edycja siódma

Najbliższe wyścigi:

Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli
19-09-2019 11:00

Kampioenschap van Vlaanderen
20-09-2019 11:00

Memorial Marco Pantani
21-09-2019 11:00

Primus Classic
21-09-2019 13:00

Mistrzostwa Świata - ITT
25-09-2019 13:00

Ostatnia aktualizacja wyników: 18-09-2019 18:42
Ranking - ostatnie 52 tygodnie

Miejsce   Nazwa drużyny   Manager  Rezultat
1. FairPlay1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
3. GBR    KNOX James (DQT)
4. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
5. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
6. ITA    MOSCON Gianni (INS)
7. KAZ    LUTSENKO Alexey (AST)
8. ITA    MOSER Moreno (NIP)
9. UKR    PADUN Mark (TBM)
10. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
11. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
12. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
13. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
14. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
15. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
16. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
17. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
18. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
19. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
20. AUS    EWAN Caleb (LTS)
21. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. USA    KUSS Sepp (TJV)
24. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
25. SUI    MADER Gino (TDD)
  
kamil7    12666
2. VeloValencia  1. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
2. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
3. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
4. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
5. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
6. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
7. ITA    AFFINI Edoardo (MTS)
8. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
9. NED    KRUIJSWIJK Steven (TJV)
10. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
11. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
12. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
13. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
14. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
15. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
16. SUI    MADER Gino (TDD)
17. BEL    DEWULF Stan (LTS)
18. AUS    EWAN Caleb (LTS)
19. GER    KANTER Max (SUN)
20. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
21. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
22. FRA    GAUDU David (GFC)
23. GBR    KNOX James (DQT)
24. ITA    FORMOLO Davide (BOH)
25. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
  
Arturo    12627
3. GoGoPowerRangers  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
5. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
6. ITA    BATTAGLIN Enrico (TKA)
7. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
8. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
9. USA    MCNULTY Brandon (RLY)
10. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
11. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
12. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
13. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
14. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
15. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
16. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
17. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
18. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
19. USA    POWLESS Neilson (TJV)
20. FRA    GAUDU David (GFC)
21. NED    TEN DAM Laurens (CCC)
22. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
23. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
24. NED    KELDERMAN Wilco (SUN)
25. AUS    EWAN Caleb (LTS)
  
przemoe     12448
4. Terror  1. AUS    EWAN Caleb (LTS)
2. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
3. NED    OOMEN Sam (SUN)
4. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
5. SUI    KUNG Stefan (GFC)
6. GER    POLITT Nils (TKA)
7. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
8. FRA    GAUDU David (GFC)
9. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
10. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
11. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
12. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
13. UKR    PADUN Mark (TBM)
14. ITA    ALBANESE Vincenzo (BRD)
15. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
16. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
17. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
18. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
19. EST    KANGERT Tanel (EF1)
20. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
21. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
22. DEN    EG Niklas (TFS)
23. FRA    TURGIS Anthony (TDE)
24. GBR    KNOX James (DQT)
25. BEL    VLIEGEN Loïc (WGG)
  
liiio    12318
5. Dunajec  1. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. POL    MAJKA Rafal (BOH)
4. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
5. BEL    VANMARCKE Sep (EF1)
6. NED    OOMEN Sam (SUN)
7. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
8. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
9. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
10. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
11. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
12. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
13. SUI    MADER Gino (TDD)
14. UKR    PADUN Mark (TBM)
15. FRA    GAUDU David (GFC)
16. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
17. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
18. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
19. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
20. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
21. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
22. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
23. RUS    VLASOV Alexander (GAZ)
24. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
25. FRA    LATOUR Pierre (ALM)
  
kosa84    12215
6. Rookies  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
5. FRA    GAUDU David (GFC)
6. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
7. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
8. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
9. ITA    BALLERINI Davide (AST)
10. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
11. SUI    MADER Gino (TDD)
12. UKR    PADUN Mark (TBM)
13. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
14. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
15. GBR    KNOX James (DQT)
16. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
17. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
18. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
19. AUT    PERNSTEINER Hermann (TBM)
20. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
21. NED    VAN BAARLE Dylan (INS)
22. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
23. CZE    KREUZIGER Roman (TDD)
24. AUS    EWAN Caleb (LTS)
25. NED    OOMEN Sam (SUN)
  
tg    11959
7. Zygzaki  1. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. SUI    MADER Gino (TDD)
4. GER    KAMNA Lennard (SUN)
5. ITA    MOSER Moreno (NIP)
6. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
7. BEL    DEWULF Stan (LTS)
8. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
9. BEL    DEVOLDER Stijn (COC)
10. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
11. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
12. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
13. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
14. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
15. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
16. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
17. AUS    EWAN Caleb (LTS)
18. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
19. AUS    PORTE Richie (TFS)
20. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
21. BEL    VANDENBERGH Stijn (ALM)
22. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
23. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
24. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
25. ITA    GUARDINI Andrea (BRD)
  
rogerg     11767
8. kelme team  1. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
2. FRA    GAUDU David (GFC)
3. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
4. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
5. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
6. USA    MANNION Gavin (RLY)
7. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
8. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
9. POR    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida (TKA)
10. ITA    MOSCON Gianni (INS)
11. SUI    MADER Gino (TDD)
12. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
13. UKR    PADUN Mark (TBM)
14. NED    OOMEN Sam (SUN)
15. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
16. MEX    VILLALOBOS HERNANDEZ Luis Ricardo (EF1)
17. FRA    PARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
18. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
19. ITA    FABBRO Matteo (TKA)
20. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
21. GBR    YATES Adam (MTS)
22. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
23. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
24. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
25. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
  
allorc    11606
9. tivano team  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
3. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
4. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
5. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
6. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
7. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
8. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
9. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
10. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
11. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
12. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
13. ESP    ALARCON GARCIA Raul (W52)
14. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
15. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
16. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
17. AUS    STANNARD Robert (MTS)
18. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
19. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
20. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
21. SUI    MADER Gino (TDD)
22. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
23. USA    BENNETT Sean (EF1)
24. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
25. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
  
tivano    11546
10. hrU Cycling Project  1. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. CZE    HIRT Jan (AST)
5. POL    OWSIAN Lukasz (CCC)
6. FRA    GAUDU David (GFC)
7. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
8. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
9. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
10. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
11. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
12. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
13. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
14. BEL    VAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
15. ESP    VALLS FERRI Rafael (MOV)
16. ESP    RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar (EUS)
17. SVK    SAGAN Peter (BOH)
18. USA    KING Benjamin (TDD)
19. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
20. ESP    ARCAS PENA Jorge (MOV)
21. BEL    THIJSSEN Gerben (LTS)
22. DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas (TJV)
23. ESP    CASTRILLO ZAPATER Jaime (MOV)
24. NED    OLIVIER Daan (TJV)
25. AUS    RENSHAW Mark (TDD)
  
hru    11504
... ...     ...     ...


Klasyfikacja Generalna 2019

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. FairPlay1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
3. GBR    KNOX James (DQT)
4. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
5. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
6. ITA    MOSCON Gianni (INS)
7. KAZ    LUTSENKO Alexey (AST)
8. ITA    MOSER Moreno (NIP)
9. UKR    PADUN Mark (TBM)
10. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
11. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
12. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
13. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
14. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
15. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
16. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
17. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
18. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
19. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
20. AUS    EWAN Caleb (LTS)
21. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. USA    KUSS Sepp (TJV)
24. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
25. SUI    MADER Gino (TDD)
  
kamil7    11971
2. GoGoPowerRangers  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
5. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
6. ITA    BATTAGLIN Enrico (TKA)
7. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
8. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
9. USA    MCNULTY Brandon (RLY)
10. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
11. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
12. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
13. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
14. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
15. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
16. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
17. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
18. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
19. USA    POWLESS Neilson (TJV)
20. FRA    GAUDU David (GFC)
21. NED    TEN DAM Laurens (CCC)
22. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
23. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
24. NED    KELDERMAN Wilco (SUN)
25. AUS    EWAN Caleb (LTS)
  
przemoe     11923
3. Terror  1. AUS    EWAN Caleb (LTS)
2. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
3. NED    OOMEN Sam (SUN)
4. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
5. SUI    KUNG Stefan (GFC)
6. GER    POLITT Nils (TKA)
7. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
8. FRA    GAUDU David (GFC)
9. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
10. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
11. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
12. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
13. UKR    PADUN Mark (TBM)
14. ITA    ALBANESE Vincenzo (BRD)
15. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
16. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
17. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
18. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
19. EST    KANGERT Tanel (EF1)
20. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
21. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
22. DEN    EG Niklas (TFS)
23. FRA    TURGIS Anthony (TDE)
24. GBR    KNOX James (DQT)
25. BEL    VLIEGEN Loïc (WGG)
  
liiio    11652
4. pinks  1. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
2. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. AUS    EWAN Caleb (LTS)
5. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
6. BEL    LAMPAERT Yves (DQT)
7. NED    POELS Wout (INS)
8. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
9. GBR    ROWE Luke (INS)
10. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
11. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
12. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
13. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
14. DEN    MORKOV CHRISTENSEN Michael (DQT)
15. FRA    COQUARD Bryan (VCB)
16. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
17. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
18. GER    KAMNA Lennard (SUN)
19. SUI    MADER Gino (TDD)
20. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
21. ITA    SABATINI Fabio (DQT)
22. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
23. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
24. ITA    CONTI Valerio (UAD)
25. ITA    GANNA Filippo (INS)
  
agatqqa    11502
5. Dunajec  1. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. POL    MAJKA Rafal (BOH)
4. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
5. BEL    VANMARCKE Sep (EF1)
6. NED    OOMEN Sam (SUN)
7. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
8. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
9. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
10. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
11. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
12. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
13. SUI    MADER Gino (TDD)
14. UKR    PADUN Mark (TBM)
15. FRA    GAUDU David (GFC)
16. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
17. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
18. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
19. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
20. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
21. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
22. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
23. RUS    VLASOV Alexander (GAZ)
24. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
25. FRA    LATOUR Pierre (ALM)
  
kosa84    11158
6. Anderis Cycling Project  1. ITA    BETTIOL Alberto (EF1)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. GER    GESCHKE Simon (CCC)
4. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
5. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
6. UKR    PADUN Mark (TBM)
7. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
8. GER    KANTER Max (SUN)
9. ECU    CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever (EF1)
10. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
11. NED    VAN DEN BERG Julius (EF1)
12. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
13. FRA    GAUDU David (GFC)
14. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
15. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
16. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
17. SLO    SPILAK Simon (TKA)
18. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
19. GER    KITTEL Marcel (TKA)
20. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
21. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
22. GBR    YATES Simon (MTS)
23. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
24. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
25. AUS    HAMILTON Chris (SUN)
  
Anderis    11031
7. Zygzaki  1. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. SUI    MADER Gino (TDD)
4. GER    KAMNA Lennard (SUN)
5. ITA    MOSER Moreno (NIP)
6. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
7. BEL    DEWULF Stan (LTS)
8. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
9. BEL    DEVOLDER Stijn (COC)
10. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
11. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
12. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
13. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
14. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
15. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
16. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
17. AUS    EWAN Caleb (LTS)
18. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
19. AUS    PORTE Richie (TFS)
20. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
21. BEL    VANDENBERGH Stijn (ALM)
22. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
23. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
24. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
25. ITA    GUARDINI Andrea (BRD)
  
rogerg     10876
8. VeloValencia  1. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
2. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
3. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
4. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
5. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
6. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
7. ITA    AFFINI Edoardo (MTS)
8. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
9. NED    KRUIJSWIJK Steven (TJV)
10. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
11. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
12. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
13. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
14. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
15. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
16. SUI    MADER Gino (TDD)
17. BEL    DEWULF Stan (LTS)
18. AUS    EWAN Caleb (LTS)
19. GER    KANTER Max (SUN)
20. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
21. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
22. FRA    GAUDU David (GFC)
23. GBR    KNOX James (DQT)
24. ITA    FORMOLO Davide (BOH)
25. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
  
Arturo    10875
9. LB Development Team  1. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
2. GER    POLITT Nils (TKA)
3. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
4. GBR    GEOGHEGAN HART Tao (INS)
5. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
6. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
7. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
8. AUS    POWER Robert (SUN)
9. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
10. POL    BANASZEK Alan (CJR)
11. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
12. ITA    ALBANESE Vincenzo (BRD)
13. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
14. SUI    MADER Gino (TDD)
15. FRA    GAUDU David (GFC)
16. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
17. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
18. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
19. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
20. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
21. NED    OOMEN Sam (SUN)
22. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
23. ITA    MOSCON Gianni (INS)
24. AUS    EWAN Caleb (LTS)
25. USA    BARTA William (CCC)
  
lokalny biznesmen    10769
10. Nietoperze z Walencji  1. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
3. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
4. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
5. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
6. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
7. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
8. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
9. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
10. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
11. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
12. GER    GESCHKE Simon (CCC)
13. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
14. LAT    SKUJINS Toms (TFS)
15. BEL    DE GENDT Thomas (LTS)
16. USA    BARTA William (CCC)
17. FRA    GAUDU David (GFC)
18. BEL    VAN ASBROECK Tom (ICA)
19. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
20. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
21. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
22. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
23. UKR    PADUN Mark (TBM)
24. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
25. ITA    MOSER Moreno (NIP)
  
BARTOLINO    10713
11. cbmbilbo  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. FRA    GAUDU David (GFC)
3. BEL    VANDENBERGH Stijn (ALM)
4. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
5. NED    LANGEVELD Sebastian (EF1)
6. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
7. NED    POELS Wout (INS)
8. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
9. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
10. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
11. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
12. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
13. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
14. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
15. UKR    PADUN Mark (TBM)
16. ITA    PACIONI Luca (NSR)
17. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
18. NED    EENKHOORN Pascal (TJV)
19. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
20. ITA    MINALI Riccardo (ICA)
21. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. GER    POLITT Nils (TKA)
24. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
25. ITA    MOSER Moreno (NIP)
  
cbmbilbo    10617
12. Rookies  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
5. FRA    GAUDU David (GFC)
6. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
7. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
8. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
9. ITA    BALLERINI Davide (AST)
10. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
11. SUI    MADER Gino (TDD)
12. UKR    PADUN Mark (TBM)
13. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
14. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
15. GBR    KNOX James (DQT)
16. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
17. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
18. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
19. AUT    PERNSTEINER Hermann (TBM)
20. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
21. NED    VAN BAARLE Dylan (INS)
22. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
23. CZE    KREUZIGER Roman (TDD)
24. AUS    EWAN Caleb (LTS)
25. NED    OOMEN Sam (SUN)
  
tg    10616
13. tivano team  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
3. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
4. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
5. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
6. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
7. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
8. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
9. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
10. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
11. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
12. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
13. ESP    ALARCON GARCIA Raul (W52)
14. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
15. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
16. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
17. AUS    STANNARD Robert (MTS)
18. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
19. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
20. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
21. SUI    MADER Gino (TDD)
22. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
23. USA    BENNETT Sean (EF1)
24. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
25. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
  
tivano    10501
14. PaVelo Cycling Team  1. FRA    ROCHAS Rémy (DMP)
2. ESP    GONZALEZ LOPEZ David (CJR)
3. BEL    DE DECKER Alfdan (WGG)
4. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
5. POL    BANASZEK Alan (CJR)
6. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
7. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
8. ITA    BALLERINI Davide (AST)
9. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
10. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
11. AUS    EWAN Caleb (LTS)
12. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
13. ESP    PRADES REVERTER Eduard (MOV)
14. COL    MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian (UAD)
15. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
16. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
17. FRA    TOUZE Damien (COF)
18. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
19. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
20. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
21. CZE    VAKOC Petr (DQT)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
24. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
25. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
  
pablo    10319
15. hrU Cycling Project  1. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. CZE    HIRT Jan (AST)
5. POL    OWSIAN Lukasz (CCC)
6. FRA    GAUDU David (GFC)
7. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
8. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
9. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
10. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
11. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
12. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
13. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
14. BEL    VAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
15. ESP    VALLS FERRI Rafael (MOV)
16. ESP    RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar (EUS)
17. SVK    SAGAN Peter (BOH)
18. USA    KING Benjamin (TDD)
19. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
20. ESP    ARCAS PENA Jorge (MOV)
21. BEL    THIJSSEN Gerben (LTS)
22. DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas (TJV)
23. ESP    CASTRILLO ZAPATER Jaime (MOV)
24. NED    OLIVIER Daan (TJV)
25. AUS    RENSHAW Mark (TDD)
  
hru    10283
16. Lento Team  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
4. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
5. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
6. AUS    STANNARD Robert (MTS)
7. SUI    MADER Gino (TDD)
8. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
9. ITA    MINALI Riccardo (ICA)
10. CZE    VACEK Karel (HBA)
11. ITA    MASNADA Fausto (ANS)
12. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
13. CZE    VAKOC Petr (DQT)
14. ITA    BETTIOL Alberto (EF1)
15. ITA    BALLERINI Davide (AST)
16. SLO    TRATNIK Jan (TBM)
17. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
18. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
19. KAZ    LUTSENKO Alexey (AST)
20. BEL    NAESEN Oliver (ALM)
21. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
22. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
23. GER    WALSCHEID Maximilian (SUN)
24. NED    POELS Wout (INS)
25. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
  
