGD)
12. POL    BLIKRA Erlend (UXM)
13. POL    PEDRERO Antonio (MOV)
14. POL    LAURANCE Axel (ADC)
15. POL    SCHELLING Ide (AST)
16. POL    HONORÉ Mikkel Frølich (EFE)
17. POL    JUNGELS Bob (BOH)
18. POL    OLDANI Stefano (COF)
19. POL    NYS Thibau (LTK)
20. POL    THOMAS Benjamin (COF)
21. POL    ONLEY Oscar (DFP)
22. POL    VERNON Ethan (IPT)
23. POL    BERNAL Egan (IGD)
24. POL    LAZKANO Oier (MOV)
25. POL    POOLE Max (DFP)
26. POL    SOLER Marc (UAD)
27. POL    MILAN Jonathan (LTK)
28. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    LEEMREIZE Gijs (DFP)
  
CanJzarnecki    4703
32. POL Stochomania  1. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
2. POL    GLOAG Thomas (TVL)
3. POL    ONLEY Oscar (DFP)
4. POL    TULETT Ben (TVL)
5. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
6. POL    GOOSSENS Kobe (IWA)
7. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
8. POL    WELTEN Bram (DFP)
9. POL    BETTIOL Alberto (EFE)
10. POL    HARPER Chris (JAY)
11. POL    HERMANS Quinten (ADC)
12. POL    LEDANOIS Kévin (ARK)
13. POL    POLITT Nils (UAD)
14. POL    ROJAS Vicente (VBF)
15. POL    TEUNS Dylan (IPT)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    MEZGEC Luka (JAY)
18. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
19. POL    HIRT Jan (SOQ)
20. POL    LAZKANO Oier (MOV)
21. POL    VERVAEKE Louis (SOQ)
22. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
23. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
24. POL    CHAMPION Thomas (COF)
25. POL    LAAS Martin (PPT)
26. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
27. POL    MERLIER Tim (SOQ)
28. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
29. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
30. POL    LECERF William Junior (SOQ)
  
Ol1F1l    4667
33. POL Tymek Team  1. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
2. POL    BENOOT Tiesj (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    TULETT Ben (TVL)
7. POL    VALTER Attila (TVL)
8. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
11. POL    MORGADO António (UAD)
12. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
13. POL    LECERF William Junior (SOQ)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
19. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
20. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
21. POL    GESINK Robert (TVL)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
28. POL    POOLE Max (DFP)
29. POL    ARRIETA Igor (UAD)
30. POL    GELDERS Gil (SOQ)
  
Tymekk    4581
34. USA SuperChow  1. USA    SVRČEK Martin (SOQ)
2. USA    HODEG Álvaro José (UAD)
3. USA    RYAN Archie (EFE)
4. USA    KRUIJSWIJK Steven (TVL)
5. USA    RICCITELLO Matthew (IPT)
6. USA    GLOAG Thomas (TVL)
7. USA    TURNER Ben (IGD)
8. USA    VADER Milan (TVL)
9. USA    SIMMONS Quinn (LTK)
10. USA    LAURANCE Axel (ADC)
11. USA    WRIGHT Fred (TBV)
12. USA    PLAPP Luke (JAY)
13. USA    NYS Thibau (LTK)
14. USA    HAGENES Per Strand (TVL)
15. USA    GEE Derek (IPT)
16. USA    DUNBAR Eddie (JAY)
17. USA    TARLING Joshua (IGD)
18. USA    MILAN Jonathan (LTK)
19. USA    VINE Jay (UAD)
20. USA    ARENSMAN Thymen (IGD)
21. USA    GALL Felix (DAT)
22. USA    GRÉGOIRE Romain (GFC)
23. USA    PIDCOCK Thomas (IGD)
24. USA    AYUSO Juan (UAD)
25. USA    TULETT Ben (TVL)
26. USA    LEKNESSUND Andreas (UXM)
27. USA    VAN EETVELT Lennert (LTD)
28. USA    VERNON Ethan (IPT)
29. USA    BARONCINI Filippo (UAD)
30. USA    DEL TORO Isaac (UAD)
  
SuperChow    4476
35. POL Cross Is Coming  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    CATTANEO Mattia (SOQ)
3. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
4. POL    VALTER Attila (TVL)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    RYAN Archie (EFE)
7. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
8. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    MILAN Jonathan (LTK)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    GLOAG Thomas (TVL)
13. POL    SEGAERT Alec (LTD)
14. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
15. POL    SENTJENS Sente (ADD)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
18. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
19. POL    ISIDORE Noa (DAD)
20. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    GELDERS Gil (SOQ)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    AUGUST Andrew (IGD)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
28. POL    VAN AERT Wout (TVL)
29. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
30. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  4445
36. POL Armia dzidziusiów  1. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
2. POL    BERNAL Egan (IGD)
3. POL    FROOME Chris (IPT)
4. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
7. POL    HAYTER Leo (IGD)
8. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
9. POL    ONLEY Oscar (DFP)
10. POL    LEEMREIZE Gijs (DFP)
11. POL    DONOVAN Mark (Q36)
12. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
13. POL    GRADEK Kamil (TBV)
14. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
15. POL    WRIGHT Fred (TBV)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    POZZOVIVO Domenico (VBF)
18. POL    MIHOLJEVIĆ Fran (TBV)
19. POL    LECERF William Junior (SOQ)
20. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
21. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
22. POL    HEALY Ben (EFE)
23. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
24. POL    HEIDUK Kim (IGD)
25. POL    VANSEVENANT Mauri (SOQ)
26. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
27. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
28. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
29. POL    CRAS Steff (TEN)
30. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
  
boroster    4403
37. BGR Neftohimik Burgas  1. BGR    AYUSO Juan (UAD)
2. BGR    DUNBAR Eddie (JAY)
3. BGR    MILESI Lorenzo (MOV)
4. BGR    GARCÍA PIERNA Raúl (ARK)
5. BGR    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
6. BGR    BARRENETXEA Jon (MOV)
7. BGR    MILAN Jonathan (LTK)
8. BGR    CICCONE Giulio (LTK)
9. BGR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
10. BGR    MIHKELS Madis (IWA)
11. BGR    BERNAL Egan (IGD)
12. BGR    HAYTER Ethan (IGD)
13. BGR    PITHIE Laurence (GFC)
14. BGR    MARTINEZ Lenny (GFC)
15. BGR    CARAPAZ Richard (EFE)
16. BGR    KNIGHT Oliver (COF)
17. BGR    WELSFORD Sam (BOH)
18. BGR    TIBERI Antonio (TBV)
19. BGR    BURATTI Nicolò (TBV)
20. BGR    FORTUNATO Lorenzo (AST)
21. BGR    GROVES Kaden (ADC)
22. BGR    BOVEN Lars (ADC)
23. BGR    GAUTHERAT Pierre (DAT)
24. BGR    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
25. BGR    CARTHY Hugh (EFE)
26. BGR    BARONCINI Filippo (UAD)
27. BGR    SOSA Iván Ramiro (MOV)
28. BGR    GLOAG Thomas (TVL)
29. BGR    ROMO Javier (MOV)
30. BGR    NERURKAR Lukas (EFE)
  
scrooll40    4311
38. POL MERAVIGLIOSO  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    OWSIAN Łukasz (ARK)
3. POL    UMBA Santiago (AST)
4. POL    TEJADA Harold (AST)
5. POL    CAVENDISH Mark (AST)
6. POL    HAIG Jack (TBV)
7. POL    GRADEK Kamil (TBV)
8. POL    BUCHMANN Emanuel (BOH)
9. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
10. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
11. POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
12. POL    ARMIRAIL Bruno (DAT)
13. POL    HEALY Ben (EFE)
14. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
15. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
16. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
17. POL    ROMEO Iván (MOV)
18. POL    SOSA Iván Ramiro (MOV)
19. POL    MAS Enric (MOV)
20. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
21. POL    PLAPP Luke (JAY)
22. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
23. POL    VINE Jay (UAD)
24. POL    WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
25. POL    WALLAYS Jelle (COF)
26. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
27. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
28. POL    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)
29. POL    FROOME Chris (IPT)
30. POL    FELLINE Fabio (LTK)
  
