Welcome to Gra kolarska - forum. Please login.

Cze 15, 2026, 06:48 PM

Login with username, password and session length

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 34
  • Latest: Enor
Stats
  • Wiadomości w sumie: 2,469
  • Wątków w sumie: 62
  • Online today: 159
  • Online ever: 1,522
  • (Mar 19, 2026, 03:38 AM)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 66
Total: 66

66 Gości, 0 Użytkowników

Wyścigi kat 2.E

Zaczęty przez Dobry, Lis 10, 2025, 07:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy jesteś za opcją

A - dodanie nowej kategorii 2.D' i zostawienie starej 2.E
10 (47.6%)
B - podniesienie punktacji 2.E w zupełności wystarczy
7 (33.3%)
C - nie chcę zmian
4 (19%)

Głosów w sumie: 21

Głosowanie skończone: Lis 15, 2025, 07:52 PM

Dobry

No to co robimy?
A - wstawiamy międzykategorię między D i E (w niej wyścigi o jakości listy startowej od 101 do 180/190)
2.D   2.D'   2.E
100   75   50
75   56   38
60   45   30
55   42   27
50   38   25
45   34   23
40   30   21
35   26   19
30   23   17
25   20   15
22   17   
19   15   
17   13   
15   11   
13   10   

B - ograniczamy się do podniesienia punktacji w kategorii 2.E
2.D   2.E
100   75
75   56
60   45
55   42
50   38
45   34
40   30
35   26
30   23
25   20
22   17
19   15
17   13
15   11
13   10

C - nie ma potrzeby takich działań

nawciarz

W ankiecie wygrała opcja z nową kategorią, ale ze względów technicznych musi się ona inaczej nazywać. Nie może być apostrofa, bo on sprawia że żadna edycja nie jest możliwa. Może być przykładowo 2.D-

Dobry


nawciarz

Z cyframi na pewno będzie ok. Tylko apostrof problematyczny i jak jest jakiś wyścig z nim w nazwie to żeby zmienić kategorie, poprawić jakiś błąd to najpierw muszę ten apostrof z nazwy usunąć, bo on powoduje błąd w kodzie i zmiany się nie zapisują wtedy. I przetestowałem to na Rwandzie i nie dało się zmienić z 2.G na 2.D'.

bumbek


nawciarz

Tylko nie wiem czy system robi rozróżnienie na wielkość litery, bo może to potraktować jak tą samą kategorie.

liiio

Jeżeli apostrof wpiszesz jako &#39 to nie będzie konfliktu z kodem.

nawciarz

Rzeczywiście tak się udało zrobić apostrof w kategorii.

nawciarz

Sezon coraz bliżej to jeszcze trzeba ustalić jaki przedział starlist quality dla nowej kategorii 2.D'. 100-189?

arekw29

Raczej bym widział widełki od końca starego E, czyli np. 130-199.

bigbird

#10
Z technicnego punktu widzenia i przestarzałości bazy nie wiem czy zabawa z napostrofem &#39 wyjdzie, ale sprawdzę.

Natomiast pytanie co z prio i co ze startowym? i jak z punktami za etapy

nawciarz

Jak 2D i 2E ma 0,25 startowe to tu na pewno tak samo. Prio wypośrodkować to wychodzi 2,75. Za etapy by wyszło 12-6-3.

bigbird

czyli reasumując:

2.D to te lepsze (niższy prio, ale więcej punktów)
2.D' to te trochę słabsze (mniej punktów - wyższe prio)
startowe takie same

Shoutbox

nawciarz

2026-06-14, 17:19:21
Choć i tak w sumie największy plus z wyścigu że się Onley nie zabił i tylko zwichnął bark. Zawisł na drzewie a mógł polecieć kilkadziesiąt metrów w dół.

nawciarz

2026-06-14, 17:16:50
A ja się nie spodziewałem że Castellon będzie tak blisko dyszki i gdyby nie ten etap gdzie ucieczka była większa od peletonu to pewnie on by był dziewiąty a nie Parra.

