Welcome to Gra kolarska - forum. Please login.

Cze 15, 2026, 07:37 PM

Login with username, password and session length

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 34
  • Latest: Enor
Stats
  • Wiadomości w sumie: 2,469
  • Wątków w sumie: 62
  • Online today: 159
  • Online ever: 1,522
  • (Mar 19, 2026, 03:38 AM)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 63
Total: 63

63 Gości, 0 Użytkowników

Lista transferowa

Zaczęty przez Gattsu, Paź 19, 2023, 09:53 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

roniek

U mnie na sprzedaż Dylan Sage albo Matthew Peace za 1C.

arekw29

Cytat: jaskula w Gru 23, 2024, 02:58 PMpnie rogu mam do pana pytanie jak pan może wystawiać na sprzedaż zawodnika, który nie jest pana własnością
gram w te gre od poczatku pierwszy raz sie z czyms takim spotkałem

Jak mamy to rozumieć?

rogu

Nie przypominam sobie, żebyśmy odnośnie Holtera doszli do porozumienia. Więc nie rozumiem słów pt. "jak pan może wystawiać na sprzedaż zawodnika, który nie jest pana własnością".

Jasne, wyraziłeś nim zainteresowanie, może pospieszyłem się z wystawieniem go na sprzedaż, ale mamy okres świąteczny przed nami, ruch na forum pewnie znikomy. A sytuacja jest taka, że ja mam nadbagaż, którego muszę się pozbyć, ty masz nadbagaż, którego musisz się pozbyć i do tego deficyt budżetowy. No offence, ale nie chciałbym się za 2 tygodnie obudzić się z ręką w nocniku, że jednak nie chcesz wziąć zawodnika, na którego w międzyczasie być może znalazłbym kupca.

Na święta życzę wszystkim trochę dystansu od gry. Pozdrawiam.

Dobry

W związku z tym, że złamałem punkt regulaminu:
Cytat2.10 Dopuszczalne jest zadłużenie ekipy, ale nie większe niż na kwotę 100 C i nie trwające dłużej niż 2 miesiące od daty zanotowania długu. W przypadku niezapewniania wypłacalności w danym okresie bossowie gry mogą zarządzić dodatkową licytację, przedmiotem której staną się zawodnicy zespołu nie mającego płynności finansowej (o tym, jacy zawodnicy trafiają pod licytację, decydują bossowie gry)
Jestem na minusie o 29 c i muszę to zniwelować, sprzedając kogoś.
Może kogoś zainteresuje ten Ewan?
Po kosztach.

Dobry

Tak na przyszłość - tego typu transakcja - na musie - nie powinna delikwentowi dawać dochodu, czyli nie powinien kolarz być sprzedany za więcej, niż wart jego kontrakt (ok, jakby była jakaś ostra licytacja, to może do nowego właściciela trafić za więcej, ale winowajca nie powinien dostać więcej niż jego kontrakt (no chyba że jest akurat okienko transferowe, a nie "dodatkowa licytacja")).
W tym przypadku i tak Caleb pójdzie "pod wodą" - trafia do Gimpka, który złożył najlepszą ofertę, a ja nie chcę tu przedłużać.
Tak że - Caleb sprzedany.

Alt4iR

Nie będę wyszczególniał kolarzy, bo nie ma sensu z racji że każdy (po za Aularem) jest na sprzedaż, lecz jakby co, jestem otwarty na wszelakie propozycję transferowe w tym letnim okienku.

arekw29

Na sprzedaż (lub wymianę):
Lars Boven
David Gaudu ( :-X )
Loe Van Belle
Hannes Wilksch

kosa88

Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę sprzedać:

- Soren Bruyere Joumard (rocznik 2008)
- Paul Becchio (rocznik 2008)

pajda

na liście:

Jhoan Esteban Chaves
Hubert Grygowski
Sebastian Putz
Valentin Retailleau
Daniil Yakovlev


Gattsu

Sprzedam:

Eddy Le Huitouze
Gianluca Pollefliet
Abner Santiago Umba

Tanio :) można od razu na stronie w panelu składać oferty, myślę, że nie będzie problemu z akceptacją ;)
Wild Bunch
🏆 2016
🏆 2017
🏆 2023
🏆 2024

arekw29

Podbijam:
Lars Boven
Loe Van Belle
Hannes Wilksch

Za bezcen, abym nie musiał wyrzucać ze składu.

Dobry

#56
To przy ciekawej cenie do sprzedania srebra rodowe:
Bernal - sprzedany
Asgreen
Dainese

Do tego np. Hirt w przystępnej cenie - za 99 c (o ile jeszcze gdzieś punktów nie nabije cudem, tj. za 12 c ponad kontrakt).