wlodar    4202
39. POL Przybytek Jeźdźców  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    WELSFORD Sam (BOH)
3. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
4. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
5. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
6. POL    ASGREEN Kasper (SOQ)
7. POL    GOOSSENS Kobe (IWA)
8. POL    NYS Thibau (LTK)
9. POL    TRÆEN Torstein (TBV)
10. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
11. POL    DEGENKOLB John (DFP)
12. POL    GEE Derek (IPT)
13. POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
14. POL    HARPER Chris (JAY)
15. POL    CARR Simon (EFE)
16. POL    EEKHOFF Nils (DFP)
17. POL    EENKHOORN Pascal (LTD)
18. POL    CHARMIG Anthon (AST)
19. POL    VLIEGEN Loïc (BWB)
20. POL    GLOAG Thomas (TVL)
21. POL    LIPOWITZ Florian (BOH)
22. POL    REX Laurenz (IWA)
23. POL    CORT Magnus (UXM)
24. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
25. POL    GUGLIELMI Simon (ARK)
26. POL    DILLIER Silvan (ADC)
27. POL    FELLINE Fabio (LTK)
28. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
29. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
30. POL    DINHAM Matthew (DFP)
  
Gimpek    4184
40. POL Kanczuga  1. POL    KIELICH Timo (ADC)
2. POL    RYAN Archie (EFE)
3. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
4. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    LECERF William Junior (SOQ)
7. POL    GLOAG Thomas (TVL)
8. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
9. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
10. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
11. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    ASKEY Lewis (GFC)
14. POL    TIBERI Antonio (TBV)
15. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
16. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
17. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
18. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
19. POL    TURNER Ben (IGD)
20. POL    PEÑA Jesús David (JAY)
21. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
22. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
23. POL    GAZZOLI Michele (AST)
24. POL    ARRIETA Igor (UAD)
25. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
26. POL    GELDERS Gil (SOQ)
27. POL    HUBY Antoine (SOQ)
28. POL    POOLE Max (DFP)
29. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
30. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
  
Milvanius    4101
41. POL Średnio bym powiedział  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
4. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
5. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
6. POL    TURNER Ben (IGD)
7. POL    QUICK Blake (JAY)
8. POL    ROWE Luke (IGD)
9. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    UMBA Santiago (AST)
12. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
13. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
14. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
15. POL    LAURANCE Axel (ADC)
16. POL    COVI Alessandro (UAD)
17. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
18. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
19. POL    GANNA Filippo (IGD)
20. POL    ARRIETA Igor (UAD)
21. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
22. POL    MILAN Jonathan (LTK)
23. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
24. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
25. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
26. POL    CICCONE Giulio (LTK)
27. POL    BAX Sjoerd (UAD)
28. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
29. POL    GELDERS Gil (SOQ)
30. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
  
Mad Villain    4008
42. POL yzerman  1. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
2. POL    BOVEN Lars (ADC)
3. POL    PICKERING Finlay (TBV)
4. POL    MARTIN Guillaume (COF)
5. POL    BISSEGGER Stefan (EFE)
6. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
7. POL    STRONG Corbin (IPT)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    GANNA Filippo (IGD)
10. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
11. POL    LÓPEZ Juan Pedro (LTK)
12. POL    JACOBS Johan (MOV)
13. POL    MEZGEC Luka (JAY)
14. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
15. POL    ZIJLAARD Maikel (TUD)
16. POL    CIMOLAI Davide (MOV)
17. POL    DEKKER David (ARK)
18. POL    BOMBOI Davide (TDT)
19. POL    GRADEK Kamil (TBV)
20. POL    SAJNOK Szymon (Q36)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    LARSEN Niklas (UXM)
23. POL    GESINK Robert (TVL)
24. POL    YATES Simon (JAY)
25. POL    MAS Enric (MOV)
26. POL    PEDERSEN Martin (LTT)
27. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
28. POL    VADER Milan (TVL)
29. POL    KANTER Max (AST)
30. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
  
yzerman    3991
43. POL Gruppetto  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    VINOKUROV Nicolas (AST)
5. POL    HAJEK Alexander (BOH)
6. POL    VERRE Alessandro (ARK)
7. POL    KNIGHT Oliver (COF)
8. POL    POWLESS Neilson (EFE)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
12. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
13. POL    KRON Andreas (LTD)
14. POL    TULETT Ben (TVL)
15. POL    LAURANCE Axel (ADC)
16. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
17. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
18. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
19. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)
22. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
23. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
24. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
25. POL    ERIKSSON Jacob (TUD)
26. POL    KOLZE CHANGIZI Sebastian (TUD)
27. POL    BONIFACE Lucas (TEN)
28. POL    ASKEY Lewis (GFC)
29. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
30. POL    VAN DEN BROEK Frank (DFP)
  
Kosa    3965
44. POL Wpadzio Team  1. POL    HIRSCHI Marc (UAD)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    AYUSO Juan (UAD)
4. POL    KUSS Sepp (TVL)
5. POL    BENOOT Tiesj (TVL)
6. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
7. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
8. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
9. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
10. POL    TARLING Joshua (IGD)
11. POL    BOL Cees (AST)
12. POL    ONLEY Oscar (DFP)
13. POL    CASTROVIEJO Jonathan (IGD)
14. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
15. POL    GLOAG Thomas (TVL)
16. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
17. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
18. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
19. POL    KULSET Johannes (UXM)
20. POL    RYAN Archie (EFE)
21. POL    LEONARD Michael (IGD)
22. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
23. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
24. POL    TERCERO Fernando (PTK)
25. POL    HERZOG Emil (BOH)
26. POL    VERGAERDE Otto (LTK)
27. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
28. POL    HUBY Antoine (SOQ)
29. POL    UMBA Santiago (AST)
30. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
  
wpadzio    3924
45. POL PaVelo Cycling Team  1. POL    KOOIJ Olav (TVL)
2. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
3. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
4. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    MORO Manlio (MOV)
7. POL    GELDERS Gil (SOQ)
8. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
11. POL    BELOKI Markel (EFE)
12. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
13. POL    BOVEN Lars (ADC)
14. POL    LEMMEN Bart (TVL)
15. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
16. POL    COSTA Rui (EFE)
17. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
18. POL    FROOME Chris (IPT)
19. POL    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
20. POL    GREGAARD Jonas (LTD)
21. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
22. POL    LECERF William Junior (SOQ)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VANDEVELDE Yentl (TFB)
27. POL    CORT Magnus (UXM)
28. POL    FOSS Tobias (IGD)
29. POL    TURNER Ben (IGD)
30. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
  
PaVelo    3861
46. POL Bosman  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    GESINK Robert (TVL)
3. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
4. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
5. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
6. POL    KOOIJ Olav (TVL)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
9. POL    TOUZÉ Damien (DAT)
10. POL    CAVAGNA Rémi (MOV)
11. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
12. POL    PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)
13. POL    MILAN Jonathan (LTK)
14. POL    VERMOOTE Jelle (BWB)
15. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
16. POL    THALMANN Roland (TUD)
17. POL    LOPEZ Juan Carlos (GES)
18. POL    CATALDO Dario (LTK)
19. POL    GOUGEARD Alexis (COF)
20. POL    SCOTT Cameron (TBV)
21. POL    HUBY Antoine (SOQ)
22. POL    KELEMEN Petr (TUD)
23. POL    VINK Michael (UAD)
24. POL    FANCELLU Alessandro (Q36)
25. POL    RIOU Alan (ARK)
26. POL    DE TIER Floris (BWB)
27. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
28. POL    CHAMPION Thomas (COF)
29. POL    HERZOG Emil (BOH)
30. POL    BJERG Mikkel (UAD)
  