Dobry

2026-06-14, 17:12:19
No, Tuckwell, dobra robota. Dziś plusik dla Van Gilsa. A Parry w dyszce to bym nie wymyślił

nawciarz

2026-06-12, 17:26:31
Ufff dojechał do mety, bo już miałem w głowie najczarniejsze scenariusze.

nawciarz

2026-06-12, 17:04:45
Jeszcze go nie ma czyli pewnie dnf i TdF z głowy.

nawciarz

2026-06-12, 16:59:57
2026 rok a realizator nie jest w stanie pokazać co się stało z Onleyem. Katastrofalny sezon dalej trwa. Tylko kraksy i choroby i kilka rodzynków co jakoś ratują jeszcze wynik.

Arturo100

2026-06-11, 08:48:53
Muur Classic Geraardsbergen w tym roku odbędzie się 14 czerwca a nie w sierpniu jak  poprzednich latach

nawciarz

2026-06-08, 16:33:04
Jak nie zgłaszam kolarzy to szaleją w ucieczkach.

nawciarz

2026-06-05, 17:51:29
Skąd się ten Oliver urwał?

nawciarz

2026-06-05, 09:59:23
Rzeczywiście było ustawione że 0 kolarzy można zgłosić. Teraz już będzie dobrze

rogu

2026-06-05, 09:49:14
mam zablokowane zgłoszenia na    Tour Auvergne - Rhône-Alpes, btw w ogóle co to za francuski ogór znowu jedziemy....

nawciarz

2026-05-28, 17:27:35
No mając takiego Stuyvena do pomocy to można seryjnie wygrywać.

Dobry

2026-05-24, 23:01:53
A ja o 12.16 skapowałem się, że dziś jest jakiś wyścig...

arekw29

2026-05-17, 12:12:46
Hej.
Zakręciłem się w pracy i spóźniłem się kilka minut, aby zgłosić do dzisiejszych wyścigów. Pewnie i tak punktów nie będzie tylko strata startowego, ale jak coś to proszę o automat lub otwarcie na chwilę zgłoszeń i to ogarnę na szybko.

Alt4iR

2026-05-15, 18:23:30
Kupno Bernala to widzę kolejny niewypał transferowy w moim wykonaniu, nie ma co kupować, lepiej chyba w te FA się już co roku bawić. Szkoda tylko priorytetu.

pajda

2026-05-14, 18:56:24
do Finistere nie da się zgłosić

Dobry

2026-05-14, 06:49:07
Śmiesznie to wygląda obsada tych ogórków. Rok temu o punkty biły się w tych Grecjach, Waloniach itp. drugie garnitury ekip WT i czołówka pro, a teraz i Mazowsze skore tam zapunktować... A tych niezdobytych punktów leżących za darmo na ulicach Fleche du Sud komuś po prostu braknie.

pajda

2026-05-13, 18:52:30
trochę śmiesznie wygląda jak się z tatą wymieniamy koszulką lidera co etap  ;)

andrzejcw

2026-05-12, 22:10:50
Właśnie miałem to pisać

arekw29

2026-05-12, 22:00:08
Nie można wejść na stronkę FFF, więc jest problem ze zgłoszeniem na jutro

arekw29

2026-05-10, 16:36:24
Oglądając Tro Bro Leon coś od razu czułem że Huising jest w ekipie Nawciarza...

rogu

2026-05-09, 20:18:50
Nie martw się, jak dobrze pójdzie to samym liderowaniem do piątku nastuka tyle punktów, co Buitrago niekoniecznie musiałby ,dobyć

andrzejcw

2026-05-09, 19:51:07
Jakieś dziwne emotki mi się dodały  ;D

andrzejcw

2026-05-09, 19:50:00
Człowiek się cieszy, że Silva wygrał i jest liderem przy priorytecie a potem widzi przy Buitrago dnf 🤦🏼�♂️

Dobry

2026-05-09, 11:13:40
Na planszach cyferki mu się zgadzają. Wygenerował największą moc, więc coś tam dziabnie.

Arturo100

2026-05-08, 16:30:42
Sprint Milana podsumowaniem mojego dotychczasowego sezonu...tak coś czułem, że nie dowiózł formy na Giro

rogu

2026-05-04, 14:47:23
Heh, Berwick robi to, co myślałem że będzie robił jakieś 2 lata temu :)

Dobry

2026-05-03, 16:38:37
Finansowo wtedy straciłem parę c, ale wygląda, że będzie duży plus z tego.