JOSEDIN    10262
17. Cross is Coming  1. ITA    AFFINI Edoardo (MTS)
2. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
3. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
4. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
5. FRA    GAUDU David (GFC)
6. GBR    KNOX James (DQT)
7. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
8. DEN    GREGAARD WILSLY Jonas (AST)
9. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
10. UKR    PADUN Mark (TBM)
11. NED    BOUWMAN Koen (TJV)
12. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
13. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
14. ITA    GANNA Filippo (INS)
15. AUS    POWER Robert (SUN)
16. SUI    MADER Gino (TDD)
17. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
18. AUS    EWAN Caleb (LTS)
19. BEL    STUYVEN Jasper (TFS)
20. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
21. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
22. GBR    WILLIAMS Stephen (TBM)
23. BEL    DEWULF Stan (LTS)
24. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
25. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
hunterp     10162
18. kelme team  1. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
2. FRA    GAUDU David (GFC)
3. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
4. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
5. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
6. USA    MANNION Gavin (RLY)
7. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
8. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
9. POR    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida (TKA)
10. ITA    MOSCON Gianni (INS)
11. SUI    MADER Gino (TDD)
12. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
13. UKR    PADUN Mark (TBM)
14. NED    OOMEN Sam (SUN)
15. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
16. MEX    VILLALOBOS HERNANDEZ Luis Ricardo (EF1)
17. FRA    PARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
18. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
19. ITA    FABBRO Matteo (TKA)
20. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
21. GBR    YATES Adam (MTS)
22. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
23. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
24. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
25. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
  
allorc    9940
19. BMC  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. GBR    YATES Simon (MTS)
3. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
4. USA    KING Benjamin (TDD)
5. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
6. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
7. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
8. AUT    MUHLBERGER Gregor (BOH)
9. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
10. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
11. GER    GESCHKE Simon (CCC)
12. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
13. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
14. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
15. UKR    PADUN Mark (TBM)
16. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
17. AUS    EDMONDSON Alexander (MTS)
18. USA    BENNETT Sean (EF1)
19. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
20. BEL    GILBERT Philippe (DQT)
21. AUS    EWAN Caleb (LTS)
22. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
23. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
24. ERI    KUDUS Merhawi Gebremedhin (AST)
25. NED    TEUNISSEN Mike (TJV)
  
Nakazar    9907
20. jon ezeitza  1. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
3. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
4. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
5. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
6. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
7. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
8. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
9. ITA    MOSCON Gianni (INS)
10. ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (INS)
11. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
12. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
13. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
14. AUS    STANNARD Robert (MTS)
15. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
16. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
17. GER    KANTER Max (SUN)
18. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
19. AUS    PORTE Richie (TFS)
20. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
21. NED    OOMEN Sam (SUN)
22. SUI    MADER Gino (TDD)
23. NED    VAN POPPEL Danny (TJV)
24. FRA    DUPONT Hubert (ALM)
25. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
  
jon ezeitza    9826
21. OponkaCyclingTeam p/b Wosinsky  1. AUS    MATTHEWS Michael (SUN)
2. ITA    MOSCON Gianni (INS)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. ITA    ARU Fabio (UAD)
5. AUS    EWAN Caleb (LTS)
6. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
7. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
8. GER    KITTEL Marcel (TKA)
9. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
10. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
11. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
12. FRA    COQUARD Bryan (VCB)
13. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
14. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
15. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
16. ITA    GANNA Filippo (INS)
17. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
18. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
19. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
20. GBR    KNOX James (DQT)
21. DEN    GREGAARD WILSLY Jonas (AST)
22. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
23. SUI    MADER Gino (TDD)
24. BEL    WAEYTENS Zico (COF)
25. AUS    HAMILTON Chris (SUN)
  
Wosinsky    9467
22. PaStKaz  1. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
3. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
4. SUI    MADER Gino (TDD)
5. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
6. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
7. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
8. SUI    REICHENBACH Sébastien (GFC)
9. FRA    GAUDU David (GFC)
10. GBR    CARTHY Hugh (EF1)
11. USA    KING Benjamin (TDD)
12. USA    MCNULTY Brandon (RLY)
13. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
14. CRO    DURASEK Kristijan (UAD)
15. COL    SOTO MARTINEZ Nelson Andres (CJR)
16. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
17. FRA    BOUCHARD Geoffrey (ALM)
18. NED    KRUIJSWIJK Steven (TJV)
19. FRA    BARDET Romain (ALM)
20. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
21. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
24. USA    BARTA William (CCC)
25. GBR    GEOGHEGAN HART Tao (INS)
  
PaStKaz    9432
23. Fernando A. bo RODO Team  1. NED    OOMEN Sam (SUN)
2. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
3. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
4. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
5. AUT    GROSSSCHARTNER Felix (BOH)
6. AUS    HAIG Jack (MTS)
7. FRA    LATOUR Pierre (ALM)
8. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
9. ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello (AST)
10. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
11. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
12. UKR    PADUN Mark (TBM)
13. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
14. AUS    STANNARD Robert (MTS)
15. MEX    VILLALOBOS HERNANDEZ Luis Ricardo (EF1)
16. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
17. GBR    YATES Adam (MTS)
18. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
19. ITA    FORMOLO Davide (BOH)
20. DEN    EG Niklas (TFS)
21. FRA    CAVAGNA Rémi (DQT)
22. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
23. ESP    SOLER GIMENEZ Marc (MOV)
24. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
25. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
  
Kubus fatalista    9350
24. Przegrywy  1. COL    QUINTANA ROJAS Nairo Alexander (MOV)
2. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. ESP    FRAILE MATARRANZ Omar (AST)
4. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
5. AUT    KONRAD Patrick (BOH)
6. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
7. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
8. RUS    VLASOV Alexander (GAZ)
9. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
10. AUS    EWAN Caleb (LTS)
11. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
12. AUS    STANNARD Robert (MTS)
13. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
14. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
15. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
16. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
17. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
18. UKR    PADUN Mark (TBM)
19. BEL    THEUNS Edward (TFS)
20. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
21. ESP    NIEVE ITURRALDE Mikel (MTS)
22. AUS    HAMILTON Chris (SUN)
23. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
24. SUI    MADER Gino (TDD)
25. USA    DOMBROWSKI Joseph Lloyd (EF1)
  
pajda    9302
25. krokiety  1. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
2. AUS    PORTE Richie (TFS)
3. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
4. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
5. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
6. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
7. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
8. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
9. GER    KAMNA Lennard (SUN)
10. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
11. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
12. GBR    KNOX James (DQT)
13. NED    BOUWMAN Koen (TJV)
14. BEL    DE GENDT Thomas (LTS)
15. ESP    FRAILE MATARRANZ Omar (AST)
16. GER    BURGHARDT Marcus (BOH)
17. AUS    EWAN Caleb (LTS)
18. FRA    BOUCHARD Geoffrey (ALM)
19. AUS    EDMONDSON Alexander (MTS)
20. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
21. DEN    PEDERSEN Casper Phillip (SUN)
22. USA    DOMBROWSKI Joseph Lloyd (EF1)
23. FRA    BERNARD Julien (TFS)
24. ITA    GANNA Filippo (INS)
25. FRA    ELISSONDE Kenny (INS)
  
filipp    9091
26. UPS  1. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. SUI    MADER Gino (TDD)
4. NOR    BYSTROM Sven Erik (UAD)
5. DEN    BRESCHEL Matti (EF1)
6. FRA    GAUDIN Damien (TDE)
7. ITA    PUCCIO Salvatore (INS)
8. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
9. ITA    MARTINELLI Davide (DQT)
10. GBR    DOWSETT Alex (TKA)
11. USA    PHINNEY Taylor (EF1)
12. USA    KING Benjamin (TDD)
13. POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (MOV)
14. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
15. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
16. AUS    PORTE Richie (TFS)
17. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
18. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
19. GER    DEGENKOLB John (TFS)
20. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
21. NED    HOFLAND Moreno (EF1)
22. ARG    SEPULVEDA Eduardo (MOV)
23. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
24. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
25. NZL    SCULLY Tom (EF1)
  
Luis    9071
27. Dzida team  1. GBR    YATES Simon (MTS)
2. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
3. AUS    EWAN Caleb (LTS)
4. CAN    WOODS Michael (EF1)
5. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
6. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
7. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
8. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
9. GBR    KNOX James (DQT)
10. ITA    BASSO Leonardo (INS)
11. ITA    GANNA Filippo (INS)
12. GBR    LAWLESS Christopher (INS)
13. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
14. SVK    BASKA Erik (BOH)
15. ESP    MAS BONET Lluis Guillermo (MOV)
16. AUS    STORER Michael (SUN)
17. FRA    VENTURINI Clément (ALM)
18. FRA    DUVAL Julien (ALM)
19. BEL    WOUTERS Enzo (LTS)
20. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
21. GBR    TANFIELD Charlie (TKA)
22. NZL    FRAME Alex (TFS)
23. FRA    ARMIRAIL Bruno (GFC)
24. FRA    LE GAC Olivier (GFC)
25. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
  
Pablo19    9051
28. Ladri di biciclette  1. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
2. BEL    TEUNS Dylan (TBM)
3. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
4. AUS    DENNIS Rohan (TBM)
5. AUS    HAIG Jack (MTS)
6. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
7. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
8. POL    BODNAR Maciej (BOH)
9. ITA    GUARDINI Andrea (BRD)
10. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
11. BEL    VANMARCKE Sep (EF1)
12. GER    POLITT Nils (TKA)
13. FIN    HANNINEN Jaakko (ALM)
14. ITA    MOSCON Gianni (INS)
15. AUS    HAMILTON Lucas (MTS)
16. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
17. USA    KUSS Sepp (TJV)
18. ERI    GEBREIGZABHIER Amanuel Werkilul (TDD)
19. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
20. USA    OWEN Logan (EF1)
21. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
22. BEL    WOUTERS Enzo (LTS)
23. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
24. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
25. USA    BARTA William (CCC)
  
Davout    9018
29. bunga bunga  1. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
4. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
5. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
6. NED    OLIVIER Daan (TJV)
7. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
8. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
9. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
10. USA    OWEN Logan (EF1)
11. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
12. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
13. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
14. AUS    HAMILTON Lucas (MTS)
15. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
16. NED    POELS Wout (INS)
17. NZL    BEVIN Patrick (CCC)
18. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
19. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
20. SUI    MADER Gino (TDD)
21. BEL    DEWULF Stan (LTS)
22. GBR    TANFIELD Charlie (TKA)
23. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
24. BEL    VAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
25. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
  
kolvit     9017
30. Yatateam  1. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
2. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
3. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
4. AUS    EWAN Caleb (LTS)
5. FRA    GAUDU David (GFC)
6. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
7. ITA    ARU Fabio (UAD)
8. CZE    KREUZIGER Roman (TDD)
9. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
10. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
11. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
12. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
13. SUI    MADER Gino (TDD)
14. USA    BARTA William (CCC)
15. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
16. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
17. AUS    PORTE Richie (TFS)
18. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
19. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
20. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
21. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
22. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
23. UKR    PADUN Mark (TBM)
24. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
25. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
yataman    8989
31. Hanysy  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. AUS    PORTE Richie (TFS)
3. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
4. BEL    DEBUSSCHERE Jens (TKA)
5. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
6. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
7. AUS    EWAN Caleb (LTS)
8. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
9. CZE    KREUZIGER Roman (TDD)
10. USA    VAN GARDEREN Tejay (EF1)
11. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
12. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
13. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
14. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
15. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
16. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
17. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
18. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
19. AUS    EDMONDSON Alexander (MTS)
20. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
21. GER    DEGENKOLB John (TFS)
22. FIN    HANNINEN Jaakko (ALM)
23. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
24. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
25. ITA    ARU Fabio (UAD)
  
throndor    8786
32. Gruppetto  1. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
2. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. ITA    MOSCON Gianni (INS)
4. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
5. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
6. NED    KELDERMAN Wilco (SUN)
7. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
8. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
9. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
10. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
11. USA    BENNETT Sean (EF1)
12. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
13. FRA    BOUCHARD Geoffrey (ALM)
14. USA    BARTA William (CCC)
15. DEN    GREGAARD WILSLY Jonas (AST)
16. BEL    WOUTERS Enzo (LTS)
17. BEL    NAESEN Lawrence (LTS)
18. SUI    MADER Gino (TDD)
19. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
20. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
21. NED    KRUIJSWIJK Steven (TJV)
22. FRA    PARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
23. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
24. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
25. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
  
Kosa     8754
33. Sebkaaa Team  1. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
2. ITA    MOSCON Gianni (INS)
3. ITA    ARU Fabio (UAD)
4. AUS    EWAN Caleb (LTS)
5. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
6. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
7. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
8. COL    BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (MOV)
9. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
10. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
11. FRA    GAUDU David (GFC)
12. FRA    COQUARD Bryan (VCB)
13. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
14. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
15. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
16. ITA    MOSER Moreno (NIP)
17. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
18. BEL    TEUNS Dylan (TBM)
19. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
20. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
21. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
24. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
25. SUI    MADER Gino (TDD)
  
sebkaaa     8665
34. Pedro Squad  1. IRL    BENNETT Sam (BOH)
2. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
3. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
4. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
5. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
6. ESP    SOLER GIMENEZ Marc (MOV)
7. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
8. ESP    MAS BONET Lluis Guillermo (MOV)
9. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
10. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
11. GER    WALSCHEID Maximilian (SUN)
12. CZE    VAKOC Petr (DQT)
13. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
14. BEL    TEUNS Dylan (TBM)
15. POL    MAJKA Rafal (BOH)
16. FRA    COQUARD Bryan (VCB)
17. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
18. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
19. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
20. ITA    GANNA Filippo (INS)
21. BEL    VAN DER SANDE Tosh (LTS)
22. USA    BARTA William (CCC)
23. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
24. GBR    KNOX James (DQT)
25. DEN    PEDERSEN Casper Phillip (SUN)
  
Pedro    8659
35. cyc-liści  1. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
3. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
5. USA    CARPENTER Robin (RLY)
6. USA    CRADDOCK Lawson (EF1)
7. GBR    CARTHY Hugh (EF1)
8. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
9. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
10. GBR    GEOGHEGAN HART Tao (INS)
11. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
12. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
13. GER    HERKLOTZ Silvio (BBH)
14. USA    BARTA William (CCC)
15. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
16. USA    PHINNEY Taylor (EF1)
17. USA    DOMBROWSKI Joseph Lloyd (EF1)
18. GBR    KENNAUGH Peter (BOH)
19. CZE    HIRT Jan (AST)
20. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
21. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
22. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
23. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
24. GER    KITTEL Marcel (TKA)
25. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
  
boroster    8385
36. Pogromcy Monumentów  1. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
2. ITA    MOSCON Gianni (INS)
3. FRA    PINOT Thibaut (GFC)
4. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
5. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
6. USA    PHINNEY Taylor (EF1)
7. AUS    POWER Robert (SUN)
8. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
9. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
10. POL    BANASZEK Alan (CJR)
11. DEN    EG Niklas (TFS)
12. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
13. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
14. UKR    PADUN Mark (TBM)
15. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
16. BEL    VLIEGEN Loïc (WGG)
17. COL    CONTRERAS PINZON Rodrigo (AST)
18. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
19. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
20. MEX    VILLALOBOS HERNANDEZ Luis Ricardo (EF1)
21. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
22. FRA    GAUDU David (GFC)
23. ITA    ALBANESE Vincenzo (BRD)
24. NOR    TILLER Rasmus Fossum (TDD)
25. SVK    SAGAN Peter (BOH)
  