Bosman    3165
47. POL bunga bunga  1. POL    GESINK Robert (TVL)
2. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
3. POL    PUCCIO Salvatore (IGD)
4. POL    WURF Cameron (IGD)
5. POL    ROWE Luke (IGD)
6. POL    AUGUST Andrew (IGD)
7. POL    CATALDO Dario (LTK)
8. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
9. POL    HUBY Antoine (SOQ)
10. POL    GELDERS Gil (SOQ)
11. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
12. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
13. POL    GANNA Filippo (IGD)
14. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
15. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
16. POL    KUSS Sepp (TVL)
17. POL    HEALY Ben (EFE)
18. POL    RUBIO Einer (MOV)
19. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
20. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
21. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
22. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
23. POL    VINK Michael (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    BELOKI Markel (EFE)
26. POL    VERMEERSCH Florian (LTD)
27. POL    GALL Felix (DAT)
28. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
29. POL    STORM Theodor (IGD)
30. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
  
kolvit   Zwycięzca edycji męskiej 2020 Zwycięzca edycji męskiej 2017  3151
48. AFG Chicken_Dhansak  1. AFG    YATES Adam (UAD)
2. AFG    YATES Simon (JAY)
3. AFG    PIDCOCK Thomas (IGD)
4. AFG    HAYTER Ethan (IGD)
5. AFG    THOMAS Geraint (IGD)
6. AFG    TURNER Ben (IGD)
7. AFG    TARLING Joshua (IGD)
8. AFG    CAVENDISH Mark (AST)
9. AFG    ASKEY Lewis (GFC)
10. AFG    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
11. AFG    VERNON Ethan (IPT)
12. AFG    POOLE Max (DFP)
13. AFG    ONLEY Oscar (DFP)
14. AFG    TULETT Ben (TVL)
15. AFG    CARR Simon (EFE)
16. AFG    WRIGHT Fred (TBV)
17. AFG    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
18. AFG    PICKERING Finlay (TBV)
19. AFG    ROWE Luke (IGD)
20. AFG    KNIGHT Oliver (COF)
21. AFG    WOOD Harrison (COF)
22. AFG    NERURKAR Lukas (EFE)
23. AFG    DONOVAN Mark (Q36)
24. AFG    WALLS Matthew (GFC)
25. AFG    REES Oliver (SAT)
26. AFG    SHAW James (EFE)
27. AFG    WILLIAMS Stephen (IPT)
28. AFG    JOHNSTON Calum (CJR)
29. AFG    FROOME Chris (IPT)
30. AFG    KNOX James (SOQ)
  
Chicken_Dhansak    2986
49. POL LB Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
4. POL    TURNER Ben (IGD)
5. POL    MORGADO António (UAD)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
8. POL    CAVENDISH Mark (AST)
9. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
10. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
11. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
12. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
13. POL    HAYTER Leo (IGD)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
16. POL    GUDMESTAD Tord (UXM)
17. POL    STORM Theodor (IGD)
18. POL    HAJEK Alexander (BOH)
19. POL    HERZOG Emil (BOH)
20. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    UMBA Santiago (AST)
23. POL    GLOAG Thomas (TVL)
24. POL    NAESEN Oliver (DAT)
25. POL    PITHIE Laurence (GFC)
26. POL    TIBERI Antonio (TBV)
27. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
28. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    ENGELHARDT Felix (JAY)
  
lokalny biznesmen    2973
50. POL BMC  1. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
2. POL    MILAN Jonathan (LTK)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    LAURANCE Axel (ADC)
5. POL    ONLEY Oscar (DFP)
6. POL    GLOAG Thomas (TVL)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    MORGADO António (UAD)
10. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
11. POL    VALGREN Michael (EFE)
12. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
13. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
14. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
15. POL    PEÑA Jesús David (JAY)
16. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
17. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    MIHKELS Madis (IWA)
20. POL    THOMAS Geraint (IGD)
21. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
22. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
23. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
24. POL    AYUSO Juan (UAD)
25. POL    TULETT Ben (TVL)
26. POL    WRIGHT Fred (TBV)
27. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
28. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
29. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
30. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
  
Nakazar    2803
51. POL ObiFujiTeam  1. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. POL    KOOIJ Olav (TVL)
3. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
4. POL    BURGAUDEAU Mathieu (TEN)
5. POL    VERMAERKE Kevin (DFP)
6. POL    BARRENETXEA Jon (MOV)
7. POL    MAYRHOFER Marius (TUD)
8. POL    BEULLENS Cedric (LTD)
9. POL    WIGGINS Ben (HBA)
10. POL    AAGAARD HANSEN Tobias (BPC)
11. POL    GROVES Kaden (ADC)
12. POL    ŤOUPALÍK Adam (TDT)
13. POL    HÄNNINEN Jaakko (DAT)
14. POL    ERMAKOV Roman (CTF)
15. POL    COLNAGHI Luca (VBF)
16. POL    BALMER Alexandre (JAY)
17. POL    BALDERSTONE Abel (CJR)
18. POL    SWEENY Harry (EFE)
19. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
20. POL    STORM Theodor (IGD)
21. POL    ISIDORE Noa (DAD)
22. POL    ROMO Javier (MOV)
23. POL    MARTÍN Alex (PTK)
24. POL    BRENNSÆTER Trym (TIR)
25. POL    SCOTSON Callum (JAY)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    BOMBOI Davide (TDT)
28. POL    HEIDUK Kim (IGD)
29. POL    ZUKOWSKY Nickolas (Q36)
30. POL    KIELICH Timo (ADC)
  
obi    2722
52. POL Schleck łańcuch trafił  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    TARLING Joshua (IGD)
3. POL    LAZKANO Oier (MOV)
4. POL    ENGELHARDT Felix (JAY)
5. POL    VAN GILS Maxim (LTD)
6. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
7. POL    POOLE Max (DFP)
8. POL    TULETT Ben (TVL)
9. POL    ALEOTTI Giovanni (BOH)
10. POL    FOSS Tobias (IGD)
11. POL    VANSEVENANT Mauri (SOQ)
12. POL    VAN TRICHT Stan (ADC)
13. POL    DE GENDT Aimé (COF)
14. POL    CRADDOCK Lawson (JAY)
15. POL    VALTER Attila (TVL)
16. POL    TIBERI Antonio (TBV)
17. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
18. POL    AFFINI Edoardo (TVL)
19. POL    VERVAEKE Louis (SOQ)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
22. POL    BRENNER Marco (TUD)
23. POL    EWAN Caleb (JAY)
24. POL    KIRSCH Alex (LTK)
25. POL    CALMEJANE Lilian (IWA)
26. POL    HUYS Laurens (ARK)
27. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
28. POL    CONTI Valerio (COR)
29. POL    BERNAL Egan (IGD)
30. POL    RYAN Archie (EFE)
  