Dobry

2026-05-03, 16:37:40
Jedna strategiczna decyzja mi się w FFF jednak udała. W zeszłym roku musiałem się pozbyć kolarza, żeby wyjść z minusa. I już prawie, prawie oddałem Tuckwella... ale akurat zajął 19. miejsce gdzieś na Majorce. Więc dał sygnał, że rokuje... więc oddałem piniżej kosztów Ewana, który... zaczął wygrywać. I skończył karierę

Dobry

2026-05-03, 16:27:04
Nic nie wskazywało na to, że Tuckwell może zająć w Romandii 6. miejsce. Ale nie szkodzi 😁

Dobry

2026-05-03, 12:50:09
Jest oczywiście niedosyt, bo wahałem się, czy nie kupić Berwicka w marcu... i się, k...a, niedowahałem...

Dobry

2026-05-03, 12:49:10
Dobra ta Turcja dla mnie. 5, 10 i 12 miejsca w generalce, do tego Baleron i Pickrel posprintowali, czyli każdy zapunktował.

rogu

2026-05-02, 09:08:14
Za szybko pozbylem sie Bilbao...

Urbi

2026-04-29, 19:14:28
Ale Lenny się ładnie utrzymał za Pogim, szkoda że nie jedzie na Giro, tam się już połowa pierwszej dziesiątki wycofała przed wyścigiem, więc byłaby szansa na top5 spokojnie, a na TDF to jednak będzie trudno coś zrobić.

nawciarz

2026-04-29, 15:26:31
Haha Onley już dnf, super sezon trwa. Taka nędzna obsada i znowu pewnie tylko Lenny coś powalczy.

nawciarz

2026-04-27, 15:24:16
Dla mnie też byłby to najlepszy wyścig w tym miesiącu,. Landa wypada z Giro jeden wielki dramat ten sezon. Przydałoby się spaść do drugiej ligi ale jakoś nie bardzo inni chcą mnie wyprzedać w tabeli.

pajda

2026-04-26, 20:58:33
Fajnie, że wygrywam wyścigi usuwane z naszego kalendarza  ;)

kosa88

2026-04-26, 19:32:18
Tego że będę liderem po LBL bym się nigdy nie spodziewał  :)

Alt4iR

2026-04-26, 17:22:52
Widzę że u mnie standardowo, o rok cierpliwości nie starczyło. Jak i kiedyś Skjelmose czy Kooij tak teraz Verstrynge sprzedany o rok za wcześnie.

nawciarz

2026-04-22, 16:28:39
I znowu ten Izagirre przed nim, no nie mógł tak rok temu?

nawciarz

2026-04-22, 16:27:28
To się jednak Lenny dostosował poziomem do reszty drużyny

Gattsu

2026-04-20, 21:47:52
Wroga ? Brzmi groźnie ;) tymczasem Jorgenson widać też lubi kaszankę..

Dobry

2026-04-20, 12:08:30
Ale że Artza się tak przestraszyłeś...

Urbi

2026-04-19, 21:43:52
Widzę że jak moi wyniki słabe mają to postanowili zmienić taktykę na eliminowanie wroga...

nawciarz

2026-04-19, 17:24:15
Jak moi tak mają jeździć to niech sobie w ogóle odpuszczą starty.  Zobaczymy czy w środę Lenny zrówna się poziomem do kolegów z drużyny czy dalej jako jedyny będzie bronił honoru mojej ekipy.

arekw29

2026-04-18, 21:02:04
To Amstel ma chyba historycznie najgorszą obsadę.

liiio

2026-04-17, 17:38:47
Do tej pory mi zupełnie nie szło, a tu niespodziewanie dwa zwycięstwa jednego dnia. Jegat w pierwszym wyścigu po kontuzji i Foldager,  co do którego zastanawiałem się nad wystawieniem bo mnie koszty zjadają  ;D

rogu

2026-04-15, 08:31:12
Chciałbym mieć takie problemy. :D

Gattsu

2026-04-13, 22:14:31
Roubaix kaszanka. Mas kaszanka, Almeida kaszanka. Van Uden już tradycyjnie kaszanka. Albanese i Wellens połamani (czyli kaszanka). Na ten moment -600 punktów w porównaniu z ubiegłym rokiem. Dobrze, że do Giro mniej niż miesiąc ;)

rogu

2026-04-13, 07:57:30
A myślałem po T-A, że pójście po Wouta było chybionym ruchem :D