edycja dwunasta

Najbliższe wyścigi:

Ethias-Tour de Wallonie
22-07-2024 14:00 - 26-07-2024

Vuelta a Castilla y Leon
23-07-2024 14:00 - 24-07-2024

Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika
25-07-2024 14:00

Czech Tour
25-07-2024 15:00 - 28-07-2024

Olympic games - time trial
27-07-2024 13:00

Ostatnia aktualizacja: 19-07-2024 09:54

Shoutbox

TymekkCzy tylko mi wysiadło forum?
2024-07-10 11:15:50
TymekkA mi się dzisiaj ban kończył (chyba)… Oby do TdF wróciło, bo będę na drugim i może pierwszym etapie.
2024-06-25 14:18:36
liiioChyba na forum.rowery większą awaria, bo mi ostatnio udało się chyba z 4-5 dni temu tam wejść.
2024-06-24 18:55:00
liiioJuż powinno być ok
2024-04-27 18:17:25
Daniel47 liiio - Czemu w wynikach poszczególnych wyścigów każda drużyna ma 56 miejsce?
2024-04-26 14:43:45
AnderisOrinsa na Graata to dzisiaj koło 11 wymieniłem, bo wcześniej Graata nie było na liście startowej. :P
2024-04-13 17:14:22
AnderisI teraz widzę, że kosztowało mnie też prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Przynajmniej przez 1 dzień. ;)
2024-04-13 17:11:28
AnderisOczywiście z nadmiaru bogactwa nie wziąłem Rollanda i Orinsa na LBL u-23. A mogłem wygrać 2 wyścigi jednego dnia i się wysforować na wyraźneprowadzenie w klasyfikacji development.
2024-04-13 16:57:32
przemoeBjutiful, dziękuję
2024-04-13 16:43:08
liiioZrobione. Na razie tylko w polskiej wersji męskiej, za chwilę dodam pozostałe.
2024-04-13 16:33:51
przemoeLiiio czy to dużo roboty, żeby podświetlić swoją drużynę w wyścigu po zalogowaniu tak jak podświetla generalkę? Byłoby super - czytelność +100%
2024-04-12 16:00:36
AnderisZ jakiegoś powodu można u pań zgłosić na Brabantse Pijl 7 zawodniczek.
2024-04-09 17:11:18
nawciarzHaha i Van Baarle znowu chory a tak miałem Vanami dominować bruki a tu tylko jeden się ostał cały
2024-04-07 09:19:32
liiioZakładałeś konto na innym forum. Tamto musiałem zlikwidować, bo było podatne na zalew spamu.
2024-04-07 06:07:37
Tomek86Tylko osobiście ja sam mam problem, że na 100% zakładałem konto a teraz nie mogę się zalogować bo nie ma takiego maila.
2024-04-06 22:08:41
Tomek86Jest link do forum gry, na głownym pasku nawigacji
2024-04-06 22:07:52
Ol1F1lSwoją drogą dlaczego sądziłeś, że mi forum działało? Gdyby mógł to bym napisał w temacie o Baskach bądź o tej grze, a nie na stronie gry.
2024-04-06 20:57:03
Ol1F1lDaniel, zaszła mała zmiana ;) . Już nie pokazuje przerwy technicznej, ale tak jak na początku nie wczytuje się forum.
2024-04-06 20:55:49
Daniel47Jutro Paryż Roubaix a forum nie działa.
2024-04-06 19:57:55
Daniel47Mi również nadal nie działa, ale wróciło do tego co było wczoraj, czyli cały ekran na biało. A do około 21 był napis o pracach w bazie danych.
2024-04-06 19:57:15

';

Ranking - ostatnie 104 tygodnie

Miejsce   Nazwa drużyny   Manager  Rezultat
1. POL RODACY KAMRACI TEAM1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    KIELICH Timo (ADC)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    TURNER Ben (IGD)
11. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
19. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    RAISBERG Nadav (IPT)
24. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
25. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
26. POL    VAN TRICHT Floris (ICA)
27. POL    HERZOG Emil (BOH)
28. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021  29019
2. POL SAXO Animex  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    FABBRO Matteo (PTK)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    TIBERI Antonio (TBV)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
10. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    RYAN Archie (EFE)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    LECERF William Junior (SOQ)
18. POL    PLAPP Luke (JAY)
19. POL    VAN AERT Wout (TVL)
20. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
21. POL    VADER Milan (TVL)
22. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
23. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
24. POL    CAPIOT Amaury (ARK)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
27. POL    LAURANCE Axel (ADC)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    LAFAY Victor (DAT)
30. POL    GLOAG Thomas (TVL)
  
tomtom83    27674
3. POL Roman Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    PHILIPSEN Jasper (ADC)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AUGUST Andrew (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    CALZONI Walter (Q36)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    BOVEN Lars (ADC)
11. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
12. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
13. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
14. POL    COSTIOU Ewen (ARK)
15. POL    FRIGO Marco (IPT)
16. POL    KIELICH Timo (ADC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    ZANONCELLO Enrico (VBF)
19. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
20. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    VALGREN Michael (EFE)
23. POL    FROOME Chris (IPT)
24. POL    BERCKMOES Jenno (LTD)
25. POL    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
26. POL    TEJADA Harold (AST)
27. POL    FABBRO Matteo (PTK)
28. POL    CRAS Steff (TEN)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
  
Roman    27524
4. POL FairPlay  1. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
2. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
3. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
4. POL    GELDERS Gil (SOQ)
5. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    RYAN Archie (EFE)
8. POL    TURNER Ben (IGD)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    POOLE Max (DFP)
15. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
16. POL    AYUSO Juan (UAD)
17. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
18. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
19. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
20. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
21. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
22. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
23. POL    TRATNIK Jan (TVL)
24. POL    GLOAG Thomas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
28. POL    UHLIG Henri (ADC)
29. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
30. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  26907
5. POL Cross Is Coming  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    CATTANEO Mattia (SOQ)
3. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
4. POL    VALTER Attila (TVL)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    RYAN Archie (EFE)
7. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
8. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    MILAN Jonathan (LTK)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    GLOAG Thomas (TVL)
13. POL    SEGAERT Alec (LTD)
14. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
15. POL    SENTJENS Sente (ADD)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
18. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
19. POL    ISIDORE Noa (DAD)
20. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    GELDERS Gil (SOQ)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    AUGUST Andrew (IGD)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
28. POL    VAN AERT Wout (TVL)
29. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
30. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  26449
6. POL KaraVana się wykoleiła  1. POL    VAN AERT Wout (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    HERZOG Emil (BOH)
6. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
11. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
12. POL    RYAN Archie (EFE)
13. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    WALLS Matthew (GFC)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LEMMEN Bart (TVL)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
22. POL    TURNER Ben (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
25. POL    HAYTER Leo (IGD)
26. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
27. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
28. POL    VALGREN Michael (EFE)
29. POL    COLLEONI Kevin (IWA)
30. POL    GESINK Robert (TVL)
  
nawciarz    25903
7. BAS jon ezeitza  1. BAS    VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. BAS    MARTINEZ Lenny (GFC)
3. BAS    GLOAG Thomas (TVL)
4. BAS    BITTNER Pavel (DFP)
5. BAS    CURRIE Logan (LTD)
6. BAS    HAGENES Per Strand (TVL)
7. BAS    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. BAS    TULETT Ben (TVL)
9. BAS    DEL TORO Isaac (UAD)
10. BAS    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. BAS    PITHIE Laurence (GFC)
12. BAS    LIPOWITZ Florian (BOH)
13. BAS    PALENI Enzo (GFC)
14. BAS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
15. BAS    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
16. BAS    BOVEN Lars (ADC)
17. BAS    VERGALLITO Luca (ADC)
18. BAS    VAN EETVELT Lennert (LTD)
19. BAS    VAN AERT Wout (TVL)
20. BAS    NYS Thibau (LTK)
21. BAS    SKJELMOSE Mattias (LTK)
22. BAS    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
23. BAS    WATSON Samuel (GFC)
24. BAS    STEINHAUSER Georg (EFE)
25. BAS    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
26. BAS    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
27. BAS    CHRISTEN Jan (UAD)
28. BAS    BAGIOLI Andrea (LTK)
29. BAS    QUINTANA Nairo (MOV)
30. BAS    RICCITELLO Matthew (IPT)
  
jon ezeitza   Najlepszy w Tour de France 2023  25567
8. POL hrU Cycling Project  1. POL    HEALY Ben (EFE)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
6. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. POL    BAUDIN Alex (DAT)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    WALLS Matthew (GFC)
10. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
11. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
12. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
13. POL    LEONARD Michael (IGD)
14. POL    PICKERING Finlay (TBV)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    LAENGEN Vegard Stake (UAD)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
19. POL    GELDERS Gil (SOQ)
20. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
23. POL    MORGADO António (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    AUGUST Andrew (IGD)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
  
hru   Najlepszy w Vuela a Espana 2023 WNajlepszy w mistrzostwach świata 2023  25288
9. POL EF Education Second-DifficultPost  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
6. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
7. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
8. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
9. POL    POOLE Max (DFP)
10. POL    BERNAL Egan (IGD)
11. POL    PITHIE Laurence (GFC)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    KIELICH Timo (ADC)
14. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
18. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
19. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
20. POL    LECERF William Junior (SOQ)
21. POL    SEGAERT Alec (LTD)
22. POL    BOVEN Lars (ADC)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    JEGAT Jordan (TEN)
25. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
26. POL    RYAN Archie (EFE)
27. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
28. POL    GELDERS Gil (SOQ)
29. POL    HUBY Antoine (SOQ)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
Anderis    25189
10. POL GewissEPOattack  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    GALL Felix (DAT)
6. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
7. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
8. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    MORGADO António (UAD)
11. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
12. POL    BRENNER Marco (TUD)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
16. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
19. POL    HERZOG Emil (BOH)
20. POL    AUGUST Andrew (IGD)
21. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
22. POL    FROOME Chris (IPT)
23. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
24. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
25. POL    STORM Theodor (IGD)
26. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
27. POL    LE HUITOUZE Eddy (GFC)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    MILAN Jonathan (LTK)
30. POL    VAN SINTMAARTENSDIJK Roel (IWA)
  
Clif    25016
... ...     ...     ...