Edek M.    8365
37. yzerman  1. BEL    DEWULF Stan (LTS)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
4. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
5. DEN    PEDERSEN Casper Phillip (SUN)
6. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
7. FRA    SARREAU Marc (GFC)
8. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
9. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
10. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
11. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
12. ESP    VALVERDE BELMONTE Alejandro (MOV)
13. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
14. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
15. GER    MARTIN Tony (TJV)
16. SVK    BASKA Erik (BOH)
17. ITA    MOSER Moreno (NIP)
18. NED    HOFLAND Moreno (EF1)
19. CZE    HIRT Jan (AST)
20. AUS    MEYER Cameron (MTS)
21. USA    POWLESS Neilson (TJV)
22. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
23. ITA    OSS Daniel (BOH)
24. USA    CRADDOCK Lawson (EF1)
25. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
  
yzerman    8338
38. GKS TYCHY  1. USA    KING Benjamin (TDD)
2. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
3. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
4. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
5. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
6. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
7. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
8. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
9. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
10. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
11. GER    GESCHKE Simon (CCC)
12. GER    KANTER Max (SUN)
13. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
14. POL    BANASZEK Alan (CJR)
15. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
16. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
17. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
18. BEL    WELLENS Tim (LTS)
19. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
20. NED    TEUNISSEN Mike (TJV)
21. ITA    GANNA Filippo (INS)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. BEL    LAMPAERT Yves (DQT)
24. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
25. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
  
msc    8270
39. Team 60956  1. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
2. NED    HOFLAND Moreno (EF1)
3. NED    WELTEN Bram (PCB)
4. RUS    ARSLANOV Ildar (GAZ)
5. RUS    VLASOV Alexander (GAZ)
6. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
7. NOR    HAGEN Carl Fredrik (LTS)
8. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
9. CZE    VAKOC Petr (DQT)
10. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
11. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
12. ITA    MOSCON Gianni (INS)
13. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
14. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
15. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
16. SLO    TRATNIK Jan (TBM)
17. AUS    PORTE Richie (TFS)
18. RUS    STRAKHOV Dmitry (TKA)
19. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
20. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
21. ITA    ARU Fabio (UAD)
22. ITA    FELLINE Fabio (TFS)
23. ESP    SOLER GIMENEZ Marc (MOV)
24. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
25. ITA    AFFINI Edoardo (MTS)
  
60956    8264
40. ZZZ  1. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
2. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
3. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
4. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
5. GBR    KENNAUGH Peter (BOH)
6. USA    KUSS Sepp (TJV)
7. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
8. UKR    PADUN Mark (TBM)
9. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
10. ITA    MOSCON Gianni (INS)
11. NED    KRUIJSWIJK Steven (TJV)
12. AUS    POWER Robert (SUN)
13. GER    BAUHAUS Phil (TBM)
14. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
15. USA    BARTA William (CCC)
16. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
17. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
18. GER    WALSCHEID Maximilian (SUN)
19. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
20. SLO    TRATNIK Jan (TBM)
21. ESP    GARCIA CORTINA Ivan (TBM)
22. AUS    HAAS Nathan (TKA)
23. AUS    MCCARTHY Jay (BOH)
24. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
25. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
  
redzik     8253
41. Badger Team  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
3. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
4. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
5. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
6. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
7. NED    OOMEN Sam (SUN)
8. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
9. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
10. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
11. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
12. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
13. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
14. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
15. USA    POWLESS Neilson (TJV)
16. CRO    DURASEK Kristijan (UAD)
17. SUI    BOHLI Tom (UAD)
18. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
19. UKR    PADUN Mark (TBM)
20. ITA    GANNA Filippo (INS)
21. POL    BANASZEK Alan (CJR)
22. GBR    KNOX James (DQT)
23. USA    BARTA William (CCC)
24. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
25. ITA    BASSO Leonardo (INS)
  
borys   W  8025
42. Team złoty pociąg  1. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
2. AUS    PORTE Richie (TFS)
3. NED    VAN EMDEN Jos (TJV)
4. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
5. FRA    LAPORTE Christophe (COF)
6. BEL    DE GENDT Thomas (LTS)
7. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
8. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
9. GBR    ROWE Luke (INS)
10. AUS    HAMILTON Lucas (MTS)
11. DEN    MORKOV CHRISTENSEN Michael (DQT)
12. POR    GONCALVES Jose Isidro Maciel (TKA)
13. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
14. GER    BURGHARDT Marcus (BOH)
15. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
16. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
17. USA    KUSS Sepp (TJV)
18. ESP    ERVITI OLLO Imanol (MOV)
19. FRA    DEMARE Arnaud (GFC)
20. ESP    PLAZA MOLINA Ruben (ICA)
21. FRA    GOUGEARD Alexis (ALM)
22. GBR    BLYTHE Adam (LTS)
23. BEL    BAKELANTS Jan (SUN)
24. GBR    GEOGHEGAN HART Tao (INS)
25. ITA    BOARO Manuele (AST)
  
Salbutamulowy potwór    7986
43. Team Czyścioch  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. AUS    PORTE Richie (TFS)
3. POL    MAJKA Rafal (BOH)
4. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
5. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
6. AUS    EWAN Caleb (LTS)
7. BEL    VANMARCKE Sep (EF1)
8. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
9. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
10. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
11. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
12. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
13. ITA    FORMOLO Davide (BOH)
14. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
15. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
16. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
17. ESP    CASTRILLO ZAPATER Jaime (MOV)
18. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
19. SUI    MADER Gino (TDD)
20. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
21. USA    BARTA William (CCC)
22. USA    BENNETT Sean (EF1)
23. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
24. ITA    AGNOLI Valerio (TBM)
25. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
  
Czyścioch.    7825
44. Outsiders  1. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
2. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
3. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
4. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
5. POL    MAJKA Rafal (BOH)
6. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
7. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
8. GER    GESCHKE Simon (CCC)
9. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
10. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
11. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
12. CZE    CERNY Josef (CCC)
13. SUI    REICHENBACH Sébastien (GFC)
14. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
15. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
16. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
17. CZE    VAKOC Petr (DQT)
18. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
19. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
20. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
21. GER    KANTER Max (SUN)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
24. FRA    GOUGEARD Alexis (ALM)
25. USA    BARTA William (CCC)
  
Outsider    7762
45. TS Cycling Team  1. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
2. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
3. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
4. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
5. GER    GESCHKE Simon (CCC)
6. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
7. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
8. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
9. KAZ    ZAKHAROV Artyom (AST)
10. POL    MAJKA Rafal (BOH)
11. AUS    EWAN Caleb (LTS)
12. POL    GRADEK Kamil (CCC)
13. USA    BARTA William (CCC)
14. ESP    ARCAS PENA Jorge (MOV)
15. NED    KRUIJSWIJK Steven (TJV)
16. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
17. AUT    EISEL Bernhard (TDD)
18. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
19. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
20. GER    FROHLINGER Johannes (SUN)
21. ITA    ROSA Massimo (NSR)
22. BEL    VAN MELSEN Kevin (WGG)
23. GER    MATHIS Marco (COF)
24. LTU    BAGDONAS Gediminas (ALM)
25. RSA    IMPEY Daryl (MTS)
  
Tomek86    7722
46. MsHK Žilina  1. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
2. ESP    IZAGIRRE INSAUSTI Ion (AST)
3. ESP    IZAGIRRE INSAUSTI Gorka (AST)
4. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
5. FRA    CHEREL Mikael (ALM)
6. FRA    PINOT Thibaut (GFC)
7. ITA    BETTIOL Alberto (EF1)
8. USA    DOMBROWSKI Joseph Lloyd (EF1)
9. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
10. BEL    VAN DER SANDE Tosh (LTS)
11. CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (MOV)
12. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
13. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
14. NED    VAN POPPEL Danny (TJV)
15. NED    VAN POPPEL Boy (ROC)
16. SVK    SAGAN Peter (BOH)
17. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
18. FRA    QUEMENEUR Perrig (TDE)
19. USA    BARTA William (CCC)
20. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
21. COL    FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo (ANS)
22. NED    VAN DER POEL David (COC)
23. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
24. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
25. BEL    VAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
  
Saganator    7656
47. Polti  1. ITA    ROTA Lorenzo (BRD)
2. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
4. GBR    YATES Adam (MTS)
5. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
6. SUI    MADER Gino (TDD)
7. GBR    KNOX James (DQT)
8. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
9. NED    VAN DEN BERG Julius (EF1)
10. CZE    KREUZIGER Roman (TDD)
11. FRA    PARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
12. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
13. BEL    ROELANDTS Jürgen (MOV)
14. AUS    MATTHEWS Michael (SUN)
15. GBR    LAWLESS Christopher (INS)
16. RUS    KUZNETSOV Vyacheslav (TKA)
17. BEL    WAEYTENS Zico (COF)
18. GBR    DOWSETT Alex (TKA)
19. ITA    MOSCON Gianni (INS)
20. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
21. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
22. AUS    EWAN Caleb (LTS)
23. GER    DENZ Nico (ALM)
24. BEL    DEWULF Stan (LTS)
25. DEN    EG Niklas (TFS)
  
rojekk    7378
48. bziummmm  1. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
2. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
3. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
4. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
5. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
6. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
7. ESP    GARCIA CORTINA Ivan (TBM)
8. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
9. POL    BANASZEK Alan (CJR)
10. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
11. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
12. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
13. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
14. NED    TEUNISSEN Mike (TJV)
15. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
16. NED    NIEUWENHUIS Joris (SUN)
17. USA    MCNULTY Brandon (RLY)
18. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
19. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
20. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
21. ITA    ARU Fabio (UAD)
22. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
23. UKR    PADUN Mark (TBM)
24. USA    BARTA William (CCC)
25. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
  
pqr    7368
49. Piraniokondy  1. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
2. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
3. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
4. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
5. ITA    BAGIOLI Nicola (NIP)
6. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
7. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
8. BEL    DE BUYST Jasper (LTS)
9. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
10. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
11. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
12. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
13. CRC    RIVERA SERRANO Kevin (ANS)
14. GBR    GIBSON Matthew (BBH)
15. FRA    HOFSTETTER Hugo (COF)
16. ESP    BARCELO ARAGON Fernando (EUS)
17. BEL    MENTEN Milan (SVB)
18. FRA    ROCHAS Rémy (DMP)
19. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
20. CZE    HIRT Jan (AST)
21. FRA    SARREAU Marc (GFC)
22. FRA    PETERS Nans (ALM)
23. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
24. SVK    BASKA Erik (BOH)
25. BEL    VAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
  
zulu    7196
50. youthgonewild  1. FRA    BARGUIL Warren (PCB)
2. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
3. ITA    MOSCON Gianni (INS)
4. GBR    YATES Simon (MTS)
5. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
6. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
7. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
8. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
9. IRL    DUNBAR Eddie (INS)
10. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
11. BEL    KEISSE Iljo (DQT)
12. GBR    DAVIES Scott (TDD)
13. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
14. GER    KANTER Max (SUN)
15. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
16. RUS    BELKOV Maxim (???)
17. ESP    NAVARRO GARCIA Daniel (TKA)
18. ESP    BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel (EUS)
19. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
20. ESP    ARANBURU DEBA Alex (CJR)
21. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
22. ITA    MINALI Riccardo (ICA)
23. AUS    POWER Robert (SUN)
24. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
25. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
  
youthgonewild    7181
51. Roman Team  1. ESP    VALVERDE BELMONTE Alejandro (MOV)
2. SVK    SAGAN Peter (BOH)
3. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
4. NED    BOOM Lars (ROC)
5. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
6. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
7. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
8. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
9. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
10. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
11. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
12. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
13. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
14. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
15. BEL    VERVAEKE Louis (SUN)
16. BEL    VANDENBERGH Stijn (ALM)
17. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
18. COL    BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (MOV)
19. GBR    CARTHY Hugh (EF1)
20. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
21. BEL    PAUWELS Serge (CCC)
22. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
23. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
24. BEL    DE GENDT Thomas (LTS)
25. ITA    CIMOLAI Davide (ICA)
  
Roman    7107
52. Warszawianka  1. BEL    VAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
2. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
3. AUS    HANSEN Adam (LTS)
4. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
5. CZE    HIRT Jan (AST)
6. FRA    ELISSONDE Kenny (INS)
7. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
8. ITA    ROSA Diego (INS)
9. ITA    CATALDO Dario (AST)
10. CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (MOV)
11. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
12. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
13. BEL    BAKELANTS Jan (SUN)
14. NED    VAN POPPEL Danny (TJV)
15. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
16. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
17. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
18. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
19. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
20. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
21. USA    BARTA William (CCC)
22. KAZ    FOMINYKH Daniil (AST)
23. AUT    EISEL Bernhard (TDD)
24. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
25. IRL    BENNETT Sam (BOH)
  
arturs1978    6707
53. cassavettes  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. FRA    BARDET Romain (ALM)
3. AUS    PORTE Richie (TFS)
4. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
5. POL    MAJKA Rafal (BOH)
6. AUS    EWAN Caleb (LTS)
7. BEL    DE DECKER Alfdan (WGG)
8. GBR    TANFIELD Charlie (TKA)
9. GBR    LAWLESS Christopher (INS)
10. ITA    RAVASI Edward (UAD)
11. ITA    CONCI Nicola (TFS)
12. AUS    HAMILTON Lucas (MTS)
13. AUS    HINDLEY Jai (SUN)
14. FRA    HOFSTETTER Hugo (COF)
15. POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (MOV)
16. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
17. BEL    JANS Roy (COC)
18. ARG    SEPULVEDA Eduardo (MOV)
19. BEL    VLIEGEN Loïc (WGG)
20. ITA    PUCCIO Salvatore (INS)
21. FRA    ELISSONDE Kenny (INS)
22. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
23. ITA    BENEDETTI Cesare (BOH)
24. NED    DE KORT Koen (TFS)
25. GBR    DOWSETT Alex (TKA)
  
cassavettes    6509
54. Le ciel est la limite  1. FRA    PINOT Thibaut (GFC)
2. FRA    BARDET Romain (ALM)
3. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
4. FRA    DEMARE Arnaud (GFC)
5. FRA    GAUDU David (GFC)
6. FRA    DUPONT Hubert (ALM)
7. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
8. FRA    PARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
9. FRA    LADAGNOUS Matthieu (GFC)
10. FRA    THOMAS Benjamin (GFC)
11. FRA    ELISSONDE Kenny (INS)
12. FRA    TURGIS Anthony (TDE)
13. FRA    OURSELIN Paul (TDE)
14. FRA    CAVAGNA Rémi (DQT)
15. FRA    TOUZE Damien (COF)
16. FRA    LECROQ Jérémy (VCB)
17. FRA    VENTURINI Clément (ALM)
18. FRA    VINCENT Léo (GFC)
19. FRA    JAUREGUI Quentin (ALM)
20. FRA    SEIGLE Romain (GFC)
21. FRA    ARMIRAIL Bruno (GFC)
22. FRA    CHEVRIER Clément (ALM)
23. FRA    VUILLERMOZ Alexis (ALM)
24. FRA    SENECHAL Florian (DQT)
25. FRA    MARTIN Guillaume (WGG)
  