Goalkeeper   Zwycięzca edycji kobiecej 2021  2703
53. POL JUSKI TEAM  1. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
3. POL    VAN AERT Wout (TVL)
4. POL    ADAMIETZ Johannes (LTD)
5. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
6. POL    VINK Michael (UAD)
7. POL    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
8. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
9. POL    QUICK Blake (JAY)
10. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
11. POL    HUBY Antoine (SOQ)
12. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
13. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
14. POL    GESINK Robert (TVL)
15. POL    BRUN Nils (TUD)
16. POL    BENEDETTI Cesare (BOH)
17. POL    HAJEK Alexander (BOH)
18. POL    GRADEK Kamil (TBV)
19. POL    WOOD Harrison (COF)
20. POL    STORM Theodor (IGD)
21. POL    PORTER Rudy (JAY)
22. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
23. POL    ALMEIDA João (UAD)
24. POL    MOHORIČ Matej (TBV)
25. POL    CICCONE Giulio (LTK)
26. POL    HERZOG Emil (BOH)
27. POL    SCULLY Tom (EFE)
28. POL    SCOTT Cameron (TBV)
29. POL    PLAPP Luke (JAY)
30. POL    KWIATKOWSKI Michał (IGD)
  
JUSKI   Zwycięzca edycji kobiecej 2018  2399
54. POL Terror  1. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
2. POL    WALLS Matthew (GFC)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
5. POL    TURNER Ben (IGD)
6. POL    AUGUST Andrew (IGD)
7. POL    BENNETT Sam (DAT)
8. POL    GAZZOLI Michele (AST)
9. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
10. POL    POOLE Max (DFP)
11. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
12. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
13. POL    PLAPP Luke (JAY)
14. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
15. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
18. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
19. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
20. POL    TURGIS Anthony (TEN)
21. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
22. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
23. POL    LAURANCE Axel (ADC)
24. POL    ONLEY Oscar (DFP)
25. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
26. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
27. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
28. POL    VERNON Ethan (IPT)
29. POL    BRENNER Marco (TUD)
30. POL    GELDERS Gil (SOQ)
  
liiio    2364
55. POL Team złoty pociąg  1. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    SEGAERT Alec (LTD)
7. POL    LAURANCE Axel (ADC)
8. POL    GALL Felix (DAT)
9. POL    ADRIÀ Roger (BOH)
10. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
11. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
12. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
13. POL    GROVES Kaden (ADC)
14. POL    KUSS Sepp (TVL)
15. POL    WRIGHT Fred (TBV)
16. POL    MILAN Jonathan (LTK)
17. POL    VADER Milan (TVL)
18. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
19. POL    MAYRHOFER Marius (TUD)
20. POL    VERNON Ethan (IPT)
21. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
22. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
23. POL    MIHKELS Madis (IWA)
24. POL    NYS Thibau (LTK)
25. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
26. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
27. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
28. POL    MORGADO António (UAD)
29. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
30. POL    ONLEY Oscar (DFP)
  
Enor    2345
56. POL Die Fahne hoch  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
10. POL    RYAN Archie (EFE)
11. POL    HERZOG Emil (BOH)
12. POL    AUGUST Andrew (IGD)
13. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    STORM Theodor (IGD)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LE HUITOUZE Eddy (GFC)
18. POL    GELDERS Gil (SOQ)
19. POL    HUBY Antoine (SOQ)
20. POL    UMBA Santiago (AST)
21. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
22. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
23. POL    PICKERING Finlay (TBV)
24. POL    FROOME Chris (IPT)
25. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
26. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
27. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
28. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
29. POL    MORGADO António (UAD)
30. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
  
Janusz Tracz    626
57. POL Namco Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
3. POL    RYAN Archie (EFE)
4. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
5. POL    GAZZOLI Michele (AST)
6. POL    ŤOUPALÍK Adam (TDT)
7. POL    SYRITSA Gleb (AST)
8. POL    CANAL Carlos (MOV)
9. POL    CALZONI Walter (Q36)
10. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
11. POL    PACHER Quentin (GFC)
12. POL    LAURANCE Axel (ADC)
13. POL    TESFATSION Natnael (LTK)
14. POL    MILAN Jonathan (LTK)
15. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
16. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
17. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
18. POL    VAN MECHELEN Vlad (DDS)
19. POL    RUDYK Bartosz (ATT)
20. POL    STOSZ Patryk (RSW)
21. POL    BUDZINSKI Marcin (WIB)
22. POL    PRADES Benjamín (VCF)
23. POL    VAN ENGELEN Adne (ROI)
24. POL    CARSTENSEN Lucas (RJC)
25. POL    BANASZEK Alan (MSP)
26. POL    KULSET Johannes (UXM)
27. POL    STEDMAN Maximilian (BGS)
28. POL    REGUIGUI Youcef (TSG)
29. POL    SEGAERT Alec (LTD)
30. POL    BERWICK Sebastian (CJR)
  
Ankorn    0
57. POL Lotos Ustka  1. POL    VERRE Alessandro (ARK)
2. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
3. POL    HERZOG Emil (BOH)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    VALGREN Michael (EFE)
6. POL    TURNER Ben (IGD)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
9. POL    BERNAL Egan (IGD)
10. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
11. POL    GALL Felix (DAT)
12. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
15. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
16. POL    GELDERS Gil (SOQ)
17. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
18. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
19. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    AUGUST Andrew (IGD)
22. POL    POOLE Max (DFP)
23. POL    RYAN Archie (EFE)
24. POL    BAUHAUS Phil (TBV)
25. POL    UMBA Santiago (AST)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
28. POL    KUSS Sepp (TVL)
29. POL    THOMAS Geraint (IGD)
30. POL    WRIGHT Fred (TBV)
  
Ustecky07    0
57. POL Azmira  1. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
2. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
3. POL    DEGENKOLB John (DFP)
4. POL    REX Laurenz (IWA)
5. POL    URÁN Rigoberto (EFE)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
8. POL    SEPÚLVEDA Eduardo (LTD)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    DURBRIDGE Luke (JAY)
11. POL    LAPEIRA Paul (DAT)
12. POL    PEDRERO Antonio (MOV)
13. POL    MAJKA Rafał (UAD)
14. POL    BRAMBILLA Gianluca (Q36)
15. POL    IZAGIRRE Gorka (COF)
16. POL    MUÑOZ Cristian Camilo (TNC)
17. POL    POLITT Nils (UAD)
18. POL    KWIATKOWSKI Michał (IGD)
19. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
20. POL    AFFINI Edoardo (TVL)
21. POL    ALHAMMADI Abdulla (UAZ)
22. POL    ÅRNES Daniel (UDT)
23. POL    ALLEVA Edoardo Mauro (SIS)
24. POL    AUGÉ Ronan (CGF)
25. POL    WALLAYS Jelle (COF)
26. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
27. POL    MATTHYS Louka (BWB)
28. POL    SCHMITZ Campo (TSM)
29. POL    BERNAL Egan (IGD)
30. POL    MOLLEMA Bauke (LTK)
  
ethaniel    0


Ostatnie wyścigi:

Giro d'Italia po 17 etapie

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. NEDRęce Pence Ence w której?1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. GBR VERNON Ethan (IPT)
3. FRA THOMAS Benjamin (COF)
4. ITA MILAN Jonathan (LTK)
5. DEN HONORÉ Mikkel Frølich (EFE)
6. ITA OLDANI Stefano (COF)
7. NED LEEMREIZE Gijs (DFP)
  
CanJzarnecki   948
2. NEDChicken_Biriyani1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. NZL PITHIE Laurence (GFC)
4. NED KOOIJ Olav (TVL)
5. ITA MILESI Lorenzo (MOV)
6. NOR FOSS Tobias (IGD)
7. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
8. ESP SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
  
Chicken_Biriyani   860
3. ESPKanczuga1. AUS PLAPP Luke (JAY)
2. ITA TIBERI Antonio (TBV)
3. COL QUINTANA Nairo (MOV)
4. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
5. GBR POOLE Max (DFP)
6. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
7. FRA PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
  
Milvanius   845
4. FRAWoman Power1. NED KOOIJ Olav (TVL)
2. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
3. NED WELTEN Bram (DFP)
4. GBR VERNON Ethan (IPT)
5. COL QUINTANA Nairo (MOV)
6. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
7. FRA RIOU Alan (ARK)
  