Klasyfikacja Generalna 2024

Miejsce   Nazwa drużyny   Manager  Rezultat
1. POL Zygzaki1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
3. POL    AUGUST Andrew (IGD)
4. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    MORGADO António (UAD)
7. POL    MIHKELS Madis (IWA)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    SYRITSA Gleb (AST)
10. POL    POOLE Max (DFP)
11. POL    WATSON Samuel (GFC)
12. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
13. POL    RYAN Archie (EFE)
14. POL    NYS Thibau (LTK)
15. POL    ARRIETA Igor (UAD)
16. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
17. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
18. POL    ZOIDL Riccardo (RSW)
19. POL    ZABEL Rick (IPT)
20. POL    WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
21. POL    VERMOTE Julien (TVL)
22. POL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (BWB)
23. POL    TOLHOEK Antwan (SAT)
24. POL    SANTAROMITA Alessandro (VBF)
25. POL    SAJNOK Szymon (Q36)
26. POL    ROWE Luke (IGD)
27. POL    RICHEZE Maximiliano (000)
28. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
29. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
30. POL    AYUSO Juan (UAD)
  
rogerg    9390
2. POL Roman Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    PHILIPSEN Jasper (ADC)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AUGUST Andrew (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    CALZONI Walter (Q36)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    BOVEN Lars (ADC)
11. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
12. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
13. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
14. POL    COSTIOU Ewen (ARK)
15. POL    FRIGO Marco (IPT)
16. POL    KIELICH Timo (ADC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    ZANONCELLO Enrico (VBF)
19. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
20. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    VALGREN Michael (EFE)
23. POL    FROOME Chris (IPT)
24. POL    BERCKMOES Jenno (LTD)
25. POL    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
26. POL    TEJADA Harold (AST)
27. POL    FABBRO Matteo (PTK)
28. POL    CRAS Steff (TEN)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
  
Roman    8986
3. POL Sultans of Cycling  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    BERNAL Egan (IGD)
4. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
5. POL    GLOAG Thomas (TVL)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    HAYTER Leo (IGD)
8. POL    LECERF William Junior (SOQ)
9. POL    SEGAERT Alec (LTD)
10. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
11. POL    FROOME Chris (IPT)
12. POL    GELDERS Gil (SOQ)
13. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
14. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
15. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
16. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
19. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
20. POL    BELOKI Markel (EFE)
21. POL    STORM Theodor (IGD)
22. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
23. POL    GROVES Kaden (ADC)
24. POL    TURNER Ben (IGD)
25. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
26. POL    UMBA Santiago (AST)
27. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
28. POL    SAMITIER Sergio (MOV)
29. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
30. POL    BARONCINI Filippo (UAD)
  
zboro    8467
4. POL EF Education Second-DifficultPost  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
6. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
7. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
8. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
9. POL    POOLE Max (DFP)
10. POL    BERNAL Egan (IGD)
11. POL    PITHIE Laurence (GFC)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    KIELICH Timo (ADC)
14. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
18. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
19. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
20. POL    LECERF William Junior (SOQ)
21. POL    SEGAERT Alec (LTD)
22. POL    BOVEN Lars (ADC)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    JEGAT Jordan (TEN)
25. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
26. POL    RYAN Archie (EFE)
27. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
28. POL    GELDERS Gil (SOQ)
29. POL    HUBY Antoine (SOQ)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
Anderis    8439
5. POL VeloValencia  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    HEALY Ben (EFE)
3. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
4. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
5. POL    TURNER Ben (IGD)
6. POL    WRIGHT Fred (TBV)
7. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
8. POL    LEONARD Michael (IGD)
9. POL    GELDERS Gil (SOQ)
10. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
11. POL    LE BERRE Mathis (ARK)
12. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
13. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
14. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
15. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
16. POL    WALLS Matthew (GFC)
17. POL    HUBY Antoine (SOQ)
18. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
19. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
24. POL    FRIGO Marco (IPT)
25. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
26. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
27. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
28. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
29. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
30. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
  
Arturo    8396
6. POL Ferrari&Fuentes  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
4. POL    AYUSO Juan (UAD)
5. POL    VALGREN Michael (EFE)
6. POL    MORGADO António (UAD)
7. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
8. POL    TARLING Joshua (IGD)
9. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
10. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
11. POL    PLAPP Luke (JAY)
12. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
13. POL    LAPEIRA Paul (DAT)
14. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
15. POL    CALZONI Walter (Q36)
16. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
17. POL    NYS Thibau (LTK)
18. POL    TURNER Ben (IGD)
19. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
20. POL    FRIGO Marco (IPT)
21. POL    LECERF William Junior (SOQ)
22. POL    MILAN Jonathan (LTK)
23. POL    BELOKI Markel (EFE)
24. POL    LEONARD Michael (IGD)
25. POL    UMBA Santiago (AST)
26. POL    HERZOG Emil (BOH)
27. POL    RYAN Archie (EFE)
28. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
29. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
30. POL    AUGUST Andrew (IGD)
  
Mr_X    8375
7. POL RODACY KAMRACI TEAM  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    KIELICH Timo (ADC)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    TURNER Ben (IGD)
11. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
19. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    RAISBERG Nadav (IPT)
24. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
25. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
26. POL    VAN TRICHT Floris (ICA)
27. POL    HERZOG Emil (BOH)
28. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
  
Wosiu07   Zwycięzca edycji męskiej 2023 Zwycięzca edycji męskiej 2021  8282
8. POL pinks  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    AUGUST Andrew (IGD)
3. POL    UMBA Santiago (AST)
4. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
5. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
6. POL    GELDERS Gil (SOQ)
7. POL    HUBY Antoine (SOQ)
8. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
9. POL    PICKERING Finlay (TBV)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
12. POL    STORM Theodor (IGD)
13. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
14. POL    HAYTER Leo (IGD)
15. POL    TURNER Ben (IGD)
16. POL    BARRÉ Louis (ARK)
17. POL    TOUMIRE Hugo (COF)
18. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
19. POL    MORGADO António (UAD)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    LECERF William Junior (SOQ)
22. POL    OSBORNE Jason (ADC)
23. POL    FRETIN Milan (COF)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
26. POL    GLOAG Thomas (TVL)
27. POL    BOVEN Lars (ADC)
28. POL    PLAPP Luke (JAY)
29. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
30. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
  
agatqqa    8066
9. POL FairPlay  1. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
2. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
3. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
4. POL    GELDERS Gil (SOQ)
5. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    RYAN Archie (EFE)
8. POL    TURNER Ben (IGD)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    POOLE Max (DFP)
15. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
16. POL    AYUSO Juan (UAD)
17. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
18. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
19. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
20. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
21. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
22. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
23. POL    TRATNIK Jan (TVL)
24. POL    GLOAG Thomas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
28. POL    UHLIG Henri (ADC)
29. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
30. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  7969
10. POL Dunajec  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    AYUSO Juan (UAD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
6. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
7. POL    NYS Thibau (LTK)
8. POL    MORGADO António (UAD)
9. POL    LECERF William Junior (SOQ)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    SEGAERT Alec (LTD)
12. POL    ARRIETA Igor (UAD)
13. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
14. POL    RYAN Archie (EFE)
15. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
18. POL    GELDERS Gil (SOQ)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    HUBY Antoine (SOQ)
21. POL    TARLING Joshua (IGD)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    MARTINELLI Alessio (VBF)
24. POL    KUSS Sepp (TVL)
25. POL    HEALY Ben (EFE)
26. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
27. POL    GERMANI Lorenzo (GFC)
28. POL    GLOAG Thomas (TVL)
29. POL    BELOKI Markel (EFE)
30. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
  
kosa84    7725
11. POL Agresywny Moscon  1. POL    MILAN Jonathan (LTK)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
4. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    GELDERS Gil (SOQ)
7. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
8. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
9. POL    HAJEK Alexander (BOH)
10. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
11. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
12. POL    UMBA Santiago (AST)
13. POL    PALENI Enzo (GFC)
14. POL    LAURANCE Axel (ADC)
15. POL    TIBERI Antonio (TBV)
16. POL    VAN GILS Maxim (LTD)
17. POL    AYUSO Juan (UAD)
18. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
19. POL    GALL Felix (DAT)
20. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
23. POL    POOLE Max (DFP)
24. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
25. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
26. POL    MARTÍNEZ Daniel Felipe (BOH)
27. POL    TULETT Ben (TVL)
28. POL    PICKERING Finlay (TBV)
29. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
30. POL    HUBY Antoine (SOQ)
  
valverde    7642
12. POL TS Cycling Team  1. POL    BELOKI Markel (EFE)
2. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
3. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
4. POL    BITTNER Pavel (DFP)
5. POL    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
6. POL    TRÆEN Torstein (TBV)
7. POL    AUGUST Andrew (IGD)
8. POL    NORDHAGEN Jørgen (JVD)
9. POL    SENTJENS Sente (ADD)
10. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
11. POL    GELDERS Gil (SOQ)
12. POL    HUBY Antoine (SOQ)
13. POL    VAN DEN BERG Marijn (EFE)
14. POL    BERNAL Egan (IGD)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    MØRKØV Michael (AST)
17. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
18. POL    STORM Theodor (IGD)
19. POL    BOVEN Lars (ADC)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
22. POL    NYS Thibau (LTK)
23. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    MORGADO António (UAD)
26. POL    GLOAG Thomas (TVL)
27. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
28. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
29. POL    ONLEY Oscar (DFP)
30. POL    SWEENY Harry (EFE)
  
Tomek86    7550
13. POL Team Młodych-Gniewnych  1. POL    AUGUST Andrew (IGD)
2. POL    SINKELDAM Ramon (ADC)
3. POL    HERZOG Emil (BOH)
4. POL    STORM Theodor (IGD)
5. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
6. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
7. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
8. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    ARRIETA Igor (UAD)
11. POL    RYAN Archie (EFE)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
16. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
17. POL    MORGADO António (UAD)
18. POL    TARLING Joshua (IGD)
19. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
20. POL    AYUSO Juan (UAD)
21. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
22. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
23. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
24. POL    WELSFORD Sam (BOH)
25. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
26. POL    GELDERS Gil (SOQ)
27. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
28. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
29. POL    VALTER Attila (TVL)
30. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
  
Daniel47    7308
14. POL GewissEPOattack  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    GALL Felix (DAT)
6. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
7. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
8. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
9. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
10. POL    MORGADO António (UAD)
11. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
12. POL    BRENNER Marco (TUD)
13. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
16. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
19. POL    HERZOG Emil (BOH)
20. POL    AUGUST Andrew (IGD)
21. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
22. POL    FROOME Chris (IPT)
23. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
24. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
25. POL    STORM Theodor (IGD)
26. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
27. POL    LE HUITOUZE Eddy (GFC)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    MILAN Jonathan (LTK)
30. POL    VAN SINTMAARTENSDIJK Roel (IWA)
  
Clif    7287
15. GBR Chicken_Biriyani  1. GBR    SCHMID Mauro (JAY)
2. GBR    HOWSON Damien (Q36)
3. GBR    LAMPERTI Luke (SOQ)
4. GBR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
5. GBR    DE GENDT Thomas (LTD)
6. GBR    TARLING Joshua (IGD)
7. GBR    DEL TORO Isaac (UAD)
8. GBR    POGAČAR Tadej (UAD)
9. GBR    TOWNSEND Rory (Q36)
10. GBR    PLAPP Luke (JAY)
11. GBR    LEKNESSUND Andreas (UXM)
12. GBR    PITHIE Laurence (GFC)
13. GBR    KOOIJ Olav (TVL)
14. GBR    DE BONDT Dries (DAT)
15. GBR    TURNER Ben (IGD)
16. GBR    OOMEN Sam (LTK)
17. GBR    MOSCON Gianni (SOQ)
18. GBR    RYAN Archie (EFE)
19. GBR    HAGENES Per Strand (TVL)
20. GBR    DINHAM Matthew (DFP)
21. GBR    MILESI Lorenzo (MOV)
22. GBR    GHYS Robbe (ADC)
23. GBR    FOSS Tobias (IGD)
24. GBR    NYS Thibau (LTK)
25. GBR    REES Oliver (SAT)
26. GBR    AUGUST Andrew (IGD)
27. GBR    SHEEHAN Riley (IPT)
28. GBR    MORGADO António (UAD)
29. GBR    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
30. GBR    UHLIG Henri (ADC)
  