Gattsu

#57
Przy dobrej ofercie mogą odejść:

Jack Haig
Jake Stewart
Bart Lemmen
Wild Bunch
🏆 2016
🏆 2017
🏆 2023
🏆 2024

liiio

Zawodnicy, których sprzedaż mogę rozważyć to:
Jegat
Dehairs
Gudmestad

kosa88

Na sprzedaż:

- Simon Carr
- Soren Bruyere Joumard
- Victor Lafay (Jeśli nie zakończy kariery)
- Alexey Lutsenko
- Fausto Masnada
- Maximilian Schachmann
- Wouter Toussaint
- Alessandro Verre

Shoutbox

nawciarz

2026-06-14, 17:19:21
Choć i tak w sumie największy plus z wyścigu że się Onley nie zabił i tylko zwichnął bark. Zawisł na drzewie a mógł polecieć kilkadziesiąt metrów w dół.

nawciarz

2026-06-14, 17:16:50
A ja się nie spodziewałem że Castellon będzie tak blisko dyszki i gdyby nie ten etap gdzie ucieczka była większa od peletonu to pewnie on by był dziewiąty a nie Parra.

Dobry

2026-06-14, 17:12:19
No, Tuckwell, dobra robota. Dziś plusik dla Van Gilsa. A Parry w dyszce to bym nie wymyślił

nawciarz

2026-06-12, 17:26:31
Ufff dojechał do mety, bo już miałem w głowie najczarniejsze scenariusze.

nawciarz

2026-06-12, 17:04:45
Jeszcze go nie ma czyli pewnie dnf i TdF z głowy.

nawciarz

2026-06-12, 16:59:57
2026 rok a realizator nie jest w stanie pokazać co się stało z Onleyem. Katastrofalny sezon dalej trwa. Tylko kraksy i choroby i kilka rodzynków co jakoś ratują jeszcze wynik.

Arturo100

2026-06-11, 08:48:53
Muur Classic Geraardsbergen w tym roku odbędzie się 14 czerwca a nie w sierpniu jak  poprzednich latach

nawciarz

2026-06-08, 16:33:04
Jak nie zgłaszam kolarzy to szaleją w ucieczkach.

nawciarz

2026-06-05, 17:51:29
Skąd się ten Oliver urwał?

nawciarz

2026-06-05, 09:59:23
Rzeczywiście było ustawione że 0 kolarzy można zgłosić. Teraz już będzie dobrze

rogu

2026-06-05, 09:49:14
mam zablokowane zgłoszenia na    Tour Auvergne - Rhône-Alpes, btw w ogóle co to za francuski ogór znowu jedziemy....

nawciarz

2026-05-28, 17:27:35
No mając takiego Stuyvena do pomocy to można seryjnie wygrywać.

Dobry

2026-05-24, 23:01:53
A ja o 12.16 skapowałem się, że dziś jest jakiś wyścig...

arekw29

2026-05-17, 12:12:46
Hej.
Zakręciłem się w pracy i spóźniłem się kilka minut, aby zgłosić do dzisiejszych wyścigów. Pewnie i tak punktów nie będzie tylko strata startowego, ale jak coś to proszę o automat lub otwarcie na chwilę zgłoszeń i to ogarnę na szybko.

Alt4iR

2026-05-15, 18:23:30
Kupno Bernala to widzę kolejny niewypał transferowy w moim wykonaniu, nie ma co kupować, lepiej chyba w te FA się już co roku bawić. Szkoda tylko priorytetu.

pajda

2026-05-14, 18:56:24
do Finistere nie da się zgłosić

Dobry

2026-05-14, 06:49:07
Śmiesznie to wygląda obsada tych ogórków. Rok temu o punkty biły się w tych Grecjach, Waloniach itp. drugie garnitury ekip WT i czołówka pro, a teraz i Mazowsze skore tam zapunktować... A tych niezdobytych punktów leżących za darmo na ulicach Fleche du Sud komuś po prostu braknie.

pajda

2026-05-13, 18:52:30
trochę śmiesznie wygląda jak się z tatą wymieniamy koszulką lidera co etap  ;)

andrzejcw

2026-05-12, 22:10:50
Właśnie miałem to pisać

arekw29

2026-05-12, 22:00:08
Nie można wejść na stronkę FFF, więc jest problem ze zgłoszeniem na jutro

arekw29

2026-05-10, 16:36:24
Oglądając Tro Bro Leon coś od razu czułem że Huising jest w ekipie Nawciarza...

rogu

2026-05-09, 20:18:50
Nie martw się, jak dobrze pójdzie to samym liderowaniem do piątku nastuka tyle punktów, co Buitrago niekoniecznie musiałby ,dobyć

andrzejcw

2026-05-09, 19:51:07
Jakieś dziwne emotki mi się dodały  ;D

andrzejcw

2026-05-09, 19:50:00
Człowiek się cieszy, że Silva wygrał i jest liderem przy priorytecie a potem widzi przy Buitrago dnf 🤦🏼�♂️

Dobry

2026-05-09, 11:13:40
Na planszach cyferki mu się zgadzają. Wygenerował największą moc, więc coś tam dziabnie.