Agnieszka   767
5. FRASultans of Cycling1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
3. COL QUINTANA Nairo (MOV)
4. AUS GROVES Kaden (ADC)
  
zboro   759
6. AUSVeloValencia1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. FRA PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
3. ITA FRIGO Marco (IPT)
4. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
  
Arturo   713
7. ITARODACY KAMRACI TEAM1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. NZL PITHIE Laurence (GFC)
3. AUS PLAPP Luke (JAY)
4. BEL KIELICH Timo (ADC)
5. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
6. ISR RAISBERG Nadav (IPT)
  
Wosiu07   704
8. ISRpinks1. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
4. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
5. FRA BARRÉ Louis (ARK)
  
agatqqa   703
9. FRARoman Team1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. ITA FRIGO Marco (IPT)
3. ITA FABBRO Matteo (PTK)
4. FRA COSTIOU Ewen (ARK)
5. BEL KIELICH Timo (ADC)
6. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
7. ITA ZAMBANINI Edoardo (TBV)
8. DEN VALGREN Michael (EFE)
  
Roman   693
10. DENAgresywny Moscon1. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
2. ITA TIBERI Antonio (TBV)
3. ITA MILAN Jonathan (LTK)
4. ITA GANNA Filippo (IGD)
5. COL MARTÍNEZ Daniel Felipe (BOH)
6. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
7. AUT KEPPLINGER Rainer (TBV)
8. FRA ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
  
valverde   682
11. FRAZygzaki1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
3. EST MIHKELS Madis (IWA)
4. GBR POOLE Max (DFP)
  
rogerg   653
12. GBRDie Fahne hoch1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
  
Janusz Tracz   626
13. SLOPolti1. ITA GANNA Filippo (IGD)
2. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
3. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
4. FRA PALENI Enzo (GFC)
5. ITA MILAN Jonathan (LTK)
6. AUS PLAPP Luke (JAY)
  
rojekk   495
14. AUSBosman1. NED GESINK Robert (TVL)
2. NED KOOIJ Olav (TVL)
3. FRA TOUZÉ Damien (DAT)
4. FRA PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
5. ITA MILAN Jonathan (LTK)
6. FRA RIOU Alan (ARK)
7. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
8. DEN BJERG Mikkel (UAD)
  
Bosman   486
15. DENNeftohimik Burgas1. ITA MILESI Lorenzo (MOV)
2. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
3. ITA MILAN Jonathan (LTK)
4. NZL PITHIE Laurence (GFC)
5. ITA TIBERI Antonio (TBV)
6. GBR CARTHY Hugh (EFE)
7. AUS GROVES Kaden (ADC)
8. ITA FORTUNATO Lorenzo (AST)
  
scrooll40   438
16. ITASAXO Animex1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. ITA FABBRO Matteo (PTK)
3. ITA TIBERI Antonio (TBV)
4. ITA MILAN Jonathan (LTK)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
6. COL QUINTANA Nairo (MOV)
  
tomtom83   426
17. COLFerrari&Fuentes1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
3. AUS PLAPP Luke (JAY)
4. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
5. ITA FRIGO Marco (IPT)
6. ITA MILAN Jonathan (LTK)
7. DEN VALGREN Michael (EFE)
  
Mr_X   403
18. DENkelme team1. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
2. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
3. ITA MILAN Jonathan (LTK)
4. ITA GANNA Filippo (IGD)
5. ITA FRIGO Marco (IPT)
6. FRA PALENI Enzo (GFC)
  
allorc   402
19. FRAŚrednio bym powiedział1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. ITA GANNA Filippo (IGD)
3. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
4. ITA MILAN Jonathan (LTK)
5. GER SCHACHMANN Maximilian (BOH)
  
Mad Villain   400
20. GERyzerman1. ITA MILAN Jonathan (LTK)
2. ITA GANNA Filippo (IGD)
3. ESP LÓPEZ Juan Pedro (LTK)
4. SLO MEZGEC Luka (JAY)
5. GER KANTER Max (AST)
6. ITA CIMOLAI Davide (MOV)
7. NED DEKKER David (ARK)
8. NED GESINK Robert (TVL)
  
yzerman   368
21. NEDSuperChow1. GBR VERNON Ethan (IPT)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
4. ITA MILAN Jonathan (LTK)
5. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
  
SuperChow   366
22. NEDCross Is Coming1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. ITA MILAN Jonathan (LTK)
3. COL QUINTANA Nairo (MOV)
4. HUN VALTER Attila (TVL)
5. USA SHEFFIELD Magnus (IGD)
  
hunterp   336
23. USAGewissEPOattack1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. ITA MILAN Jonathan (LTK)
3. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
4. ESP SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
5. NED VAN SINTMAARTENSDIJK Roel (IWA)
  
Clif   327
24. NEDGoGoPowerRangers1. NED GESINK Robert (TVL)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
5. ITA MILAN Jonathan (LTK)
  
przemoe   308
25. ITATerror1. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
2. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
3. COL QUINTANA Nairo (MOV)
4. AUS PLAPP Luke (JAY)
5. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
6. GBR VERNON Ethan (IPT)
7. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
  
liiio   218
26. ITAStochomania1. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
2. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
3. BEL MERLIER Tim (SOQ)
4. ITA PICCOLO Andrea (EFE)
5. BEL HERMANS Quinten (ADC)
6. CZE HIRT Jan (SOQ)
7. SLO MEZGEC Luka (JAY)
8. NED WELTEN Bram (DFP)
  
Ol1F1l   213
27. NEDArmia dzidziusiów1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. ITA POZZOVIVO Domenico (VBF)
3. ECU NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
4. BEL VANSEVENANT Mauri (SOQ)
5. COL QUINTANA Nairo (MOV)
6. NED LEEMREIZE Gijs (DFP)
  
boroster   211
27. NEDjon ezeitza1. COL QUINTANA Nairo (MOV)
2. NZL PITHIE Laurence (GFC)
3. GER LIPOWITZ Florian (BOH)
4. DEN ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
5. GER STEINHAUSER Georg (EFE)
6. ITA BAGIOLI Andrea (LTK)
7. ITA ZAMBANINI Edoardo (TBV)
8. FRA PALENI Enzo (GFC)
  
jon ezeitza   211
29. FRAWygramy! Wygramy! Wygramy!1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. COL QUINTANA Nairo (MOV)
3. NED GESINK Robert (TVL)
4. ITA GANNA Filippo (IGD)
5. ITA PIGANZOLI Davide (PTK)
6. ITA PELLIZZARI Giulio (VBF)
7. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
  
Optymista Dawid   193
30. USAPrzybytek Jeźdźców1. FRA ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
2. COL QUINTANA Nairo (MOV)
3. NOR TRÆEN Torstein (TBV)
4. GBR CARR Simon (EFE)
5. POL ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
6. AUS WELSFORD Sam (BOH)
7. GER LIPOWITZ Florian (BOH)
  
Gimpek   190
31. GERPaVelo Cycling Team1. NED KOOIJ Olav (TVL)
2. COL QUINTANA Nairo (MOV)
3. NOR FOSS Tobias (IGD)
4. ESP SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
  
PaVelo   188
32. ESPEF Education Second-DifficultPost1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. GBR POOLE Max (DFP)
3. NZL PITHIE Laurence (GFC)
4. AUS PLAPP Luke (JAY)
5. NED ARENSMAN Thymen (IGD)
6. BEL KIELICH Timo (ADC)
7. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
  