Chicken_Biriyani    7283
16. POL Orły Probierza  1. POL    LAPORTE Christophe (TVL)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
4. POL    LAZKANO Oier (MOV)
5. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
6. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    BAIS Davide (PTK)
11. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
12. POL    REX Laurenz (IWA)
13. POL    NYS Thibau (LTK)
14. POL    TURNER Ben (IGD)
15. POL    BAX Sjoerd (UAD)
16. POL    VADER Milan (TVL)
17. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
18. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
19. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
20. POL    KUSS Sepp (TVL)
21. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
22. POL    FRIGO Marco (IPT)
23. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
24. POL    WANG Gustav (GSH)
25. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
26. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
27. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
28. POL    AYUSO Juan (UAD)
29. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
30. POL    SEGAERT Alec (LTD)
  
Ederson Palmieri    7281
17. POL SAXO Animex  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    FABBRO Matteo (PTK)
6. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
7. POL    TIBERI Antonio (TBV)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
10. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    RYAN Archie (EFE)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    LECERF William Junior (SOQ)
18. POL    PLAPP Luke (JAY)
19. POL    VAN AERT Wout (TVL)
20. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
21. POL    VADER Milan (TVL)
22. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
23. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
24. POL    CAPIOT Amaury (ARK)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
27. POL    LAURANCE Axel (ADC)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    LAFAY Victor (DAT)
30. POL    GLOAG Thomas (TVL)
  
tomtom83    7218
18. POL Hanysy  1. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
2. POL    MORGADO António (UAD)
3. POL    NYS Thibau (LTK)
4. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
5. POL    ONLEY Oscar (DFP)
6. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
7. POL    AYUSO Juan (UAD)
8. POL    PLAPP Luke (JAY)
9. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
10. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
11. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
12. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
13. POL    GLOAG Thomas (TVL)
14. POL    WELSFORD Sam (BOH)
15. POL    ROMEO Iván (MOV)
16. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
17. POL    STEWART Jake (IPT)
18. POL    LECERF William Junior (SOQ)
19. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
20. POL    HEALY Ben (EFE)
21. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
22. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
23. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
24. POL    POOLE Max (DFP)
25. POL    VAN TRICHT Stan (ADC)
26. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
27. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
28. POL    HAYTER Leo (IGD)
29. POL    BOVEN Lars (ADC)
30. POL    PADUN Mark (COR)
  
throndor    7154
19. POL Ręce Pence Ence w której?  1. POL    TOLHOEK Antwan (SAT)
2. POL    SAMITIER Sergio (MOV)
3. POL    PEÑALVER Manuel (PTK)
4. POL    NORDHAGEN Jørgen (JVD)
5. POL    HVIDEBERG Jonas Iversby (UXM)
6. POL    HÄNNINEN Jaakko (DAT)
7. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
8. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
9. POL    KULSET Johannes (UXM)
10. POL    SEGAERT Alec (LTD)
11. POL    HAYTER Leo (IGD)
12. POL    BLIKRA Erlend (UXM)
13. POL    PEDRERO Antonio (MOV)
14. POL    LAURANCE Axel (ADC)
15. POL    SCHELLING Ide (AST)
16. POL    HONORÉ Mikkel Frølich (EFE)
17. POL    JUNGELS Bob (BOH)
18. POL    OLDANI Stefano (COF)
19. POL    NYS Thibau (LTK)
20. POL    THOMAS Benjamin (COF)
21. POL    ONLEY Oscar (DFP)
22. POL    VERNON Ethan (IPT)
23. POL    BERNAL Egan (IGD)
24. POL    LAZKANO Oier (MOV)
25. POL    POOLE Max (DFP)
26. POL    SOLER Marc (UAD)
27. POL    MILAN Jonathan (LTK)
28. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    LEEMREIZE Gijs (DFP)
  
CanJzarnecki    7028
20. POL Woman Power  1. POL    SEVILLA Óscar (MED)
2. POL    OLIVEIRA Ivo (UAD)
3. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    BERNAL Egan (IGD)
6. POL    KOOIJ Olav (TVL)
7. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
8. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
9. POL    VAN DEN BERG Marijn (EFE)
10. POL    CANAL Carlos (MOV)
11. POL    WELTEN Bram (DFP)
12. POL    DE KLEIJN Arvid (TUD)
13. POL    JACKSON George (BBH)
14. POL    AYUSO Juan (UAD)
15. POL    VERNON Ethan (IPT)
16. POL    RYAN Archie (EFE)
17. POL    AUGUST Andrew (IGD)
18. POL    KRUIJSWIJK Steven (TVL)
19. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
20. POL    MOSCHETTI Matteo (Q36)
21. POL    ROWE Luke (IGD)
22. POL    CLAEYS Arno (TFB)
23. POL    VINOKUROV Nicolas (AST)
24. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
25. POL    VERGAERDE Otto (LTK)
26. POL    RIOU Alan (ARK)
27. POL    GLOAG Thomas (TVL)
28. POL    HAYTER Leo (IGD)
29. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
30. POL    PALZER Anton (BOH)
  
Agnieszka    6995
21. POL kelme team  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    BELOKI Markel (EFE)
3. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
4. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
5. POL    PALENI Enzo (GFC)
6. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
7. POL    LÓPEZ Harold Martín (AST)
8. POL    RYAN Archie (EFE)
9. POL    FRIGO Marco (IPT)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
12. POL    LECERF William Junior (SOQ)
13. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
14. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
15. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
16. POL    GANNA Filippo (IGD)
17. POL    AYUSO Juan (UAD)
18. POL    SIVAKOV Pavel (UAD)
19. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
20. POL    MILAN Jonathan (LTK)
21. POL    TARLING Joshua (IGD)
22. POL    LAZKANO Oier (MOV)
23. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
24. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
25. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
26. POL    BENEDETTI Cesare (BOH)
27. POL    HUBY Antoine (SOQ)
28. POL    PORTER Rudy (JAY)
29. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
30. POL    GALL Felix (DAT)
  
allorc    6717
22. BAS jon ezeitza  1. BAS    VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. BAS    MARTINEZ Lenny (GFC)
3. BAS    GLOAG Thomas (TVL)
4. BAS    BITTNER Pavel (DFP)
5. BAS    CURRIE Logan (LTD)
6. BAS    HAGENES Per Strand (TVL)
7. BAS    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. BAS    TULETT Ben (TVL)
9. BAS    DEL TORO Isaac (UAD)
10. BAS    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. BAS    PITHIE Laurence (GFC)
12. BAS    LIPOWITZ Florian (BOH)
13. BAS    PALENI Enzo (GFC)
14. BAS    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
15. BAS    ZAMBANINI Edoardo (TBV)
16. BAS    BOVEN Lars (ADC)
17. BAS    VERGALLITO Luca (ADC)
18. BAS    VAN EETVELT Lennert (LTD)
19. BAS    VAN AERT Wout (TVL)
20. BAS    NYS Thibau (LTK)
21. BAS    SKJELMOSE Mattias (LTK)
22. BAS    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
23. BAS    WATSON Samuel (GFC)
24. BAS    STEINHAUSER Georg (EFE)
25. BAS    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
26. BAS    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
27. BAS    CHRISTEN Jan (UAD)
28. BAS    BAGIOLI Andrea (LTK)
29. BAS    QUINTANA Nairo (MOV)
30. BAS    RICCITELLO Matthew (IPT)
  
jon ezeitza   Najlepszy w Tour de France 2023  6479
23. POL hrU Cycling Project  1. POL    HEALY Ben (EFE)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
6. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. POL    BAUDIN Alex (DAT)
8. POL    GLOAG Thomas (TVL)
9. POL    WALLS Matthew (GFC)
10. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
11. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
12. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
13. POL    LEONARD Michael (IGD)
14. POL    PICKERING Finlay (TBV)
15. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
16. POL    LAENGEN Vegard Stake (UAD)
17. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
18. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
19. POL    GELDERS Gil (SOQ)
20. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
23. POL    MORGADO António (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    AUGUST Andrew (IGD)
28. POL    TARLING Joshua (IGD)
29. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
30. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
  
hru   Najlepszy w Vuela a Espana 2023 WNajlepszy w mistrzostwach świata 2023  6291
24. POL Sebkaaa Team  1. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
2. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
5. POL    GLOAG Thomas (TVL)
6. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
7. POL    AUGUST Andrew (IGD)
8. POL    ARRIETA Igor (UAD)
9. POL    HERZOG Emil (BOH)
10. POL    AYUSO Juan (UAD)
11. POL    KIELICH Timo (ADC)
12. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
13. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
16. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
17. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
18. POL    HUBY Antoine (SOQ)
19. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
20. POL    WRIGHT Fred (TBV)
21. POL    BERNAL Egan (IGD)
22. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
23. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
24. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
25. POL    NYS Thibau (LTK)
26. POL    GANNA Filippo (IGD)
27. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
28. POL    PICKERING Finlay (TBV)
29. POL    LARSEN Niklas (UXM)
30. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
  
sebkaaa   Zwycięzca edycji męskiej 2015  6225
25. POL ZZZ  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    PEDERSEN Mads (LTK)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    AYUSO Juan (UAD)
5. POL    VINE Jay (UAD)
6. POL    UMBA Santiago (AST)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    BARONCINI Filippo (UAD)
9. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
10. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
11. POL    GELDERS Gil (SOQ)
12. POL    PICKERING Finlay (TBV)
13. POL    RYAN Archie (EFE)
14. POL    VAN DER LEE Jardi Christiaan (EFE)
15. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
16. POL    CEPEDA Jefferson Alveiro (CJR)
17. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
18. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
19. POL    STEWART Campbell (JAY)
20. POL    VAN DEN BROEK Frank (DFP)
21. POL    TURNER Ben (IGD)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    WATSON Samuel (GFC)
25. POL    WALLS Matthew (GFC)
26. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
27. POL    YATES Simon (JAY)
28. POL    HUBY Antoine (SOQ)
29. POL    BOVEN Lars (ADC)
30. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
  
redzik   Zwycięzca edycji męskiej 2018  6164
26. POL Wygramy! Wygramy! Wygramy!  1. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
5. POL    FROOME Chris (IPT)
6. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
7. POL    PIGANZOLI Davide (PTK)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    RYAN Archie (EFE)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
12. POL    VAN DER LEE Jardi Christiaan (EFE)
13. POL    AUGUST Andrew (IGD)
14. POL    STORM Theodor (IGD)
15. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
16. POL    HUBY Antoine (SOQ)
17. POL    GELDERS Gil (SOQ)
18. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
19. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    GAROFOLI Gianmarco (AST)
22. POL    GESINK Robert (TVL)
23. POL    LAURANCE Axel (ADC)
24. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
25. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
26. POL    GANNA Filippo (IGD)
27. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
28. POL    LECERF William Junior (SOQ)
29. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
30. POL    AYUSO Juan (UAD)
  