Seigneur David    6417
55. Szprychy  1. ESP    VALVERDE BELMONTE Alejandro (MOV)
2. SVK    SAGAN Peter (BOH)
3. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
4. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
5. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
6. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
7. GBR    GEOGHEGAN HART Tao (INS)
8. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
9. BEL    DEWULF Stan (LTS)
10. NOR    HAGEN Carl Fredrik (LTS)
11. SUI    MADER Gino (TDD)
12. GBR    TANFIELD Charlie (TKA)
13. GER    KANTER Max (SUN)
14. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
15. GBR    WILLIAMS Stephen (TBM)
16. ITA    MOSCHETTI Matteo (TFS)
17. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
18. NZL    BEVIN Patrick (CCC)
19. SLO    SPILAK Simon (TKA)
20. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
21. AUS    HAIG Jack (MTS)
22. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
23. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
24. COL    ANACONA GOMEZ Winner Andrew (MOV)
25. GBR    KENNAUGH Peter (BOH)
  
Zygafix    6378
56. hurricane  1. SVK    SAGAN Peter (BOH)
2. COL    QUINTANA ROJAS Nairo Alexander (MOV)
3. AUS    MATTHEWS Michael (SUN)
4. ITA    ARU Fabio (UAD)
5. ITA    TRENTIN Matteo (MTS)
6. ITA    NIZZOLO Giacomo (TDD)
7. FRA    GAUDU David (GFC)
8. BEL    CAMPENAERTS Victor (LTS)
9. GBR    BLYTHE Adam (LTS)
10. ITA    GANNA Filippo (INS)
11. GBR    KNOX James (DQT)
12. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
13. EST    NOMMELA Aksel (WVA)
14. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
15. GBR    TANFIELD Charlie (TKA)
16. ESP    PEDRERO LOPEZ Antonio (MOV)
17. ESP    ARCAS PENA Jorge (MOV)
18. BEL    STEELS Stijn (ROC)
19. BEL    WOUTERS Enzo (LTS)
20. FRA    QUEMENEUR Perrig (TDE)
21. GER    FROHLINGER Johannes (SUN)
22. ITA    BASSO Leonardo (INS)
23. KAZ    FOMINYKH Daniil (AST)
24. ITA    GUARDINI Andrea (BRD)
25. GBR    DIBBEN Jonathan (INS)
  
hurricane    6133
57. GewissEPOattack  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. GBR    YATES Simon (MTS)
3. BEL    BENOOT Tiesj (LTS)
4. COL    GAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
5. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
6. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
7. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
8. BEL    VANENDERT Jelle (LTS)
9. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
10. NED    BOOM Lars (ROC)
11. BEL    WALLAYS Jelle (LTS)
12. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
13. USA    CRADDOCK Lawson (EF1)
14. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
15. USA    HAGA Chad (SUN)
16. GBR    KNOX James (DQT)
17. BEL    VAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
18. COL    AMADOR CASTANO Juan Jose (MZN)
19. USA    BARTA William (CCC)
20. RSA    DLAMINI Nicholas (TDD)
21. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
22. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
23. GER    GESCHKE Simon (CCC)
24. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
25. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
  
Clif    5672
58. ObiFujiTeam  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
3. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
4. AUS    EWAN Caleb (LTS)
5. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
6. GER    KITTEL Marcel (TKA)
7. BEL    HERMANS Ben (ICA)
8. RUS    CHERNETSKIY Sergey (CJR)
9. NED    VAN POPPEL Danny (TJV)
10. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
11. SLO    TRATNIK Jan (TBM)
12. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
13. FRA    VENTURINI Clément (ALM)
14. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
15. GER    GESCHKE Simon (CCC)
16. ITA    MINALI Riccardo (ICA)
17. USA    WARBASSE Larry (ALM)
18. NED    VAN SCHIP Jan-Willem (ROC)
19. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
20. ITA    FORTIN Filippo (COF)
21. USA    CRADDOCK Lawson (EF1)
22. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
23. RUS    ARSLANOV Ildar (GAZ)
24. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
25. ITA    MOSER Moreno (NIP)
  
obi    5589
59. WWW  1. POL    OWSIAN Lukasz (CCC)
2. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
3. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
4. SLO    TRATNIK Jan (TBM)
5. AUT    KONRAD Patrick (BOH)
6. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
7. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
8. FRA    MADOUAS Valentin (GFC)
9. ESP    BARBERO CUESTA Carlos (MOV)
10. POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (MOV)
11. GBR    CARTHY Hugh (EF1)
12. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
13. NED    ROOSEN Timo (TJV)
14. GER    KOCH Jonas (CCC)
15. USA    KING Benjamin (TDD)
16. GER    POLITT Nils (TKA)
17. POR    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida (TKA)
18. RUS    STRAKHOV Dmitry (TKA)
19. ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (INS)
20. GBR    GEOGHEGAN HART Tao (INS)
21. GER    WALSCHEID Maximilian (SUN)
22. AUS    POWER Robert (SUN)
23. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
24. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
25. GBR    YATES Simon (MTS)
  
albert1212    5565
60. they-might-be-giants  1. NED    ROOSEN Timo (TJV)
2. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. GBR    THOMAS Geraint (INS)
4. NED    KELDERMAN Wilco (SUN)
5. AUS    DENNIS Rohan (TBM)
6. GER    DEGENKOLB John (TFS)
7. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
8. SLO    TRATNIK Jan (TBM)
9. FRA    SENECHAL Florian (DQT)
10. BEL    MEURISSE Xandro (WGG)
11. ESP    BARBERO CUESTA Carlos (MOV)
12. POL    OWSIAN Lukasz (CCC)
13. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
14. NED    BOL Cees (SUN)
15. ITA    BALLERINI Davide (AST)
16. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
17. DEN    QUAADE Rasmus Christian (RIW)
18. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
19. DEN    JUUL JENSEN Christopher (MTS)
20. BEL    THEUNS Edward (TFS)
21. POL    KASPERKIEWICZ Przemyslaw (DMP)
22. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
23. ESP    ROJAS GIL Jose Joaquin (MOV)
24. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
25. FRA    PICHOT Alexandre (TDE)
  
they-might-be-giants    5514
61. Mmanzana postobon  1. GBR    FROOME Chris (INS)
2. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
3. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
4. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
5. FRA    ALAPHILIPPE Julian (DQT)
6. USA    BARTA William (CCC)
7. ITA    BEVILACQUA Simone (NSR)
8. SUI    MADER Gino (TDD)
9. FRA    DELAGE Mickaël (GFC)
10. FRA    COUSIN Jérôme (TDE)
11. ITA    FRAPPORTI Mattia (ANS)
12. POR    ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves (HBA)
13. BEL    NAESEN Lawrence (LTS)
14. ESP    UDONDO SANTAMARIA Gotzon (EUS)
15. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
16. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
17. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
18. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
19. FRA    LEDANOIS Kévin (PCB)
20. ITA    AGNOLI Valerio (TBM)
21. RUS    VOROBYEV Anton (GAZ)
22. KAZ    FOMINYKH Daniil (AST)
23. FRA    LEMOINE Cyril (COF)
24. NZL    SCULLY Tom (EF1)
25. NED    PAASSCHENS Mathijs (WVA)
  
Eder    5445
62. SAXO Animex  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. POL    MAJKA Rafal (BOH)
3. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
4. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
5. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
6. AUT    KONRAD Patrick (BOH)
7. DEN    CORT NIELSEN Magnus (AST)
8. ESP    NIEVE ITURRALDE Mikel (MTS)
9. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
10. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
11. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
12. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
13. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
14. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
15. CZE    HIRT Jan (AST)
16. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
17. COL    MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian (UAD)
18. POL    POLJANSKI Pawel (BOH)
19. CZE    CERNY Josef (CCC)
20. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
21. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
22. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
23. CZE    KREUZIGER Roman (TDD)
24. DEN    NORSGAARD JORGENSEN Mathias (RIW)
25. DEN    GREGAARD WILSLY Jonas (AST)
  
tomtom83    5441
63. Team Sandro  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
3. AUS    EWAN Caleb (LTS)
4. FRA    LAPORTE Christophe (COF)
5. FRA    PINOT Thibaut (GFC)
6. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
7. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
8. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
9. GER    GESCHKE Simon (CCC)
10. ITA    CIMOLAI Davide (ICA)
11. ITA    GUARDINI Andrea (BRD)
12. USA    BARTA William (CCC)
13. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
14. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
15. NZL    SCULLY Tom (EF1)
16. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
17. ITA    MOSER Moreno (NIP)
18. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
19. ESP    PRADES REVERTER Eduard (MOV)
20. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
21. ESP    PARDILLA BELLON Sergio (CJR)
22. FRA    OFFREDO Yoann (WGG)
23. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
24. POL    KASPERKIEWICZ Przemyslaw (DMP)
25. FRA    QUEMENEUR Perrig (TDE)
  
Sandro10    5399
64. rekiny  1. GER    KITTEL Marcel (TKA)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. BEL    VANMARCKE Sep (EF1)
4. ITA    ARU Fabio (UAD)
5. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
6. GBR    THOMAS Geraint (INS)
7. FRA    BOUCHARD Geoffrey (ALM)
8. USA    BARTA William (CCC)
9. CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (MOV)
10. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
11. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
12. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
13. CZE    STYBAR Zdenek (DQT)
14. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
15. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
16. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
17. ESP    CARRETERO MILLAN Hector (MOV)
18. ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (INS)
19. AUS    EWAN Caleb (LTS)
20. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
21. BEL    VANHOUCKE Harm (LTS)
22. ESP    ARCAS PENA Jorge (MOV)
23. SLO    POLANC Jan (UAD)
24. NOR    HAGEN Carl Fredrik (LTS)
25. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
  
filip2007    5112
65. JUSKI TEAM  1. SVK    SAGAN Peter (BOH)
2. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
3. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
4. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
5. POL    MAJKA Rafal (BOH)
6. POL    BODNAR Maciej (BOH)
7. POL    POLJANSKI Pawel (BOH)
8. ITA    BENEDETTI Cesare (BOH)
9. CZE    CERNY Josef (CCC)
10. ESP    ARCAS PENA Jorge (MOV)
11. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
12. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
13. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
14. POL    GOLAS Michal (INS)
15. USA    OWEN Logan (EF1)
16. USA    BARTA William (CCC)
17. POL    BERNAS Pawel (CCC)
18. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
19. NED    TEN DAM Laurens (CCC)
20. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
21. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
22. ITA    SABATINI Fabio (DQT)
23. ITA    ALAFACI Eugenio (EPR)
24. FRA    DELAGE Mickaël (GFC)
25. FIN    HANNINEN Jaakko (ALM)
  
JUSKI     5109
66. Kanczuga  1. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
2. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
3. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
4. AUS    PORTE Richie (TFS)
5. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
6. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
7. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
8. USA    CRADDOCK Lawson (EF1)
9. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
10. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
11. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
12. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
13. BEL    VANDENBERGH Stijn (ALM)
14. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
15. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
16. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
17. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
18. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
19. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
20. NZL    BEVIN Patrick (CCC)
21. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
22. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
23. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
24. SUI    REICHENBACH Sébastien (GFC)
25. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
  
Milvanius    4692
67. MERAVIGLIOSO  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
3. POL    MAJKA Rafal (BOH)
4. ITA    ARU Fabio (UAD)
5. GER    KITTEL Marcel (TKA)
6. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
7. ITA    PELUCCHI Matteo (ANS)
8. ERI    KUDUS Merhawi Gebremedhin (AST)
9. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
10. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
11. POL    BANASZEK Alan (CJR)
12. COL    ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin (COF)
13. USA    KING Benjamin (TDD)
14. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
15. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
16. AUS    HAIG Jack (MTS)
17. COL    RESTREPO VALENCIA Jhonatan (MZN)
18. BEL    KEISSE Iljo (DQT)
19. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
20. ITA    GANNA Filippo (INS)
21. GER    KAMNA Lennard (SUN)
22. FRA    CALMEJANE Lilian (TDE)
23. GER    DEGENKOLB John (TFS)
24. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
25. BEL    VALLEE Boris (WGG)
  
wlodar    4626
68. ŚGK - Brak Sponsora  1. BEL    VAN AVERMAET Greg (CCC)
2. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
3. ITA    FORMOLO Davide (BOH)
4. KAZ    LUTSENKO Alexey (AST)
5. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
6. DEN    PEDERSEN Mads (TFS)
7. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
8. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
9. BEL    CAMPENAERTS Victor (LTS)
10. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
11. ESP    FRAILE MATARRANZ Omar (AST)
12. GBR    CARTHY Hugh (EF1)
13. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
14. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
15. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
16. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
17. ESP    GARCIA CORTINA Ivan (TBM)
18. DEN    BRESCHEL Matti (EF1)
19. ITA    FERRARI Roberto (UAD)
20. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
21. NOR    HALVORSEN Kristoffer (INS)
22. SUI    HIRSCHI Marc (SUN)
23. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
24. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
25. NED    TEN DAM Laurens (CCC)
  
Kisik94    4456
69. chrome  1. FRA    BARGUIL Warren (PCB)
2. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
3. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
4. ITA    BATTAGLIN Enrico (TKA)
5. ESP    FERNANDEZ ANDUJAR Ruben (MOV)
6. ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (INS)
7. NED    OOMEN Sam (SUN)
8. CZE    KREUZIGER Roman (TDD)
9. USA    VAN GARDEREN Tejay (EF1)
10. SUI    KUNG Stefan (GFC)
11. FRA    SENECHAL Florian (DQT)
12. NED    VAN POPPEL Danny (TJV)
13. AUS    HAIG Jack (MTS)
14. ITA    CANOLA Marco (NIP)
15. FRA    CALMEJANE Lilian (TDE)
16. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
17. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
18. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
19. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
20. USA    MCNULTY Brandon (RLY)
21. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
22. FRA    LATOUR Pierre (ALM)
23. NZL    BENNETT George (TJV)
24. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
25. AUS    STANNARD Robert (MTS)
  
chrome    4270
70. Gimpek  1. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
3. GER    ACKERMANN Pascal (BOH)
4. AUS    EWAN Caleb (LTS)
5. FRA    MOLARD Rudy (GFC)
6. ITA    GAVAZZI Francesco (ANS)
7. RSA    MEINTJES Louis (TDD)
8. FRA    HIVERT Jonathan (TDE)
9. FRA    SIMON Julien (COF)
10. POL    BODNAR Maciej (BOH)
11. BEL    DE PLUS Laurens (TJV)
12. BEL    PLANCKAERT Baptiste (WVA)
13. FRA    GAUDU David (GFC)
14. NED    VAN DER HOORN Taco (TJV)
15. NOR    EIKING Odd Christian (WGG)
16. IRL    MULLEN Ryan (TFS)
17. AUS    POWER Robert (SUN)
18. CZE    HIRT Jan (AST)
19. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
20. NED    ROOSEN Timo (TJV)
21. BEL    KEUKELEIRE Jens (LTS)
22. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
23. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
24. BEL    DE GENDT Aimé (WGG)
25. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
  
Gimpek    3944
71. Jaśko Team  1. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
2. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. POL    MAJKA Rafal (BOH)
4. ESP    HERRADA LOPEZ Jesus (COF)
5. ESP    SOLER GIMENEZ Marc (MOV)
6. CZE    HIRT Jan (AST)
7. ITA    CATTANEO Mattia (ANS)
8. ITA    FORMOLO Davide (BOH)
9. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
10. AUT    PERNSTEINER Hermann (TBM)
11. ITA    BARBIN Enrico (BRD)
12. FRA    MARTIN Guillaume (WGG)
13. GER    KITTEL Marcel (TKA)
14. ERI    KUDUS Merhawi Gebremedhin (AST)
15. ITA    CIMOLAI Davide (ICA)
16. COL    HENAO GOMEZ Sebastian (INS)
17. ITA    MOSER Moreno (NIP)
18. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
19. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
20. UKR    PADUN Mark (TBM)
21. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
22. POL    POLJANSKI Pawel (BOH)
23. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
24. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
25. RUS    KUZNETSOV Vyacheslav (TKA)
  