Anderis   173
33. USAMERAVIGLIOSO1. GER SCHACHMANN Maximilian (BOH)
2. POL ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
3. USA SHEFFIELD Magnus (IGD)
4. NED JAKOBSEN Fabio (DFP)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
  
wlodar   166
34. AUSObiFujiTeam1. NED KOOIJ Olav (TVL)
2. GER MAYRHOFER Marius (TUD)
3. USA VERMAERKE Kevin (DFP)
4. AUS GROVES Kaden (ADC)
5. BEL KIELICH Timo (ADC)
  
obi   158
35. BELbunga bunga1. COL RUBIO Einer (MOV)
2. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
3. ITA GANNA Filippo (IGD)
4. NED GESINK Robert (TVL)
5. ITA PUCCIO Salvatore (IGD)
  
kolvit   157
36. ITAkrokiety1. COL RUBIO Einer (MOV)
2. ITA SCARONI Christian (AST)
3. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
4. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
5. AUS PLAPP Luke (JAY)
6. GER STORK Florian (TUD)
  
filipp   141
37. GERTeam Młodych-Gniewnych1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. COL QUINTANA Nairo (MOV)
3. HUN VALTER Attila (TVL)
4. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
5. ESP SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
  
Daniel47   133
38. ESPGruppetto1. ITA GANNA Filippo (IGD)
2. COL QUINTANA Nairo (MOV)
3. ITA VERRE Alessandro (ARK)
4. GBR ASKEY Lewis (GFC)
  
Kosa   128
39. GBRSchleck łańcuch trafił1. GBR POOLE Max (DFP)
2. ITA ALEOTTI Giovanni (BOH)
3. BEL VANSEVENANT Mauri (SOQ)
4. ITA TIBERI Antonio (TBV)
5. ITA AFFINI Edoardo (TVL)
6. BEL DE GENDT Aimé (COF)
7. AUS EWAN Caleb (JAY)
  
Goalkeeper   118
40. AUSSebkaaa Team1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. ITA GANNA Filippo (IGD)
3. BEL KIELICH Timo (ADC)
  
sebkaaa   114
40. BELWpadzio Team1. ITA GANNA Filippo (IGD)
2. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
  
wpadzio   114
42. BELChicken_Dhansak1. GBR THOMAS Geraint (IGD)
2. GBR CARR Simon (EFE)
3. GBR VERNON Ethan (IPT)
4. GBR ASKEY Lewis (GFC)
5. GBR WOOD Harrison (COF)
  
Chicken_Dhansak   102
43. GBRTS Cycling Team1. NOR TRÆEN Torstein (TBV)
2. FRA ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
  
Tomek86   91
44. FRAhrU Cycling Project1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. NED JAKOBSEN Fabio (DFP)
3. DEN ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
4. NOR LAENGEN Vegard Stake (UAD)
5. FRA BAUDIN Alex (DAT)
6. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
  
hru   90
45. USAFairPlay1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. USA SHEFFIELD Magnus (IGD)
3. SLO TRATNIK Jan (TVL)
4. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
5. GBR POOLE Max (DFP)
  
kamil7   87
46. GBRLento Team1. AUS PLAPP Luke (JAY)
2. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
3. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
4. FRA TOUZÉ Damien (DAT)
  
JOSEDIN   83
47. FRAHanysy1. COL QUINTANA Nairo (MOV)
2. AUS PLAPP Luke (JAY)
3. AUS WELSFORD Sam (BOH)
4. ESP ROMEO Iván (MOV)
5. GBR POOLE Max (DFP)
  
throndor   82
48. GBRKaraVana się wykoleiła1. NED GESINK Robert (TVL)
2. ITA COLLEONI Kevin (IWA)
3. AUT KEPPLINGER Rainer (TBV)
4. DEN VALGREN Michael (EFE)
  
nawciarz   53
49. DENJUSKI TEAM 1. AUS PLAPP Luke (JAY)
2. NED GESINK Robert (TVL)
3. GBR WOOD Harrison (COF)
  
JUSKI   50
50. GBRTymek Team1. BEL UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. HUN VALTER Attila (TVL)
3. NED GESINK Robert (TVL)
4. USA LAMPERTI Luke (SOQ)
  
Tymekk   42
51. USAOrły Probierza 1. ITA FRIGO Marco (IPT)
2. FRA LAPORTE Christophe (TVL)
3. ITA MILESI Lorenzo (MOV)
4. ITA BAIS Davide (PTK)
5. ITA PICCOLO Andrea (EFE)
  
Ederson Palmieri   26
52. ITAZZZ1. ITA MILESI Lorenzo (MOV)
  
redzik   5
53. ITADunajec1. ITA MARTINELLI Alessio (VBF)
2. IRL DUNBAR Eddie (JAY)
3. ITA GERMANI Lorenzo (GFC)
  
kosa84   0


Boucles de la Mayenne zgłoszone drużyny

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. ITAArmia dzidziusiów1. ESP ZUBELDIA Unai (EUS)
2. POL GRYGOWSKI Hubert (ABD)
  
boroster   0
1. POLBosman1. FRA CAVAGNA Rémi (MOV)
2. COL HODEG Álvaro José (UAD)
3. SUI THALMANN Roland (TUD)
4. CZE KELEMEN Petr (TUD)
5. NZL VINK Michael (UAD)
  
Bosman   0
1. NZLChicken_Biriyani1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
2. FRA VADIC Baptiste (TEN)
3. ESP BONILLO Iker (EUS)
  
Chicken_Biriyani   0
1. ESPChicken_Dhansak1. GBR WALLS Matthew (GFC)
2. GBR ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
  
Chicken_Dhansak   0
1. GBRCross Is Coming1. COL HODEG Álvaro José (UAD)
  
hunterp   0
1. COLEF Education Second-DifficultPost1. FRA GRUEL Thibaud (CGF)
  
Anderis   0
1. FRAFerrari&Fuentes1. ESP ZUBELDIA Unai (EUS)
  
Mr_X   0
1. ESPGewissEPOattack1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
  
Clif   0
1. BELGoGoPowerRangers1. BEL DE LIE Axel (LDD)
2. VEN AULAR Orluis (CJR)
3. POL GRYGOWSKI Hubert (ABD)
  
przemoe   0
1. POLHanysy1. ESP ROMEO Iván (MOV)
  
throndor   0
1. ESPhrU Cycling Project1. FRA RETAILLEAU Valentin (DAT)
2. GBR WALLS Matthew (GFC)
  
hru   0
1. GBRjon ezeitza1. GBR ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
2. GBR WATSON Samuel (GFC)
  
jon ezeitza   0
1. GBRJUSKI TEAM 1. NZL VINK Michael (UAD)
2. AUS QUICK Blake (JAY)
  
JUSKI   0
1. AUSKaraVana się wykoleiła1. FRA GAUTHERAT Pierre (DAT)
2. GBR WALLS Matthew (GFC)
3. COL HODEG Álvaro José (UAD)
  
nawciarz   0
1. COLkelme team1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
2. ESP GUARDEÑO Jaume (CJR)
3. FRA VADIC Baptiste (TEN)
  
allorc   0
1. FRAkrokiety1. FRA LABROSSE Jordan (DAT)
  
filipp   0
1. FRALento Team1. FRA BOULET Enzo (UCN)
  
JOSEDIN   0
1. FRANeftohimik Burgas1. FRA GAUTHERAT Pierre (DAT)
2. ITA BARONCINI Filippo (UAD)
  
scrooll40   0
1. ITAOrły Probierza 1. NED BAX Sjoerd (UAD)
  
Ederson Palmieri   0
1. NEDPaVelo Cycling Team1. ITA MORO Manlio (MOV)
2. GBR ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
3. DEN GREGAARD Jonas (LTD)
4. FRA VADIC Baptiste (TEN)
  
PaVelo   0
1. FRApinks1. FRA LABROSSE Jordan (DAT)
  
agatqqa   0
1. FRAPolti1. GBR WALLS Matthew (GFC)
2. ESP SERRANO Javier (PTK)
  
rojekk   0
1. ESPRęce Pence Ence w której?1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
2. ESP SAMITIER Sergio (MOV)
3. ESP PEÑALVER Manuel (PTK)
4. ESP ZUBELDIA Unai (EUS)
  