Optymista Dawid   Zwycięzca edycji męskiej 2016 Zwycięzca edycji męskiej 2014 Zwycięzca edycji męskiej 2013  6163
27. POL krokiety  1. POL    YATES Simon (JAY)
2. POL    MCNULTY Brandon (UAD)
3. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. POL    RUBIO Einer (MOV)
5. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
6. POL    SCARONI Christian (AST)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
10. POL    AUGUST Andrew (IGD)
11. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
12. POL    UMBA Santiago (AST)
13. POL    HUBY Antoine (SOQ)
14. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
15. POL    STORM Theodor (IGD)
16. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
17. POL    MORGADO António (UAD)
18. POL    BERNAL Egan (IGD)
19. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
20. POL    RIVERA Brandon Smith (IGD)
21. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
22. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
23. POL    CRAS Steff (TEN)
24. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
25. POL    GELDERS Gil (SOQ)
26. POL    VADER Milan (TVL)
27. POL    PLAPP Luke (JAY)
28. POL    HERZOG Emil (BOH)
29. POL    PICKERING Finlay (TBV)
30. POL    STORK Florian (TUD)
  
filipp    6111
28. POL Polti  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
5. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
6. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
7. POL    TARLING Joshua (IGD)
8. POL    PLAPP Luke (JAY)
9. POL    TURNER Ben (IGD)
10. POL    GLOAG Thomas (TVL)
11. POL    ROOSEN Timo (DFP)
12. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
13. POL    PALENI Enzo (GFC)
14. POL    WALLS Matthew (GFC)
15. POL    GELDERS Gil (SOQ)
16. POL    HUBY Antoine (SOQ)
17. POL    SERRANO Javier (PTK)
18. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
19. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
20. POL    WRIGHT Fred (TBV)
21. POL    MILAN Jonathan (LTK)
22. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
23. POL    SÉNÉCHAL Florian (ARK)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
26. POL    BERNAL Egan (IGD)
27. POL    PINARELLO Alessandro (VBF)
28. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
29. POL    HEALY Ben (EFE)
30. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
  
rojekk    6067
29. ESP Lento Team  1. ESP    ASKEY Ben (CGF)
2. ESP    PLAPP Luke (JAY)
3. ESP    DE LIE Arnaud (LTD)
4. ESP    THIJSSEN Gerben (IWA)
5. ESP    MARTINEZ Lenny (GFC)
6. ESP    EVENEPOEL Remco (SOQ)
7. ESP    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
8. ESP    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
9. ESP    GLOAG Thomas (TVL)
10. ESP    HERZOG Emil (BOH)
11. ESP    UMBA Santiago (AST)
12. ESP    RAFFERTY Darren (EFE)
13. ESP    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
14. ESP    LAMPERTI Luke (SOQ)
15. ESP    MAGNIER Paul (SOQ)
16. ESP    DEL TORO Isaac (UAD)
17. ESP    BRENNER Marco (TUD)
18. ESP    STORM Theodor (IGD)
19. ESP    BONIFACE Lucas (TEN)
20. ESP    BELOKI Markel (EFE)
21. ESP    AUGUST Andrew (IGD)
22. ESP    PERSICO Davide (BWB)
23. ESP    OSBORNE Jason (ADC)
24. ESP    TOUZÉ Damien (DAT)
25. ESP    SOTO Antonio Jesús (EKP)
26. ESP    DE KLEIJN Arvid (TUD)
27. ESP    PALETTI Luca (VBF)
28. ESP    ROMO Javier (MOV)
29. ESP    PICKERING Finlay (TBV)
30. ESP    VANDENBOGAERDE Jens (GDM)
  
JOSEDIN    5930
30. POL Kanczuga  1. POL    KIELICH Timo (ADC)
2. POL    RYAN Archie (EFE)
3. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
4. POL    BERHE Welay Hagos (JAY)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    LECERF William Junior (SOQ)
7. POL    GLOAG Thomas (TVL)
8. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
9. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
10. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
11. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
12. POL    PLAPP Luke (JAY)
13. POL    ASKEY Lewis (GFC)
14. POL    TIBERI Antonio (TBV)
15. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
16. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
17. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
18. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
19. POL    TURNER Ben (IGD)
20. POL    PEÑA Jesús David (JAY)
21. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
22. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
23. POL    GAZZOLI Michele (AST)
24. POL    ARRIETA Igor (UAD)
25. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
26. POL    GELDERS Gil (SOQ)
27. POL    HUBY Antoine (SOQ)
28. POL    POOLE Max (DFP)
29. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
30. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
  
Milvanius   Najlepszy w Giro d'Italia 2024  5915
31. POL KaraVana się wykoleiła  1. POL    VAN AERT Wout (TVL)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    HERZOG Emil (BOH)
6. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
11. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
12. POL    RYAN Archie (EFE)
13. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
14. POL    LECERF William Junior (SOQ)
15. POL    WALLS Matthew (GFC)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LEMMEN Bart (TVL)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
20. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
21. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
22. POL    TURNER Ben (IGD)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
25. POL    HAYTER Leo (IGD)
26. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
27. POL    KEPPLINGER Rainer (TBV)
28. POL    VALGREN Michael (EFE)
29. POL    COLLEONI Kevin (IWA)
30. POL    GESINK Robert (TVL)
  
nawciarz    5865
32. POL Cross Is Coming  1. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
2. POL    CATTANEO Mattia (SOQ)
3. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
4. POL    VALTER Attila (TVL)
5. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
6. POL    RYAN Archie (EFE)
7. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
8. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    MILAN Jonathan (LTK)
11. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
12. POL    GLOAG Thomas (TVL)
13. POL    SEGAERT Alec (LTD)
14. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
15. POL    SENTJENS Sente (ADD)
16. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
17. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
18. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
19. POL    ISIDORE Noa (DAD)
20. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
21. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
22. POL    POLLEFLIET Gianluca (DAT)
23. POL    GELDERS Gil (SOQ)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    AUGUST Andrew (IGD)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
28. POL    VAN AERT Wout (TVL)
29. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
30. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2023 Zwycięzca edycji kobiecej 2020 Zwycięzca edycji kobiecej 2017  5808
33. POL GoGoPowerRangers  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    ROWE Luke (IGD)
3. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
4. POL    MAS Lluís (END)
5. POL    MAŁECKI Kamil (Q36)
6. POL    GESINK Robert (TVL)
7. POL    DE LIE Axel (LDD)
8. POL    BERHANE Natnael (BGS)
9. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
10. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
11. POL    LEKNESSUND Andreas (UXM)
12. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
13. POL    PLAPP Luke (JAY)
14. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
15. POL    GLOAG Thomas (TVL)
16. POL    HEALY Ben (EFE)
17. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
18. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
19. POL    MILAN Jonathan (LTK)
20. POL    KNOX James (SOQ)
21. POL    HAYTER Leo (IGD)
22. POL    WARLOP Jordi (SOQ)
23. POL    DE KLEIJN Arvid (TUD)
24. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
25. POL    TARLING Joshua (IGD)
26. POL    LECERF William Junior (SOQ)
27. POL    AULAR Orluis (CJR)
28. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
29. POL    MARTINEZ Lenny (GFC)
30. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
  
przemoe   Zwycięzca edycji kobiecej 2016  5716
34. POL Tymek Team  1. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
2. POL    BENOOT Tiesj (TVL)
3. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
4. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    TULETT Ben (TVL)
7. POL    VALTER Attila (TVL)
8. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
9. POL    VADER Milan (TVL)
10. POL    BUSATTO Francesco (IWA)
11. POL    MORGADO António (UAD)
12. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
13. POL    LECERF William Junior (SOQ)
14. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
15. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
16. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
17. POL    RYAN Archie (EFE)
18. POL    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
19. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
20. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
21. POL    GESINK Robert (TVL)
22. POL    AUGUST Andrew (IGD)
23. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
24. POL    HUBY Antoine (SOQ)
25. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
26. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
27. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
28. POL    POOLE Max (DFP)
29. POL    ARRIETA Igor (UAD)
30. POL    GELDERS Gil (SOQ)
  
Tymekk    5660
35. POL Armia dzidziusiów  1. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
2. POL    BERNAL Egan (IGD)
3. POL    FROOME Chris (IPT)
4. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
5. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
6. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
7. POL    HAYTER Leo (IGD)
8. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
9. POL    ONLEY Oscar (DFP)
10. POL    LEEMREIZE Gijs (DFP)
11. POL    DONOVAN Mark (Q36)
12. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
13. POL    GRADEK Kamil (TBV)
14. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
15. POL    WRIGHT Fred (TBV)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    POZZOVIVO Domenico (VBF)
18. POL    MIHOLJEVIĆ Fran (TBV)
19. POL    LECERF William Junior (SOQ)
20. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
21. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
22. POL    HEALY Ben (EFE)
23. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
24. POL    HEIDUK Kim (IGD)
25. POL    VANSEVENANT Mauri (SOQ)
26. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
27. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
28. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
29. POL    CRAS Steff (TEN)
30. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
  
boroster    5598
36. BGR Neftohimik Burgas  1. BGR    AYUSO Juan (UAD)
2. BGR    DUNBAR Eddie (JAY)
3. BGR    MILESI Lorenzo (MOV)
4. BGR    GARCÍA PIERNA Raúl (ARK)
5. BGR    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
6. BGR    BARRENETXEA Jon (MOV)
7. BGR    MILAN Jonathan (LTK)
8. BGR    CICCONE Giulio (LTK)
9. BGR    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
10. BGR    MIHKELS Madis (IWA)
11. BGR    BERNAL Egan (IGD)
12. BGR    HAYTER Ethan (IGD)
13. BGR    PITHIE Laurence (GFC)
14. BGR    MARTINEZ Lenny (GFC)
15. BGR    CARAPAZ Richard (EFE)
16. BGR    KNIGHT Oliver (COF)
17. BGR    WELSFORD Sam (BOH)
18. BGR    TIBERI Antonio (TBV)
19. BGR    BURATTI Nicolò (TBV)
20. BGR    FORTUNATO Lorenzo (AST)
21. BGR    GROVES Kaden (ADC)
22. BGR    BOVEN Lars (ADC)
23. BGR    GAUTHERAT Pierre (DAT)
24. BGR    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
25. BGR    CARTHY Hugh (EFE)
26. BGR    BARONCINI Filippo (UAD)
27. BGR    SOSA Iván Ramiro (MOV)
28. BGR    GLOAG Thomas (TVL)
29. BGR    ROMO Javier (MOV)
30. BGR    NERURKAR Lukas (EFE)
  
scrooll40    5455
37. POL Stochomania  1. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
2. POL    GLOAG Thomas (TVL)
3. POL    ONLEY Oscar (DFP)
4. POL    TULETT Ben (TVL)
5. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
6. POL    GOOSSENS Kobe (IWA)
7. POL    MASNADA Fausto (SOQ)
8. POL    WELTEN Bram (DFP)
9. POL    BETTIOL Alberto (EFE)
10. POL    HARPER Chris (JAY)
11. POL    HERMANS Quinten (ADC)
12. POL    LEDANOIS Kévin (ARK)
13. POL    POLITT Nils (UAD)
14. POL    ROJAS Vicente (VBF)
15. POL    TEUNS Dylan (IPT)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    MEZGEC Luka (JAY)
18. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
19. POL    HIRT Jan (SOQ)
20. POL    LAZKANO Oier (MOV)
21. POL    VERVAEKE Louis (SOQ)
22. POL    BAGIOLI Andrea (LTK)
23. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
24. POL    CHAMPION Thomas (COF)
25. POL    LAAS Martin (PPT)
26. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
27. POL    MERLIER Tim (SOQ)
28. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
29. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
30. POL    LECERF William Junior (SOQ)
  