Jasiek    2987
72. mmsyti  1. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
2. FRA    LAPORTE Christophe (COF)
3. AUS    EWAN Caleb (LTS)
4. POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (MOV)
5. COL    BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (MOV)
6. ESP    CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (INS)
7. ITA    ARU Fabio (UAD)
8. FRA    GALLOPIN Tony (ALM)
9. ITA    MODOLO Sacha (EF1)
10. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
11. GER    MARTIN Tony (TJV)
12. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
13. FRA    BARGUIL Warren (PCB)
14. GER    GREIPEL André (PCB)
15. NED    GESINK Robert (TJV)
16. ITA    BONIFAZIO Niccolo (TDE)
17. AUS    CLARKE Simon (EF1)
18. GBR    KNOX James (DQT)
19. GER    KITTEL Marcel (TKA)
20. FRA    BOUDAT Thomas (TDE)
21. ITA    BENNATI Daniele (MOV)
22. BEL    MONFORT Maxime (LTS)
23. ITA    OSS Daniel (BOH)
24. NED    BOUWMAN Koen (TJV)
25. POL    GRADEK Kamil (CCC)
  
mmsyti    2914
73. Saxo Bank  1. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
2. POL    MAJKA Rafal (BOH)
3. IRL    BENNETT Sam (BOH)
4. ITA    BRAMBILLA Gianluca (TFS)
5. ESP    HERRADA LOPEZ Jesus (COF)
6. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
7. ITA    CATTANEO Mattia (ANS)
8. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
9. FRA    ELISSONDE Kenny (INS)
10. CZE    HIRT Jan (AST)
11. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
12. AUT    ZOIDL Riccardo (CCC)
13. AUT    PERNSTEINER Hermann (TBM)
14. AUT    GROSSSCHARTNER Felix (BOH)
15. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
16. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
17. FRA    LATOUR Pierre (ALM)
18. FRA    MARTIN Guillaume (WGG)
19. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
20. NED    VAN POPPEL Danny (TJV)
21. ESP    PARDILLA BELLON Sergio (CJR)
22. POL    OWSIAN Lukasz (CCC)
23. POL    POLJANSKI Pawel (BOH)
24. AUT    POSTLBERGER Lukas (BOH)
25. RUS    ZAKARIN Ilnur (TKA)
  
Oleq    2875
74. Team Cafe  1. ESP    IZAGIRRE INSAUSTI Ion (AST)
2. ITA    NIBALI Vincenzo (TBM)
3. POL    MAJKA Rafal (BOH)
4. ESP    SOLER GIMENEZ Marc (MOV)
5. ESP    HERRADA LOPEZ Jesus (COF)
6. GER    KITTEL Marcel (TKA)
7. ESP    MAS NICOLAU Enric (DQT)
8. ESP    NIEVE ITURRALDE Mikel (MTS)
9. FRA    MARTIN Guillaume (WGG)
10. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
11. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
12. POL    POLJANSKI Pawel (BOH)
13. AUT    GROSSSCHARTNER Felix (BOH)
14. ITA    CATTANEO Mattia (ANS)
15. ITA    CATALDO Dario (AST)
16. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
17. ERI    KUDUS Merhawi Gebremedhin (AST)
18. AUT    PERNSTEINER Hermann (TBM)
19. BEL    LAMBRECHT Bjorg (LTS)
20. CZE    HIRT Jan (AST)
21. ITA    BONGIORNO Francesco Manuel (NSR)
22. ITA    AGNOLI Valerio (TBM)
23. UKR    PADUN Mark (TBM)
24. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
25. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
  
Dinek    2691
75. CCC Polska  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
3. NZL    BEVIN Patrick (CCC)
4. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
5. SVK    SAGAN Peter (BOH)
6. USA    BARTA William (CCC)
7. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
8. KAZ    LUTSENKO Alexey (AST)
9. AUS    DURBRIDGE Luke (MTS)
10. POL    BODNAR Maciej (BOH)
11. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
12. COL    SOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
13. GER    GESCHKE Simon (CCC)
14. NED    TOLHOEK Antwan (TJV)
15. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
16. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
17. POL    BANASZEK Alan (CJR)
18. UKR    PADUN Mark (TBM)
19. SUI    BOHLI Tom (UAD)
20. ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano Ariel (DQT)
21. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
22. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
23. RUS    BELKOV Maxim (???)
24. DEN    JUUL JENSEN Christopher (MTS)
25. USA    OWEN Logan (EF1)
  
James    2578
76. Radio Praciaki  1. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
2. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
3. DEN    FUGLSANG Jakob (AST)
4. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
5. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
6. ESP    LANDA MEANA Mikel (MOV)
7. GBR    THOMAS Geraint (INS)
8. FRA    BOUCHARD Geoffrey (ALM)
9. COL    CONTRERAS PINZON Rodrigo (AST)
10. USA    BARTA William (CCC)
11. BEL    WAEYTENS Zico (COF)
12. NZL    SCULLY Tom (EF1)
13. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
14. USA    BENNETT Sean (EF1)
15. USA    OWEN Logan (EF1)
16. UKR    PADUN Mark (TBM)
17. POL    KASPERKIEWICZ Przemyslaw (DMP)
18. AUS    CLARKE William (TFS)
19. USA    DOMBROWSKI Joseph Lloyd (EF1)
20. BEL    DEWULF Stan (LTS)
21. BEL    WOUTERS Enzo (LTS)
22. AUS    STANNARD Robert (MTS)
23. FRA    BOUHANNI Rayane (COF)
24. RSA    DE BOD Stefan (TDD)
25. ITA    COLBRELLI Sonny (TBM)
  
RadioPraciaki     2449
77. MG Cycling  1. ESP    IZAGIRRE INSAUSTI Ion (AST)
2. NOR    BOASSON HAGEN Edvald (TDD)
3. ESP    SOLER GIMENEZ Marc (MOV)
4. ESP    IZAGIRRE INSAUSTI Gorka (AST)
5. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
6. ITA    COLBRELLI Sonny (TBM)
7. SUI    FRANK Mathias (ALM)
8. ESP    HERRADA LOPEZ Jesus (COF)
9. FRA    BARGUIL Warren (PCB)
10. SUI    REICHENBACH Sébastien (GFC)
11. AUS    HAIG Jack (MTS)
12. ITA    BATTAGLIN Enrico (TKA)
13. ITA    MOSER Moreno (NIP)
14. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
15. NED    GESINK Robert (TJV)
16. ITA    BONIFAZIO Niccolo (TDE)
17. ESP    VERONA QUINTANILLA Carlos (MOV)
18. USA    BOSWELL Ian (TKA)
19. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
20. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
21. ITA    CICCONE Giulio (TFS)
22. AUT    BRANDLE Matthias (ICA)
23. FRA    ELISSONDE Kenny (INS)
24. CZE    HIRT Jan (AST)
25. POL    BANASZEK Alan (CJR)
  
Maciuś    2133
78. Tur de Tur  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
3. NZL    BEVIN Patrick (CCC)
4. AUS    EWAN Caleb (LTS)
5. POL    POLJANSKI Pawel (BOH)
6. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
7. ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano Ariel (DQT)
8. AUS    O'CONNOR Ben (TDD)
9. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
10. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
11. USA    BARTA William (CCC)
12. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
13. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
14. SLO    POLANC Jan (UAD)
15. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
16. SUI    BOHLI Tom (UAD)
17. UKR    PADUN Mark (TBM)
18. GER    GESCHKE Simon (CCC)
19. COL    ANACONA GOMEZ Winner Andrew (MOV)
20. NED    TEN DAM Laurens (CCC)
21. USA    OWEN Logan (EF1)
22. GBR    FROOME Chris (INS)
23. POL    BANASZEK Alan (CJR)
24. USA    KING Benjamin (TDD)
25. RUS    KULIKOVSKIY Alexandr (GAZ)
  
Kwiato    1889
79. Kuba Team  1. FRA    PINOT Thibaut (GFC)
2. FRA    DEMARE Arnaud (GFC)
3. NED    MOLLEMA Bauke (TFS)
4. NED    GROENEWEGEN Dylan (TJV)
5. AUT    KONRAD Patrick (BOH)
6. GER    BUCHMANN Emanuel (BOH)
7. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
8. FRA    MARTIN Guillaume (WGG)
9. BEL    HERMANS Ben (ICA)
10. AUT    GROSSSCHARTNER Felix (BOH)
11. SUI    MULLER Patrick (VCB)
12. ITA    MASNADA Fausto (ANS)
13. AUS    STORER Michael (SUN)
14. NED    JAKOBSEN Fabio (DQT)
15. ITA    VENDRAME Andrea (ANS)
16. CZE    HIRT Jan (AST)
17. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
18. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
19. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
20. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
21. BEL    DE GENDT Thomas (LTS)
22. FRA    BERNARD Julien (TFS)
23. FRA    THOMAS Benjamin (GFC)
24. RUS    VLASOV Alexander (GAZ)
25. ERI    BERHANE Natnael Teweldemedhin (COF)
  
kuba    1861
80. Girondyści  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
3. POL    MAJKA Rafal (BOH)
4. COL    LOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
5. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
6. GBR    YATES Simon (MTS)
7. CZE    HIRT Jan (AST)
8. ITA    ZACCANTI Filippo (NIP)
9. DEN    AAEN JORGENSEN Jonas (RIW)
10. CAN    ANDERSON Ryan (RLY)
11. BEL    WOUTERS Enzo (LTS)
12. BEL    WILLEMS Thimo (SVB)
13. RUS    KULIKOVSKIY Alexandr (GAZ)
14. GBR    GIBSON Matthew (BBH)
15. FRA    BOUHANNI Rayane (COF)
16. ITA    AGNOLI Valerio (TBM)
17. USA    BARTA William (CCC)
18. SUI    MULLER Patrick (VCB)
19. BEL    WAEYTENS Zico (COF)
20. JPN    YOSHIDA Hayato (NIP)
21. POR    RODRIGUES Joao Pedro Lourenço (W52)
22. SUI    MADER Gino (TDD)
23. BEL    WEEMAES Sasha (SVB)
24. POR    VINHAS Rui Pedro Carvalho (W52)
25. ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello (AST)
  
Girondysta    1321
81. We Do Not Sow  1. GER    KITTEL Marcel (TKA)
2. DEN    HONORE Mikkel Frølich (DQT)
3. FRA    COSNEFROY Benoit (ALM)
4. POL    POLJANSKI Pawel (BOH)
5. RSA    IMPEY Daryl (MTS)
6. CAN    TUFT Svein (RLY)
7. AUT    GROSSSCHARTNER Felix (BOH)
8. NED    NIEUWENHUIS Joris (SUN)
9. GBR    KNOX James (DQT)
10. USA    BENNETT Sean (EF1)
11. FRA    PETERS Nans (ALM)
12. BEL    PLANCKAERT Emiel (SVB)
13. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
14. DEN    ANDERSEN Søren Kragh (SUN)
15. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
16. FRA    MOLARD Rudy (GFC)
17. SVK    SAGAN Peter (BOH)
18. ITA    BRAMBILLA Gianluca (TFS)
19. COL    QUINTANA ROJAS Nairo Alexander (MOV)
20. LTU    NAVARDAUSKAS Ramunas (DMP)
21. USA    VAN GARDEREN Tejay (EF1)
22. ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
23. NED    VAN SCHIP Jan-Willem (ROC)
24. FRA    BOUHANNI Rayane (COF)
25. ITA    FRAPPORTI Mattia (ANS)
  
aq    542
82. POdpalacze Mostów  1. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
2. DEN    VALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
3. GBR    KENNAUGH Peter (BOH)
4. CZE    STYBAR Zdenek (DQT)
5. CZE    HIRT Jan (AST)
6. ESP    DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
7. BEL    PHILIPSEN Jasper (UAD)
8. ITA    GANNA Filippo (INS)
9. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
10. DEN    HANSEN Jesper (COF)
11. CZE    VAKOC Petr (DQT)
12. FRA    ROLLAND Pierre (VCB)
13. BEL    VAN KEIRSBULCK Guillaume (CCC)
14. SLO    POGACAR Tadej (UAD)
15. AUS    HAMILTON Chris (SUN)
16. RSA    GIBBONS Ryan (TDD)
17. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
18. BEL    ROELANDTS Jürgen (MOV)
19. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
20. GBR    GEOGHEGAN HART Tao (INS)
21. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
22. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
23. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
24. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
25. FRA    GAUDU David (GFC)
  
killmisioc    296
83. VeloWrocław  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
3. FIN    HANNINEN Jaakko (ALM)
4. GBR    FROOME Chris (INS)
5. ITA    VIVIANI Elia (DQT)
6. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
7. KAZ    ZAKHAROV Artyom (AST)
8. NED    VAN DER POEL David (COC)
9. POL    GOLAS Michal (INS)
10. POL    BERNAS Pawel (CCC)
11. NED    VAN POPPEL Danny (TJV)
12. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
13. ITA    FORMOLO Davide (BOH)
14. BEL    WILLEMS Thimo (SVB)
15. NED    BOOM Lars (ROC)
16. GBR    ROWE Luke (INS)
17. ITA    DE MARCHI Alessandro (CCC)
18. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
19. BEL    DE VREESE Laurens (AST)
20. ITA    VELASCO Simone (NSR)
21. SLO    TRATNIK Jan (TBM)
22. ESP    CASTRILLO ZAPATER Jaime (MOV)
23. ITA    ULISSI Diego (UAD)
24. JPN    YOSHIDA Hayato (NIP)
25. ESP    RODRIGUEZ MARTIN Cristian (CJR)
  
wojtek121    237
84. Drużyna Majki Jerzowskiej  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. SLO    ROGLIC Primoz (TJV)
3. COL    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
4. SLO    MOHORIC Matej (TBM)
5. COL    BERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
6. POL    MARCZYNSKI Tomasz (LTS)
7. KAZ    LUTSENKO Alexey (AST)
8. ESP    FRAILE MATARRANZ Omar (AST)
9. POL    BODNAR Maciej (BOH)
10. ITA    MARECZKO Jakub (CCC)
11. BEL    DE GENDT Thomas (LTS)
12. COL    HODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
13. SUI    REICHENBACH Sébastien (GFC)
14. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
15. CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (MOV)
16. POR    ANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
17. SLO    POLANC Jan (UAD)
18. GER    SCHACHMANN Maximilian (BOH)
19. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
20. ITA    GUARDINI Andrea (BRD)
21. DEN    ASGREEN Kasper (DQT)
22. GBR    STANNARD Ian (INS)
23. NED    VAN DER POEL Mathieu (COC)
24. DEN    ANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
25. DEN    AAEN JORGENSEN Jonas (RIW)
  
Tusiek    82
85. qwerty  1. SVK    SAGAN Peter (BOH)
2. NED    DUMOULIN Tom (SUN)
3. COL    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
4. GBR    CAVENDISH Mark (TDD)
5. POL    WISNIOWSKI Lukasz (CCC)
6. POL    SAJNOK Szymon (CCC)
7. BEL    VAN AERT Wout (TJV)
8. ITA    ARU Fabio (UAD)
9. POL    MAJKA Rafal (BOH)
10. RUS    SIVAKOV Pavel (INS)
11. NED    HOFLAND Moreno (EF1)
12. BEL    WALLAYS Jelle (LTS)
13. ESP    FERNANDEZ ANDUJAR Ruben (MOV)
14. GER    BURGHARDT Marcus (BOH)
15. CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (MOV)
16. POL    BANASZEK Alan (CJR)
17. CZE    HIRT Jan (AST)
18. USA    KUSS Sepp (TJV)
19. ITA    ROSA Diego (INS)
20. GBR    DOWSETT Alex (TKA)
21. COL    QUINTANA ROJAS Dayer Uberney (NSR)
22. ITA    MARTINELLI Davide (DQT)
23. ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
24. BEL    EVENEPOEL Remco (DQT)
25. ETH    GRMAY Tsgabu Gebremaryam (MTS)
  
xcracerpl    70
86. mar3210  1. POL    KWIATKOWSKI Michal (INS)
2. SVK    SAGAN Peter (BOH)
3. GBR    FROOME Chris (INS)
4. KAZ    ZAKHAROV Artyom (AST)
5. NED    ZIJLAARD Maikel (HBA)
6. ITA    ZACCANTI Filippo (NIP)
7. USA    YOUNG Eric (RLY)
8. JPN    YOSHIDA Hayato (NIP)
9. BEL    WOUTERS Enzo (LTS)
10. LUX    WIRTGEN Tom (WVA)
11. GBR    WILLIAMS Stephen (TBM)
12. BEL    WILLEMS Thimo (SVB)
13. AUS    WHELAN James (EF1)
14. BEL    WEEMAES Sasha (SVB)
15. BEL    WARLOP Jordi (SVB)
16. CHN    WANG Meiyin (TBM)
17. GER    WALSLEBEN Philipp (COC)
18. BEL    VAN AVERMAET Greg (CCC)
19. GER    WAGNER Robert (PCB)
20. BEL    WAEYTENS Zico (COF)
21. RUS    VOROBYEV Anton (GAZ)
22. DEN    VINTHER Troels Rønning (RIW)
23. DEN    VEYHE Torkil (RIW)
24. NED    VAN TRIJP Maarten (COC)
25. POL    BODNAR Maciej (BOH)
  
mar3210    65


Ostatnie wyścigi:

Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. MsHK Žilina1. COLFLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo (ANS)
2. ITABETTIOL Alberto (EF1)
  
Saganator   0
1. Piraniokondy1. FRAPETERS Nans (ALM)
2. CRCRIVERA SERRANO Kevin (ANS)
3. CZEHIRT Jan (AST)
4. ITABAGIOLI Nicola (NIP)
  
zulu   0
1. youthgonewild1. FRABARGUIL Warren (PCB)
  
youthgonewild   0
1. WWW1. ITAVIVIANI Elia (DQT)
2. ECUNARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (INS)
  
albert1212   0
1. VeloValencia1. ITAFORMOLO Davide (BOH)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
Arturo   0
1. UPS1. ITAMARTINELLI Davide (DQT)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
3. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
Luis   0
1. tivano team1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
tivano   0
1. they-might-be-giants1. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
they-might-be-giants   0
1. Terror1. ITAALBANESE Vincenzo (BRD)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
liiio   0
1. Team 609561. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
3. RUSVLASOV Alexander (GAZ)
  
60956   0
1. Szprychy1. GBRWILLIAMS Stephen (TBM)
  
Zygafix   0
1. Sebkaaa Team1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
sebkaaa   0
1. Rookies1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
tg   0
1. Polti1. ITAROTA Lorenzo (BRD)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ITAMOSCON Gianni (INS)
  
rojekk   0
1. Pogromcy Monumentów1. ITAALBANESE Vincenzo (BRD)
  
Edek M.   0
1. Pedro Squad1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ITAGANNA Filippo (INS)
  
Pedro   0
1. Anderis Cycling Project1. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
2. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
  
Anderis   0
1. OponkaCyclingTeam p/b Wosinsky1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. ITAGANNA Filippo (INS)
  
Wosinsky   0
1. Nietoperze z Walencji1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
BARTOLINO   0
1. Lento Team1. ITAMASNADA Fausto (ANS)
2. KAZLUTSENKO Alexey (AST)
3. ITAVIVIANI Elia (DQT)
4. ITABETTIOL Alberto (EF1)
5. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
JOSEDIN   0
1. Le ciel est la limite1. FRAMARTIN Guillaume (WGG)
  
Seigneur David   0
1. LB Development Team1. ITAALBANESE Vincenzo (BRD)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
lokalny biznesmen   0
1. jon ezeitza1. ITAVIVIANI Elia (DQT)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ECUNARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (INS)
4. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
jon ezeitza   0
1. hurricane1. KAZFOMINYKH Daniil (AST)
2. ITABASSO Leonardo (INS)
3. ITAGANNA Filippo (INS)
  
hurricane   0
1. Hanysy1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
throndor   0
1. Fernando A. bo RODO Team1. ITAFORMOLO Davide (BOH)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
3. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
Kubus fatalista   0
1. FairPlay1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. KAZLUTSENKO Alexey (AST)
3. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
4. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
5. ITACICCONE Giulio (TFS)
  
kamil7   0
1. Dunajec1. RUSVLASOV Alexander (GAZ)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
4. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
5. UKRPADUN Mark (TBM)
6. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
7. SUIMADER Gino (TDD)
  
kosa84   0
1. Cross is Coming1. GBRWILLIAMS Stephen (TBM)
  
hunterp   0
1. cbmbilbo1. BELVAN AERT Wout (TJV)
  
cbmbilbo   0
1. bunga bunga1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
kolvit   0
1. yzerman1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ITAVIVIANI Elia (DQT)
  
yzerman   0


Grand Prix de Wallonie

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. Cross is Coming1. BELSTUYVEN Jasper (TFS)
  
hunterp   92
2. Piraniokondy1. BELBENOOT Tiesj (LTS)
2. BELDE BUYST Jasper (LTS)
3. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
zulu   65
3. MERAVIGLIOSO1. FRACALMEJANE Lilian (TDE)
  
wlodar   34
4. Team złoty pociąg1. FRALAPORTE Christophe (COF)
2. BELBAKELANTS Jan (SUN)
  
Salbutamulowy potwór   21
5. Nietoperze z Walencji1. LATSKUJINS Toms (TFS)
2. BELVAN ASBROECK Tom (ICA)
  
BARTOLINO   5
6. GewissEPOattack1. BELVANENDERT Jelle (LTS)
2. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
Clif   3
7. LB Development Team1. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
lokalny biznesmen   2
7. youthgonewild1. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
youthgonewild   2
7. VeloValencia1. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
Arturo   2
7. Team 609561. ITAFELLINE Fabio (TFS)
  
60956   2
7. Sebkaaa Team1. FRACOQUARD Bryan (VCB)
2. BELVAN AERT Wout (TJV)
3. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
sebkaaa   2
7. SAXO Animex1. DENNORSGAARD JORGENSEN Mathias (RIW)
2. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
tomtom83   2
7. OponkaCyclingTeam p/b Wosinsky1. DENPEDERSEN Mads (TFS)
2. FRACOQUARD Bryan (VCB)
3. BELWAEYTENS Zico (COF)
  
Wosinsky   2
7. bunga bunga1. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
kolvit   2
7. ZZZ1. BELBENOOT Tiesj (LTS)
2. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
redzik   2
7. Gruppetto1. BELNAESEN Lawrence (LTS)
2. BELWOUTERS Enzo (LTS)
  
Kosa   2
7. bziummmm1. PORANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
2. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
pqr   2
7. cassavettes1. BELVLIEGEN Loïc (WGG)
2. ITACONCI Nicola (TFS)
  
cassavettes   2
7. hrU Cycling Project1. DENPEDERSEN Mads (TFS)
  
hru   2
7. GoGoPowerRangers1. DENPEDERSEN Mads (TFS)
2. PORANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
  
przemoe   2
21. hurricane1. BELSTEELS Stijn (ROC)
2. BELWOUTERS Enzo (LTS)
  
hurricane   1
22. Ladri di biciclette1. FINHANNINEN Jaakko (ALM)
  
Davout   0
22. Zygzaki1. BELVANDENBERGH Stijn (ALM)
2. BELDEVOLDER Stijn (COC)
3. PORANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
  
rogerg   0
22. TS Cycling Team1. LTUBAGDONAS Gediminas (ALM)
  
Tomek86   0
22. tivano team1. BELBENOOT Tiesj (LTS)
  
tivano   0
22. they-might-be-giants1. BELMEURISSE Xandro (WGG)
  
they-might-be-giants   0
22. Terror1. FRATURGIS Anthony (TDE)
2. BELVLIEGEN Loïc (WGG)
  
liiio   0
22. cbmbilbo1. BELVANDENBERGH Stijn (ALM)
2. BELBENOOT Tiesj (LTS)
  
cbmbilbo   0
22. cyc-liści1. USACARPENTER Robin (RLY)
  
boroster   0
22. Roman Team1. BELVANDENBERGH Stijn (ALM)
  
Roman   0
22. kelme team1. BELBENOOT Tiesj (LTS)
2. USAMANNION Gavin (RLY)
  
allorc   0
22. Polti1. GERDENZ Nico (ALM)
2. BELWAEYTENS Zico (COF)
3. NEDVAN DEN BERG Julius (EF1)
4. PORANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
5. BELDEWULF Stan (LTS)
6. AUSEWAN Caleb (LTS)
  
rojekk   0
22. Pogromcy Monumentów1. BELVLIEGEN Loïc (WGG)
  
Edek M.   0
22. Hanysy1. FINHANNINEN Jaakko (ALM)
  
throndor   0
22. pinks1. FRACOQUARD Bryan (VCB)
  
agatqqa   0
22. Pedro Squad1. FRACOQUARD Bryan (VCB)
  
Pedro   0
22. PaVelo Cycling Team1. BELBENOOT Tiesj (LTS)
  
pablo   0
22. jon ezeitza1. FRADUPONT Hubert (ALM)
  
jon ezeitza   0
22. Lento Team1. CZEVACEK Karel (HBA)
  
JOSEDIN   0
22. Le ciel est la limite1. FRADUPONT Hubert (ALM)
2. FRATURGIS Anthony (TDE)
  
Seigneur David   0
22. Anderis Cycling Project1. NEDVAN DEN BERG Julius (EF1)
2. NEDVAN DER POEL Mathieu (COC)
3. GERKANTER Max (SUN)
4. AUSHAMILTON Chris (SUN)
  
Anderis   0


Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. BMC1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. ERIKUDUS Merhawi Gebremedhin (AST)
  
Nakazar   109
2. Przegrywy1. RUSVLASOV Alexander (GAZ)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
4. ITACICCONE Giulio (TFS)
  
pajda   75
2. Dunajec1. RUSVLASOV Alexander (GAZ)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
4. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
5. UKRPADUN Mark (TBM)
6. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
7. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
  
kosa84   75
4. Rookies1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
tg   44
4. Pedro Squad1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. ITAGANNA Filippo (INS)
3. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
Pedro   44
4. pinks1. FRACOQUARD Bryan (VCB)
2. GERBAUHAUS Phil (TBM)
3. ITAVIVIANI Elia (DQT)
4. ITAGANNA Filippo (INS)
5. ITASABATINI Fabio (DQT)
6. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
agatqqa   44
4. kelme team1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. ITAMOSCON Gianni (INS)
3. RUSSIVAKOV Pavel (INS)
4. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
5. SUIMADER Gino (TDD)
6. UKRPADUN Mark (TBM)
  
allorc   44
4. Gruppetto1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
Kosa   44
4. FairPlay1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. ITACICCONE Giulio (TFS)
3. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
4. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
5. ITAMOSCON Gianni (INS)
  
kamil7   44
4. OponkaCyclingTeam p/b Wosinsky1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. ITAGANNA Filippo (INS)
  
Wosinsky   44
4. cyc-liści1. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
boroster   44
4. Cross is Coming1. GBRWILLIAMS Stephen (TBM)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ITAGANNA Filippo (INS)
  
hunterp   44
4. tivano team1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
tivano   44
4. VeloValencia1. ITAFORMOLO Davide (BOH)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
Arturo   44
15. Polti1. ITAROTA Lorenzo (BRD)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
3. ITAMOSCON Gianni (INS)
  
rojekk   42
15. Terror1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
liiio   42
15. Anderis Cycling Project1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
Anderis   42
15. yzerman1. ITAVIVIANI Elia (DQT)
2. GERBAUHAUS Phil (TBM)
3. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
yzerman   42
15. Nietoperze z Walencji1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
BARTOLINO   42
15. bziummmm1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. ITACICCONE Giulio (TFS)
  
pqr   42
15. LB Development Team1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
lokalny biznesmen   42
15. Hanysy1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
2. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
throndor   42
15. GoGoPowerRangers1. COLBERNAL GOMEZ Egan Arley (INS)
  
przemoe   42
24. youthgonewild1. IRLDUNBAR Eddie (INS)
2. FRABARGUIL Warren (PCB)
  
youthgonewild   37
25. MERAVIGLIOSO1. ERIKUDUS Merhawi Gebremedhin (AST)
2. COLATAPUMA HURTADO Jhon Darwin (COF)
3. ITAGANNA Filippo (INS)
  
wlodar   19
26. hurricane1. KAZFOMINYKH Daniil (AST)
2. ITAGANNA Filippo (INS)
  
hurricane   2
26. SAXO Animex1. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
tomtom83   2
26. Sebkaaa Team1. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
2. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
sebkaaa   2
26. WWW1. ITACICCONE Giulio (TFS)
2. ECUNARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel (INS)
  
albert1212   2
26. cbmbilbo1. DENANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
2. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
cbmbilbo   2
26. they-might-be-giants1. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
  
they-might-be-giants   2
32. Szprychy1. GBRWILLIAMS Stephen (TBM)
  
Zygafix   0
32. TS Cycling Team1. ITAVIVIANI Elia (DQT)
2. GERMATHIS Marco (COF)
  
Tomek86   0
32. cassavettes1. ITABENEDETTI Cesare (BOH)
  
cassavettes   0
32. Team złoty pociąg1. ITAVIVIANI Elia (DQT)
2. ESPPLAZA MOLINA Ruben (ICA)
  
Salbutamulowy potwór   0
32. Piraniokondy1. FRAPETERS Nans (ALM)
2. CRCRIVERA SERRANO Kevin (ANS)
3. CZEHIRT Jan (AST)
4. ITABAGIOLI Nicola (NIP)
  
zulu   0
32. PaStKaz1. COLSOTO MARTINEZ Nelson Andres (CJR)
  
PaStKaz   0


Vuelta a Espańa

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. Gruppetto1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. NEDKRUIJSWIJK Steven (TJV)
3. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
4. NEDKELDERMAN Wilco (SUN)
5. SLOROGLIC Primoz (TJV)
6. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
7. FRABOUCHARD Geoffrey (ALM)
8. USABARTA William (CCC)
  
Kosa   2118
2. FairPlay1. SLOROGLIC Primoz (TJV)
2. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
3. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
4. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
5. GBRKNOX James (DQT)
6. UKRPADUN Mark (TBM)
7. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
8. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
  
kamil7   1782
3. Outsiders1. SLOROGLIC Primoz (TJV)
2. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. POLMAJKA Rafal (BOH)
4. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
5. POLSAJNOK Szymon (CCC)
6. CZEVAKOC Petr (DQT)
7. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
8. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
  
Outsider   1643
4. GoGoPowerRangers1. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
2. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
3. SLOROGLIC Primoz (TJV)
4. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
5. NEDKELDERMAN Wilco (SUN)
6. USAPOWLESS Neilson (TJV)
7. ITABATTAGLIN Enrico (TKA)
  
przemoe   1622
5. Team złoty pociąg1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. USAKUSS Sepp (TJV)
3. SLOROGLIC Primoz (TJV)
4. ITABOARO Manuele (AST)
5. BELDE GENDT Thomas (LTS)
6. ESPERVITI OLLO Imanol (MOV)
7. GBRGEOGHEGAN HART Tao (INS)
  
Salbutamulowy potwór   1620
6. GKS TYCHY1. SLOROGLIC Primoz (TJV)
2. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
3. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
4. BELLAMPAERT Yves (DQT)
5. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
6. DENPEDERSEN Mads (TFS)
7. POLSAJNOK Szymon (CCC)
8. USAKING Benjamin (TDD)
  
msc   1597
7. Zygzaki1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
3. SLOROGLIC Primoz (TJV)
4. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
5. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
6. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
  
rogerg   1585
8. Terror1. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
2. SLOROGLIC Primoz (TJV)
3. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
4. GBRKNOX James (DQT)
5. DENEG Niklas (TFS)
6. UKRPADUN Mark (TBM)
  
liiio   1566
9. tivano team1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
3. SLOROGLIC Primoz (TJV)
4. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
5. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
6. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
7. POLSAJNOK Szymon (CCC)
8. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
  
tivano   1533
10. Nietoperze z Walencji1. SLOROGLIC Primoz (TJV)
2. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
3. BELDE GENDT Thomas (LTS)
4. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
5. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
6. UKRPADUN Mark (TBM)
7. GERBAUHAUS Phil (TBM)
8. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
  
BARTOLINO   1527
11. PaStKaz1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
3. GBRCARTHY Hugh (EF1)
4. GBRGEOGHEGAN HART Tao (INS)
5. NEDKRUIJSWIJK Steven (TJV)
6. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
7. SLOROGLIC Primoz (TJV)
8. USAKING Benjamin (TDD)
  