CanJzarnecki   0
1. ESPRODACY KAMRACI TEAM1. DEN FOLDAGER Anders (JAY)
  
Wosiu07   0
1. DENRoman Team1. ESP ZUBELDIA Unai (EUS)
2. FRA VADIC Baptiste (TEN)
  
Roman   0
1. FRASebkaaa Team1. ESP GUARDEÑO Jaume (CJR)
2. FRA VADIC Baptiste (TEN)
3. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
  
sebkaaa   0
1. BELSultans of Cycling1. ESP GUARDEÑO Jaume (CJR)
2. COL HODEG Álvaro José (UAD)
3. ESP SAMITIER Sergio (MOV)
4. ITA BARONCINI Filippo (UAD)
5. ESP ZUBELDIA Unai (EUS)
  
zboro   0
1. ESPŚrednio bym powiedział1. AUS QUICK Blake (JAY)
2. COL HODEG Álvaro José (UAD)
3. NED BAX Sjoerd (UAD)
4. ESP ZUBELDIA Unai (EUS)
  
Mad Villain   0
1. ESPTeam Młodych-Gniewnych1. COL HODEG Álvaro José (UAD)
  
Daniel47   0
1. COLTerror1. GBR WALLS Matthew (GFC)
  
liiio   0
1. GBRTS Cycling Team1. NED VAN DEN BERG Marijn (EFE)
  
Tomek86   0
1. NEDWoman Power1. POR OLIVEIRA Ivo (UAD)
2. NED VAN DEN BERG Marijn (EFE)
3. ESP CANAL Carlos (MOV)
4. ITA MOSCHETTI Matteo (Q36)
5. FRA GRUEL Thibaud (CGF)
6. BEL VERBRUGGHE Jens (CGF)
  
Agnieszka   0
1. BELWpadzio Team1. SUI HIRSCHI Marc (UAD)
2. FRA RETAILLEAU Valentin (DAT)
3. FRA VADIC Baptiste (TEN)
4. ESP ZUBELDIA Unai (EUS)
  
wpadzio   0
1. ESPyzerman1. SUI BISSEGGER Stefan (EFE)
2. POL SAJNOK Szymon (Q36)
  
yzerman   0
1. POLZygzaki1. GBR WATSON Samuel (GFC)
2. POL SAJNOK Szymon (Q36)
3. POL GRYGOWSKI Hubert (ABD)
  
rogerg   0


Tour of Norway zgłoszone drużyny

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. POLAgresywny Moscon1. NED GRAAT Tijmen (JVD)
2. USA AUGUST Andrew (IGD)
3. AUT HAJEK Alexander (BOH)
4. FRA LAURANCE Axel (ADC)
  
valverde   0
1. FRAArmia dzidziusiów1. GER HEIDUK Kim (IGD)
  
boroster   0
1. GERBosman1. GER HERZOG Emil (BOH)
2. ITA CATALDO Dario (LTK)
3. BEL DE TIER Floris (BWB)
  
Bosman   0
1. BELChicken_Biriyani1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
3. BEL NYS Thibau (LTK)
4. USA AUGUST Andrew (IGD)
5. GER UHLIG Henri (ADC)
  
Chicken_Biriyani   0
1. GERChicken_Dhansak1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. GBR HAYTER Ethan (IGD)
3. GBR ROWE Luke (IGD)
  
Chicken_Dhansak   0
1. GBRCross Is Coming1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. BEL VAN AERT Wout (TVL)
3. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
hunterp   0
1. USADunajec1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
4. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
5. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
kosa84   0
1. USAEF Education Second-DifficultPost1. BEL VANDENSTORME Dylan (TFB)
2. NED GRAAT Tijmen (JVD)
3. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
4. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
  
Anderis   0
1. BELFairPlay1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. GER UHLIG Henri (ADC)
3. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
4. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
kamil7   0
1. ITAFerrari&Fuentes1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. ITA CALZONI Walter (Q36)
3. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
4. BEL NYS Thibau (LTK)
5. GER HERZOG Emil (BOH)
6. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
Mr_X   0
1. USAGewissEPOattack1. GER HERZOG Emil (BOH)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. GER BRENNER Marco (TUD)
4. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
Clif   0
1. USAGoGoPowerRangers1. POL MAŁECKI Kamil (Q36)
  
przemoe   0
1. POLHanysy1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
  
throndor   0
1. NORhrU Cycling Project1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
hru   0
1. USAjon ezeitza1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. BEL VAN AERT Wout (TVL)
3. BEL NYS Thibau (LTK)
4. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
5. NED GRAAT Tijmen (JVD)
6. CZE BITTNER Pavel (DFP)
7. ESP RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
  
jon ezeitza   0
1. ESPJUSKI TEAM 1. BEL VAN AERT Wout (TVL)
2. GER HERZOG Emil (BOH)
3. AUT HAJEK Alexander (BOH)
4. NED GRAAT Tijmen (JVD)
  
JUSKI   0
1. NEDKaraVana się wykoleiła1. BEL VAN AERT Wout (TVL)
2. GER HERZOG Emil (BOH)
3. USA AUGUST Andrew (IGD)
4. NED LEMMEN Bart (TVL)
5. NED GRAAT Tijmen (JVD)
  
nawciarz   0
1. NEDkelme team1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. NED GRAAT Tijmen (JVD)
4. POL BENEDETTI Cesare (BOH)
  
allorc   0
1. POLkrokiety1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. GER HERZOG Emil (BOH)
3. NED GRAAT Tijmen (JVD)
4. USA AUGUST Andrew (IGD)
5. GER WILKSCH Hannes (TDT)
  
filipp   0
1. GERLento Team1. GER HERZOG Emil (BOH)
2. GER BRENNER Marco (TUD)
3. USA AUGUST Andrew (IGD)
4. GER OSBORNE Jason (ADC)
  
JOSEDIN   0
1. GERNeftohimik Burgas1. GBR HAYTER Ethan (IGD)
2. NED GRAAT Tijmen (JVD)
3. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
  
scrooll40   0
1. BELObiFujiTeam1. NOR BRENNSÆTER Trym (TIR)
  
obi   0
1. NOROrły Probierza 1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. NOR HAGEN Carl Fredrik (Q36)
3. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
4. GER BRENNER Marco (TUD)
  
Ederson Palmieri   0
1. GERPaVelo Cycling Team1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. DEN CORT Magnus (UXM)
3. NED LEMMEN Bart (TVL)
4. NED HUISING Menno (JVD)
5. ESP RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
6. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
PaVelo   0
1. USApinks1. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
2. USA AUGUST Andrew (IGD)
3. GER WILKSCH Hannes (TDT)
4. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
5. GER OSBORNE Jason (ADC)
  
agatqqa   0
1. GERPolti1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. NED GRAAT Tijmen (JVD)
3. NED ROOSEN Timo (DFP)
4. POL MAŁECKI Kamil (Q36)
  
rojekk   0
1. POLPrzybytek Jeźdźców1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. DEN CORT Magnus (UXM)
  
Gimpek   0
1. DENRęce Pence Ence w której?1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. FRA LAURANCE Axel (ADC)
  
CanJzarnecki   0
1. FRARODACY KAMRACI TEAM1. GER HERZOG Emil (BOH)
2. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
3. NED GRAAT Tijmen (JVD)
4. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
  
Wosiu07   0
1. BELRoman Team1. USA AUGUST Andrew (IGD)
2. ITA CALZONI Walter (Q36)
  