Ol1F1l    5414
38. POL Przybytek Jeźdźców  1. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
2. POL    WELSFORD Sam (BOH)
3. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
4. POL    ALAPHILIPPE Julian (SOQ)
5. POL    JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
6. POL    ASGREEN Kasper (SOQ)
7. POL    GOOSSENS Kobe (IWA)
8. POL    NYS Thibau (LTK)
9. POL    TRÆEN Torstein (TBV)
10. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
11. POL    DEGENKOLB John (DFP)
12. POL    GEE Derek (IPT)
13. POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
14. POL    HARPER Chris (JAY)
15. POL    CARR Simon (EFE)
16. POL    EEKHOFF Nils (DFP)
17. POL    EENKHOORN Pascal (LTD)
18. POL    CHARMIG Anthon (AST)
19. POL    VLIEGEN Loïc (BWB)
20. POL    GLOAG Thomas (TVL)
21. POL    LIPOWITZ Florian (BOH)
22. POL    REX Laurenz (IWA)
23. POL    CORT Magnus (UXM)
24. POL    GAUTHERAT Pierre (DAT)
25. POL    GUGLIELMI Simon (ARK)
26. POL    DILLIER Silvan (ADC)
27. POL    FELLINE Fabio (LTK)
28. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
29. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
30. POL    DINHAM Matthew (DFP)
  
Gimpek    5228
39. USA SuperChow  1. USA    SVRČEK Martin (SOQ)
2. USA    HODEG Álvaro José (UAD)
3. USA    RYAN Archie (EFE)
4. USA    KRUIJSWIJK Steven (TVL)
5. USA    RICCITELLO Matthew (IPT)
6. USA    GLOAG Thomas (TVL)
7. USA    TURNER Ben (IGD)
8. USA    VADER Milan (TVL)
9. USA    SIMMONS Quinn (LTK)
10. USA    LAURANCE Axel (ADC)
11. USA    WRIGHT Fred (TBV)
12. USA    PLAPP Luke (JAY)
13. USA    NYS Thibau (LTK)
14. USA    HAGENES Per Strand (TVL)
15. USA    GEE Derek (IPT)
16. USA    DUNBAR Eddie (JAY)
17. USA    TARLING Joshua (IGD)
18. USA    MILAN Jonathan (LTK)
19. USA    VINE Jay (UAD)
20. USA    ARENSMAN Thymen (IGD)
21. USA    GALL Felix (DAT)
22. USA    GRÉGOIRE Romain (GFC)
23. USA    PIDCOCK Thomas (IGD)
24. USA    AYUSO Juan (UAD)
25. USA    TULETT Ben (TVL)
26. USA    LEKNESSUND Andreas (UXM)
27. USA    VAN EETVELT Lennert (LTD)
28. USA    VERNON Ethan (IPT)
29. USA    BARONCINI Filippo (UAD)
30. USA    DEL TORO Isaac (UAD)
  
SuperChow    5067
40. POL PaVelo Cycling Team  1. POL    KOOIJ Olav (TVL)
2. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
3. POL    SÁNCHEZ Pelayo (MOV)
4. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    MORO Manlio (MOV)
7. POL    GELDERS Gil (SOQ)
8. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
9. POL    TARLING Joshua (IGD)
10. POL    RODRÍGUEZ Óscar (IGD)
11. POL    BELOKI Markel (EFE)
12. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
13. POL    BOVEN Lars (ADC)
14. POL    LEMMEN Bart (TVL)
15. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
16. POL    COSTA Rui (EFE)
17. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
18. POL    FROOME Chris (IPT)
19. POL    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
20. POL    GREGAARD Jonas (LTD)
21. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
22. POL    LECERF William Junior (SOQ)
23. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
24. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
25. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
26. POL    VANDEVELDE Yentl (TFB)
27. POL    CORT Magnus (UXM)
28. POL    FOSS Tobias (IGD)
29. POL    TURNER Ben (IGD)
30. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
  
PaVelo    5034
41. POL MERAVIGLIOSO  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    OWSIAN Łukasz (ARK)
3. POL    UMBA Santiago (AST)
4. POL    TEJADA Harold (AST)
5. POL    CAVENDISH Mark (AST)
6. POL    HAIG Jack (TBV)
7. POL    GRADEK Kamil (TBV)
8. POL    BUCHMANN Emanuel (BOH)
9. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
10. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
11. POL    ANIOŁKOWSKI Stanisław (COF)
12. POL    ARMIRAIL Bruno (DAT)
13. POL    HEALY Ben (EFE)
14. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
15. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
16. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
17. POL    ROMEO Iván (MOV)
18. POL    SOSA Iván Ramiro (MOV)
19. POL    MAS Enric (MOV)
20. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
21. POL    PLAPP Luke (JAY)
22. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
23. POL    VINE Jay (UAD)
24. POL    WIŚNIOWSKI Łukasz (TBV)
25. POL    WALLAYS Jelle (COF)
26. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
27. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
28. POL    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)
29. POL    FROOME Chris (IPT)
30. POL    FELLINE Fabio (LTK)
  
wlodar    5016
42. POL yzerman  1. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
2. POL    BOVEN Lars (ADC)
3. POL    PICKERING Finlay (TBV)
4. POL    MARTIN Guillaume (COF)
5. POL    BISSEGGER Stefan (EFE)
6. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
7. POL    STRONG Corbin (IPT)
8. POL    MILAN Jonathan (LTK)
9. POL    GANNA Filippo (IGD)
10. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
11. POL    LÓPEZ Juan Pedro (LTK)
12. POL    JACOBS Johan (MOV)
13. POL    MEZGEC Luka (JAY)
14. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
15. POL    ZIJLAARD Maikel (TUD)
16. POL    CIMOLAI Davide (MOV)
17. POL    DEKKER David (ARK)
18. POL    BOMBOI Davide (TDT)
19. POL    GRADEK Kamil (TBV)
20. POL    SAJNOK Szymon (Q36)
21. POL    UMBA Santiago (AST)
22. POL    LARSEN Niklas (UXM)
23. POL    GESINK Robert (TVL)
24. POL    YATES Simon (JAY)
25. POL    MAS Enric (MOV)
26. POL    PEDERSEN Martin (LTT)
27. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
28. POL    VADER Milan (TVL)
29. POL    KANTER Max (AST)
30. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
  
yzerman    4920
43. POL Średnio bym powiedział  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
4. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
5. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
6. POL    TURNER Ben (IGD)
7. POL    QUICK Blake (JAY)
8. POL    ROWE Luke (IGD)
9. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
10. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
11. POL    UMBA Santiago (AST)
12. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
13. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
14. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
15. POL    LAURANCE Axel (ADC)
16. POL    COVI Alessandro (UAD)
17. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
18. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
19. POL    GANNA Filippo (IGD)
20. POL    ARRIETA Igor (UAD)
21. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
22. POL    MILAN Jonathan (LTK)
23. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
24. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
25. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
26. POL    CICCONE Giulio (LTK)
27. POL    BAX Sjoerd (UAD)
28. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
29. POL    GELDERS Gil (SOQ)
30. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
  
Mad Villain    4848
44. POL Wpadzio Team  1. POL    HIRSCHI Marc (UAD)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    AYUSO Juan (UAD)
4. POL    KUSS Sepp (TVL)
5. POL    BENOOT Tiesj (TVL)
6. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
7. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
8. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
9. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
10. POL    TARLING Joshua (IGD)
11. POL    BOL Cees (AST)
12. POL    ONLEY Oscar (DFP)
13. POL    CASTROVIEJO Jonathan (IGD)
14. POL    VAN UDEN Casper (DFP)
15. POL    GLOAG Thomas (TVL)
16. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
17. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
18. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
19. POL    KULSET Johannes (UXM)
20. POL    RYAN Archie (EFE)
21. POL    LEONARD Michael (IGD)
22. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
23. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
24. POL    TERCERO Fernando (PTK)
25. POL    HERZOG Emil (BOH)
26. POL    VERGAERDE Otto (LTK)
27. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
28. POL    HUBY Antoine (SOQ)
29. POL    UMBA Santiago (AST)
30. POL    RETAILLEAU Valentin (DAT)
  
wpadzio    4823
45. POL Gruppetto  1. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. POL    GANNA Filippo (IGD)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    VINOKUROV Nicolas (AST)
5. POL    HAJEK Alexander (BOH)
6. POL    VERRE Alessandro (ARK)
7. POL    KNIGHT Oliver (COF)
8. POL    POWLESS Neilson (EFE)
9. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
10. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
11. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
12. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
13. POL    KRON Andreas (LTD)
14. POL    TULETT Ben (TVL)
15. POL    LAURANCE Axel (ADC)
16. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
17. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
18. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
19. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
20. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
21. POL    URIANSTAD BUGGE Martin (UXM)
22. POL    LØLAND Sakarias Koller (UXM)
23. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
24. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
25. POL    ERIKSSON Jacob (TUD)
26. POL    KOLZE CHANGIZI Sebastian (TUD)
27. POL    BONIFACE Lucas (TEN)
28. POL    ASKEY Lewis (GFC)
29. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
30. POL    VAN DEN BROEK Frank (DFP)
  
Kosa    4714
46. POL Bosman  1. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. POL    GESINK Robert (TVL)
3. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
4. POL    GOVEKAR Matevž (TBV)
5. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
6. POL    KOOIJ Olav (TVL)
7. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
8. POL    HODEG Álvaro José (UAD)
9. POL    TOUZÉ Damien (DAT)
10. POL    CAVAGNA Rémi (MOV)
11. POL    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
12. POL    PEDERSEN Rasmus Søjberg (DAD)
13. POL    MILAN Jonathan (LTK)
14. POL    VERMOOTE Jelle (BWB)
15. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
16. POL    THALMANN Roland (TUD)
17. POL    LOPEZ Juan Carlos (GES)
18. POL    CATALDO Dario (LTK)
19. POL    GOUGEARD Alexis (COF)
20. POL    SCOTT Cameron (TBV)
21. POL    HUBY Antoine (SOQ)
22. POL    KELEMEN Petr (TUD)
23. POL    VINK Michael (UAD)
24. POL    FANCELLU Alessandro (Q36)
25. POL    RIOU Alan (ARK)
26. POL    DE TIER Floris (BWB)
27. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
28. POL    CHAMPION Thomas (COF)
29. POL    HERZOG Emil (BOH)
30. POL    BJERG Mikkel (UAD)
  
