Aktualności:

Zgłaszanie kandydatów do drugiej rundy FA

Menu główne
Welcome to Gra kolarska - forum. Please login or sign up.

Maj 10, 2024, 08:02 AM

Login with username, password and session length

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 34
  • Latest: Tomek86
Stats
  • Wiadomości w sumie: 881
  • Wątków w sumie: 32
  • Online today: 18
  • Online ever: 45
  • (Lut 06, 2024, 07:26 PM)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 17
Total: 17

17 Gości, 0 Użytkowników

Dyskusje nt. FFF

Zaczęty przez Dobry, Paź 16, 2023, 01:43 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nawciarz

Dziś automat. Jutro na szczęście po wypadnięciu z naszego kalendarza Rwandy się żadne wyścigi nie zaczynają.

liiio

Cytat: nawciarz w Lut 16, 2024, 10:45 AMa wiosenne to chyba zawsze było jakoś przełom lutego i marca tu rzadko brałem udział więc w sumie nie jestem pewny.
W zeszłym sezonie było chyba w pierwszym tygodniu marca.

Gimpek

Z regulaminu:
Cytat2.9 W trakcie sezonu mogą zostać wprowadzone 2 okna transferowe, a o ich terminie poinformują bossowie gry (prawdopodobnie przed wyścigiem Paryż – Nicea oraz między Tour de Suisse a Tour de France).

Gattsu

Cytat: rogu w Lut 16, 2024, 10:58 AM
Cytat: Gattsu w Lut 16, 2024, 08:39 AM
Cytat: rogu w Lis 18, 2023, 01:19 PM
Cytat: bigbird w Lis 16, 2023, 11:10 PMmogę dać dostęp do wszystkiego co mam. Przepraszam Was wszystkich za zamieszanie, ale życie nie daje mi za wiele wolnego czasu.

Samo zamykanie sezonu jest kłopotliwe, bo trzeba ogarnąć wszystko a nie mam pomysłu jak to usprawnić. Mogę dać dostęp i pogadać z zaiteresowanymi, może oni wpadną na pomysł dodawania etapów TTT.

inna sprawa to zamykanie i otwieranie sezonu. Powiem szczerze, że gdyby nie wy i nie praca przy TdP powiedziałbym Wam że nie ma już siły tego ciągnąć. (może nawet nie siły ale czasu) ale powoli życie się prostuje. Trzy córeczki coraz starsze i ogarniają już sporo. Chęć do rowerowania wraca a wraz z nią zainteresowanie samym kolarstwem.

Jedyne co mnie wkurza, że ostatnio zasnąłem nad klawiaturą przygotowując to wszystko. A jednocześnie mój brak czasu powoduje u Was wkurzenie do czego macie pelne prawo, bo to ja przesuwam kolejne terminy.

NA szczęście wszystkie najbardziej czasochłonne dla mnie sprawy za nami (jeszcze licytacje, ale to mniej i zmiany zespołów w realu, ale to w ferie moje będzie można ogarnąć)

Jeszcze raz przepraszam.

Jakby ktoś miał pomysł co z tym zrobić może napisać od nowa, korzystając z bazy danych. Może coś przerobić to walcie.

Takim drażliwym dość wątkiem jest kwestia bazy danych, bo akurat dostęp do niej rzeczywiście powinien być mocno ograniczony.

Moja propozycja jest taka, żeby wrócić do tematu po II rundzie FA, kiedy  zejdzie z Ciebie większość obowiązków, bo teraz chyba lepiej byłoby skupić się na tym, żeby dowieźć ten najbardziej newralgiczny moment sezonu do końca.

Potem proponowałbym:
1. Stworzyć projekt, na którymś z popularnych serwisów hostingowych do przechowywania kodu źródłowego - GitHub (chyba preferowana opcja), BitBucket, GitLab etc.
2. Opublikować kod źródłowy. Jeśli nie masz doświadczenia z gitem, to daj znać.
3. Wygenerować schema dla bazy danych. I opublikować w repozytorium.

A dalej się będziemy zastanawiać, w którą stronę projekt popchnąć. Nie ukrywam, że osobiście od ładnych paru lat nie miałem kontaktu z PHP i nie wiem, czy jest to technologia, w którą chciałbym inwestować swój czas, ale jeśli są tutaj inni specjaliści od tego języka, to może nie ma sensu migrować projektu  :)

Czy jest jakaś szansa, że to się wydarzy ? :)


Proszę bardzo, repozytorium na github założone: https://github.com/lukrog/fff-game

Super!
To teraz poprosimy @bigbird żeby wystawił kod gry.
Wild Bunch
🏆 2016
🏆 2017
🏆 2023

bigbird

a ktoś poprowadzi mnie i powie co i jak

Jak coś mogę dać dostęp do Bazy danych itp.

Szczerzy to ja tylko dla Was to ciągnę. Nie mam trochę już na to sił i czasu. Choć najcięższy moment w życiu czyli złobek/przedszkole/szkoła jednocześnie już za mną.

PaVelo

Cytat: nawciarz w Lut 17, 2024, 10:58 AMDziś automat. Jutro na szczęście po wypadnięciu z naszego kalendarza Rwandy się żadne wyścigi nie zaczynają.
A, wypadło. To dobrze, bo na stronie nadal wisi, a zgłoszenia nie działają. Co prawda nie sądzę, aby mój devo jakimś cudem wyścig wygrał, ale... ;)

nawciarz

Volta ao Algarve em Bicicleta
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24024
Mawarulez

Tour des Alpes Maritimes et du Var
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24027
Kosa88

nawciarz


nawciarz

UAE Tour
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24029
Popiol

Faun Drome Classic
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24033
Rogu

Kuurne - Bruxelles - Kuurne
https://fff.xon.pl/wyscig.php?id_wys=24034
Gattsu

Narazie bez Gran Camino bo CQ coś przysnęło z wynikami i tylko top30 generalki u nich jest.