Roman   0
1. ITASAXO Animex1. BEL VAN AERT Wout (TVL)
2. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
3. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
4. NED GRAAT Tijmen (JVD)
5. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
6. GER HERZOG Emil (BOH)
7. FRA LAURANCE Axel (ADC)
  
tomtom83   0
1. FRASebkaaa Team1. BEL VANDENSTORME Dylan (TFB)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. GER HERZOG Emil (BOH)
4. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
5. BEL NYS Thibau (LTK)
6. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
sebkaaa   0
1. USASultans of Cycling1. BEL VANDENSTORME Dylan (TFB)
2. ITA VERGALLITO Luca (ADC)
  
zboro   0
1. ITAŚrednio bym powiedział1. FRA LAURANCE Axel (ADC)
2. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
  
Mad Villain   0
1. BELTeam Młodych-Gniewnych1. GER HERZOG Emil (BOH)
2. GBR TARLING Joshua (IGD)
3. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
4. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
5. USA AUGUST Andrew (IGD)
  
Daniel47   0
1. USATerror1. BEL VANDENSTORME Dylan (TFB)
2. USA AUGUST Andrew (IGD)
3. FRA LAURANCE Axel (ADC)
4. GER BRENNER Marco (TUD)
  
liiio   0
1. GERTS Cycling Team1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. CZE BITTNER Pavel (DFP)
3. USA AUGUST Andrew (IGD)
4. GER WILKSCH Hannes (TDT)
  
Tomek86   0
1. GERTymek Team1. GBR TARLING Joshua (IGD)
2. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
3. NED GRAAT Tijmen (JVD)
4. NED HUISING Menno (JVD)
  
Tymekk   0
1. NEDWoman Power1. USA AUGUST Andrew (IGD)
2. NED GRAAT Tijmen (JVD)
  
Agnieszka   0
1. NEDWpadzio Team1. GER HERZOG Emil (BOH)
  
wpadzio   0
1. GERWygramy! Wygramy! Wygramy!1. NED GRAAT Tijmen (JVD)
2. USA AUGUST Andrew (IGD)
3. ITA BUSATTO Francesco (IWA)
4. GER WILKSCH Hannes (TDT)
5. FRA LAURANCE Axel (ADC)
  
Optymista Dawid   0
1. FRAyzerman1. BEL DEBRUYNE Ramses (ADD)
  
yzerman   0
1. BELZygzaki1. BEL NYS Thibau (LTK)
2. USA AUGUST Andrew (IGD)
3. GBR ROWE Luke (IGD)
4. POL MAŁECKI Kamil (Q36)
  
rogerg   0


Ronde van Limburg klasyfikacja końcowa

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. POLLento Team1. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
2. BEL THIJSSEN Gerben (IWA)
3. ITA PERSICO Davide (BWB)
4. ESP SOTO Antonio Jesús (EKP)
5. BEL VANDENBOGAERDE Jens (GDM)
6. BEL DRIESEN Niels (SQD)
  
JOSEDIN   95
2. BELFairPlay1. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
2. BEL SEGAERT Alec (LTD)
  
kamil7   60
2. BELSebkaaa Team1. BEL DEWEIRDT Siebe (TFB)
2. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
3. DEN HANSEN Alexander Arnt (GSH)
4. FRA VADIC Baptiste (TEN)
5. DEN LARSEN Niklas (UXM)
6. NED VAN BELLE Loe (TVL)
  
sebkaaa   60
4. NEDWoman Power1. ITA MOSCHETTI Matteo (Q36)
2. FRA BERG Gabriel (SQD)
3. BEL DRIESEN Niels (SQD)
  
Agnieszka   11
5. BELGruppetto1. DEN FOLDAGER Anders (JAY)
2. NED VAN BELLE Loe (TVL)
3. FRA BONIFACE Lucas (TEN)
  
Kosa   4
5. FRARODACY KAMRACI TEAM1. DEN FOLDAGER Anders (JAY)
2. BEL DEWEIRDT Siebe (TFB)
3. GBR NISBET Cormac (SQD)
  
Wosiu07   4
7. GBRjon ezeitza1. AUS PLOWRIGHT Jensen (ADC)
2. NED VAN BEKKUM Darren (JVD)
3. GBR GIDDINGS Joshua (LDD)
  
jon ezeitza   3
8. GBRWpadzio Team1. AUS PLOWRIGHT Jensen (ADC)
2. FRA VADIC Baptiste (TEN)
3. GBR PORTSMOUTH Tom (BWB)
  
wpadzio   2
9. GBRChicken_Biriyani1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
2. FRA VADIC Baptiste (TEN)
3. FRA BERG Gabriel (SQD)
  
Chicken_Biriyani   1
9. FRAChicken_Dhansak1. GBR JOHNSTON Calum (CJR)
2. GBR NISBET Cormac (SQD)
3. GBR GIDDINGS Joshua (LDD)
4. GBR PORTSMOUTH Tom (BWB)
  
Chicken_Dhansak   1
9. GBRGewissEPOattack1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
2. DEN NØRTOFT Morten Aalling (JVD)
3. BEL DRIESEN Niels (SQD)
  
Clif   1
9. BELkelme team1. BEL DE GENDT Thomas (LTD)
2. BEL DEWEIRDT Siebe (TFB)
3. FRA VADIC Baptiste (TEN)
  
allorc   1
9. FRAOrły Probierza 1. NED VADER Milan (TVL)
2. DEN WANG Gustav (GSH)
3. GBR GIDDINGS Joshua (LDD)
  
Ederson Palmieri   1
9. GBRPrzybytek Jeźdźców1. NED EENKHOORN Pascal (LTD)
2. GBR NISBET Cormac (SQD)
  
Gimpek   1
15. GBRBosman1. NED VAN BELLE Loe (TVL)
2. SUI THALMANN Roland (TUD)
  
Bosman   0
15. SUIDunajec1. BEL SERVRANCKX Gauthier (SQD)
  
kosa84   0
15. BELHanysy1. BEL DRIESEN Niels (SQD)
  
throndor   0
15. BELhrU Cycling Project1. NED VAN BELLE Loe (TVL)
2. DEN NØRTOFT Morten Aalling (JVD)
  
hru   0
15. DENkrokiety1. NED VADER Milan (TVL)
2. GBR NISBET Cormac (SQD)
  
filipp   0
15. GBRObiFujiTeam1. NED VAN BELLE Loe (TVL)
  
obi   0
15. NEDpinks1. BEL DEWEIRDT Siebe (TFB)
  
agatqqa   0
15. BELPolti1. POL MAŁECKI Kamil (Q36)
  
rojekk   0
15. POLRoman Team1. BEL DEWEIRDT Siebe (TFB)
2. FRA VADIC Baptiste (TEN)
  
Roman   0
15. FRASAXO Animex1. NED VADER Milan (TVL)
  
tomtom83   0
15. NEDStochomania1. NED ARTZ Huub (CRT)
  
Ol1F1l   0
15. NEDSultans of Cycling1. NED VAN BELLE Loe (TVL)
2. BEL SERVRANCKX Gauthier (SQD)
3. BEL VERCOUILLIE Victor (TFB)
  
zboro   0
15. BELTeam Młodych-Gniewnych1. NED VADER Milan (TVL)
2. DEN DALBY Simon (UDT)
3. GBR BLACKMORE Joseph (ICA)
4. NOR HAGENES Per Strand (TVL)
  
Daniel47   0
15. NORTerror1. DEN NØRTOFT Morten Aalling (JVD)
  
liiio   0
15. DENyzerman1. NED VAN BEKKUM Darren (JVD)
2. DEN LARSEN Niklas (UXM)
3. DEN WANG Gustav (GSH)
4. NED VADER Milan (TVL)
  
yzerman   0
15. NEDZygzaki1. BEL VERMOTE Julien (TVL)
2. POL MAŁECKI Kamil (Q36)
  
rogerg   0