Bosman    4213
47. POL Terror  1. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
2. POL    WALLS Matthew (GFC)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    ARENSMAN Thymen (IGD)
5. POL    TURNER Ben (IGD)
6. POL    AUGUST Andrew (IGD)
7. POL    BENNETT Sam (DAT)
8. POL    GAZZOLI Michele (AST)
9. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
10. POL    POOLE Max (DFP)
11. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
12. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
13. POL    PLAPP Luke (JAY)
14. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
15. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
16. POL    GLOAG Thomas (TVL)
17. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
18. POL    SHEEHAN Riley (IPT)
19. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
20. POL    TURGIS Anthony (TEN)
21. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
22. POL    PELLIZZARI Giulio (VBF)
23. POL    LAURANCE Axel (ADC)
24. POL    ONLEY Oscar (DFP)
25. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
26. POL    GRÉGOIRE Romain (GFC)
27. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
28. POL    VERNON Ethan (IPT)
29. POL    BRENNER Marco (TUD)
30. POL    GELDERS Gil (SOQ)
  
liiio    3844
48. POL bunga bunga  1. POL    GESINK Robert (TVL)
2. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
3. POL    PUCCIO Salvatore (IGD)
4. POL    WURF Cameron (IGD)
5. POL    ROWE Luke (IGD)
6. POL    AUGUST Andrew (IGD)
7. POL    CATALDO Dario (LTK)
8. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
9. POL    HUBY Antoine (SOQ)
10. POL    GELDERS Gil (SOQ)
11. POL    VANGHELUWE Warre (SOQ)
12. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
13. POL    GANNA Filippo (IGD)
14. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
15. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
16. POL    KUSS Sepp (TVL)
17. POL    HEALY Ben (EFE)
18. POL    RUBIO Einer (MOV)
19. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
20. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
21. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
22. POL    VAN WILDER Ilan (SOQ)
23. POL    VINK Michael (UAD)
24. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
25. POL    BELOKI Markel (EFE)
26. POL    VERMEERSCH Florian (LTD)
27. POL    GALL Felix (DAT)
28. POL    DE PRETTO Davide (JAY)
29. POL    STORM Theodor (IGD)
30. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
  
kolvit   Zwycięzca edycji męskiej 2020 Zwycięzca edycji męskiej 2017  3803
49. AFG Chicken_Dhansak  1. AFG    YATES Adam (UAD)
2. AFG    YATES Simon (JAY)
3. AFG    PIDCOCK Thomas (IGD)
4. AFG    HAYTER Ethan (IGD)
5. AFG    THOMAS Geraint (IGD)
6. AFG    TURNER Ben (IGD)
7. AFG    TARLING Joshua (IGD)
8. AFG    CAVENDISH Mark (AST)
9. AFG    ASKEY Lewis (GFC)
10. AFG    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
11. AFG    VERNON Ethan (IPT)
12. AFG    POOLE Max (DFP)
13. AFG    ONLEY Oscar (DFP)
14. AFG    TULETT Ben (TVL)
15. AFG    CARR Simon (EFE)
16. AFG    WRIGHT Fred (TBV)
17. AFG    ROOTKIN-GRAY Jack (EFE)
18. AFG    PICKERING Finlay (TBV)
19. AFG    ROWE Luke (IGD)
20. AFG    KNIGHT Oliver (COF)
21. AFG    WOOD Harrison (COF)
22. AFG    NERURKAR Lukas (EFE)
23. AFG    DONOVAN Mark (Q36)
24. AFG    WALLS Matthew (GFC)
25. AFG    REES Oliver (SAT)
26. AFG    SHAW James (EFE)
27. AFG    WILLIAMS Stephen (IPT)
28. AFG    JOHNSTON Calum (CJR)
29. AFG    FROOME Chris (IPT)
30. AFG    KNOX James (SOQ)
  
Chicken_Dhansak    3705
50. POL ObiFujiTeam  1. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. POL    KOOIJ Olav (TVL)
3. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
4. POL    BURGAUDEAU Mathieu (TEN)
5. POL    VERMAERKE Kevin (DFP)
6. POL    BARRENETXEA Jon (MOV)
7. POL    MAYRHOFER Marius (TUD)
8. POL    BEULLENS Cedric (LTD)
9. POL    WIGGINS Ben (HBA)
10. POL    AAGAARD HANSEN Tobias (BPC)
11. POL    GROVES Kaden (ADC)
12. POL    ŤOUPALÍK Adam (TDT)
13. POL    HÄNNINEN Jaakko (DAT)
14. POL    ERMAKOV Roman (CTF)
15. POL    COLNAGHI Luca (VBF)
16. POL    BALMER Alexandre (JAY)
17. POL    BALDERSTONE Abel (CJR)
18. POL    SWEENY Harry (EFE)
19. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
20. POL    STORM Theodor (IGD)
21. POL    ISIDORE Noa (DAD)
22. POL    ROMO Javier (MOV)
23. POL    MARTÍN Alex (PTK)
24. POL    BRENNSÆTER Trym (TIR)
25. POL    SCOTSON Callum (JAY)
26. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
27. POL    BOMBOI Davide (TDT)
28. POL    HEIDUK Kim (IGD)
29. POL    ZUKOWSKY Nickolas (Q36)
30. POL    KIELICH Timo (ADC)
  
obi    3536
51. POL JUSKI TEAM  1. POL    EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
3. POL    VAN AERT Wout (TVL)
4. POL    ADAMIETZ Johannes (LTD)
5. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
6. POL    VINK Michael (UAD)
7. POL    PRICE-PEJTERSEN Johan (TBV)
8. POL    BRUTTOMESSO Alberto (TBV)
9. POL    QUICK Blake (JAY)
10. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
11. POL    HUBY Antoine (SOQ)
12. POL    HOFSTEDE Lennard (TVL)
13. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
14. POL    GESINK Robert (TVL)
15. POL    BRUN Nils (TUD)
16. POL    BENEDETTI Cesare (BOH)
17. POL    HAJEK Alexander (BOH)
18. POL    GRADEK Kamil (TBV)
19. POL    WOOD Harrison (COF)
20. POL    STORM Theodor (IGD)
21. POL    PORTER Rudy (JAY)
22. POL    BASTIAENS Ayco (SOQ)
23. POL    ALMEIDA João (UAD)
24. POL    MOHORIČ Matej (TBV)
25. POL    CICCONE Giulio (LTK)
26. POL    HERZOG Emil (BOH)
27. POL    SCULLY Tom (EFE)
28. POL    SCOTT Cameron (TBV)
29. POL    PLAPP Luke (JAY)
30. POL    KWIATKOWSKI Michał (IGD)
  
JUSKI   Zwycięzca edycji kobiecej 2018  3439
52. POL Schleck łańcuch trafił  1. POL    AYUSO Juan (UAD)
2. POL    TARLING Joshua (IGD)
3. POL    LAZKANO Oier (MOV)
4. POL    ENGELHARDT Felix (JAY)
5. POL    VAN GILS Maxim (LTD)
6. POL    DE LIE Arnaud (LTD)
7. POL    POOLE Max (DFP)
8. POL    TULETT Ben (TVL)
9. POL    ALEOTTI Giovanni (BOH)
10. POL    FOSS Tobias (IGD)
11. POL    VANSEVENANT Mauri (SOQ)
12. POL    VAN TRICHT Stan (ADC)
13. POL    DE GENDT Aimé (COF)
14. POL    CRADDOCK Lawson (JAY)
15. POL    VALTER Attila (TVL)
16. POL    TIBERI Antonio (TBV)
17. POL    SIMMONS Quinn (LTK)
18. POL    AFFINI Edoardo (TVL)
19. POL    VERVAEKE Louis (SOQ)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
22. POL    BRENNER Marco (TUD)
23. POL    EWAN Caleb (JAY)
24. POL    KIRSCH Alex (LTK)
25. POL    CALMEJANE Lilian (IWA)
26. POL    HUYS Laurens (ARK)
27. POL    HAGEN Carl Fredrik (Q36)
28. POL    CONTI Valerio (COR)
29. POL    BERNAL Egan (IGD)
30. POL    RYAN Archie (EFE)
  
Goalkeeper   Zwycięzca edycji kobiecej 2021  3192
53. POL LB Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
3. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
4. POL    TURNER Ben (IGD)
5. POL    MORGADO António (UAD)
6. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
7. POL    LABROSSE Jordan (DAT)
8. POL    CAVENDISH Mark (AST)
9. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
10. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
11. POL    GÓMEZ Germán Dario (PTK)
12. POL    THOMPSON Reuben (GFC)
13. POL    HAYTER Leo (IGD)
14. POL    FOLDAGER Anders (JAY)
15. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
16. POL    GUDMESTAD Tord (UXM)
17. POL    STORM Theodor (IGD)
18. POL    HAJEK Alexander (BOH)
19. POL    HERZOG Emil (BOH)
20. POL    PLOWRIGHT Jensen (ADC)
21. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
22. POL    UMBA Santiago (AST)
23. POL    GLOAG Thomas (TVL)
24. POL    NAESEN Oliver (DAT)
25. POL    PITHIE Laurence (GFC)
26. POL    TIBERI Antonio (TBV)
27. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
28. POL    VAN EETVELT Lennert (LTD)
29. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
30. POL    ENGELHARDT Felix (JAY)
  
lokalny biznesmen    2973
54. POL BMC  1. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
2. POL    MILAN Jonathan (LTK)
3. POL    TARLING Joshua (IGD)
4. POL    LAURANCE Axel (ADC)
5. POL    ONLEY Oscar (DFP)
6. POL    GLOAG Thomas (TVL)
7. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
8. POL    AUGUST Andrew (IGD)
9. POL    MORGADO António (UAD)
10. POL    MOSCON Gianni (SOQ)
11. POL    VALGREN Michael (EFE)
12. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
13. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
14. POL    VAN BAARLE Dylan (TVL)
15. POL    PEÑA Jesús David (JAY)
16. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
17. POL    MAGNIER Paul (SOQ)
18. POL    SEGAERT Alec (LTD)
19. POL    MIHKELS Madis (IWA)
20. POL    THOMAS Geraint (IGD)
21. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
22. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
23. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
24. POL    AYUSO Juan (UAD)
25. POL    TULETT Ben (TVL)
26. POL    WRIGHT Fred (TBV)
27. POL    LAMPERTI Luke (SOQ)
28. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
29. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
30. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
  