PaStKaz   1494
12. cbmbilbo1. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
2. SLOROGLIC Primoz (TJV)
3. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
4. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
5. UKRPADUN Mark (TBM)
6. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
7. NEDPOELS Wout (INS)
  
cbmbilbo   1465
13. krokiety1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. GBRKNOX James (DQT)
3. SLOROGLIC Primoz (TJV)
4. ESPFRAILE MATARRANZ Omar (AST)
5. BELDE GENDT Thomas (LTS)
6. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
7. FRABOUCHARD Geoffrey (ALM)
8. DENPEDERSEN Casper Phillip (SUN)
  
filipp   1454
14. hrU Cycling Project1. CZEHIRT Jan (AST)
2. ESPRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar (EUS)
3. USAKING Benjamin (TDD)
4. SLOROGLIC Primoz (TJV)
5. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
6. BELVAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
7. ESPARCAS PENA Jorge (MOV)
  
hru   1451
15. bunga bunga1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. NEDPOELS Wout (INS)
3. SLOROGLIC Primoz (TJV)
4. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
5. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
6. NZLBEVIN Patrick (CCC)
7. BELVAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
8. USAOWEN Logan (EF1)
  
kolvit   1415
16. Team 609561. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
3. NORHAGEN Carl Fredrik (LTS)
4. ESPSOLER GIMENEZ Marc (MOV)
5. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
6. ITAARU Fabio (UAD)
7. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
  
60956   1323
17. yzerman1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. ESPVALVERDE BELMONTE Alejandro (MOV)
3. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
4. FRASARREAU Marc (GFC)
5. GERMARTIN Tony (TJV)
6. USAPOWLESS Neilson (TJV)
7. POLSAJNOK Szymon (CCC)
8. USACRADDOCK Lawson (EF1)
  
yzerman   1315
18. Ladri di biciclette1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. BELTEUNS Dylan (TBM)
3. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
4. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
5. USAKUSS Sepp (TJV)
6. USAOWEN Logan (EF1)
7. ERIGEBREIGZABHIER Amanuel Werkilul (TDD)
8. USABARTA William (CCC)
  
Davout   1268
19. Szprychy1. ESPVALVERDE BELMONTE Alejandro (MOV)
2. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
3. SVKSAGAN Peter (BOH)
4. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
5. COLANACONA GOMEZ Winner Andrew (MOV)
6. NORHAGEN Carl Fredrik (LTS)
7. GBRGEOGHEGAN HART Tao (INS)
8. NZLBEVIN Patrick (CCC)
  
Zygafix   1217
20. Dunajec1. FRALATOUR Pierre (ALM)
2. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. POLMAJKA Rafal (BOH)
4. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
5. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
6. UKRPADUN Mark (TBM)
7. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
8. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
  
kosa84   1199
21. Dzida team1. SLOROGLIC Primoz (TJV)
2. GBRYATES Simon (MTS)
3. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
4. GBRKNOX James (DQT)
5. FRAARMIRAIL Bruno (GFC)
6. FRAVENTURINI Clément (ALM)
7. AUSSTORER Michael (SUN)
  
Pablo19   1195
22. Roman Team1. POLSAJNOK Szymon (CCC)
2. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
3. GBRCARTHY Hugh (EF1)
4. BELDE GENDT Thomas (LTS)
5. ESPVALVERDE BELMONTE Alejandro (MOV)
6. RSAMEINTJES Louis (TDD)
7. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
  
Roman   1171
23. VeloValencia1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. ITAFORMOLO Davide (BOH)
3. NEDKRUIJSWIJK Steven (TJV)
4. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
5. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
6. GBRKNOX James (DQT)
  
Arturo   1127
24. cyc-liści1. GBRGEOGHEGAN HART Tao (INS)
2. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
3. SLOROGLIC Primoz (TJV)
4. GBRCARTHY Hugh (EF1)
5. USACRADDOCK Lawson (EF1)
6. USABARTA William (CCC)
7. POLSAJNOK Szymon (CCC)
  
boroster   1124
25. LB Development Team1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
3. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
4. AUSPOWER Robert (SUN)
5. GBRGEOGHEGAN HART Tao (INS)
6. USABARTA William (CCC)
  
lokalny biznesmen   1072
26. Pedro Squad1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. IRLBENNETT Sam (BOH)
3. GBRKNOX James (DQT)
4. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
5. ESPSOLER GIMENEZ Marc (MOV)
6. RSAMEINTJES Louis (TDD)
7. BELTEUNS Dylan (TBM)
8. BELVAN DER SANDE Tosh (LTS)
  
Pedro   1068
27. youthgonewild1. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
2. ESPARANBURU DEBA Alex (CJR)
3. ESPBIZKARRA ETXEGIBEL Mikel (EUS)
4. AUSPOWER Robert (SUN)
5. RSAMEINTJES Louis (TDD)
6. SLOROGLIC Primoz (TJV)
7. ESPNAVARRO GARCIA Daniel (TKA)
  
youthgonewild   1006
28. Przegrywy1. COLQUINTANA ROJAS Nairo Alexander (MOV)
2. UKRPADUN Mark (TBM)
3. BELTHEUNS Edward (TFS)
4. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
5. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
6. ESPNIEVE ITURRALDE Mikel (MTS)
7. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
8. ESPFRAILE MATARRANZ Omar (AST)
  
pajda   992
29. UPS1. SLOROGLIC Primoz (TJV)
2. GERDEGENKOLB John (TFS)
3. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
4. POROLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (MOV)
5. ITAPUCCIO Salvatore (INS)
6. USAKING Benjamin (TDD)
  
Luis   943
30. Piraniokondy1. SLOROGLIC Primoz (TJV)
2. FRASARREAU Marc (GFC)
3. ESPBARCELO ARAGON Fernando (EUS)
4. BELVAN HOOYDONCK Nathan (CCC)
  
zulu   931
31. Rookies1. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
2. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
3. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
4. GBRKNOX James (DQT)
5. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
6. UKRPADUN Mark (TBM)
7. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
8. AUTPERNSTEINER Hermann (TBM)
  
tg   929
32. pinks1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. NEDPOELS Wout (INS)
3. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
4. ITACONTI Valerio (UAD)
5. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
6. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
agatqqa   910
33. Lento Team1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. NEDPOELS Wout (INS)
3. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
4. GERWALSCHEID Maximilian (SUN)
5. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
  
JOSEDIN   903
34. Anderis Cycling Project1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
3. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
4. UKRPADUN Mark (TBM)
5. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
  
Anderis   852
35. Hanysy1. USAVAN GARDEREN Tejay (EF1)
2. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
3. ITAARU Fabio (UAD)
4. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
5. GERBAUHAUS Phil (TBM)
6. POLSAJNOK Szymon (CCC)
7. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
8. GERDEGENKOLB John (TFS)
  
throndor   781
36. ZZZ1. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
2. GERWALSCHEID Maximilian (SUN)
3. GERBAUHAUS Phil (TBM)
4. NEDKRUIJSWIJK Steven (TJV)
5. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
6. AUSPOWER Robert (SUN)
7. UKRPADUN Mark (TBM)
8. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
  
redzik   753
37. cassavettes1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. POROLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (MOV)
3. ITAPUCCIO Salvatore (INS)
4. POLMAJKA Rafal (BOH)
  
cassavettes   743
38. MsHK Žilina1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. RSAMEINTJES Louis (TDD)
3. ESPIZAGIRRE INSAUSTI Gorka (AST)
4. ESPIZAGIRRE INSAUSTI Ion (AST)
5. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
6. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
7. BELVAN DER SANDE Tosh (LTS)
8. USABARTA William (CCC)
  
Saganator   736
39. Jaśko Team1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. ESPHERRADA LOPEZ Jesus (COF)
4. NEDGROENEWEGEN Dylan (TJV)
5. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
6. ITAFORMOLO Davide (BOH)
7. UKRPADUN Mark (TBM)
8. AUTPERNSTEINER Hermann (TBM)
  
Jasiek   702
40. PaVelo Cycling Team1. FRATOUZE Damien (COF)
2. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
3. CZEVAKOC Petr (DQT)
4. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
5. COLMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian (UAD)
6. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
  
pablo   695
41. Saxo Bank1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. ESPHERRADA LOPEZ Jesus (COF)
3. IRLBENNETT Sam (BOH)
4. FRALATOUR Pierre (ALM)
5. ITABRAMBILLA Gianluca (TFS)
6. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
7. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
8. AUTPERNSTEINER Hermann (TBM)
  
Oleq   694
42. Kuba Team1. AUTGROSSSCHARTNER Felix (BOH)
2. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
3. BELDE GENDT Thomas (LTS)
4. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
5. FRATHOMAS Benjamin (GFC)
6. AUSSTORER Michael (SUN)
  
kuba   687
43. jon ezeitza1. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
2. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
3. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
  
jon ezeitza   650
44. Yatateam1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
3. UKRPADUN Mark (TBM)
4. ITAARU Fabio (UAD)
5. USABARTA William (CCC)
6. POLSAJNOK Szymon (CCC)
  
yataman   638
45. they-might-be-giants1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. ESPROJAS GIL Jose Joaquin (MOV)
3. NEDKELDERMAN Wilco (SUN)
4. GERDEGENKOLB John (TFS)
5. BELTHEUNS Edward (TFS)
  
they-might-be-giants   605
46. Team Cafe1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. ESPIZAGIRRE INSAUSTI Ion (AST)
3. UKRPADUN Mark (TBM)
4. AUTPERNSTEINER Hermann (TBM)
5. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
6. ESPHERRADA LOPEZ Jesus (COF)
7. ESPNIEVE ITURRALDE Mikel (MTS)
8. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
  
Dinek   565
47. hurricane1. ITAARU Fabio (UAD)
2. GBRKNOX James (DQT)
3. ESPARCAS PENA Jorge (MOV)
4. ESPPEDRERO LOPEZ Antonio (MOV)
5. COLQUINTANA ROJAS Nairo Alexander (MOV)
  
hurricane   563
48. Pogromcy Monumentów1. COLCONTRERAS PINZON Rodrigo (AST)
2. ESPINTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (EUS)
3. AUSPOWER Robert (SUN)
4. NORTILLER Rasmus Fossum (TDD)
5. DENEG Niklas (TFS)
6. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
7. UKRPADUN Mark (TBM)
  
Edek M.   529
49. Cross is Coming1. BELLAMBRECHT Bjorg (LTS)
2. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
3. GBRKNOX James (DQT)
4. UKRPADUN Mark (TBM)
5. AUSPOWER Robert (SUN)
6. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
  
hunterp   528
50. Kanczuga1. COLLOPEZ MORENO Miguel Angel (AST)
2. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
3. DENPEDERSEN Mads (TFS)
4. NEDVAN DER HOORN Taco (TJV)
  
Milvanius   464
51. Sebkaaa Team1. ITAARU Fabio (UAD)
2. BELTEUNS Dylan (TBM)
3. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
4. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
5. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
6. GERBAUHAUS Phil (TBM)
7. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
  
sebkaaa   447
52. MG Cycling1. ESPIZAGIRRE INSAUSTI Ion (AST)
2. ESPIZAGIRRE INSAUSTI Gorka (AST)
3. ESPHERRADA LOPEZ Jesus (COF)
4. ITABATTAGLIN Enrico (TKA)
5. ESPSOLER GIMENEZ Marc (MOV)
6. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
7. NORBOASSON HAGEN Edvald (TDD)
8. NEDGESINK Robert (TJV)
  
Maciuś   424
53. BMC1. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
2. USAKING Benjamin (TDD)
3. BELGILBERT Philippe (DQT)
4. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
5. AUTMUHLBERGER Gregor (BOH)
6. POLSAJNOK Szymon (CCC)
7. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
8. UKRPADUN Mark (TBM)
  
Nakazar   414
54. SAXO Animex1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. ESPNIEVE ITURRALDE Mikel (MTS)
3. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
4. CZEHIRT Jan (AST)
5. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
6. POLSAJNOK Szymon (CCC)
7. POLPOLJANSKI Pawel (BOH)
8. COLMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian (UAD)
  
tomtom83   408
55. Badger Team1. USABARTA William (CCC)
2. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
3. GBRKNOX James (DQT)
4. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
5. UKRPADUN Mark (TBM)
6. USAPOWLESS Neilson (TJV)
  
borys   380
56. Fernando A. bo RODO Team1. FRALATOUR Pierre (ALM)
2. ITAFORMOLO Davide (BOH)
3. COLCHAVES RUBIO Jhoan Esteban (MTS)
4. RSAMEINTJES Louis (TDD)
5. UKRPADUN Mark (TBM)
6. ESPSOLER GIMENEZ Marc (MOV)
7. AUTGROSSSCHARTNER Felix (BOH)
8. DENEG Niklas (TFS)
  
Kubus fatalista   305
57. Team Czyścioch1. ITAFORMOLO Davide (BOH)
2. POLMAJKA Rafal (BOH)
3. USABARTA William (CCC)
4. POLSAJNOK Szymon (CCC)
5. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
  
Czyścioch.   304
58. Warszawianka1. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
2. IRLBENNETT Sam (BOH)
3. CZEHIRT Jan (AST)
4. CRCAMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (MOV)
5. ITAROSA Diego (INS)
6. PORANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
7. FRAELISSONDE Kenny (INS)
  
arturs1978   289
59. JUSKI TEAM 1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. POLPOLJANSKI Pawel (BOH)
3. USABARTA William (CCC)
4. POLBERNAS Pawel (CCC)
5. FRADELAGE Mickaël (GFC)
6. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
7. ESPARCAS PENA Jorge (MOV)
8. USAOWEN Logan (EF1)
  
JUSKI   264
60. MERAVIGLIOSO1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. COLATAPUMA HURTADO Jhon Darwin (COF)
3. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
4. USAKING Benjamin (TDD)
5. GERDEGENKOLB John (TFS)
6. ITAARU Fabio (UAD)
  
wlodar   263
61. kelme team1. NEDJAKOBSEN Fabio (DQT)
2. PORGUERREIRO Ruben Antonio Almeida (TKA)
3. ITAFABBRO Matteo (TKA)
4. UKRPADUN Mark (TBM)
  
allorc   261
62. TS Cycling Team1. POLMAJKA Rafal (BOH)
2. NEDKRUIJSWIJK Steven (TJV)
3. USABARTA William (CCC)
4. ESPARCAS PENA Jorge (MOV)
  
Tomek86   254
63. GewissEPOattack1. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
2. COLGAVIRIA RENDON Fernando (UAD)
3. GBRKNOX James (DQT)
4. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
5. BELWALLAYS Jelle (LTS)
6. USACRADDOCK Lawson (EF1)
7. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
  
Clif   241
64. WWW1. GBRCARTHY Hugh (EF1)
2. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
3. GBRGEOGHEGAN HART Tao (INS)
4. AUSPOWER Robert (SUN)
5. GERWALSCHEID Maximilian (SUN)
6. USAKING Benjamin (TDD)
7. POROLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (MOV)
8. GERKOCH Jonas (CCC)
  
albert1212   213
65. Le ciel est la limite1. FRACHEVRIER Clément (ALM)
2. FRAJAUREGUI Quentin (ALM)
3. FRAVENTURINI Clément (ALM)
4. FRATOUZE Damien (COF)
5. FRACAVAGNA Rémi (DQT)
6. FRAARMIRAIL Bruno (GFC)
7. FRASEIGLE Romain (GFC)
8. FRATHOMAS Benjamin (GFC)
  
Seigneur David   190
66. Polti1. GBRKNOX James (DQT)
2. DENEG Niklas (TFS)
3. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
4. RUSKUZNETSOV Vyacheslav (TKA)
  
rojekk   184
67. OponkaCyclingTeam p/b Wosinsky1. ITAARU Fabio (UAD)
2. GBRKNOX James (DQT)
  
Wosinsky   168
68. ObiFujiTeam1. ECUCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio (MOV)
2. AUSEWAN Caleb (LTS)
3. USACRADDOCK Lawson (EF1)
4. FRAVENTURINI Clément (ALM)
5. RUSCHERNETSKIY Sergey (CJR)
  
obi   101
69. bziummmm1. PORANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
2. POLMARCZYNSKI Tomasz (LTS)
3. ITAARU Fabio (UAD)
4. DENPEDERSEN Mads (TFS)
5. USABARTA William (CCC)
6. UKRPADUN Mark (TBM)
  
pqr   45
70. Team Sandro1. ESPDE LA PARTE GONZALEZ Victor (CCC)
2. AUSO'CONNOR Ben (TDD)
3. ESPPARDILLA BELLON Sergio (CJR)
4. USABARTA William (CCC)
  