Arturo100

2026-05-08, 16:30:42
Sprint Milana podsumowaniem mojego dotychczasowego sezonu...tak coś czułem, że nie dowiózł formy na Giro

rogu

2026-05-04, 14:47:23
Heh, Berwick robi to, co myślałem że będzie robił jakieś 2 lata temu :)

Dobry

2026-05-03, 16:38:37
Finansowo wtedy straciłem parę c, ale wygląda, że będzie duży plus z tego.

Dobry

2026-05-03, 16:37:40
Jedna strategiczna decyzja mi się w FFF jednak udała. W zeszłym roku musiałem się pozbyć kolarza, żeby wyjść z minusa. I już prawie, prawie oddałem Tuckwella... ale akurat zajął 19. miejsce gdzieś na Majorce. Więc dał sygnał, że rokuje... więc oddałem piniżej kosztów Ewana, który... zaczął wygrywać. I skończył karierę

Dobry

2026-05-03, 16:27:04
Nic nie wskazywało na to, że Tuckwell może zająć w Romandii 6. miejsce. Ale nie szkodzi 😁

Dobry

2026-05-03, 12:50:09
Jest oczywiście niedosyt, bo wahałem się, czy nie kupić Berwicka w marcu... i się, k...a, niedowahałem...

Dobry

2026-05-03, 12:49:10
Dobra ta Turcja dla mnie. 5, 10 i 12 miejsca w generalce, do tego Baleron i Pickrel posprintowali, czyli każdy zapunktował.

rogu

2026-05-02, 09:08:14
Za szybko pozbylem sie Bilbao...

Urbi

2026-04-29, 19:14:28
Ale Lenny się ładnie utrzymał za Pogim, szkoda że nie jedzie na Giro, tam się już połowa pierwszej dziesiątki wycofała przed wyścigiem, więc byłaby szansa na top5 spokojnie, a na TDF to jednak będzie trudno coś zrobić.

nawciarz

2026-04-29, 15:26:31
Haha Onley już dnf, super sezon trwa. Taka nędzna obsada i znowu pewnie tylko Lenny coś powalczy.

nawciarz

2026-04-27, 15:24:16
Dla mnie też byłby to najlepszy wyścig w tym miesiącu,. Landa wypada z Giro jeden wielki dramat ten sezon. Przydałoby się spaść do drugiej ligi ale jakoś nie bardzo inni chcą mnie wyprzedać w tabeli.

pajda

2026-04-26, 20:58:33
Fajnie, że wygrywam wyścigi usuwane z naszego kalendarza  ;)

kosa88

2026-04-26, 19:32:18
Tego że będę liderem po LBL bym się nigdy nie spodziewał  :)

Alt4iR

2026-04-26, 17:22:52
Widzę że u mnie standardowo, o rok cierpliwości nie starczyło. Jak i kiedyś Skjelmose czy Kooij tak teraz Verstrynge sprzedany o rok za wcześnie.

nawciarz

2026-04-22, 16:28:39
I znowu ten Izagirre przed nim, no nie mógł tak rok temu?

nawciarz

2026-04-22, 16:27:28
To się jednak Lenny dostosował poziomem do reszty drużyny

Gattsu

2026-04-20, 21:47:52
Wroga ? Brzmi groźnie ;) tymczasem Jorgenson widać też lubi kaszankę..

Dobry

2026-04-20, 12:08:30
Ale że Artza się tak przestraszyłeś...

Urbi

2026-04-19, 21:43:52
Widzę że jak moi wyniki słabe mają to postanowili zmienić taktykę na eliminowanie wroga...

nawciarz

2026-04-19, 17:24:15
Jak moi tak mają jeździć to niech sobie w ogóle odpuszczą starty.  Zobaczymy czy w środę Lenny zrówna się poziomem do kolegów z drużyny czy dalej jako jedyny będzie bronił honoru mojej ekipy.

arekw29

2026-04-18, 21:02:04
To Amstel ma chyba historycznie najgorszą obsadę.

liiio

2026-04-17, 17:38:47
Do tej pory mi zupełnie nie szło, a tu niespodziewanie dwa zwycięstwa jednego dnia. Jegat w pierwszym wyścigu po kontuzji i Foldager,  co do którego zastanawiałem się nad wystawieniem bo mnie koszty zjadają  ;D

rogu

2026-04-15, 08:31:12
Chciałbym mieć takie problemy. :D

Gattsu

2026-04-13, 22:14:31
Roubaix kaszanka. Mas kaszanka, Almeida kaszanka. Van Uden już tradycyjnie kaszanka. Albanese i Wellens połamani (czyli kaszanka). Na ten moment -600 punktów w porównaniu z ubiegłym rokiem. Dobrze, że do Giro mniej niż miesiąc ;)

rogu

2026-04-13, 07:57:30
A myślałem po T-A, że pójście po Wouta było chybionym ruchem :D