Nakazar    2803
55. POL Team złoty pociąg  1. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
2. POL    GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
3. POL    QUINTANA Nairo (MOV)
4. POL    TARLING Joshua (IGD)
5. POL    AUGUST Andrew (IGD)
6. POL    SEGAERT Alec (LTD)
7. POL    LAURANCE Axel (ADC)
8. POL    GALL Felix (DAT)
9. POL    ADRIÀ Roger (BOH)
10. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
11. POL    DE PLUS Laurens (IGD)
12. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
13. POL    GROVES Kaden (ADC)
14. POL    KUSS Sepp (TVL)
15. POL    WRIGHT Fred (TBV)
16. POL    MILAN Jonathan (LTK)
17. POL    VADER Milan (TVL)
18. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
19. POL    MAYRHOFER Marius (TUD)
20. POL    VERNON Ethan (IPT)
21. POL    ANDRESEN Tobias Lund (DFP)
22. POL    RICCITELLO Matthew (IPT)
23. POL    MIHKELS Madis (IWA)
24. POL    NYS Thibau (LTK)
25. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
26. POL    FISHER-BLACK Finn (UAD)
27. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
28. POL    MORGADO António (UAD)
29. POL    MILESI Lorenzo (MOV)
30. POL    ONLEY Oscar (DFP)
  
Enor    2345
56. POL Die Fahne hoch  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. POL    VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. POL    PIDCOCK Thomas (IGD)
5. POL    TARLING Joshua (IGD)
6. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
7. POL    LECERF William Junior (SOQ)
8. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
9. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
10. POL    RYAN Archie (EFE)
11. POL    HERZOG Emil (BOH)
12. POL    AUGUST Andrew (IGD)
13. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
14. POL    FAURE PROST Alexy (IWA)
15. POL    STORM Theodor (IGD)
16. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
17. POL    LE HUITOUZE Eddy (GFC)
18. POL    GELDERS Gil (SOQ)
19. POL    HUBY Antoine (SOQ)
20. POL    UMBA Santiago (AST)
21. POL    VAN BELLE Loe (TVL)
22. POL    WILKSCH Hannes (TDT)
23. POL    PICKERING Finlay (TBV)
24. POL    FROOME Chris (IPT)
25. POL    VANDENABEELE Henri (LTD)
26. POL    NERURKAR Lukas (EFE)
27. POL    VERGALLITO Luca (ADC)
28. POL    DE GENDT Thomas (LTD)
29. POL    MORGADO António (UAD)
30. POL    HAGENES Per Strand (TVL)
  
Janusz Tracz    2027
57. POL Namco Team  1. POL    POGAČAR Tadej (UAD)
2. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
3. POL    RYAN Archie (EFE)
4. POL    RAFFERTY Darren (EFE)
5. POL    GAZZOLI Michele (AST)
6. POL    ŤOUPALÍK Adam (TDT)
7. POL    SYRITSA Gleb (AST)
8. POL    CANAL Carlos (MOV)
9. POL    CALZONI Walter (Q36)
10. POL    PICCOLO Andrea (EFE)
11. POL    PACHER Quentin (GFC)
12. POL    LAURANCE Axel (ADC)
13. POL    TESFATSION Natnael (LTK)
14. POL    MILAN Jonathan (LTK)
15. POL    WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
16. POL    UIJTDEBROEKS Cian (TVL)
17. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
18. POL    VAN MECHELEN Vlad (DDS)
19. POL    RUDYK Bartosz (ATT)
20. POL    STOSZ Patryk (RSW)
21. POL    BUDZINSKI Marcin (WIB)
22. POL    PRADES Benjamín (VCF)
23. POL    VAN ENGELEN Adne (ROI)
24. POL    CARSTENSEN Lucas (RJC)
25. POL    BANASZEK Alan (MSP)
26. POL    KULSET Johannes (UXM)
27. POL    STEDMAN Maximilian (BGS)
28. POL    REGUIGUI Youcef (TSG)
29. POL    SEGAERT Alec (LTD)
30. POL    BERWICK Sebastian (CJR)
  
Ankorn    0
57. POL Lotos Ustka  1. POL    VERRE Alessandro (ARK)
2. POL    SVRČEK Martin (SOQ)
3. POL    HERZOG Emil (BOH)
4. POL    CHRISTEN Jan (UAD)
5. POL    VALGREN Michael (EFE)
6. POL    TURNER Ben (IGD)
7. POL    PLAPP Luke (JAY)
8. POL    DUNBAR Eddie (JAY)
9. POL    BERNAL Egan (IGD)
10. POL    KÄMNA Lennard (BOH)
11. POL    GALL Felix (DAT)
12. POL    JAKOBSEN Fabio (DFP)
13. POL    CARAPAZ Richard (EFE)
14. POL    SHEFFIELD Magnus (IGD)
15. POL    STAUNE-MITTET Johannes (TVL)
16. POL    GELDERS Gil (SOQ)
17. POL    BURATTI Nicolò (TBV)
18. POL    SKJELMOSE Mattias (LTK)
19. POL    JORGENSON Matteo (TVL)
20. POL    DEL TORO Isaac (UAD)
21. POL    AUGUST Andrew (IGD)
22. POL    POOLE Max (DFP)
23. POL    RYAN Archie (EFE)
24. POL    BAUHAUS Phil (TBV)
25. POL    UMBA Santiago (AST)
26. POL    HUBY Antoine (SOQ)
27. POL    NARVÁEZ Jhonatan (IGD)
28. POL    KUSS Sepp (TVL)
29. POL    THOMAS Geraint (IGD)
30. POL    WRIGHT Fred (TBV)
  
Ustecky07    0
57. POL Azmira  1. POL    ROGLIČ Primož (BOH)
2. POL    BUITRAGO Santiago (TBV)
3. POL    DEGENKOLB John (DFP)
4. POL    REX Laurenz (IWA)
5. POL    URÁN Rigoberto (EFE)
6. POL    PITHIE Laurence (GFC)
7. POL    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
8. POL    SEPÚLVEDA Eduardo (LTD)
9. POL    BRENNER Marco (TUD)
10. POL    DURBRIDGE Luke (JAY)
11. POL    LAPEIRA Paul (DAT)
12. POL    PEDRERO Antonio (MOV)
13. POL    MAJKA Rafał (UAD)
14. POL    BRAMBILLA Gianluca (Q36)
15. POL    IZAGIRRE Gorka (COF)
16. POL    MUÑOZ Cristian Camilo (TNC)
17. POL    POLITT Nils (UAD)
18. POL    KWIATKOWSKI Michał (IGD)
19. POL    PEDERSEN Casper (SOQ)
20. POL    AFFINI Edoardo (TVL)
21. POL    ALHAMMADI Abdulla (UAZ)
22. POL    ÅRNES Daniel (UDT)
23. POL    ALLEVA Edoardo Mauro (SIS)
24. POL    AUGÉ Ronan (CGF)
25. POL    WALLAYS Jelle (COF)
26. POL    MACIEJUK Filip (BOH)
27. POL    MATTHYS Louka (BWB)
28. POL    SCHMITZ Campo (TSM)
29. POL    BERNAL Egan (IGD)
30. POL    MOLLEMA Bauke (LTK)
  
ethaniel    0
57. GBR West Revolut Barclays Garmin Unlimited  1. GBR    PIDCOCK Thomas (IGD)
2. GBR    BERNAL Egan (IGD)
3. GBR    GEE Derek (IPT)
4. GBR    TURNER Ben (IGD)
5. GBR    PARET-PEINTRE Valentin (DAT)
6. GBR    PARET-PEINTRE Aurélien (DAT)
7. GBR    LIPOWITZ Florian (BOH)
8. GBR    HAJEK Alexander (BOH)
9. GBR    POGAČAR Tadej (UAD)
10. GBR    MUÑOZ Cristian Camilo (TNC)
11. GBR    AAGAARD HANSEN Tobias (BPC)
12. GBR    AALRUST Håkon (TCO)
13. GBR    AASKOV PALLESEN Jeppe (MSP)
14. GBR    ABAY Burak (KBB)
15. GBR    ABERASTURI Jon (EUS)
16. GBR    ABMA Elmar (VWE)
17. GBR    ABRAHAMSEN Jonas (UXM)
18. GBR    ABREHA Negasi Haylu (Q36)
19. GBR    ACKERMANN Pascal (IPT)
20. GBR    ADAMIETZ Johannes (LTD)
21. GBR    ADOMAITIS Rokas (TAT)
22. GBR    ADRIÀ Roger (BOH)
23. GBR    AEBERSOLD Nils (LTT)
24. GBR    AERTS Thijs (CRT)
25. GBR    AERTS Toon (DHM)
26. GBR    AFFINI Edoardo (TVL)
27. GBR    AGIRRE Jon (EKP)
28. GBR    AGNOLETTO Blake (ARA)
29. GBR    AGUILERA Nil (AQD)
30. GBR    AGUIRRE Hernán Ricardo (PTL)
  
Mulletman12345    0


Ostatnie wyścigi:

Tour de France po 18 etapie

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. COLRoman Team1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. BEL PHILIPSEN Jasper (ADC)
3. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
5. BEL CRAS Steff (TEN)
6. USA RICCITELLO Matthew (IPT)
7. COL TEJADA Harold (AST)
  
Roman   865
2. COLDie Fahne hoch1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
  
Janusz Tracz   771
3. NEDVeloValencia1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
3. ESP AYUSO Juan (UAD)
4. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
5. IRL HEALY Ben (EFE)
6. GBR WRIGHT Fred (TBV)
7. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
8. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
  
Arturo   758
4. FRApinks1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
3. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
5. GBR TURNER Ben (IGD)
  
agatqqa   753
5. GBRKanczuga1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. GBR GEOGHEGAN HART Tao (LTK)
  
Milvanius   720
6. GBRSultans of Cycling1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. COL BERNAL Egan (IGD)
5. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
6. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
7. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
8. GBR TURNER Ben (IGD)
  
zboro   681
7. GBRZygzaki1. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
4. ESP AYUSO Juan (UAD)
5. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
  
rogerg   635
8. NEDRęce Pence Ence w której?1. LUX JUNGELS Bob (BOH)
2. COL BERNAL Egan (IGD)
3. ESP SOLER Marc (UAD)
4. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
5. ESP LAZKANO Oier (MOV)
6. FRA LAURANCE Axel (ADC)
7. GBR ONLEY Oscar (DFP)
8. NOR KULSET Johannes (UXM)
  
CanJzarnecki   625
9. NORRODACY KAMRACI TEAM1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. FRA SIVAKOV Pavel (UAD)
6. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
7. GBR TURNER Ben (IGD)
  
Wosiu07   613
10. GBRWoman Power1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. ESP AYUSO Juan (UAD)
3. COL BERNAL Egan (IGD)
4. NED VAN DEN BERG Marijn (EFE)
5. NED WELTEN Bram (DFP)
  