Sandro10   41


Grand Prix Cycliste de Montréal

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. Piraniokondy1. FRAPETERS Nans (ALM)
2. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
3. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
4. SLOMOHORIC Matej (TBM)
5. DENVALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
  
zulu   177
2. bziummmm1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. DENHONORE Mikkel Frølich (DQT)
3. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
4. ESPGARCIA CORTINA Ivan (TBM)
5. SLOMOHORIC Matej (TBM)
6. ITANIBALI Vincenzo (TBM)
  
pqr   156
3. ZZZ1. AUSMCCARTHY Jay (BOH)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
4. ESPGARCIA CORTINA Ivan (TBM)
5. RSAGIBBONS Ryan (TDD)
6. AUSHAAS Nathan (TKA)
  
redzik   132
4. Badger Team1. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
4. ITABASSO Leonardo (INS)
5. DENVALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
6. BELDE PLUS Laurens (TJV)
  
borys   89
5. Pogromcy Monumentów1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. SVKSAGAN Peter (BOH)
3. FRAALAPHILIPPE Julian (DQT)
4. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
5. DENASGREEN Kasper (DQT)
6. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
7. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
  
Edek M.   87
6. SAXO Animex1. DENVALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
2. DENCORT NIELSEN Magnus (AST)
3. AUTKONRAD Patrick (BOH)
4. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
  
tomtom83   81
6. Gruppetto1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. DENVALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
4. DENHONORE Mikkel Frølich (DQT)
5. FRAPARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
6. BELNAESEN Lawrence (LTS)
7. SUIMADER Gino (TDD)
  
Kosa   81
8. Fernando A. bo RODO Team1. ESPBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello (AST)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. AUSSTANNARD Robert (MTS)
5. AUSHAIG Jack (MTS)
6. GBRYATES Adam (MTS)
7. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
  
Kubus fatalista   74
9. kelme team1. FRAALAPHILIPPE Julian (DQT)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. GBRYATES Adam (MTS)
4. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
5. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
6. FRAPARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
7. USAMANNION Gavin (RLY)
  
allorc   70
10. Sebkaaa Team1. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
2. SUIMADER Gino (TDD)
3. COLBETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (MOV)
4. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
5. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
6. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
7. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
  
sebkaaa   69
11. Polti1. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
2. GBRLAWLESS Christopher (INS)
3. GBRYATES Adam (MTS)
4. AUSMATTHEWS Michael (SUN)
5. CZEKREUZIGER Roman (TDD)
6. BELROELANDTS Jürgen (MOV)
7. BELDEWULF Stan (LTS)
  
rojekk   62
11. Zygzaki1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. DENVALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
3. AUSPORTE Richie (TFS)
4. GERKAMNA Lennard (SUN)
5. BELDEWULF Stan (LTS)
6. SUIMADER Gino (TDD)
7. ITANIBALI Vincenzo (TBM)
  
rogerg   62
13. krokiety1. GERBURGHARDT Marcus (BOH)
2. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
3. GERKAMNA Lennard (SUN)
4. DENVALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
5. FRABERNARD Julien (TFS)
6. AUSPORTE Richie (TFS)
  
filipp   60
13. FairPlay1. SUIMADER Gino (TDD)
2. DENVALGREN ANDERSEN Michael (TDD)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
  
kamil7   60
15. Roman Team1. SVKSAGAN Peter (BOH)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. COLBETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (MOV)
4. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
5. BELVERVAEKE Louis (SUN)
6. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
7. BELPAUWELS Serge (CCC)
  
Roman   57
16. LB Development Team1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. DENASGREEN Kasper (DQT)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
5. SUIMADER Gino (TDD)
6. BELDE PLUS Laurens (TJV)
7. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
  
lokalny biznesmen   56
17. UPS1. FRAALAPHILIPPE Julian (DQT)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
4. AUSPORTE Richie (TFS)
5. SUIMADER Gino (TDD)
6. NORBYSTROM Sven Erik (UAD)
  
Luis   52
18. Terror1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
5. ITANIBALI Vincenzo (TBM)
  
liiio   51
18. Rookies1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. ITANIBALI Vincenzo (TBM)
3. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
4. CZEKREUZIGER Roman (TDD)
5. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
6. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
7. ITABALLERINI Davide (AST)
  
tg   51
20. Ladri di biciclette1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. BELVANMARCKE Sep (EF1)
4. AUSHAIG Jack (MTS)
5. AUSHAMILTON Lucas (MTS)
  
Davout   49
21. Szprychy1. SVKSAGAN Peter (BOH)
2. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
3. BELDEWULF Stan (LTS)
4. AUSHAIG Jack (MTS)
5. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
6. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
7. SLOSPILAK Simon (TKA)
  
Zygafix   47
22. Le ciel est la limite1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. FRAPARET-PEINTRE Aurélien (ALM)
3. FRAALAPHILIPPE Julian (DQT)
  
Seigneur David   46
23. TS Cycling Team1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. GERGESCHKE Simon (CCC)
4. DENASGREEN Kasper (DQT)
5. POLKWIATKOWSKI Michal (INS)
6. RSAIMPEY Daryl (MTS)
7. GERFROHLINGER Johannes (SUN)
  
Tomek86   44
24. JUSKI TEAM 1. SVKSAGAN Peter (BOH)
2. POLKWIATKOWSKI Michal (INS)
3. ITANIBALI Vincenzo (TBM)
4. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
5. DENASGREEN Kasper (DQT)
6. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
7. DENHONORE Mikkel Frølich (DQT)
  
JUSKI   43
24. bunga bunga1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
4. DENHONORE Mikkel Frølich (DQT)
5. SLOMOHORIC Matej (TBM)
6. AUSHAMILTON Lucas (MTS)
7. SUIMADER Gino (TDD)
  
kolvit   43
24. OponkaCyclingTeam p/b Wosinsky1. AUSMATTHEWS Michael (SUN)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
4. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
5. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
6. DENGREGAARD WILSLY Jonas (AST)
7. SUIMADER Gino (TDD)
  
Wosinsky   43
27. Dzida team1. ESPMAS BONET Lluis Guillermo (MOV)
2. CANWOODS Michael (EF1)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. FRADUVAL Julien (ALM)
5. GBRLAWLESS Christopher (INS)
6. ITABASSO Leonardo (INS)
7. FRALE GAC Olivier (GFC)
  
Pablo19   42
27. Outsiders1. GERGESCHKE Simon (CCC)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. POLKWIATKOWSKI Michal (INS)
4. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
5. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
6. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
7. FRAGOUGEARD Alexis (ALM)
  
Outsider   42
29. MERAVIGLIOSO1. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
2. POLKWIATKOWSKI Michal (INS)
3. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
4. AUSHAIG Jack (MTS)
5. GERKAMNA Lennard (SUN)
6. ITANIBALI Vincenzo (TBM)
7. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
  
wlodar   39
30. hurricane1. AUSMATTHEWS Michael (SUN)
2. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
3. GERFROHLINGER Johannes (SUN)
4. ITABASSO Leonardo (INS)
5. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
6. SVKSAGAN Peter (BOH)
  
hurricane   35
30. PaVelo Cycling Team1. FRAALAPHILIPPE Julian (DQT)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. ESPPRADES REVERTER Eduard (MOV)
4. SLOMOHORIC Matej (TBM)
5. ITANIBALI Vincenzo (TBM)
6. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
7. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
  
pablo   35
32. BMC1. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
2. GERGESCHKE Simon (CCC)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
  
Nakazar   34
33. hrU Cycling Project1. SVKSAGAN Peter (BOH)
2. DENASGREEN Kasper (DQT)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. ESPCASTRILLO ZAPATER Jaime (MOV)
5. DENVINGEGAARD RASMUSSEN Jonas (TJV)
  
hru   33
34. Nietoperze z Walencji1. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. GERGESCHKE Simon (CCC)
4. SLOMOHORIC Matej (TBM)
5. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
6. LATSKUJINS Toms (TFS)
7. RSAGIBBONS Ryan (TDD)
  
BARTOLINO   31
35. GoGoPowerRangers1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
4. BELDE PLUS Laurens (TJV)
5. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
  
przemoe   29
35. Anderis Cycling Project1. GERGESCHKE Simon (CCC)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
4. ITABETTIOL Alberto (EF1)
5. NEDVAN DEN BERG Julius (EF1)
6. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
7. SLOSPILAK Simon (TKA)
  
Anderis   29
37. Dunajec1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. BELVANMARCKE Sep (EF1)
4. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
5. SUIMADER Gino (TDD)
6. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
7. FRAGAUDU David (GFC)
  
kosa84   26
37. Cross is Coming1. DENGREGAARD WILSLY Jonas (AST)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. BELDEWULF Stan (LTS)
5. SUIMADER Gino (TDD)
6. BELSTUYVEN Jasper (TFS)
7. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
  
hunterp   26
39. jon ezeitza1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
4. BELDE PLUS Laurens (TJV)
5. NEDVAN POPPEL Danny (TJV)
6. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
7. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
  
jon ezeitza   25
40. ObiFujiTeam1. GERGESCHKE Simon (CCC)
2. DENASGREEN Kasper (DQT)
3. POLKWIATKOWSKI Michal (INS)
4. RSAGIBBONS Ryan (TDD)
5. NEDVAN POPPEL Danny (TJV)
  
obi   23
41. cassavettes1. AUSPORTE Richie (TFS)
2. ITACONCI Nicola (TFS)
3. AUSHINDLEY Jai (SUN)
4. AUSHAMILTON Lucas (MTS)
5. GBRLAWLESS Christopher (INS)
6. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
7. ITABENEDETTI Cesare (BOH)
  
cassavettes   21
41. VeloValencia1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
4. BELDEWULF Stan (LTS)
5. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
6. SUIMADER Gino (TDD)
  
Arturo   21
41. cyc-liści1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. BELDE PLUS Laurens (TJV)
  
boroster   21
41. tivano team1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. ESPMAS NICOLAU Enric (DQT)
3. POLKWIATKOWSKI Michal (INS)
4. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
5. AUSSTANNARD Robert (MTS)
6. SUIMADER Gino (TDD)
7. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
  
tivano   21
45. Hanysy1. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
4. CZEKREUZIGER Roman (TDD)
5. AUSPORTE Richie (TFS)
6. BELDE PLUS Laurens (TJV)
  
throndor   20
45. yzerman1. BELDEWULF Stan (LTS)
2. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. ITAOSS Daniel (BOH)
5. FRACOSNEFROY Benoit (ALM)
  
yzerman   20
47. MsHK Žilina1. SVKSAGAN Peter (BOH)
2. ITABETTIOL Alberto (EF1)
3. NORHALVORSEN Kristoffer (INS)
4. BELDE PLUS Laurens (TJV)
5. NEDVAN POPPEL Danny (TJV)
  
Saganator   18
48. GewissEPOattack1. GERGESCHKE Simon (CCC)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
4. BELVANENDERT Jelle (LTS)
5. BELDE PLUS Laurens (TJV)
  
Clif   16
49. youthgonewild1. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. DENASGREEN Kasper (DQT)
  
youthgonewild   15
50. they-might-be-giants1. ITABALLERINI Davide (AST)
2. POLWISNIOWSKI Lukasz (CCC)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. GBRTHOMAS Geraint (INS)
5. NEDROOSEN Timo (TJV)
  
they-might-be-giants   8
51. Lento Team1. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
2. BELNAESEN Oliver (ALM)
3. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
4. ITABETTIOL Alberto (EF1)
5. ITABALLERINI Davide (AST)
6. AUSSTANNARD Robert (MTS)
7. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
  
JOSEDIN   5
51. pinks1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
3. GERKAMNA Lennard (SUN)
4. SUIMADER Gino (TDD)
5. RSAGIBBONS Ryan (TDD)
  
agatqqa   5
53. Team 609561. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
3. SLOMOHORIC Matej (TBM)
4. AUSPORTE Richie (TFS)
  
60956   2
54. cbmbilbo1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
  
cbmbilbo   0
54. WWW1. AUTKONRAD Patrick (BOH)
2. COLMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (EF1)
3. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
4. NEDROOSEN Timo (TJV)
  
albert1212   0
54. Team złoty pociąg1. SUIHIRSCHI Marc (SUN)
2. BELBAKELANTS Jan (SUN)
3. AUSPORTE Richie (TFS)
4. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
5. GERBURGHARDT Marcus (BOH)
6. AUSHAMILTON Lucas (MTS)
7. PORGONCALVES Jose Isidro Maciel (TKA)
  
Salbutamulowy potwór   0
54. Pedro Squad1. POLKWIATKOWSKI Michal (INS)
2. ESPMAS BONET Lluis Guillermo (MOV)
3. RSAGIBBONS Ryan (TDD)
  
Pedro   0
54. Przegrywy1. AUTKONRAD Patrick (BOH)
2. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
3. FRAMADOUAS Valentin (GFC)
4. AUSSTANNARD Robert (MTS)
5. SUIMADER Gino (TDD)
  
pajda   0
54. PaStKaz1. BELEVENEPOEL Remco (DQT)
2. SUIMADER Gino (TDD)
3. NEDTOLHOEK Antwan (TJV)
  
PaStKaz   0


Coppa Bernocchi

Miejsce   Nazwa drużyny  Manager  Rezultat
1. ZZZ1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. SLOTRATNIK Jan (TBM)
  
redzik   113
2. FairPlay1. KAZLUTSENKO Alexey (AST)
2. GERBAUHAUS Phil (TBM)
3. ITACICCONE Giulio (TFS)
  
kamil7   90
2. Hanysy1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
throndor   90
2. yzerman1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
yzerman   90
2. Nietoperze z Walencji1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
  
BARTOLINO   90
2. Pedro Squad1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. FRACOQUARD Bryan (VCB)
  
Pedro   90
2. pinks1. GERBAUHAUS Phil (TBM)
2. FRACOQUARD Bryan (VCB)
3. ITAVIVIANI Elia (DQT)
4. ITASABATINI Fabio (DQT)
  
agatqqa   90
8. Team 609561. SLOTRATNIK Jan (TBM)
  
60956   3
8. Lento Team1. KAZLUTSENKO Alexey (AST)
2. SLOTRATNIK Jan (TBM)
3. ITACICCONE Giulio (TFS)
  
JOSEDIN   3
8. ObiFujiTeam1. SLOTRATNIK Jan (TBM)
  
obi   3
8. they-might-be-giants1. SLOTRATNIK Jan (TBM)
  
they-might-be-giants   3
12. youthgonewild1. FRABARGUIL Warren (PCB)
  
youthgonewild   0
12. Team złoty pociąg1. ESPPLAZA MOLINA Ruben (ICA)
  
Salbutamulowy potwór   0
12. cbmbilbo1. ITAPACIONI Luca (NSR)
  
cbmbilbo   0
12. Przegrywy1. ITACICCONE Giulio (TFS)
  
pajda   0
12. Polti1. ITAROTA Lorenzo (BRD)
  
rojekk   0
12. Dunajec1. SLOPOGACAR Tadej (UAD)
2. BELPHILIPSEN Jasper (UAD)
3. RUSVLASOV Alexander (GAZ)
4. PORANTUNES Amaro Manuel Reposo (CCC)
5. COLHODEG CHAGUI Alvaro Jose (DQT)
6. COLSOSA CUERVO Ivan Ramiro (INS)
7. FRAGAUDU David (GFC)
  
kosa84   0
12. OponkaCyclingTeam p/b Wosinsky1. FRACOQUARD Bryan (VCB)
2. ITAGANNA Filippo (INS)
  
Wosinsky   0
12. Ladri di biciclette1. DENANDERSEN Asbjørn Kragh (SUN)
2. ITAGUARDINI Andrea (BRD)
3. BELWOUTERS Enzo (LTS)
  
Davout   0
12. hurricane1. KAZFOMINYKH Daniil (AST)
  
hurricane   0
12. Outsiders1. ITACICCONE Giulio (TFS)
  
Outsider   0