Dobry

Coś mi się zdaje, że nie ma opcji rezygnacji z szefowania.
Nikt się niczego nie podjął, więc nie ma opcji, żeby FFF miało upaść. Zwłaszcza że nawciarzowi się chce.
Jeśli macie potrzebę, można zrobić jakieś wybory/głosowanie nad wotum zaufania. Ewentualnie, mogę czynić posługę dalej, opierając się o tezę, że czynię to z woli istoty najwyższej.

A bez zbędnego pierdolenia.
Zaordynowałem BigBirdowi, żeby otworzył zapisy na FA od dziś do końca miesiąca. Oczywiście, córki mu się pochorowały i jeszcze nie dał rady tego ogarnąć.
Licytacje od 1 marca,
zaraz potem okno transferowe.

allorc

Witamy :)
Jeszcze plik z ekipami by się przydał od BB
Ja go uzupełnię, potrzebuje tylko mieć na czym pracować

nawciarz


nawciarz


nawciarz


Gattsu

Prośba ode mnie o zwolnienie Franka Bonnamoura (id: 9425) zgodnie z regulaminem:

Cytatdrużyna nie ponosi kosztów zwolnienia, jeżeli dany zawodnik został przyłapany na dopingu, zakończył karierę lub w rzeczywistości został wyrzucony z ekipy.

Z góry dzięki :)
Wild Bunch
🏆 2016
🏆 2017
🏆 2023

Shoutbox

liiio

2024-05-09, 13:09:18
Będzie automat na Walonię? Ostateczna lista startowa było dopiero dziś około 10 rano.

arekw29

2024-05-04, 15:51:16
Van Bekkum dał radę "pomścić" kolegów. Będzie drogo

arekw29

2024-05-04, 14:51:45
Co z tą młodzieżową Vismą dziś się stało?!

arekw29

2024-05-02, 16:19:58
E tam, nawet nie wygrał etapu  ;) Ja jestem wkurzony, że miałem od lat zapisanego Widara i go przegapiłem

nawciarz

2024-05-02, 15:38:55
Odpuszczenie Nordhagena w zamian za Barhoumiego nie było moją najmądrzejszą decyzją. Choć i tak pewnie bym nie przelicytował wtedy Rogu, a w drugą stronę deal by nie poszedł.

rogu

2024-04-30, 09:04:10
Albo inaczej, czy ktoś korzysta z Win 11 i działa mu ok?

rogu

2024-04-30, 09:02:19
Czy ktoś jeszcze korzysta z Win 11 i doświadcza problemów ze stronką?

Dobry

2024-04-29, 15:38:43
Ciekawostka. Trzechnajdroższych kolarzy, którzy kosztowali mnie 950 c, zdobyło dla mnie 65 punktów. Pozostali, którzy kosztowali 1700 c, zdobyli już 1800 c 😁 ale realistycznie patrząc, jest szansa,że Schmid, Asgreen i Ewan dobiją jeszcze w tym roku do 1000.

pajda

2024-04-29, 08:53:46
Lipowitza też bym nie wymyślił  ;)

Dobry

2024-04-28, 17:17:49
Wymyśliłby kto, że Godon może w Romandii trzasnąć 125 punktów? Raczej niemożliwe, nie?

Urbi

2024-04-27, 20:07:52
Rozumiem że gdzieś ta informacja jak to teraz działa była i to oczywiście mój błąd bo tak jak piszesz mogłem zgłaszać wszędzie, aczkolwiek autentycznie miałem świadomość że jest wszędzie automat, szczególnie że rano tego dnia przeczytałem że Arek dalej ma problem i tak mi się skojarzyło że luz nie trzeba nic robić, dopiero pozniej przyszla refleksja czy to aby na pewno oznacza automat. Aczkolwiek jak coś było wcześniej ustalone to spoko, choć jest to moim zdaniem kiepskie rozwiązanie, bo albo robimy auto wszędzie albo nigdzie, a nie w niektórych wyścigach.

nawciarz

2024-04-27, 16:11:24
Mógłbym teraz dać automat na Asturie tylko międzyczasie też były wyścigi bez automatu i bywali punktujący niezgłoszeni kolarze to teraz bym musiał i tamte wyścigi poprawić.

nawciarz

2024-04-27, 16:09:09
Po co sprawdzać? Wystarczy zgłaszać tak jak by się nic nie działo normalnie na wszystkie wyścigi

arekw29

2024-04-27, 13:13:52
No właśnie to co Urbi napisał. To nie powinno tak wyglądać. Nikt przecież nie będzie sprawdzał co wyścig czy ja zgłosiłem lub coś na forum w tym aspekcie napisałem.

Urbi

2024-04-26, 19:48:40
Bardzo to wszystko łatwe do ogarnięcia...

Urbi

2024-04-26, 19:43:01
Super :(

nawciarz

2024-04-26, 19:14:05
Zależy co. Pewnie chodzi o Asturie, a tam Arek zgłosił, więc według tego co ustalone to tu nie automatu.

Urbi

2024-04-26, 17:33:31
My jedziemy automatem?

nawciarz

2024-04-26, 15:29:11
Kto chce kupić?

nawciarz

2024-04-26, 15:28:58
Idźcie w pizdu z tym Hayterem.