Agnieszka   611
11. NEDChicken_Biriyani1. SLO POGAČAR Tadej (UAD)
2. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
3. BEL GHYS Robbe (ADC)
4. GBR TURNER Ben (IGD)
  
Chicken_Biriyani   570
12. GBRJUSKI TEAM 1. BEL EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. POR ALMEIDA João (UAD)
3. SLO MOHORIČ Matej (TBV)
4. ITA CICCONE Giulio (LTK)
5. POL KWIATKOWSKI Michał (IGD)
6. BEL VAN AERT Wout (TVL)
  
JUSKI   446
13. BELKaraVana się wykoleiła1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
3. BEL VAN AERT Wout (TVL)
4. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
5. GBR TURNER Ben (IGD)
6. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
7. NED LEMMEN Bart (TVL)
  
nawciarz   435
14. NEDArmia dzidziusiów1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
3. IRL HEALY Ben (EFE)
4. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
5. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
6. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
7. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
8. GBR ONLEY Oscar (DFP)
  
boroster   375
15. GBRObiFujiTeam1. BEL EVENEPOEL Remco (SOQ)
2. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. ESP ROMO Javier (MOV)
4. FRA BURGAUDEAU Mathieu (TEN)
5. BEL BEULLENS Cedric (LTD)
  
obi   363
16. BELCross Is Coming1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. USA JORGENSON Matteo (TVL)
3. BEL VAN AERT Wout (TVL)
  
hunterp   336
17. BELLento Team1. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
2. BEL THIJSSEN Gerben (IWA)
3. BEL EVENEPOEL Remco (SOQ)
4. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
5. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
6. ESP ROMO Javier (MOV)
  
JOSEDIN   327
18. ESPTS Cycling Team1. COL BERNAL Egan (IGD)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. BEL EVENEPOEL Remco (SOQ)
5. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
6. NED VAN DEN BERG Marijn (EFE)
7. DEN MØRKØV Michael (AST)
8. GBR ONLEY Oscar (DFP)
  
Tomek86   319
19. GBRTeam Młodych-Gniewnych1. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
2. ESP AYUSO Juan (UAD)
3. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
4. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
5. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
  
Daniel47   314
20. BELSebkaaa Team1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. COL BERNAL Egan (IGD)
3. GBR WRIGHT Fred (TBV)
4. ESP AYUSO Juan (UAD)
5. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
  
sebkaaa   303
20. BELŚrednio bym powiedział1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. ITA CICCONE Giulio (LTK)
4. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
5. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
6. FRA LAURANCE Axel (ADC)
7. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
8. DEN PEDERSEN Casper (SOQ)
  
Mad Villain   303
22. DENFairPlay1. SLO TRATNIK Jan (TVL)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
4. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
5. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
6. ESP AYUSO Juan (UAD)
7. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
8. GBR TURNER Ben (IGD)
  
kamil7   301
23. GBRGruppetto1. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
2. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. USA POWLESS Neilson (EFE)
4. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
5. FRA LAURANCE Axel (ADC)
6. NED VAN DEN BROEK Frank (DFP)
  
Kosa   287
24. NEDGewissEPOattack1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. AUT GALL Felix (DAT)
5. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
6. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
  
Clif   271
25. ITAZZZ1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. DEN PEDERSEN Mads (LTK)
3. ESP AYUSO Juan (UAD)
4. GBR YATES Simon (JAY)
  
redzik   263
26. GBRWygramy! Wygramy! Wygramy!1. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
2. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. ESP AYUSO Juan (UAD)
4. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
5. FRA LAURANCE Axel (ADC)
  
Optymista Dawid   262
27. FRAyzerman1. FRA MARTIN Guillaume (COF)
2. SUI BISSEGGER Stefan (EFE)
3. DEN PEDERSEN Casper (SOQ)
4. SLO MEZGEC Luka (JAY)
5. GBR YATES Simon (JAY)
6. ESP MAS Enric (MOV)
7. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
  
yzerman   252
28. DENFerrari&Fuentes1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. ESP AYUSO Juan (UAD)
5. FRA LAPEIRA Paul (DAT)
6. GBR TURNER Ben (IGD)
7. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
  
Mr_X   245
29. ITASAXO Animex1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
4. FRA LAURANCE Axel (ADC)
5. BEL VAN AERT Wout (TVL)
6. BEL CAPIOT Amaury (ARK)
  
tomtom83   239
30. BELhrU Cycling Project1. IRL HEALY Ben (EFE)
2. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
3. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
4. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
5. NED JAKOBSEN Fabio (DFP)
  
hru   235
30. NEDStochomania1. GBR ONLEY Oscar (DFP)
2. BEL EVENEPOEL Remco (SOQ)
3. CZE HIRT Jan (SOQ)
4. BEL VERVAEKE Louis (SOQ)
5. ITA BETTIOL Alberto (EFE)
6. GER POLITT Nils (UAD)
7. ESP LAZKANO Oier (MOV)
8. SLO MEZGEC Luka (JAY)
  
Ol1F1l   235
32. SLOPolti1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
4. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
5. COL BERNAL Egan (IGD)
6. IRL HEALY Ben (EFE)
7. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
8. GBR WRIGHT Fred (TBV)
  
rojekk   234
33. GBRkrokiety1. GBR YATES Simon (JAY)
2. USA JORGENSON Matteo (TVL)
3. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
4. BEL CRAS Steff (TEN)
5. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
6. COL BERNAL Egan (IGD)
  
filipp   231
34. COLTerror1. SLO ROGLIČ Primož (BOH)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. IRL BENNETT Sam (DAT)
4. FRA LAURANCE Axel (ADC)
5. GBR ONLEY Oscar (DFP)
6. FRA TURGIS Anthony (TEN)
7. BEL DE PLUS Laurens (IGD)
8. ITA GAZZOLI Michele (AST)
  
liiio   228
35. ITAGoGoPowerRangers1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. NOR LEKNESSUND Andreas (UXM)
4. IRL HEALY Ben (EFE)
5. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
6. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
7. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
  
przemoe   226
36. FRAChicken_Dhansak1. GBR YATES Adam (UAD)
2. GBR YATES Simon (JAY)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. GBR THOMAS Geraint (IGD)
5. GBR CAVENDISH Mark (AST)
6. GBR WRIGHT Fred (TBV)
7. GBR WILLIAMS Stephen (IPT)
8. GBR ONLEY Oscar (DFP)
  
Chicken_Dhansak   212
37. GBRMERAVIGLIOSO1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. AUS HAIG Jack (TBV)
3. GBR CAVENDISH Mark (AST)
4. IRL HEALY Ben (EFE)
5. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
6. ESP MAS Enric (MOV)
7. NED JAKOBSEN Fabio (DFP)
8. COL TEJADA Harold (AST)
  
wlodar   210
38. COLEF Education Second-DifficultPost1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
5. NOR JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
6. COL BERNAL Egan (IGD)
7. FRA JEGAT Jordan (TEN)
8. GBR TURNER Ben (IGD)
  
Anderis   205
39. GBRBosman1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. USA JORGENSON Matteo (TVL)
3. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
  
Bosman   200
40. DENTymek Team1. DEN VINGEGAARD Jonas (TVL)
2. USA JORGENSON Matteo (TVL)
3. BEL BENOOT Tiesj (TVL)
4. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
  
Tymekk   190
41. BELHanysy1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
3. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. IRL HEALY Ben (EFE)
5. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
6. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
7. GBR ONLEY Oscar (DFP)
8. GBR STEWART Jake (IPT)
  
throndor   177
42. GBROrły Probierza 1. FRA LAPORTE Christophe (TVL)
2. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
3. NOR WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
4. BEL REX Laurenz (IWA)
5. ESP AYUSO Juan (UAD)
6. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
8. ESP LAZKANO Oier (MOV)
  
Ederson Palmieri   168
43. ESPjon ezeitza1. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
2. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
3. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
4. BEL VAN AERT Wout (TVL)
  
jon ezeitza   151
43. BELNeftohimik Burgas1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. ITA CICCONE Giulio (LTK)
3. COL BERNAL Egan (IGD)
4. ECU CARAPAZ Richard (EFE)
  
scrooll40   151
45. ECUDunajec1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. ESP AYUSO Juan (UAD)
3. ESP RODRÍGUEZ Carlos (IGD)
4. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. IRL HEALY Ben (EFE)
6. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
7. FRA MARTINEZ Lenny (GFC)
  
kosa84   148
46. FRASchleck łańcuch trafił1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. BEL DE LIE Arnaud (LTD)
3. BEL VAN GILS Maxim (LTD)
4. LUX KIRSCH Alex (LTK)
  
Goalkeeper   145
47. LUXSuperChow1. FRA LAURANCE Axel (ADC)
2. GBR WRIGHT Fred (TBV)
3. CAN GEE Derek (IPT)
4. AUT GALL Felix (DAT)
5. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
6. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
7. ESP AYUSO Juan (UAD)
8. GBR TURNER Ben (IGD)
  
SuperChow   136
48. GBRbunga bunga1. USA JORGENSON Matteo (TVL)
2. USA KUSS Sepp (TVL)
3. GBR PIDCOCK Thomas (IGD)
4. AUT GALL Felix (DAT)
5. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
6. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
7. IRL HEALY Ben (EFE)
  
kolvit   117
49. IRLAgresywny Moscon1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. AUT GALL Felix (DAT)
3. BEL VAN GILS Maxim (LTD)
4. NOR WÆRENSKJOLD Søren (UXM)
5. COL BUITRAGO Santiago (TBV)
6. FRA LAURANCE Axel (ADC)
  
valverde   115
50. FRAPaVelo Cycling Team1. SLO ROGLIČ Primož (BOH)
2. ITA MOSCON Gianni (SOQ)
3. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
4. DEN CORT Magnus (UXM)
5. POR COSTA Rui (EFE)
6. GBR TURNER Ben (IGD)
7. NED LEMMEN Bart (TVL)
  
PaVelo   107
51. NEDPrzybytek Jeźdźców1. NOR JOHANNESSEN Tobias Halland (UXM)
2. BEL GOOSSENS Kobe (IWA)
3. CAN GEE Derek (IPT)
4. BEL REX Laurenz (IWA)
5. DEN CORT Magnus (UXM)
6. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
7. AUS HARPER Chris (JAY)
8. GER DEGENKOLB John (DFP)
  
Gimpek   101
52. GERkelme team1. NED VAN DER POEL Mathieu (ADC)
2. ESP AYUSO Juan (UAD)
3. FRA SIVAKOV Pavel (UAD)
4. ESP LAZKANO Oier (MOV)
5. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
6. AUT GALL Felix (DAT)
  
allorc   86
53. AUTWpadzio Team1. ESP AYUSO Juan (UAD)
2. BEL BENOOT Tiesj (TVL)
3. NED BOL Cees (AST)
4. FRA GRÉGOIRE Romain (GFC)
5. BEL VAN WILDER Ilan (SOQ)
6. NOR KULSET Johannes (UXM)
7. GBR ONLEY Oscar (DFP)
8. ESP CASTROVIEJO Jonathan (IGD)
  
wpadzio   59